anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ایسوزو به همدان | ایسوزو از تهران برای همدان

حمل و نقل بار و کالا با ایسوزو به استان همدان با نازلترین نرخ کرایه بصورت همه روزه . تخصصی ترین و ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و کالا برای شهر همدان و سایر شهر های استان همدان با ایسوزو مسقف و روزباز به همراه بهترین بیمه نامه 

 

 

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار به همدان را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان ما استعلام کنید . 

 

تخصصی ترین و سریعترین خدمات را از انی بار بخواهید 

 

 

باربری ایسوزو از تهران برای همدان

یکی از خدمات و ویژگی های انی بار ، ارائه خدمات از نقاط مختلف تهران با نازلترین نرخ کرایه و با انواع خودروی باربری است . خودروهای باربری مختلف به دلیل توان و ابعاد و . . . میتوانند برای مقاصد خاصی مورد استفاده قرار گیرند . ازجمله این مقاصد میتواند حمل و نقل اثاثیه و ولوازم منزل باشد که توسط آنی بار این فرایند با استفاده از کامیونت ایسوزو مسقف یا روباز انجام میشود . 

 

 

 

حمل و نقل بار با ایسوزو از تهران به همدان بصورت همه روزه و برای همه مناطق استان تهران انجام میشود و شما می توانید با ارزانترین کرایه دقیق ترین و بهترین خدمات را تجربه کنید . 

 

 

 

باربری با ایسوزو مسقف 

باربری با ایسوزو روباز 

ایسوزو بغل بازشو 

 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به همدان نیز با استفاده از کامیونت های ایسوزو مسقف به خوبی انجام میشود .

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  ارزانترین خدمات باربری ایسوزو
  ارزانترین خدمات باربری ایسوزو

   

  باربری شهرک صنعتی همدان بصورت تخصصی با انواع کامیون و تریلی و کامیونت و خاور انجام میشود 

   

  ابعاد و توان حمل کامیونت ایسوزو 

  کامیونت ایسوزو بصورت مسقف و روباز دارای ابعاد و توان مختلفی است . بصورت استاندارد این کامیونت توان حمل بار تا ۴ تن را دارد . اما در زمانی که اتاق مسقف روی این کامیونت قرار میگیرد ، به دلیل وزن زیاد اتاق توان حمل آن نیز کم میشود . 

  به این صورت که در کامیونت مسقف توان حمل بار تا ۳ تن و کامیونت روباز حدود ۴ تن میباشد .

   

   

  اتاقل بار این ۲ نوع نیز با هم متفاوت است . کامیونت روباز ایسوزو دارای اتاق با طول حدود ۵/۵ متر است و اتاق کامیونت مسقف علاوه بر طول ۵/۵ متر ، دارای ارتفاع حدود ۲/۵ متر نیز میباشد . 

   

  عرض هر نوع حدود ۲ متر است 

  ارسال اثاثیه به همدان با ایسوزو

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به همدان ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و ولوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است .

   

   

  این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده میشود . 

   

   

  این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

   

   

  علاوه بر ایسوزو ، باربری تریلی همدان نیز بصورت همه روزه به شما عزیزان ارائه می گردد 

   

   

  استعلام کرایه ایسوزو همدان

   

   

  برای اطلاع از نرخ دقیق و هزینه حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو به همدان ، میبایست بصورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما مشاوره نمایید تا ارزانترین تعرفه و بروزترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه گردد . 

   

   

  نرخ کرایه ایسوزو بر اساس موارد زیادی دوچار تغییرات میشود  که عبارتند از : 

   

   

  وع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود 

   

   

  شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به همدان  ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

   

   

  به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

   

   

   

  محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا همدان ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

   

   

  به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش کرایه کامیون به همدان خواهد شد . 

   

   

  باربری ایسوزو به زنجان بصورت همه روزه 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  پوشش بیمه برای ایسوزو به همدان

  برای حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به همدان ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید .

   

   

  حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای مسیر تهران به همدان تحت پوشش رایگان بیمه قرار میگیرد .

   

   

   

  خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

   

   

   

  اگر ارزش محموله شما بیش از ۳۰ میلیون تومان است ، با پرداخت هزینه اندکی میتوانید پوشش بیمه خود را تا حد مورد نیاز افزایش دهید . 

   

  باربری ایسوزو نهاوند زیر مجموعه ای خدمات باربری ایسوزو همدان می باشد.

   

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع