باربری برازجان به شهرستان | بیمه و بارنامه معتبر

بهترین باربری برازجان کدام است ؟

 

برای خدمات باربری برازجان شرکت ها و مجموعه های مختلفی در حال ارائه خدمات حمل و نقل و باربری هستند. هر یک از این شرکت ها دارای ویژگی ها و خدمات خاصی هستند اما شرکت حمل و نقل و باربری برازجان آنی بار به عنوان قدیمی ترین و بهترین شرکت باربری در برازجان به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. خدمات آنی بار را می توانید از طریق شماره باربری برازجان رزرو کنید .

 

منظور از خدمات باربری برازجان فراهم نمودن شرایط و امکانات برای انتقال محموله های مختلف از برازجان به همه نقاط کشور است . تیم متخصص انی بار با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات باربری برازجان در اسرع وقت با خودروهای باربری مختلف امکان انتقال کالاهای مختلف را برای شما فراهم می نماید.

 

برای باربری برازجان ، همه خودروهای باربری به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه هستند و امکان ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نمایند. علاوه بر ارسال بار از برازجان به سایر شهر ها و استان های کشور ، حمل بار به برازجان نیز بصورت تخصصی و همه روزه در اسرع وقت انجام خواهد شد.

حمل و نقل بین شهری از برازجان
حمل و نقل بین شهری از برازجان

شماره باربری برازجان 57669-021 می باشد .

 

حمل بار و کالا از برازجان با انواع خودرو های باربری

 

 

باربری برازجان به شهرستان ها با انواع ماشین ها و کامیون ها

 

این ماشین ها متناسب با وزن،حجم و مشخصات ظاهری بار مشخص می شود.

 

کارشناسان ما با آگاهی از موارد فوق بهترین ماشین متناسب با بار شما را برای باربری برازجان به مقصد مورد نظرتان هماهنگ خواهند کرد.  با این روش کمترین هزینه را مشتری متقبل می شود.

 

برای باربری برازجان ماشین های زیر در نظر گرفته می شود.

 1. -کامیون تک
 2. -کامیون جفت
 3. -خاور
 4. -ترانزیت
 5. -18 چرخ کفی
 6. 18 چرخ بغلدار
 7. -کمرشکن
 8. -کامیونت بادسان و ایسوزو

 

حمل بار با نیسان از برازجان به سایر شهرستان ها امکان پذیر نمی باشد ؛ اگر قصد حمل بار با نیسان دارید این سرویس فقط از مبدا تهران امکان پذیر است. برای باربری از تهران به برازجان ، بدون محدودیت می توانید درخواست خودروی باربری مورد نظر خود را ثبت نمایید.

 

باربری برازجان فقط بصورت دربستی انجام می شود و ارسال خرده باری در حیطه کاری آنی بار نمی باشد . 

 

باربری تریلی برازجان برای شهرستانها

 

باربری و حمل بار آنی بار برای انتقال محموله های سنگین و سایز بزرگ شما از برازجان به صورت همه روزه انواع تریلی ها را در اختیارتان قرار می دهد . باربری تریلی آنی بار برای ارسال محموله های مختلف شما در کمترین زمان ممکن آماده بارگیری هستند.

آنی بار تریلی های زیر را با کمترین هزینه برای انتقال محموله های شما از باربری برازجان در اختیارتان قرار می دهد :

تریلی کفی

تریلی کفی یکی از پر استفاده ترین انواع تریلی می باشد که در خدمات باربری برازجان به صورت تخصصی و همه روزه توسط انی بار در اختیار شما قرار میگیرد. این نوع تریلی برای بارگیری و انتقال محموله های بسته بندی شده روی پالت ، محموله های کیسه جامبو ، محموله های آهن آلات و دستگاه های صنعتی و ماشین آلات مناسب است. 

با استفاده از تریلی کفی امکان بارگیری تا 23 تن فراهم خواهد شد. 

تریلی کمرشکن

کمرشکن نوعی از تریلی است که امکان بارگیری و انتقال محموله های فوق سنگین را فراهم می نماید. تریلی کمرشکن برای بارگیری محموله ها تا 70 تن مناسب است و امکان انتقال محموله های بزرگ و فوق سنگین را برای شما فراهم می نماید.

 

تریلی کمرشکن دارای 3 نوع می باشد : 

 

 • کمرشکن 5 محور 
 • کمرشکن 9 محور 
 • کمرشکن 11 محور
حمل بار با انواع تریلی از شهرستان برازجان
حمل بار با انواع تریلی از شهرستان برازجان

باربری برازجان با انواع کامیون به صورت همه روزه

 

اگر قصد دارید بار و کالای خود را از باربری برازجان به سایر نقاط کشور ارسال کنید ،  ما انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهیم تا با کمترین هزینه بار و کالای خود را با کامیون مناسب به سایر نقاط ارسال نمایید.

ما با کامیون ۱۰تن ، کامیون ۱۵ تن و کامیون ۵ تن انواع بار و کالای شما را در باربری برازجان به سایر شهرها و شهرستان ها ارسال خواهیم نمود.

به عنوان مثال ، برای باربری برازجان با کامیون تک ، امکان بارگیری محموله ها تا 10 تن برای شما فراهم است . اما برای بارگیری 15 تن بار باید از کامیون جفت استفاده کرد.

کامیون های آنی بار در کمترین زمان ممکن بهترین و سریعترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار می دهند.

حمل انواع بار با ابعاد و تناژ متناسب با کامیون را به باربری برازجان آنی بار بسپارید. شماره باربری برازجان57669-021 می باشد.

برای باربری تهران به برازجان نیز می توانید به صورت همه روزه از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید .

 

باربری برازجان به سایر شهر ها با خاور و کامیونت

 

یکی دیگر از خودرو های حمل بار که در باربری برازجان و سایر باربری ها بسیار کاربرد دارد خاور یا کامیونت می باشد. خاور ها در دو نوع مسقف و روباز آماده حمل انواع بارها و کالا ها از باربری برازجان به سایر شهر ها می باشند.

خاور روباز با داشتن اتاق بار به ابعاد 2 متر عرض و 4 متر طول توانایی حمل انواع بار های ساختمانی ، کشاورزی ، آهن آلات و . . . تا وزن 4 تن دارد. باربری برازجان با کمترین هزینه با استفاده از خاور روباز انجام  می شود.

خاور مسقف به دلیل داشتن اتاقک ، توان حمل بار کمتری نسبت به خاور روباز دارد. خاور مسقف نیز در ابعاد 2 متر در 4/5 متر مناسب حمل بارهای حساس و بسته بندی شده تا وزن 3/5 تن می باشد.

باربری برازجان برای حمل و نقل با کامیونت ، در اسرع وقت بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.

باربری با انواع کامیونت و خاور
باربری با انواع کامیونت و خاور

هزینه خدمات حمل و نقل و باربری بوشهر را می توانید از طریق شماره تلفن 57669-021 استعلام بگیرید.

 

باربری انواع بار و کالا از برازجان

 

برای باربری برازجان ، آنی بار بصورت همه روزه امکان انتقال محموله های مختلف با ابعاد و شرایط و انواع مختلف را برای شما فراهم نموده است .

آنی بار برای بارگیری انواع کالا تجهیزات لازم را در نظر گرفته است تا حین حمل کوچک ترین آسیب به بار وارد نشود.

نمونه ای از بارهایی که آنی بار از باربری برازجان به سایر شهرستان ها ارسال کرده است در زیر آورده شده است :

 

 1. باربری اثاثیه و اسباب منزل
 2. انواع بشکه ،کانتینر ،پالت
 3. انواع نبشی و میل گرد و ورق ها و شمش ها
 4. ارسال انواع ماشین ها و وسایل نقلیه با خودروبر
 5. انواع مواد تره باری و غذایی
 6. ارسال مواد پلاستیکی
 7. انواع مواد چوبی

همچنین بارهایی همچون فرش ، شیشه ، برنج ، دام و طیور زنده  و بارهایی که نیاز به ماشین های یخچالی و کمپرسی دارند در آنی بار بارگیری نمی شود.

برای باربری برازجان ، همه نوع محموله ها بصورت همه روزه از همه نقاط کشور به برازجان ارسال می شوند. تنها کافیست با شماره باربری برازجان در تماس باشید. 

 

هزینه باربری عسلویه بصورت بین شهری را می توانید از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

 

حمل اثاث منزل در برازجان

 

از دیگر خدمات تخصصی آنی بار در باربری برازجان ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل می باشد. ما در باربری برازجان بهترین و ایمن ترین کامیونت های مسقف و روباز را برای حمل اثاث شما به سایر شهر ها در اختیارتان قرار می دهیم.

 

آنی بار با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال انواع لوازم منزل و اثاثیه در برازجان می باشد و با بهترین بیمه نامه امنیت محموله های شما را تامین می نماید.

 

باربری برازجان به شهرستان برای اسباب کشی های شما تیم بسته بندی حرفه ای را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها به خوبی و به صورت کامل بسته بندی شوند.

 

کامیونت ها با گذاشتن پتو بین اثاثیه مانع از آسیب دیدن بارتان می شوند. کامیون ها به دلیل فنربندی نرمی که دارند و سر پوشیده بودن مانع از تکان های شدید به بار می شوند و از اثاثیه در برابر باد و آب و آتش محافظت می کنند.

حمل اثاثیه با کامیونت از برازجان
حمل اثاثیه با کامیونت از برازجان

علاوه بر حمل بار از برازجان به شهرستان ها ، خدمات باربری گناوه نیز بصورت تخصصی و همه روزه توسط تیم متخصص آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود.

باربری برازجان همراه با بیمه نامه معتبر

 

یکی دیگر از مواردی که شرکت به آن اهمیت بخصوص و ویژه می دهد و از اولویت ها ی شرکت در باربری برازجان به سایر شهرستان ها می باشد.

زیرا آنی بار با تجربه بیش از سی سال تمامی خطرات و حوادثی که می تواند انواع کالا ،محموله و اثاث منزل را حین باربری برازجان به شهرستان و در حالت کلی باربری بین شهری تهدید کند را شناسایی کرده است و برای مصون ماندن مشتریان از این خسارت های پیش بینی نشده بیمه نامه معتبری را تنظیم می کند.

در بیمه نامه باربری برازجان تمامی حوادث گنجانده شده و از آن موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،شکستگی و همچنین به حوادثی که مربوط به شرایط جوی و آب و هوایی می شود،اشاره کرد.

شرکت حمل و نقل داخلی آنی بار برای حمل تمامی بارها بیمه ی رایگان 100 میلیونی باربری برازجان در نظر گرفته است و شما می توانید این میزان را معادل ارزش بار خود افزایش دهید.

 

شماره باربری برازجان 57669-021 می باشد .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری کنگان به سراسر کشور توسط آنی بار با مناسب ترین هزینه

 

ثبت درخواست باربری از برازجان به شهرستان

 

 

کارشناسان آنی بار همه روزه و کوتاه ترین زمان به صورت تلفنی آماده ثبت درخواست باربری برازجان به سایر شهر ها می باشند ، این روش ساده ترین و سریع ترین روش ثبت درخواست می باشد.

 

برای ثبت درخواست باربری برازجان با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

 

علاوه بر تماس تلفنی می توانید از اپلیکیشن آنی بار نیز برای ثبت درخواست باربری برازجان به شهرستان ها استفاده کنید.

 

اپلیکشن آنی بار را می توانید به صورت رایگان از مارکت های نرم افزاری مانند بازار دانلود کنید.

 

ما خدمات باربری برازجان را به صورت سراسری در اختیار شما قرار می دهیم.

 

سایر مطالب مرتبط : حمل بار با نیسان از تهران به شهرستان

Tags: باربري به برازجان, حمل بار شهرک صنعتی برازجان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع