anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ایسوزو از تهران به صومعه سرا + بیمه رایگان

حمل و نقل انواع بار و کالا با کامیونت ایسوزو از تهران به صومعه سرا تحت پوشش بهترین بیمه نامه ؛ ارسال اثاثیه و لوازم منزل ، حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی ، حمل و نقل همه نوع محموله های تجاری و صنعتی تحت پوشش بهترین بیمه نامه با کامیونت ایسوزو برای شما عزیزان انجام میشود . تخصصی ترین خدمات را از آنی بار بخواهید .

 

نرخ کرایه ایسوزو به صومعه سرا

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا به صومعه سرا با کامیونت ایسوزو ، می توانید ارزانترین نرخ کرایه ایسوزو را از آنی بار استعلام کنید . نرخ کرایه ایسوزو برای صومعه سرا بر اساس موارد زیادی مشخص میشود . این موارد نرخ کرایه نهایی باربری را برای شما عزیزان مشخص مینماید و برای هر محموله این موارد و شرایط متفاوت هستند .

 

 

موارد موثر در کرایه ایسوزو صومعه سرا : 

 

 • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .
 • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .
 • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

 

 

باربری از تهران برای صومعه سرا در کمترین زمان ممکن 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  کامیونت ایسوزو مسقف و روباز
  کامیونت ایسوزو مسقف و روباز

   

   

  انواع ایسوزو برای صومعه سرا 

   

   

  برای حمل و نقل بارهای شما ، آنی بار کامیونت و خاور مسقف و روباز را در کمترین زمان ممکن می توانید از طریق آنی بار دریافت کنید .

   

   

  کامیونت ایسوزو مسقف یا روباز برای حمل و نقل بارهای نیمه سنگین شما بسیار مناسب هستند و با این خودروهای باربری امکان حمل همه نوع بار و کالا را خواهید داشت .

   

   

  ایسوزو مسقف برای حمل و نقل بارهای تا تناژ ۲/۵ تا ۳ تن مناسب هستند و کامیونت روباز برای حمل بارهای تا تناژ حدود ۳-۴ تن مناسب هستند . 

   

   

  این کامیونت های دارای طول حدود ۵/۵ تن هستند و عرض آنها حدود ۲ متر است . در مدل ایسوزو روباز ، ارتفاع اتاق بار حدود ۲ متر و نیم است . 

   

  حمل و نقل اثاثیه با ایسوزو به صومعه سرا

   

  مهمترین مورد استفاده کامیونت ایسوزو ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل و مبلمان و سرویس خواب است .

   

   

  این خودروی باربری برای حمل و نقل همه نوع منسوجات چوبی مناسب است و به دلیل داشتن فنربندی نرم و ابعاد مناسب برای تردد در معابر بین شهری و درون شهری بسیار مناسب است .

   

   

  برای جابجایی اثاثیه منزل به صومعه سرا ، آنی بار ایسوزو با سایز بزرگ و همچنین همراه با تعداد زیادی پتو را در اختیار شما قرار میدهد تا بهترین خدمات باربری را در اختیار شما قراردهیم .

   

   

  حمل و نقل خودرو به صومعه سرا با کمترین هزینه 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل انواع کالای تجاری با ایسوزو برای صومعه سرا

   

  برای حمل و نقل انواع بار و کالا و محموله های تجاری می توانید از طریق آنی بار مناسب ترین ایسوزو را درخواست کنید . 

  محموله ها و کالاهای تجاری عبارتند از : 

  • تولیدات کارگاهی و کارخانجات 
  • مواد غذایی 
  • لاستیک و پلاستیک 
  • کاغذ و . . . . 

  بطور کلی ، حمل و نقل انواع بار و کالا با استفاده از کامیونت های ایسوزو در کمترین زمان توسط انی بار انجام میشود و نه تنها صومعه سرا بلکه سایر نقاط کشور و استان گیلان نیز تحت پوشش خدمات ما هستند . 

   

  استعلام کرایه ایسوزو صومعه سرا

   

  برای حمل و نقل و استعلام نرخ کرایه ایسوزو برای صومعه سرا ، می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین و کاملترین خدمات را با آنی بار تجربه کنید . 

   

   

  با یک تماس تلفنی ، ارزانترین کرایه و بروزترین نرخ کرایه را دریافت کنید و کالاهای خود را جابجا کنید .

   

   

  حمل و نقل سریع بار و کالا به صومعه سرا در کمترین زمان ممکن با تماس با سامانه باربری آنی بار تجربه کنید .

   

   

  ارزانترین خدمات باربری ایسوزو
  ارزانترین خدمات باربری ایسوزو

   

   

  حمل آهن آلات با ایسوزو

   

   

  برای ارسال انواع آهن آلات به صومعه سرا ، امکان استفاده از کامیون های ایسوزو برای شما فراهم است . شما می توانید انواع آهن آلات تا تناژ حدود ۳-۴ تن را بصورت همه روزه به هر نقطه ای از استان گیلان یا شهرستان صومعه سرا ارسال کنید .

   

   

  حمل تیرآهن ، حمل میلگرد ، حمل پروفیل و قوطی ، حمل لوله و . . . . همگی بصورت تخصصی با رانندگان معتمد برای شما به صومعه سرا ارسال میشود . ارزانترین خدمات باربری با ایسوزو را می توانید تحت پوشش بهترین بیمه از ما بخواهید .

   

   

  با آنی بار ، خدمات باربری ارزان به گیلان را می توانید بصورت همه روزه با استفاده از انواع خودروی باربری تجربه کنید 

   

   

  حمل و نقل تخصصی برای همه شهر های و شهرستان های استان گیلان

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد