بنر آنی بار

ارسال بار به مادرید ( حمل هوایی ، زمینی )

حمل بار و کالا به مادرید اسپانیا

 

ارسال بار به مادرید یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به مادرید به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به مادرید را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.  

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به مادرید همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و اسپانیا می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به مادرید ارسال کنید. 

 

ارسال بار به مادرید و سایر شهرهای اسپانیا بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به مادرید ارائه می شود.

 

 مادرید پایتخت و بزرگ‌ترین شهر اسپانیا است. مادرید هم‌چنین پایتخت یک بخش خودمختار و مرکز استان مادرید نیز هست.مادرید در وسط کشور و در فلات اسپانیا واقع شده‌است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است.

 

باربری از ایران به مادرید اسپانیا
باربری از ایران به مادرید اسپانیا

چه بارهایی را می توان به مادرید ارسال کرد ؟

 

ارسال لوازم منزل به مادرید

اگر قصد مهاجرت به مادرید اسپانیا را دارید ، می توانید کلیه‌ی لوازم منزل خود را به صورت هوایی و زمنی به مادرید ارسال کنید.کلیه‌ی لوازم منزل مانند مبلمان، یخچال، پیانو، فرش،البسه و …

فریت بار مسافری به مادرید

در زمان مسافرت به اسپانیا، نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. لوازم شخصی خود را می توانید بصورت فریت بار در ارسال بار به مادرید ارسال کنید . 

ارسال کالاهای تجاری و نمایشگاهی به مادرید

برای ارسال بارهای تجاری مانند ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، اقلام نمایشگاهی ، و … به مادرید، میتوانید از خدمات ارسال بار به مادرید استفاده کنید. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال هوایی بار به مادرید 

 

یکی از روش های ارسال بار به مادرید ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به مادرید ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به مادرید است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به مادرید بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به مادرید در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به مادرید به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود . ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به مادرید در اختیارتان قرار میدهیم .

 

فریت بار به اسپانیا یکی از بهترین روش های باربری برای حمل بار به اسپانیا می باشد . 

حمل بار هوایی به مادرید
حمل بار هوایی به مادرید

ارسال بار بصورت زمینی برای مادرید

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به مادرید به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به مادرید به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 • ارسال بار به مادرید بصورت گروپاژ ( خرده بار )
 • ارسال بار به مادرید بصورت دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر مادرید ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به مادرید بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک اسپانیا محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

 

در هر دو روش ارسال بار به مادرید ، می توانید به باربری آنی بار اطمینان نمایید. 

 

حمل بار به پرتغال یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در آنی بار می باشد . 

 

 

ارسال چه کالاهایی به مادرید ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به مادرید یا سایر شهر های اسپانیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و اسپانیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به مادرید هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به مادرید میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به مادرید می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای اسپانیا نیز بار ارسال کنید.

 

در صورتی که هنگام ارسال بار به مادرید این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

 

علاوه بر ارسال بار به مادرید ،  ارسال بار به لندن بصورت تخصصی در آنی بار انجام می شود.

کالاهای ممنوعه در باربری
کالاهای ممنوعه در باربری

ارسال اثاثیه منزل از ایران به مادرید 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به مادرید می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در مادرید یا سایر شهر های اسپانیا را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به مادرید را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای مادرید به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به مادرید بصورت هوایی
 • ارسال بار به مادرید بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به مادرید در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاث منزل بصورت دربست با یک ترانزیت یا کامیون به مادرید ، ابتدا نیاز است کارت اقامت خود را دریافت کنید .

 

علاوه بر ارسال بار به مادرید ،  ارسال بار به آمستردام با انواع روش های باربری در آنی بار در اسرع وقت انجام میشود.

 

ارسال حیوانات خانگی به مادرید

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل انواع حیوانات خانگی و ارسال آنها به مادرید است . برای ارسال حیوانات به مادرید باید از روش حمل هوایی استفاده نمود که این موضوع خود دارای ضوابط خاصی است. 

 

برای ارسال حیوانات ابتدا باید شناسنامه حیوان دریافت شود ، سپس انجام آزمایش های مختلفی که سلامت حیوان را مشخص می نماید و سپس تزریق چیپ اطلاعات در زیر پوست حیوان انجام میشود.

 

پس از انجام این موارد ، مجموعه آنی بار با کمترین هزینه و به صورت سریع حیوانات شما را با استفاده از معتبر ترین ایرلاین ها منتقل می نماید.

ارسال حیوانات خانگی به مادرید
ارسال حیوانات خانگی به مادرید

حمل بار به مادرید تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به مادرید ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به مادرید است. 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به مادرید خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مادرید ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به مادرید یا سایر شهر های اسپانیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود. 

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به مادرید، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

حمل بار تحت پوشش بیمه بین المللی
حمل بار تحت پوشش بیمه بین المللی

 

ارسال بار به برلین آلمان همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر در آنی بار 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به مادرید انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به مادرید توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به مادرید و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به مادرید را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به مادرید بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به مادرید را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

علاوه بر حمل کالا برای مادرید ، حمل بار به پاریس نیز از خدماتی است که آنی بار به صورت همه روزه انجام میدهد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

هزینه باربری از ایران به مادرید 

 

هزینه ارسال بار به مادرید یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید.

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به مادرید استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به مادرید بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به مادرید دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به مادرید را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به مادرید به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به مادرید بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

ارسال بار به روسیه با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه باربری بین المللی 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع