باربری تهران به آشخانه + بیمه رایگان و کامل

ارسال بار و کالا از تهران و سایر شهرستان های کشور به آشخانه در استان خراسان شمالی بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه بصورت دربستی . تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات باربری تهران به آشخانه را می توانید بدون هزینه های اضافی از طریق خدمات آنی بار تجربه کنید .

 

 

ارسال همه نوع بار و کالا به همراه بهترین بیمه نامه و با بارنامه معتبر و دولتی تمبر دار 

 

ارسال بار به آشخانه 

 

 

برای ارسال بار و کالا به آشخانه در استان خراسان شمالی ، شما می توانید با تماس با آنی بار از هر نقطه ای از کشور درخواست خدمات خود را ثبت کنید . حمل و نقل تخصصی و حرفه ای از کل ایران برای آشخانه با انواع خودروی باربری انجام می شود .

 

 

آنی بار برای جابجایی و حمل محموله های شما از انواع کامیون ، تریلی و خاور و نیسان استفاده می نماید که بنابر نوع محموله و کالای شما بر اساس وزن و ابعاد می توانید مناسب ترین خودروی باربری را انتخاب کنید . 

 

باربری تهران به آشخانه و سایر خدمات باربری و حمل بار به خراسان شمالی را همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر آنی بار دریافت کنید. 

 

باربری و حمل و نقل بار برای آشخانه
باربری و حمل و نقل بار برای آشخانه

 

 

شخانه شهری در استان خراسان شمالی است. این شهر مرکز شهرستان مانه و سملقان (مانا و سمنگان) است و در ۴۰ کیلومتری غرب بجنورد قرار گرفته است.

 

 

باربری با تریلی به آشخانه

 

 

تریلی ها خودروهای باربری با توان حمل بسیار بالا هستند که برای حمل و نقل همه نوع محموله در تناژ بالا در باربری تهران به آشخانه مناسب هستند .

 

 

تریلی ها توان حمل بار تا 23-24 تن را دارند و بصورت استاندارد در 3 نوع کفی ، بغلدار و چادری برای باربری تهران به آشخانه مورد استفاده قرار می گیرند . 

 

 

تریلی کمرشکن نیز برای حمل و نقل محموله های سنگین و فوق سنگین در اختیار شما قرار خواهند گرفت . 

 

 

تریلی ها برای حمل و نقل محموله ها و کالا های بسته بندی شده و تجاری و حتی محموله های فله ای مناسب هستند و بر اساس نوع محموله باید از تریلی که توان حمل آن بدون آسیب رسید به محموله را داشته باشد استفاده نمود . 

 

 

ویژه >> حمل بار به شیروان با کمترین هزینه

 

 

باربری با کامیون به آشخانه ( تک و جفت )

 

 

علاوه بر تریلی ها ، خودروهای دیگری نیز برای حمل بارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. این خودروها ابعاد کوچکتر و توان کمتری دارند اما تا ۱۵ تن بار را می توانند حمل کنند . 

 

 

باربری تهران به آشخانه با انواع کامیون بصورت همه روزه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما می توانید بدون هزینه های گزاف که بسیاری از شرکت های حمل و نقل از شما طلب می کنند ، محموله خود را جابجا کنید . 

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل و باربری تهران به آشخانه ، انواع کامیون ۱۰ تن یا تک ، ۱۵ تن یا جفت و ۹۱۱ را در اختیار شما قرار می دهد . این خودروهای باربری برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا از تهران و همه شهرستان های کشور در اختیار شما قرار می گیرند . 

 

 

کرایه باربری تریلی برای شهرستان های مختلف استان خراسان شمالی مخصوصا آشخانه را می توانید از طریق تماس تلفنی استعلام کنید . 

باربری کامیون 10 تن
باربری کامیون 10 تن

 

 

ارسال بار با خاور و کامیونت به آشخانه

 

 

خودروی باربری دیگری که برای حمل و نقل و باربری تهران به آشخانه مورد استفاده قرار می گیرد ، کامیونت یا خاور است . این خودروی باربری بهترین وسیله برای حمل و نقل همه نوع محموله و کالا در تناژ حدود 3-4 تن است . 

 

 

کامیونت و خاور برای آشخانه بصورت روباز و مسقف در اختیار شما قرار می گیرد و حمل و نقل محموله های مختلف از این طریق نسبتا بصرفه و ارزان است . 

 

 

خاور توان حمل بار تا 4 تن برای آشخانه را دارد که البته در صورت استفاده از خاور و کامیونت مسقف ، توان حمل تا حدودی کاهش خواهد داشت . 

 

باربری تهران به مشهد از خدمات ویژه و فوق تخصصی آنی بار می باشد ؛ شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا از انواع خودرو های باربری . 

 

 

باربری تهران به آشخانه با نیسان بار

 

 

در باربری تهران به آشخانه برای حمل و نقل محموله های کم حجم و کم وزن ، از نیسان وانت استفاده می شود .

 

نیسان وانت برای حمل بارهای زیر ۲ تن و حجم کم بهترین انتخاب است ، تنها نکته حجم بارتان می باشد که باید متناسب با ابعاد نیسان باشد.

 

نیسان وانت های آنی بار از تمام نقاط تهران و حومه تهران برای جابجایی بارهای شما در اختیارتان قرار می گیرند .

 

 

شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه برای حمل و نقل محموله های خود در باربری تهران به آشخانه با آنی بار تماس حاصل نمایید .

 

نیسان آشخانه
نیسان آشخانه

حمل بار به بجنورد بصورت همه روزه و با کمترین هزینه همراه با بهترین بیمه نامه 

 

حمل اثاثیه منزل از تمام نقاط تهران به آشخانه

 

 

یکی از خدمات تخصصی و ویژه در باربری تهران به آشخانه ، حمل اثاثیه و لوازم منزل و محل کار می باشد.

 

حمل و نقل اثاثیه منزل و محل کار با انواع کامیونت مسقف و روباز ، نیسان در باربری آنی بار.

 

انتخاب نوع ماشین بر اساس حجم و وزن و شرایط حمل بارتان می باشد اما معمولا برای حمل اثاثیه از کامیونت مسقف استفاده می شود.

کامیونت مسقف به دلیل داشتن اتاقک بزرگ و همچنین فنربندی نرمی بهترین گزینه برای حمل اثاث و لوازم حساس می باشد.

در صورتی که مقدار اثاثتان کم باشد می توانید برای باربری تهران به آشخانه از نیسان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که باربری با نیسان تنها از مبدا تهران انجام می شود و بارتان باید کمتر از ۲ تن و متناسب با ظرفیت نیسان باشد.

 

 

 

 

ویژه >> باربری تهران به اسفراین بصورت همه روزه 

 

 

بیمه نامه مخصوص حمل و نقل بار به آشخانه

 

 

برای ارسال بار های مختلف به آشخانه از تهران و سایر شهر ها و شهرستان ها ، لزوم استفاده از بیمه نامه سبب شده است که مجموعه آنی بار بهترین و کاملترین پوشش را از طریق بیمه ایران برای باربری تهران به آشخانه در نظر بگیرد .

 

 

بیمه نامه ایران برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا پوشش۱۰۰ درصدی ارائه می کند . 

 

 

خساراتی که در صورت بروز حوادثی مانند سرقت ، آتش سوزی و تصادفات و . . . حین باربری تهران به آشخانه بوجود آیند بصورت کامل تحت پوشش قرار دارند .

 

 

علاوه بر این ، مجموعه آنی بار تا ۳۰ میلیون تومان پوشش رایگان بیمه ای برای حمل و نقل و باربری تهران به آشخانه در اختیار شما قرار می دهد .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری تهران به شیروان بصورت تخصصی و ارزان با بهترین تیم حرفه ای باربری 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل انواع کالا و محموله های شما ، همه روزه بهترین خدمات را با ارزانترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار می دهد تا بهترین تجربه باربری تهران به آشخانه و خراسان شمالی را داشته باشید .

 

 

حمل و نقل تخصصی و حرفه ای انواع کالا با خودروهای مختلف باربری برای آشخانه یک فرایند تخصصی است و امیدواریم در ارائه این خدمات به شما موفق باشیم . 

 

 

کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوای مجموعه آنی بار ، علاقه مند به نویسندگی و تولید محتوا در خصوص حمل و نقل و باربری

دیدگاهتان را بنویسید