بنر آنی بار

ارسال بار به کره جنوبی ( هوایی و دریایی )

ارسال بار به کره جنوبی در کمترین زمان ممکن

 

یکی از بهترین و سریعترین خدمات حمل و نقل بین المللی که توسط آنی بار انجام می شود ، ارسال بار به کره جنوبی است که با ارزانترین قیمت ها انجام می شود . خدمات ارسال بار به کره جنوبی عبارست است از راهکار ها و روش های مختلف برای ارسال محموله ها و کالاهای شما از نقاط مختلف ایران به کشور کره جنوبی .  این خدمات توسط آنی بار به صورت همه روزه انجام می شود و امکان انتقال فوری و ارزان همه نوع محموله برای شما فراهم خواهد شد.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به کره جنوبی یا سایر کشور های اروپایی به صورت همه روزه انواع روش های حمل هوایی ، دریایی و زمینی را مورد استفاده قرار میدهد تا محموله های شما با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل شوند.

 

ارسال بار به کره جنوبی از همه نقاط ایران انجام می شود و محموله های مختلف با ابعاد ، وزن ها و شرایط متفاوت قابل ارسال هستند . 

 

علاوه بر کره جنوبی ، برای ارسال بار به ژاپن نیز شرکت آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

روش های ارسال بار به کره جنوبی چیست ؟

 

برای ارسال بار و کالا به کره جنوبی ، روش های متعددی وجود دارد که هر یک از این روش های مزیت ها و معایبی دارند. به طور کلی روش های باربری بر اساس نوع محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند و برای تجربه خدماتی حرفه ای و تخصصی باید روش متناسب با شرایط و نوع محموله ها انتخاب شود. 

 

ارسال بار به کره جنوبی به روش های زیر امکان پذیر است : 

 

 • حمل هوایی به کره جنوبی 
 • ارسال زمینی به کره جنوبی 
 • حمل دریایی به کره جنوبی 

 

همانطور که گفته شد ، این روش ها هریک دارای مزایا و معایبی هستند که باید پس از مشاوره با کارشناسان مناسب ترین و بهترین روش را برای انتقال ارزان و تخصصی محموله ها انتخاب نمود.

برای ارسال بار به کره جنوبی به صورت سریع و ارزان و بدون مشکل ، بهترین راهکار تماس  با مشاوران ما می باشد . در برخی موارد تغییر لاین ارسال محموله از نظر هزینه ها و تسریع خدمات بسیار مهم است  . به عنوان مثال ، برای ارسال یک محموله به صورت دریایی ، باید زمانی حدود 1 ماه در نظر گرفت . اما ارسال زمینی همان محموله ممکن است حدود20 روز زمان نیاز داشته باشد . 

روش های باربری به کره جنوبی
روش های باربری به کره جنوبی

برای ارسال بار به سنگاپور نیز همه روزه آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

ارسال بار به کره جنوبی به صورت هوایی و مسافری 

 

برای ارسال بار به کره جنوبی ، روش مسافری و فریت بار بهترین روش برای انتقال محموله های کم وزن و کم حجم است و ما در باربری آنی بار همه  روزه آماده انتقال محموله های شما هستیم . ارسال هوایی یا فریت بار به کره جنوبی به صورت تخصصی و از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود. 

در این روش ، محموله های شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و در اسرع وقت ( 3-4 روز ) در کره جنوبی به شما عزیزان تحویل داده خواهند شد. 

 

برای ارسال بار به کره جنوبی ، ما همه روزه در اسرع وقت مشاوره تخصصی را در اختیار شما قرار میدهیم تا محموله های خود را بارگیری و منتقل کنید.

ارسال هوایی برای کره جنوبی
ارسال هوایی برای کره جنوبی

ارسال دریایی به کره جنوبی 

 

یکی از روش های ارسال بار به کره جنوبی ، روش دریایی است که یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها می باشد. 

برای ارسال بار به کره جنوبی به صورت دریایی محموله های شما در کانتینر 40 فوت یا 20 فوت بارگیری می شود و از طریق حمل زمینی به بندرعباس منتقل می شود . برای حمل بار به بندرعباس نیز انواع تریلی ها برای انتقال محموله های شما توسط انی بار در اختیارتان قرار می گیرد. 

 

در روش ارسال بار به کره جنوبی به صورت دریایی معمولا محموله ها و کالاهای تجاری بارگیری و منتقل خواهند شد . این روش از نظر زمانی ممکن است مدت زیادی طول بکشد اما از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه است.  انتقال محموله ها از طریق دریا یکی از ایمن ترین روش های باربری است. 

 

برای ارسال بار به مالزی نیز با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره تخصصی و رایگان محموله های خود را به این کشور ارسال کنید. 

حمل و نقل دریایی به کره جنوبی
حمل و نقل دریایی به کره جنوبی

ارسال کتاب و لوازم شخصی به کره جنوبی 

 

یکی از مهمترین نیاز های مشتریان آنی بار ، ارسال لوازم شخصی و کتاب به کره جنوبی است که با خدمات ارسال بار به کره جنوبی آنی بار در اسرع وقت مرتفع گردید . شما عزیزان می توانید انواع محموله های شخصی خود و همچنین کتاب ( رمان ، درسی و . . . ) را با کمترین هزینه از این طریق به کره جنوبی ارسال نمایید. 

برای ارسال کتاب ، ابتدا کتابهای شما توسط ارزیاب و کارشناسان گمرک امام خمینی مورد بررسی قرار میگیرد تا جزو کتاب های خاص یا ممنوعه برای ارسال یا عتیقه نباشند. 

در صورتی که لوازم شخصی یا کتاب شما جزو این موارد نبود ، پس از پالت بندی تخصصی در اسرع وقت ارسال خواهند شد. 

 

ارسال حیوانات خانگی به کره جنوبی 

 

یکی از مهمترین ویژگی ها و خدمات آنی بار ، ارسال حیوانات خانگی از ایران به کره جنوبی است. در این خدمات شما عزیزان امکان ارسال حیوانات خود چه برای مسافرت و چه به قصد مهاجرت را خواهید داشت. 

 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال حیوانات شما از لحظه تماس تا انتقال آنها به صورت تخصصی و دقیق در کنار شما خواهد بود. 

 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان غیر خاص
 • همستر و. . . 

 

این حیوانات به شرط داشتن شناسنامه ، واکسیناسیون ، آزمایش تیتر هاری ، تزریق چیپ اطلاعات و . . . امکان ارسال به کره جنوبی را خواهند داشت. 

ارسال حیوانات خانگی به کره جنوبی
ارسال حیوانات خانگی به کره جنوبی

علاوه بر کره جنوبی ، برای ارسال بار به استرالیا نیز می توانید از خدمات تخصصی انی بار استفاده نمایید . 

 

مدارک مورد نیاز جهت ارسال و یا فریت بار به کره جنوبی چیست ؟

 

برای ارسال بار به کره جنوبی به صورت فریت ، مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در کره جنوبی
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در کره جنوبی
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به کره جنوبی را دارید، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید:

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به کره جنوبی
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

 

با تهیه مدارک نام برده شده ، محموله های شما در اسرع وقت و با بهترین کیفیت بارگیری و ارسال می شوند . در صورتی که سوالی در خصوص تهیه مدارک برای ارسال بار به کره جنوبی دارید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید .

ارسال بار و کالا به کره جنوبی
ارسال بار و کالا به کره جنوبی

ارسال بار به کانادا نیز همه روزه با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهد شد . 

ارسال بار و کالا به کره جنوبی چقدر طول میکشد ؟

 

 

زمانی که برای ارسال بار به کره جنوبی در نظر گرفته می شود با توجه به روش باربری مشخص می شود پس در ابتدا باید مشخص شود از کدام روش برای ارسال بار به کره جنوبی استفاده می کنید. عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان باربری به کره جنوبی مد نظر داشته باشید:

 

 • بارهای هوایی در فاصله 5 الی 10 روز به کره جنوبی میرسد.
 • بارهای مربوط به ترانزیت زمینی از زمان حرکت تریلی از ایران، در فاصله بین 15 الی 20 به مقصد کره جنوبی میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور کره جنوبی برسد.

 

برای ارسال بار به کره جنوبی ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

مراحل ارسال بار به کره جنوبی از ابتدا تا انتها

 

همانطور که گفته شد ، برای ارسال بار به کره جنوبی روش های مختلفی وجود دارد که ممکن است برای محموله های مختلف متفاوت نیز باشند . ارسال بار به کره جنوبی به صورت کلی دارای فرایند های زیر میباشد .

 

 1. مشاوره تلفنی و بازدید کارشناس رایگان برای ارسال کالا به کره جنوبی
 2. بسته بندی و انتخاب روش باربری زمینی ، هوایی و دریایی برای حمل بار به کره جنوبی
 3. تهیه پکینگ لیست هنگام بسته بندی بار ( نکته : ترجمه به زبان کره جنوبیی برای فرستادن بار به کره جنوبی برای ارائه به گمرک مقصد ضروری می باشد.)
 4. سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای باربری کره جنوبی
 5. بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای ارسال بار به کره جنوبی
 6. تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی
 8. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی با توجه به ارزش بار 
 9. پیگیری از طریق سایت ما به صورت آنلاین پس از ارسال بار به کره جنوبی با کشتی و یا هواپیما

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرایند ارسال بار به کره جنوبی ، بهترین راه تماس با شماره های آنی بار و مشاوره با کارشناسان ما میباشد.

 

ارسال بار به دبی نیز از خدمات تخصصی آنی بار است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

 

موارد ممنوعه برای ارسال بار به کره جنوبی

 

گمرک کره جنوبی نیز مانند بسیاری از کشور های اروپایی ورود برخی اقلام به این کشور را ممنوع اعلام نموده است و از همین جهت همراه داشتن این موارد ممکن است مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشید. 

برای ارسال بار به کره جنوبی ، لیست زیر بخشی از موارد ممنوعه برای ورود به کره جنوبی می باشد..

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 

ارسال بار به کره جنوبی شامل قوانین گمرکی ایران نیز می باشد. به عنوان مثال ، ارسال برخی اقلام ممکن است از نظر ورود به کره جنوبی دارای ممنوعیتی نباشند اما ارسال آنها از طریق گمرک ایران ممنوع اعلام شده است.

کالاهای ممنوعه در باربری
کالاهای ممنوعه در باربری

ارسال لوازم منزل و شخصی به کره جنوبی 

 

یکی از مهمترین خدمات آنی بار در ارسال بار به کره جنوبی ، انتقال لوازم شخصی و اثاثیه منزل به این کشور است . بسیاری از مهاجرین گرامی که در کره جنوبی زندگی می کنند و یا افرادی که قصد دارند برای دوستان خود لوازمی ارسال نمایند می توانند از این خدمات ما بهره مند شوند. 

برای ارسال لوازم شخصی به کره جنوبی ، همه روزه تیم متخصص آنی بار از بسته بندی تا تهیه پکینگ لیست و ارسال محموله در کنار شما هستیم. 

مجموعه آنی بار برای ارسال اثاثیه و لوازم خانه به کره جنوبی ، بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . برای ارسال اثاث در حجم کم ، بهترین روش ارسال هوایی و برای انتقال یک اثاثیه کامل ، بهترین روش ارسال زمینی محموله می باشد . مشاوران ما در این خصوص بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهند .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

برای ارسال بار به انگلستان نیز فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و از این طریق به راحتی محموله های خود را به همه شهر های این کشور ارسال کنید . 

 

حمل بار به کره جنوبی با بیمه نامه معتبر

 

در باربری بین المللی آنی بار برای ارسال بار به کره جنوبی و سایر کشورهای اروپایی ،بیمه نامه معتبر بین المللی تنظیم می شود. در ارسال بار به کره جنوبی نیز این بیمه نامه تنظیم می شود و به صورت دقیق در قرار داد درج خواهد شد. زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

 

برای ارسال بار به کره جنوبی ، شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار از بهترین  و تخصصی ترین بیمه نامه استفاده می نماید تا در صورت بروز هرگونه حادثه در زمان انتقال محموله ، جبران خسارات بصورت سریع و کامل انجام شود.

 

ارسال بار به کره جنوبی بصورت کامل تحت پوشش بیمه های داخلی و خارجی میباشد و بر اساس میزان ارزش محموله شما مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای ارسال محموله های شما به کره جنوبی تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه خواهد شد . 

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

 

راه ارتباطی مشتریان در انواع روش های حمل کالا به کره جنوبی

 

در حمل بار به کره جنوبی با انواع روش های باربری، کارشناسان خبره در نظر گرفته شده است. برای ارتباط با واحد بین الملل شرکت آنی بار می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پاسخ هرگونه سوال خود را در زمینه باربری ، گمرک ،بیمه ، روش های حمل بار را از واحد پشتیبانی بین الملل آنی بار دریافت کنید.

 

برای حمل بار به کره جنوبی از طریق واتساپ نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

باربری بین المللی آنی بار تمام خدمات خود را با کمترین هزینه و در کمترین زمان به مشتریانی که قصد حمل بار به کره جنوبی و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی را دارند، ارائه می دهد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع