بنر آنی بار

ایسوزو به همدان | ایسوزو از تهران برای همدان

باربری با کامیونت ایسوزو به همدان 

 

 

حمل و نقل بار و کالا با ایسوزو به همدان با نازلترین نرخ کرایه بصورت همه روزه . تخصصی ترین و ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و کالا برای شهر همدان و سایر شهر های استان همدان با ایسوزو مسقف و روباز به همراه بهترین بیمه نامه .

 

شما می توانید انواع بار و کالا های تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل ، لوازم اداری ، آهن آلات ، مصالح ساختمان سازی و . . ..را با انواع ایسوزو به همدان ارسال کنید . 

 

 

نرخ کرایه و هزینه باربری ایسوزو همدان را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان ما استعلام کنید . 

 

 

تخصصی ترین و سریعترین خدمات حمل بار به همدان را از آنی بار بخواهید 

 

 

باربری ایسوزو از تهران برای همدان

 

 

یکی از خدمات و ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات از نقاط مختلف تهران با نازلترین نرخ کرایه و با انواع خودروی باربری است . خودروهای باربری مختلف به دلیل توان و ابعاد و . . . میتوانند برای مقاصد خاصی مورد استفاده قرار گیرند . ازجمله این مقاصد میتواند حمل و نقل اثاثیه و و لوازم منزل باشد که توسط آنی بار این فرایند با استفاده از کامیونت ایسوزو مسقف یا روباز انجام میشود . 

 

 

 

حمل و نقل بار با ایسوزو از تهران به همدان بصورت همه روزه و برای همه مناطق استان تهران انجام میشود و شما می توانید با ارزانترین کرایه دقیق ترین و بهترین خدمات را تجربه کنید . 

 

 

 

  • باربری با ایسوزو مسقف 
  • باربری با ایسوزو روباز 
  • ایسوزو بغل بازشو 

 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به همدان نیز با استفاده از کامیونت های ایسوزو مسقف به خوبی انجام میشود .

ارزانترین خدمات باربری ایسوزو
ارزانترین خدمات باربری ایسوزو

 

باربری شهرک صنعتی همدان بصورت تخصصی با انواع کامیون و تریلی و کامیونت و خاور انجام میشود 

 

ابعاد و توان حمل کامیونت ایسوزو 

 

 

کامیونت ایسوزو بصورت مسقف و روباز دارای ابعاد و توان مختلفی است . بصورت استاندارد این کامیونت توان حمل بار تا ۴ تن را دارد . اما در زمانی که اتاق مسقف روی این کامیونت قرار می گیرد ، به دلیل وزن زیاد اتاق توان حمل آن نیز کم می شود . 

به این صورت که در کامیونت مسقف توان حمل بار تا ۳ تن و کامیونت روباز حدود ۴ تن می باشد .

 

 

اتاقل بار این ۲ نوع نیز با هم متفاوت است . کامیونت روباز ایسوزو دارای اتاق با طول حدود ۵/۵ متر است و اتاق کامیونت مسقف علاوه بر طول ۵/۵ متر ، دارای ارتفاع حدود ۲/۵ متر نیز می باشد . 

 

عرض هر نوع حدود ۲ متر است .

 

باربری خاور همدان از دیگر خدمات آنی بار است که همه روزه با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. 

 

 

ارسال اثاثیه به همدان با ایسوزو

 

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به همدان ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و و لوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است .

 

 

این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده می شود . 

 

 

این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

 

 

علاوه بر ایسوزو ، باربری تریلی همدان نیز بصورت همه روزه به شما عزیزان ارائه می گردد 

 

حمل اثاث با کامیونت به همدان
حمل اثاث با کامیونت به همدان

 

از خدمات حمل بار با نیسان به همدان می توانید برای ارسال اثاثیه در حجم کم و سبک استفاده کنید .

 

استعلام کرایه ایسوزو همدان

 

 

برای اطلاع از نرخ دقیق و هزینه حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو به همدان ، میبایست بصورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما مشاوره نمایید تا ارزانترین تعرفه و بروزترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه گردد . 

 

 

نرخ کرایه ایسوزو بر اساس موارد زیادی دچار تغییرات می شود  که عبارتند از : 

 

 

  • نوع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار می دهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود 

 

  • شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به همدان  ارسال می کنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

 

 

به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

 

 

  • محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا همدان ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

 

 

به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش کرایه کامیون به همدان خواهد شد . 

 

 

باربری ایسوزو به زنجان بصورت همه روزه 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

پوشش بیمه برای ایسوزو به همدان

 

 

برای حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به همدان ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال آسوده امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید .

 

حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو تا سقف 100 میلیون تومان برای باربری تهران به همدان تحت پوشش رایگان بیمه قرار میگیرد .

 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

 

 

 

اگر ارزش محموله شما بیش از 100 میلیون تومان است ، با پرداخت هزینه اندکی میتوانید پوشش بیمه خود را تا حد مورد نیاز افزایش دهید . 

 

باربری ایسوزو نهاوند زیر مجموعه ای خدمات باربری ایسوزو همدان می باشد.

 

مشاوره و ثبت درخواست باربری با کامیونت ایسوزو به همدان

 

خدمات باربری در شرکت آنی بار  شامل مشاوره و کارشناسی تخصصی و حرفه ای نیز می باشد ؛ شما عزیزان می توانید همه روزه و در تمامی ساعات کاری از طریق تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

دریافت خدمات کارشناسی پیش از ثبت سفارش سبب می شود که بهترین خدمات را متناسب با نیازتان ، مناسب ترین خودرو متناسب با حجم و وزن بارتان ،  مقدار بیمه مور نیاز برای حفاظت از بارتان و . . . را از کارشناسان ما دریافت کنید .

در صورتی که به اطلاعات بیشتر یا خدمات دیگری بجز باربری ایسوزو همدان نیاز دارد و یا جهت استعلام کرایه ایسوزو تهران به همدان و . . .  می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما می توانی علاوه بر تماس مستقیم از اپلیکیشن آنی بار نیز برای ثبت سفارش باربری با ایسوزو به همدان استفاده کنید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع