باربری از ایلام به ارومیه ( خاور ، کامیون ، تریلی )

ارسال بار و کالا از استان ایلام به نقاط مختلف استان آذربایجان غربی همراه با بهترین و کاملترین بیمه نامه توسط آنی بار انجام میشود . شما می توانید از هر نقطه ای از استان ایلام ( شهر ایلام ، مهران ، دهلران و . . . ) انواع بار و کالای خود را بصورت همه روزه با کمترین هزینه توسط خدمات آنی بار به ارومیه برسانید .

 

 

برای ارسال بار به ارومیه ، آنی بار انواع خودروی باربری را نیز در اختیار شما قرار میدهد تا در کمترین زمان خدمات حمل و نقل انجام شود .

 

 

 

ارسال انواع بار و کالا از ایلام برای ارومیه

 

 

برای حمل همه نوع بار از ایلام به ارومیه ، با آنی بار تماس بگیرید تا در کمترین هزینه محموله شما صحیح و سالم در هر نقطه ای از ارومیه تحویلتان گردد . آنی بار متخصص ارسال انواع بارهای سبک و سنگین از تمامی نقاط ایلام می باشد.

 

 

 

باربری و حمل کیسه مواد از ایلام به ارومیه

حمل و باربری تره بار از ایلام به ارومیه

ارسال مواد پلاستیک از ایلام به ارومیه

باربری و حمل آهن از ایلام به ارومیه

باربری و حمل ورق از ایلام به ارومیه

حمل بشکه مواد از ایلام به ارومیه

حمل ام دی اف از ایلام به ارومیه

حمل لاستیک از ایلام به ارومیه

حمل جهیزیه از ایلام به ارومیه

حمل میلگرد از ایلام به ارومیه

حمل چوب از ایلام به ارومیه

حمل خودرو از ایلام به ارومیه

 

باربری ایلام به شهرستان
باربری ایلام به شهرستان

ارسال بار از ایلام به همه شهر های استان آذربایجان غربی انجام میشود

 

 

ماکو ، سردشت ، خوی ، سلماس ، اشنویه ، پیرانشهر ، میاندوآب

 

 

 

حمل بار با تریلی از ایلام

 

 

برای حمل و نقل محموله و کالاهایی که وزن بیشتری دارند یا حجم آنها بیشتر است ، از تریلی ها استفاده میشود . تریلی ها خودروهای باربری طویل هستند که برای حمل بارهای با حجم زیاد مناسب هستند . مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما انواع تریلی را در استان ایلام در اختیارتان قرار میدهد تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را تجربه کنید .

 

 

تریلی های آنی بار عبارتند از : تریلی کفی ، تریلی بغلدار ، تریلی ترانزیت چادری ، تریلی کمرشکن

 

 

ابعاد و توان حمل این تریلی ها :

 

تریلی کفی : دارای کفی به ابعاد حدود 12 متر تا 13 متر 60

تریلی بغدار : ابعاد کفی مشابه تریلی کفی است و لبه های 80 تا 1 متر دارد

تریلی ترانزیت : ترانزیت معمولا طول 13 متر 60 دارد . عرض آن 2 متر و 60 و ارتفاع حدود 2 متر و 70 دارد .

 

 

باربری ایلام به شیراز بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار

حمل بار با کامیون از ایلام به ارومیه

 

 

کامیون ها خودروهای باربری پر استفاده ای هستند و توان حمل و نقل بسیار بالایی دارند . همه روزه حمل و نقل حجم زیادی از بار و کالا با کامیون ها انجام میشود و علاوه بر ارومیه برای سایر نقاط کشور نیز ارسال میشوند . باربری با کامیون از استان ایلام به سایر نقاط همراه با بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما می باشد .

 

 

ما در محموله آنی بار انواع کامیون را در اختیار شما قرار میدهیم تا در اسرع وقت با کمترین هزینه محموله خود را حمل کنید . هر یک از کامیون ها دارای توان مشخص و اتاق مشخصی هستند .

 

 

ابعاد کامیون ها بصورت زیر می باشد :

 

 

کامیون 10 تن یا کامیون تک : طول اتاق بار حدود 5 متر 80 سانتی متر . عرض حدود 2 متر و 10 سانتی متر

 

 

توان حمل بار کامیون 10 تن نیز مشخصا 10 تن است .

 

 

کامیون 15 تن یا کامیون جفت هم برای حمل بارهای تا تناژ 15 تن مناسب است . این کامیون 6/80 طول و 2/30 عرض دارد .

 

 

 

باربری با انواع کامیون ها
باربری با انواع کامیون ها

 

حمل بار با کامیونت و خاور از ایلام به ارومیه

 

 

برای حمل و نقل محموله های شما ، کامیونت و خاور نیز توسط آنی بار ارائه میگردد . کامیونت ها و خاورها به 2 صورت مسقف و روباز هستند و برای حمل و نقل همه نوع بقار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند . کامیونت دارای توان حمل بار تا 4 تن است . اما در برخی موارد این 4 تن کمتر نیز خواهد شد .

 

 

به عنوان مثال ، در کامیونت های مسقف به دلیل وزن بیشتر اتاق ، توان حمل این کامیونت ها حدود 3 تا 3/5 تن است . در کامیونت های روباز به راحتی امکان حمل 4 تن را دارند .

 

 

از خاور و کامیونت برای حمل بارهای مختلف استفاده میشود اما بیشترین استفاده از خاور مسقف ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است . مجموعه آنی بار همه روزه اثاثیه شما را با استفاده از کامیونت های مسقف و حرفه ای از ایلام به ارومیه ارسال می نماید .

 

 

 

باربری ایلام به تهران بصورت تخصصی و سریع و ارزان با خدمات آنی بار

 

 

باربری با کامیونت ایسوزو ارزان قیمت
باربری با کامیونت ایسوزو ارزان قیمت

 

بیمه نامه کامل باربری از ایلام

 

 

برای حمل و نقل بار از ایلام به ارومیه ، آنی بار کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است تا در صورت بروز حادثه ، امکان جبران خسارات وجود داشته باشد . خساراتی که در اثر تصادفات ، اتش سوزی ، سرقت و . . . بوجود آیند همگی بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه آنی بار هستند .

 

 

 

مجموعه آنی بار برای باربری ایلام بصورت رایگان تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان در نظر میگیرد و در صورتی که میزان ارزش محموله بیش از این باشد ، امکان افزایش میزان پوشش بیمه فراهم است .

 

 

 

تخصص مجموعه آنی بار حمل و نقل انواع بار و کالا است و محموله های شما بدون خسارت به مقصد خواهد رسید . اما استفاده از بیمه نامه برای مواردی است که اتفاقات پیش بینی نشده مانند تصادف و . . . بوجود آیند .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

علاوه بر خدمات باربری ارومیه ، امکان حمل بار به ارومیه نیز از همه نقاط کشور برای شما عزیزان فراهم است .

 

 

ارسال محموله های سنگین به ارومیه از ایلام

 

 

برای جابجایی و ارسال دستگاه های سنگین و قطعات بزرگ و عظیم به ارومیه ، می توانید از خدمات آنی بار استفاده کنید . آنی بار حمل و نقل بارهای سنگین را با استفاده از تریلی کمرشکن و بوژی بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام میدهد .

 

 

 

حمل و نقل دستگاه های راهسازی ، قطعات بزرگ و سنگین ، لودر ، بیل مکانیکی و . . . . از ارومیه به همه نقاط ارومیه و استان آذربایجان غربی بصورت تخصصی و ارزان

 

 

باربری ایلام به مشهد بصورت تخصصی و حرفه ای با ـآنی بار

 

مشاوره و استعلام کرایه حمل بار از ایلام به ارومیه

 

برای مشاوره در خصوص انتخاب خودروی باربری ، بیمه نامه متناسب ، میزان نرخ کرایه و . . . می توانید با مشاوران ما در تماس باشید . مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین مشاوران ، همه روزه قبل از ارائه خدمات باربری تمامی سوالات شما را پاسخگو خواهد بود .

 

برای استعلام کرایه ، باید اطلاعات کاملی در خصوص نوع بار و شرایط آن به مجموعه آنی بار ارائه دهید تا دقیق ترین کرایه به شما ارائه شود .

 

مجموعه آنی بار علاوه بر حمل و نقل بار از ایلام به ارومیه ، خدمات حمل بار به ایلام از سایر نقاط کشور را نیز دردستور کاردارد . شما می توانید از هر نقطه ای از ایران ، محموله و کالاهای خود را با کمترین هزینه به ایلام ارسال کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع