بنر آنی بار

ارسال بار به تورنتو کانادا

حمل بار و کالا به تورنتو کانادا

 

 

ارسال بار به تورنتو کانادا از خدمات ویژه حمل و نقل بین الملل ، در شرکت آنی بار می باشد .

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار انواع بار و کالا را از تمام نقاط ایران به کانادا ارسال کنید .

 

ارسال بار به تورنتو ، ونکوور ، مونترال و . . . بصورت هوایی و دریایی بصورت کاملا حرفه ای ، تخصصی و ایمن توسط شرکت آنی بار با کمتر از نیم قرن تجربه .  

 

انجام صفر تا صد امور مربوط به ارسال بار به تورنتو از بسته بندی و بارگیری تا امور گمرکی و ترخیص کالا ، دریافت مجوز های لازم و کارت بازرگانی توسط کارشناسان آنی بار

 

ارسال بار به تورنتو بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما ، بار و کالای شما بصورت کامل بیمه می شود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط پرسنل آنی بار انجام می شود .

 

تورنتوToronto) مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است. تورنتو چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی پس از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس است.

 

تورنتو به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا و یکی از مراکز اقتصادی بزرگ جهان، یک شهر جهانی محسوب می‌شود. بازار بورس تورنتو هفتمین بازار بورس بزرگ دنیا از حیث ارزش بازار است. در تورنتو بیش از هر شهر دیگری در کانادا، شرکت‌های بزرگ حضور دارند؛ همچنین این شهر مقر پنج بانک بزرگ کانادا است  .

ارائه مشاوره کاملا تخصصی با کارشناسان متخصص باربری بین الملل برای ارسال بار به تورنتو

 

ارسال بار و کالا به تورنتو
ارسال بار و کالا به تورنتو

ارسال اثاثیه منزل و لوازم شخصی به تورنتو

 

مسافرانی که قصد ارسال بار به تورنتو را دارند و می خواهند سوغات و وسایل خود را که بیشتر از حد مجاز است با خود حمل کنند و همچنین مهاجرانی که قصد ارسال لوازم منزلشان به تورنتو را دارند می توانند از خدمات آنی بار استفاده کنند.

 

برای حمل اثاث ، ارسال سوغات ، ارسال لوازم شخصی و . . . می توانید از فریت بار به تورنتو استفاده کنید .

 

همچنین برای ارسال اثاث به تورنتو باید لوازم منزلتان را بسته بندی کنید و یک لیست بسته بندی تهیه کنید. 

 

در گمرک به صورت تصادفی کارتن ها را چک می کنند و اگر محتویات داخل کارتن با پکینگ لیست مطابقت نداشته باشد برای ارسال بار به تورنتو با مشکل مواجه خواهید شد.

 

حمل برخی کالاها هنگام ارسال بار به تورنتو ممنوع می باشد که با تماس با کارشناسان آنی بار می توانید از این موارد مطلع شوید.

 

 باربری هوایی به تورنتو

 

 

شما عزیزان می توانید ارسال بار به تورنتو را با انواع روش های حمل بار ( هوایی و دریایی ) به آنی بار بسپارید.

شما عزیزان می توانید بارتان را به صورت هوایی با هواپیماهای مخصوص باربری به تورنتو ارسال کنید.

 

در صورتی که بار شما از نظر حجم و وزن کم باشد ارسال بار به تورنتو به صورت هوایی به صرفه می باشد.

 

در این موارد شما می توانید بارتان را به صورت فریت بار به تورنتو ارسال کنید.

 

برای ارسال بارهای تجاری می توانید از خدمات کارگو استفاده کنید .

 

کارگو خدمات باربری هوایی مخصوص بارهای تجاری در حجم زیاد است که با هواپیما های مخصوص ارسال بار به تورنتو انجام می شود .

حمل و نقل هوایی به تورنتو
حمل و نقل هوایی به تورنتو

مدارک لازم جهت فریت بار به تورنتو 

 

در صورتی که مسافر هستید داشتن بلیط و پاسپورت الزامی می باشد اما در بعضی شرایط ، امکان ارسال بار به تورنتو ، بدون بلیط و پاسپورت نیز وجود دارد .

 

اگر شما تاجر و یا بازرگانی هستید که نیاز به فریت بار تجاری دارید ، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.

 

در این روش نیز اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست و یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد. آنی بار ، با تجربه امور گمرکی در زمینه ارسال بار به تورنتو این امکان را دارد که از کارت بازرگانی یکی از همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر تورنتو نیز اقدام کند.

 

حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نمی باشد  اما اگر شما مایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.

 

به خاطر بسپارید که بطور معمول ارسال بار به تورنتو از فرودگاه تهران طی 4 تا 5 روز به مقصد می رسند.  

 

ارسال بار بصورت دریایی برای تورنتو

 

 

یکی از روش های ارسال بار به تورنتو کانادا ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

 

برای ارسال بار به تورنتو بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تورنتو ارسال می شود .

 

هزینه ارسال بار به تورنتو با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به تورنتو و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به تورنتو ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به تورنتو شما مشتریان عزیز می باشید.

باربری دریایی به تورنتو
باربری دریایی به تورنتو

ارسال بار به استرالیا با انواع روش های باربری توسط آنی بار  

 

ارسال بار به تورنتو بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

 

سوال بسیاری از تجار این است که : ارسال بار به تورنتو از تهران بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

از زمانی که بار در ترانزیت بارگیری شود ، حداکثر 72 ساعت زمان می برد تا به گمرک شهریار منتقل ، امور گمرکی انجام و به بندر عباس ارسال گردد و در انتظار بارگیری در کشتی می ماند.

 

در صورتی که مشتری ، انجام امور گمرکی برای ارسال بار به تورنتو را توسط ترخیص کار خود انجام می دهد شرکت آنی بار فقط کانتینر را در بندر عباس در اختیار مشتری قرار می دهد ، اما در صورت تمایل می توانید انجام صفر تا صد خدمات ارسال بار به تورنتو را نیز به پرسنل آنی بار بسپارید.

 

بسته به زمان حرکت کشتی ممکن است تا یک هفته در انتظار تکمیل شدن ظرفیت کشتی منتظر بمانید.

 

بعد از حرکت کشتی ، حدودا 55 تا 60 روز ارسال بار به تورنتو بصورت دریایی طول می کشد که بسته به ترافیک دریایی و تراکم کار در بنادر میانی مثل دبی ممکن است این ترانزیت تایم بیشتر شود .

 

ارسال بار به لندن بصورت دریایی بصورت کاملا ایمن از خدمات تخصصی آنی بار است ، البته از باربری هوایی و ترکیبی نیز می توانید برای ارسال بار به این شهر استفاده کنید . 

 

 

حمل کالا به تورنتو همراه با بیمه نامه معتبر بین المللی

 

 

در باربری آنی بار برای حمل و نقل بین المللی ( در این زمینه ارسال بار به تورنتو ) بیمه نامه معتبر تنظیم می شود.

 

در ارسال بار به تورنتو نیز این بیمه نامه تنظیم می شود و به صورت دقیق در قرار داد درج خواهد شد.

 

بیمه نامه در ارسال بار به تورنتو بسیار ضروری می باشد.

 

زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به تورنتو خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به تورنتو (چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار می گیرد .

بیمه نامه حمل و نقل بین الملل
بیمه نامه حمل و نقل بین الملل

ارسال بار به آنکارا از خدمات تخصصی آنی بار در باربری ترکیه می باشد . 

 

هزینه ارسال بار به تورنتو

 

 

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به تورنتو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را می کنند تا هزینه های ارسال بار به تورنتو تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند . 

کمترین تعرفه ارسال بار به تورنتو با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

برای برآورد هزینه ارسال بار به تورنتو می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به تورنتو اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

البته برای اطلاع شما اعلام می کنیم که نرخ کرایه ارسال بار به تورنتو بر اساس مواردی همچون نرخ ارز ، نوع بار و خدمات مربوط به آن یعنی بسته بندی و حمل و . . . ، روش باربری و مقدار بیمه و . . . مشخص می شود . 

 

ارسال بار به دبی ( امارات ) با کمترین و ارزانترین نرخ حمل و نقل بین المللی در آنی بار 

 

حمل انواع بار و کالا از ایران به تورنتو 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به تورنتو ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به تورنتو بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به تورنتو می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به کانادا به شما عزیزان ندارد. 

 

  • ارسال محموله صادراتی به تورنتو
  • انتقال آهن آلات به تورنتو
  • ارسال اثاثیه به تورنتو
  • حمل لوازم شخصی به تورنتو
  • ارسال کالاهای تجاری به تورنتو

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به تورنتو توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

باربری بین المللی
باربری بین المللی

خدمات آنی بار برای ارسال اثاث به تورنتو

 

 

  • بسته بندی تمامی لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و …. ) به طور کاملا استاندارد و اصولی در محل
  • بار گیری جهت ارسال بار به تورنتو بصورت هوایی
  • انجام امور گمرکی با و یا بدون حضور مسافر : مسافران تورنتو برای انجام امور گمرگی برای ارسال بار به تورنتو بصورت فریت بار با خواست خود می توانند در تمامی تشریفات گمرکی می توانند حضور داشته باشند که در این میان بعضی از مسافران کارشناس فریت بار را همراهی می کنند با این حال مسافرانی هستند که تمامی امور و مسئولیت ارسال بار به تورنتو را به عهده ی شرکت فریت بار آنی بار قرار می دهند . 
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز برای ارسال بار به تورنتو : به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی محموله یا بار بعد از انجام دادن امورات گمرکی در صورت نیاز و صلاحدید پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار هم مسئولیت انجام این کارها را نیز عهده دار می شود تا محموله ی شما مسافران عزیز صحیح و سالم به مقصد برسد .
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به تورنتو : شرکت آنی بار در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش ایرلانیز , لوفنتهانزا و غیره را برای ارسال بار به تورنتو با افتخار بر عهده می گیرد .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

بهترین و ایمن ترین خدمات حمل و نقل و ارسال بار به اروپا را برای ارسال بار به فرانسه  از آنی بار بخواهید .

 

مشاوره رایگان جهت باربری به تورنتو

 

برای حمل و ارسال بار به تورنتو بصورت هوایی یا دریایی ، شما می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ای ما در خصوص خدمات حرفه ای و متنوع مشاوره نموده و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

کارشناسان آنی بار با داشتن تجربه بالا در حمل بار به خارج از کشور ، بهترین مشاوره را برای ارسال بار به تورنتو در اختیار شما قرار میدهد. 

با مشاوره تخصصی با کارشناسان ما ، خدماتی دقیق ، سریع و ارزان ارسال بار به تورنتو را تجربه کنید. 

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به تورنتو از ایران با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

ارسال بار به تورنتو در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به تورنتو همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

 

جهت ثبت سفارش ارسال بار به تورنتو می توانید با شماره های پنج رقمی درج شده تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ارسال بار به مادرید پایتخت اسپانیا از خدمات تخصصی آنی بار می باشد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع