باربری ایسوزو آمل + بیمه رایگان

حمل و نقل و باربری ایسوزو آمل

 

باربری ایسوزو آمل و سایر شهر های استان گیلان از خدمات تخصصی و ارزان قیمت باربری آنی بار می باشد. خدمات باربری در شرکت آنی بار بسیار گسترده می باشد ، ما در شرکت آنی بار با استفاده از انواع تریلی و کامیون ، کامیونت و نیسان بارهای شما را به سراسر کشور حمل می کنیم ، باربری ایسوزو آمل  یکی از خدمات آنی بار می باشد.

 

باربری ایسوزو آمل  را همراه با خدمات بیمه نامه و بارنامه رسمی و معتبر به ما بسپارید. ایسوزو ها به دلیل توان بالایی که دارند از محبوب ترین کامیونت ها محسوب می شوند و برای حمل بسیاری از بارها مناسب می باشند.

 

دفتر مرکزی ما واقع در شهر تهران می باشد بنابراین خدمات باربری ارزان تهران به آمل در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. اما خدمات باربری ایسوزو آمل تنها محدود به مبدا تهران نمی باشد ما در بسیاری از نقاط کشور شعب فعال ، خودرو های باربری و رانندگان ماهر آماده داریم.

 

شما در هر نقطه از کشور که باشید می توانید تنها با یک تماس ایسوزو مورد نظرتان را جهت حمل بار به آمل سفارش دهید .

باربری با ایسوزو به آمل
باربری با ایسوزو به آمل

 

کمترین نرخ کرایه باربری ایسوزو آمل

 

نرخ کرایه و تعرفه باربری ایسوزو آمل همچون سایر خدمات باربری دارای نرخ کرایه ثابت و مشخص نمی باشد و در شرایط مختلف و با توجه به عوامل مختلف دچار تغییراتی می شود .

از جمله مهم ترین موارد موثر بر نرخ کرایه باربری ایسوزو آمل عبارت است از :

  • مسافت بین مبدا و مقصد باربری 
  • زمان و محل بارگیری و شرایط حمل بار
  • نوع و ارزش بارتان و مقدار بیمه مورد نیاز
  • نوع ایسوزو ، ایسوزو مسقف کمی گرانتر از ایسوزو روباز می باشد

تغییر قیمت بنزین ، گران شدن لوازم یدکی خودرو و . . . همگی این مورد بر نرخ کرایه باربری ایسوزو آمل و سایر شهر ها تاثیر مستقیمی دارد.

کارشناسان ما با بررسی بارتان و ارائه خدمات متناسب با نیازتان سعی می کنند خدمات را با کمترین هزینه باربری بین شهری به شما ارائه دهند برای استعلام نرخ کرایه باربری ایسوزو آملتنها کافیست با شمار پنج رقمی شرکت ( 57669-021 ) تماس حاصل نمایید.

در صورتی که ارزش بارتان بیش از 100 میلیون باشد ما به تفاوت هزینه بیمه نامه نیز به نرخ کرایه نهایی باربری ایسوزو آمل اضافه می شود .

 

جدول زیر نرخ کرایه باربری ایسوزو آمل از تهران می باشد ، برای استعلام نرخ کرایه دقیق و به روز خدمات باربری ایسوزو آمل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مبدا و مقصد ایسوزو روباز  ایسوزو بغل بازشو ایسوزو مسقف
باربری تهران به آمل 1/500/000 1/650/000 1/800/000

    

باربری با ایسوزو مسقف به آمل

باربری ایسوزو آمل با کامیونت های مسقف برای حمل انواع بارهای حساس و آسیب پذیر مانند اثاثیه منزل ، کاغذ ، پارچه ، مواد غذایی و . . مورد استفاده قرار می گیرد .

ایسوزو های مسقف دارای اتاق باری به طول 4 الی 5 متز در عرض 2 متر می باشند ، این ایسوزو ها به دو صورت اتاقدار و چادری در اختیار شما قرار می گیرند و ارتفاع آن ها 2/5 متر می باشد .

باربری ایسوزو آمل به صورت کامل تحت پوشش بیمه باربری قرار می گیرد و اثاث ، بار و کالای مورد نظر شما در امنت کامل به آمل ارسال می شوند .

باربری آمل با انواع کامیون و ایسوزو
باربری آمل با انواع کامیون و ایسوزو

 حمل بار به مازندران با کمترین نرخ کرایه توسط آنی بار

 

حمل بار با ایسوزو روباز برای آمل

 

از خدمات باربری ایسوزو آمل با ایسوزو روباز می توانید برای حمل انواع بار و کالا استفاده کنید .

ایسوزو روباز با داشتن اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر توان حمل انواع بار تا 4 تن را دارد ، ایسوزو روباز به دو صورت کفی و لبه دار برای حمل انواع بار در اختیارتان قرار می گیرد.

 

برخی از ایسوزو های لبه دار قابلیت بارگیری و تخلیه بار از کنارها را نیز دارند که به ایسوزو بغل بازشو شناخته می شوند.

 

باربری ایسوزو آمل با انواع ایسوزو مسقف ، روباز ، بغل بازشو و . . . انجام می شود . 

هنگام باربری ایسوزو آمل با توجه به نوع بارتان ایسوزو مناسب در اختیارتان قرار می گیرد ، در صور تمایل می توانید از خدمات مشاوره و کارشناسی آنی بار برای انتخاب ایسوزو مناسب جهت باربری ایسوزو آمل استفاده کنید .  

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر خدمات باربری آمل ، حمل انواع بار و کالا در باربری مازندران با کمترین نرخ کرایه از همه نقاط این استان انجام میشود.

 

باربری ایسوزو آمل همراه با بیمه نامه معتبر

 

از مهم ترین مواردی که باید هنگام باربری بین شهری و باربری در مسافت های زیاد ( در این مورد باربری ایسوزو آمل ) به آن توجه کنید ؛ بیمه نامه و حفاظت از سلامت بار و سرمایه صاحب بار می باشد.

 

بیمه ایران پوشش دهنده خدمات حمل و نقل و باربری با ایسوزو به آمل می باشد ؛ سطح پوشش بیمه با توجه به ارزش بارتان مشخص می شود و شامل تمامی خسارت هایی که بر اثر آتش سوزی ، تصادف ، سرقت و . . . .پیش آید می شود.

 

بیمه نامه تا ارزش 100 میلیون تومان رایگان می باشد و مابقی آن با پرداخت اندک هزینه ای معادل با ارزش بارتان افزایش میابد .

حمل اثاث با ایسوزو به آمل
حمل اثاث با ایسوزو به آمل

 

حمل بار های سنگین و بزرگ در باربری تریلی آمل با کمترین هزینه 

 

حمل انواع بار و اثاث منزل با ایسوزو به آمل

 

شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا ، اثاثیه منزل ، کالاهای تجاری ، بارهای صنعتی ، مواد غذایی ، لوازم فروشگاهی ، میوه و تره بار و… از خدمات باربری ایسوزو آمل استفاده کنید .  

یکی از بارهایی که می توانید در باربری ایسوزو آمل ارسال کنید ؛ اثاثیه منزل و محل کار ، مبلمان و سرویس چوب ، لوازم صوتی و تصویری ، لوازم خانگی ، میز و صندلی اداری و سایر لوازم شرکت ها می باشد .

برای حمل این نوع بارها ایسوزو مسقف مناسب تر می باشد زیرا می تواند از آب خوردگی ، فشار باد ، برخورد شی خارجی ، تابش آفتاب و . . .جلوگیری کند و مانع از آسیب دیدن بارتان شود .

البته تمامی بارها تحت پوشش بیمه قرار می گیرند و در صورت خسارت دیدن ، به طور کامل جبران می شود.

برای اطلاع از مقدار باری که می توانید با ایسوزو مسقف حمل کنید ، کرایه باربری ایسوزو آمل  و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ثبت درخواست باربری با ایسوزو به آمل 

 

حمل و نقل انواع بارهای نیمه سنگین از تهران و سایر شهر ها در باربری ایسوزو آمل با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان توسط شرکت آنی بار ؛ حمل بارهای تجاری ، صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی ، اثاث و لوازم منزل و . . . .

مشاوران و کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات باربری ایسوزو آمل از سراسر کشور به شما عزیزان هستند.

همچنین تمامی نکات لازم را به شما اطلاع می دهند و زمان و مکان باربری را با شما هماهنگ می کنند.

برای ثبت درخواست باربری ایسوزو آمل تنها کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کارشناسان ما درباره موضوعات زیر به شما مشاوره می دهند؛ 

هزینه باربری ایسوزو به آمل از شهر های مختلف / باربری به آمل با ایسوزو مسقف / باربری با ایسوزو روباز به آمل / باربری ایسوزو آمل از تهران / انواع کامیونت ایسوزو / باربری به آمل با انواع خودرو های باربری / . . . .

 

باربری تهران به قائمشهر یکی دیگر از خدمات آنی بار در استان مازندران می باشد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع