anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ایسوزو از تهران به کرمان + بیمه رایگان و کامل

باربری و حمل و نقل بار و کالا با ایسوزو از تهران و شهرستان ها برای  کرمان به همراه بیمه نامه و با ارزانترین تعرفه کرایه ؛ حمل و نقل تخصصی همه نوع کالا و محموله های تجاری و صنعتی بصورت تخصصی و حرفه ای با ایسوزو مسقف ، روباز ، بغلدار همراه با مشاوره لحظه ای و دقیق از زمان تماس شما با آنی بار 

 

تخصصی ترین خدمات حمل و نقل کالا و اثاثیه و لوازم برای کرمان بدون هزینه های اضافی با ایمنی بالا 

 

 

حمل بار با ایسوزو از تهران به کرمان

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما انواع ایسوزو را از نقاط مختلف تهران در اختیارتان قرار میدهد تا بصورت همه روزه و ارزان قیمت امکان حمل بارهای نیمه سنگین را داشته باشید. 

 

 

ایسوزو های آنی بار در تمامی نقاط استان تهران برای حمل و بارگیری محموله های شما آماده می باشند . ارسال بار به کرمان و سایر شهر های استان کرمان انجام میشود. 

 

 

حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو برای کرمان  از تهران ، اسلامشهر ، رباط کریم ، ورامین و . . . .انجام میگیرد و محدودیتی در خدمات رسانی وجود نخواهد داشت. 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار با ایسوزو
  حمل بار با ایسوزو

   

   

  انواع کامیونت ایسوزو برای کرمان

   

   

  برای حمل و نقل محموله شما تا کرمان ، ۳ نوع کامیونت ایسوزو در اختیارتان قرار میگیرد  که هر نوع از این کامیونت ها برای حمل و نقل محموله ای خاص طراحی شده است. 

   

   

   

  باربری با ایسوزو مسقف 

  باربری با ایسوزو روباز 

  ایسوزو بغل بازشو 

   

   

  بر اساس نوع بار و شرایط آن و وزن و ابعاد می توانید کامیونت ایسوزو مسقف مخصوص و مورد نیاز خودذ را در اختیار داشته باشید .  حمل و نقل بار با کامیونت های ایسوزو روباز برای انواع کالا انجام میشود و برای محافظت از محموله از چادر برزنتی و نایلون استفاده خواهد شد. 

   

   

  کرایه کامیون تهران به کرمان را از کارشناسان ما استعلام کنید. 

   

  حمل بار با ایسوزو مسقف
  حمل بار با ایسوزو مسقف

   

  ایسوزو روباز و بغل بازشو تهران کرمان

   

  یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است . این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر کرمان ، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید. 

   

   

  کامیونت روباز ایسوزو دارای دیواره های حدود ۸۰ سانتی متر الی ۱ متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده میکند.

   

   

  خاور یا کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قالبیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای کرمان داخل این خودروی باربری بارگیری کنید.

   

   

  مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بار شما به کرمان ، همه روزه تعداد زیادی کامیونت ایسوزو به این شهرستان ارسال می نماید. 

   

   

  ارسال اثاثیه به کرمان با ایسوزو

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به کرمان ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و ولوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است.

   

   

   

  این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده میشود. 

   

   

  این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید.

   

   

  ویژه >> باربری ایسوزو برای اصفهان 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  خاور مسقف از تهران به کرمان را نیز می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما درخواست نمایید. 

   

  بیمه نامه باربری با ایسوزو برای کرمان

   

  یکی از مهمترین موضوعات در حمل و نقل بار و کالا با کامیونت یا تریلی یا کامیون ، استفاده از بیمه نامه معتبر و کامل است . بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار برای حمل و نقل انواع بار و کالا مناسب است و در صورت بروز حادثه ای که بر اثر عوامل طبیعی یا غیر طبیعی بوجود آمده باشد ، تمامی خسارات را بصورت کامل به شما پرداخت خواهد نمود. 

   

   

  خساراتی که بر اساس آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات ، ضربه و . . . بوجود آمده اند ، توسط شرکت بیمه ایران بصورت کامل به شما عزیزان پرداخت می گردد. 

   

   

   

  ما تا سقف ۳۰ میلیون تومان بیمه رایگان برای انواع کامیونت های ایسوزو به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

   

   

   

  حمل و نقل انواع کالا با کامیونت ایسوزو ( مسقف / روباز ) بصورت همه روزه توسط آنی بار با ارزان ترین نرخ کرایه و تعرفه به شما عزیزان ارائه می شود . حمل و نقل همه نوع بار و کالا جزء خدمات تخصصی انی بار است که برای آنها هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. 

   

   

   

  آنی بار به عنوان متخصص خدمات باربری ، حمل انواع کالا و محموله را بدون هزینه های اضافی و با کمترین تعرفه کرایه انجام میدهد. 

   

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد