باربری سیرجان | سیرجان بار

حمل بار با ارزانترین نرخ کرایه از سیرجان

 

تخصصی ترین و ارزان ترین خدمات حمل و نقل بار و کالا از سیرجان برای سایر شهر های کشور را می توانید از طریق شرکت آنی بار تجربه کنید . حمل و نقل بین شهری و باربری سیرجان به شهرستان با کامیون و تریلی و خاور و . . . برای همه شهر های کشور انجام می شود .

باربری سیرجان را همراه با بیمه نامه و بارنامه رسمی از آنی بار دریافت کنید.

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان و وزن و ابعاد آن مناسب ترین خودرو باربری را در اختیارتان قرار می دهند ؛ از جمله خودرو های موجود جهت باربری سیرجان می توان کامیون تک و جفت ، تریلی کفی و ترانزیت ، کمرشکن ، خاور مسقف و روباز و . . . را نام برد.

شما می توانید انواع بار و کالا را از سیرجان به سراسر کشور ارسال کنید.

 • باربری از سیرجان به اصفهان
 • باربری از سیرجان به شیراز
 • باربری از سیرجان به قزوین
 • باربری از سیرجان به بندرعباس
 • باربری از سیرجان به اهواز
 • باربری از سیرجان به ارومیه و . . .  

باربری سیرجان بصورت همه روزه و با بهترین نرخ کرایه توسط تیم حرفه ای و متخصص آنی بار انجام میشود. شما می توانید با یک تماس تلفنی بهترین باربری سیرجان را با کمترین هزینه از ما بخواهید.

برای ثبت درخواست حمل بار به سیرجان از تمام شهر ها و شهرستان ها تنها کافی است با شماره تلفن باربری سیرجان 57669-021 تماس بگیرید. 

باربری از سیرجان
باربری از سیرجان

باربری کامیون از سیرجان

 

اگر قصد دارید بار و کالای خود را از سیرجان به سایر نقاط کشور ارسال کنید ،  ما انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهیم تا با کمترین هزینه امکان استفاده از خدمات باربری سیرجان برای شما فراهم شود.

 

کامیون های آنی بار در کمترین زمان ممکن بهترین و سریعترین خدمات باربری سیرجان به شهرستان را در اختیار شما قرار می دهند.

حمل بار با کامیون های زیر انجام می شود :

 

 1. کامیون جفت دارای اتاق بار حدوداََ 7 متری و توان باربری 15 تن. برای باربری سیرجان با کامیون جفت ، روزانه تعداد زیادی از این کامیون برای مقاصد مختلف در کشور آماده خدمات دهی به شما عزیزان میباشند.
 2. کامیون تک دارای اتاق بار حدوداََ 6 متری و توان باربری 10 تن.
 3. کامیون 911 دارای اتاق بار حدوداََ 5 متری و توان باربری 5 تن .

باربری سیرجان با کامیون های مختلف بصورت همه روزه انجام میشود و انتقال همه نوع محوله و کالا در اسرع وقت انجام میشوند . باربری سیرجان با کامیون ها نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه انجام خواهند شد . 

 

باربری تریلی سیرجان

 

برای حمل و نقل بار های سنگین و حجیم میبایست از انواع تریلی ها استفاده نمود. باربری سیرجان با تریلی ها در کمترین زمان جهت انتقال محموله های مختلف صورت خواهد گرفت. 

تریلی ها توان حمل بار و کالا تا 24 تن را دارند و برای انواع بار نوع خاصی از تریلی مورد استفاده قرار می گیرد.

حمل بار با تریلی سیرجان بصورت روزانه با تریلی کفی ، تریلی بغلدار ، تریلی ترانزیت و …. انجام می گیرد.

 

 1. تریلی کفی برای حمل کانکس ، دستگاه های صنعتی ، کیسه های جامبو  . . . مناسب است. باربری سیرجان با استفاده از انواع تریلی کفی برای همه نقاط کشور انجام میشود . 
 2. تریلی بغلدار برای حمل بارهای فله ای مانند سیمان و ماسه و گندم و . . .مناسب است .
 3. تریلی ترانزیت با قابلیت پلمپ بار برای حمل کالاهای تجاری و حساس و با ارزش مناسب است.  

 

برای باربری سیرجان با تریلی ، محموله هایی که دارای وزن بسیار زیاد هستند یا ابعاد آنها بزرگ می باشد در اسرع وقت با تریلی کمرشکن حمل میشوند. باربری سیرجان با تریلی کمرشکن از ویژه ترین خدمات ما میباشد.

انواع خودرو باربری را از شماره تلفن باربری سیرجان 57669-021 ثبت سفارش کنید .

حمل بار و کالا با تریلی از سیرجان
حمل بار و کالا با تریلی از سیرجان

کرایه تریلی سیرجان به بندرعباس چقدر است ؟

 

حمل و نقل انواع بار و کالا از سیرجان به بندرعباس را می توانید با کمترین و ارزانتری تعرفه به آنی بار بسپارید.

نرخ کرایه تریلی سیرجان به بندرعباس ،همچون سایر خدمات باربری با توجه به مواردی مشخص و محاسبه می شود ، از جمله این موارد عبارت است از :

 

 • فاصله بین مبدا و مقصد 
 • نوع خودرو باربری 
 • ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز 
 • شرایط آب و هوایی 
 • زمان و محل بارگیری و تخلیه و . . . 

 

برای استعلام نرخ کرایه تریلی از سیرجان به بندرعباس با کارشناسان ما تماس بگیرید. کرایه تریلی سیرجان به بندرعباس ، نرخ کرایه هر یک از محموله ها نسبت به سایر محموله ها متفاوت است . به عنوان مثال ، محموله های ترافیکی هزینه بیشتری دارند . 

بهترین راه برای استعلام دقیق ترین نرخ کرایه باربری سیرجان تماس با مشاوران ما در روز بارگیری است.

 

شماره تلفن باربری سیرجان 57669-021 می باشد . 

 

باربری کامیونت و خاور از سیرجان

 

برای حمل بارهای با وزن کمتر از 4 تن می توانیم از خدمات باربری خاور سیرجان استفاده کنیم. خاور و کامیونت ها دارای ابعاد استاندارد هستند که برای حمل بار باید به نوع بار و ابعاد آن توجه نمود.

 

خاور و کامیونت دارای 2 نوع مسقف و روباز می باشد که متناسب با نوع بار میبایست کامیونت مناسب را جهت باربری سیرجان به شهرستان ها انتخاب نمود.

 

 1. خاور روباز دارای اتاق بار 2 در 4 متری است که برای حمل انواع بار و کالا مناسب می باشد.
 2. خاور مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده در ابعاد 5 متر طول ، 2 متر عرض و 2 و نیم متر ارتفاع می باشد و برای حمل اثاثیه بسیار مناسب است. 

 

علاوه بر این 2 نوع خاور ، باربری سیرجان با استفاده از خاور بغل بازشو نیز بصورت تخصصی انجام میشود و امکان بارگیری و انتقال محموله ها با لیفتراک فراهم خواهد شد . 

 

باربری سیرجان با استفاده از خاور همه نوع محموله و کالا را بارگیری و به نقاط مختلف کشور ارسال می نماید . این خودرو به دلیل امکان تردد در معابر شهری در طول روز ، خودروی بسیار پر استفاده ای می باشد .

باربری با کامیون و کامیونت از سیرجان
باربری با کامیون و کامیونت از سیرجان

حمل بار در باربری جیرفت با انواع خاور های مسقف و روباز از دیگر خدمات آنی بار می باشد .

 

حمل اثاث منزل از سیرجان به سایر شهر ها 

 

با خدمات باربری سیرجان آنی بار ، می توانید بصورت همه روزه انواع بار و کالا را از سیرجان به سایر شهر ها و استان ها ارسال نمایید ؛ یکی از بارهایی که می توانید از سیرجان ارسال کنید اثاث و لوازم منزل می باشد.

 

برای حمل اثاثیه انواع کامیونت های مسقف و روباز در اختیارتان قرار می گیرد ؛ کامیونت های آنی بار همگی اتاق بزرگ می باشند و از نظر قیمت بسیار به صرفه و ارزان .( اتاق بار 2 در 5 متر با ارتفاع 2 و نیم )

 

حمل اثاث منزل تحت پوشش بیمه و با صدور بارنامه رسمی انجام می شود.

در صورت نیاز می توانید از خدمات بسته بندی و حمل اثاث توسط کارگران آنی بار استفاده کنید. باربری سیرجان برای اثاث کشی نیز خدماتی تخصصی و حرفه ای را در اختیار شما قرار میدهد. 

برای باربری سیرجان ( حمل و نقل اثاثیه ) بصورت کامل بیمه نامه در نظر گرفته می شود تا در صورت بروز خسارت امکان پرداخت آن در اسرع وقت فراهم باشد.

جهت دریافت خدمات اثاث کشی در شهر سیرجان با شماره تلفن باربری سیرجان 57669-021 تماس بگیرید.

حمل انواع بار و کالا در باربری شهر بابک با کمترین و مناسب ترین هزینه 

 

حمل انواع بار و کالا از سیرجان به سراسر کشور 

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری سیرجان را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری سیرجان طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند : 

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ 
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید 
 • حمل ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی 
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

حمل بار به سیرجان با کمترین و مناسب ترین هزینه.

 

حمل انواع بار های سنگین از سیرجان
حمل انواع بار های سنگین از سیرجان

باربری سیرجان با بیمه نامه معتبر 

 

شرکت آنی بار برای حفاظت از بار و کالای شما هنگام باربری سیرجان از بهترین و معتبرترین بیمه باربری استفاده می کند.

بیمه ایران بهترین و کاملترین بیمه در حوزه حمل و نقل می باشد که تمامی خسارات را در صورت بروز حادثه هنگام باربری سیرجان به شهرستان ها جبران خواهد نمود.

علاوه بر این مبلغ 100 میلیون بیمه رایگان برای حمل انواع بار از باربری سیرجان در نظر گرفته شده است.

باربری رفسنجان با انواع خودرو های باربری همراه با 100 میلیون پوشش بیمه رایگان 

 

صدور بارنامه رسمی و معتبر جهت باربری از سیرجان 

 

علاوه بر بیمه نامه معتبر و رایگان ؛ بارنامه رسمی نیز برای باربری سیرجان به سایر شهر ها نیز ارائه می شود.

بارنامه سندی حقوقی است که شرکت‌های حمل و نقل و باربری هنگام دریافت کالا برای صاحب بار صادر می‌کنند . این سند نوعی اوراق بهادار به شمار می‌رود که در آن مشخصات کالا، ارسال‌کننده، دریافت‌کننده، هزینه باربری و . . .  ثبت می‌شود.

این سند برای انواع روش‌های حمل و نقل ازجمله حمل و نقل جاده‌ای، دریایی، هوایی و… صادر می‌شود. بارنامه بهترین تضمین برای باربری سیرجان به تمامی شهر ها و شهرستان ها می باشد.

برای باربری سیرجان ، آنی بار از معتبر ترین بارنامه کشور که بارنامه تمبردار میباشد استفاده می نماید تا محموله های شما با بهترین ایمنی منتقل شوند.

استعلام هزینه بیمه نامه و بارنامه رسمی از طریق شماره تلفن باربری سیرجان 57669-021 

علاوه بر خدمات سیرجان ، باربری زرند کرمان نیز از جمله خدمات آنی بار است که بصورت هم روزه برای همه نقاط کشور در اختیار شما قرار می گیرد .

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 حمل انواع بار و کالا در باربری کرمان با مناسب ترین هزینه

 

مشاوره تخصصی باربری از سیرجان

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه خدمات باربری سیرجان با کمترین نرخ کرایه و بهترین خدمات هستند. جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن باربری سیرجان 57669-021 تماس بگیرید.

برای اطلاع از خودروی متناسب با نوع بار ، میزان بیمه نامه مناسب برای محموله و…… با کارشناسان و متخصصان ما مشاوره نمایید.  باربری سیرجان را با بهترین تیم حمل و نقل کشور انجام دهید.

برای باربری سیرجان ، ساده ترین و سریع ترین راه جهت برقراری ارتباط با کارشناسان آنی بار با تماس مستقیم با شماره باربری سیرجان 57669-021 می باشد.

اما شما می توانید از روش های دیگری همچون : پیام در شبکه مجازی واتساپ ، دانلود اپلیکیشن آنی بار و ثبت خدمات مورد نظر در آن سفارش خود را ثبت کنید.

کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان برای باربری سیرجان به شما می باشند.

شما می توانید جهت استعلام هزینه باربری سیرجان ، انتخاب خودرو باربری ، مشخص کردن مقدار پوشش بیمه مورد نیاز و . . . از خدمات مشاوره آنی بار استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع