باربری میاندوآب | شماره تلفن باربری میاندوآب

باربری از میاندوآب به سایر شهرها

 

شرکت های حمل و نقل متعددی ، خدمات باربری میاندوآب را ارائه می دهد . خدمات باربری در میاندوآب شامل حمل بار از میاندوآب به سایر شهرها و استان ها ( حمل و نقل بین شهری ) و حمل بار از میاندوآب به سایر شهرهای استان خراسان رضوی( حمل و نقل درون شهری ) می شود.

آنی بار یکی از باربری های فعال در میاندوآب می باشد که خدمات حمل بار بین شهری در باربری میاندوآب را به شما ارائه می دهد.

خدمات آنی بار در میاندوآب شامل :

 • حمل اثاثیه و اسباب کشی
 • حمل بارهای سنگین با تریلی 18 چرخ
 • حمل بار با کامیون 10 تن و 15 تن و 911
 • باربری با کامیونت های ایسوزو ، کاویان ، بادسان و…
 • بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • حمل محموله های ترافیکی با کمرشکن و بوژی

ارزانترین نرخ کرایه باربری میاندوآب را می توانید از شماره 57669-021 استعلام بگیرید ، برای اطمینان خاطر می توانید کرایه اعلام شده توسط کارشناسان ما را با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید.

آنی بار یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت های باربری در ایران می باشد که حدود 35 سال است ،خدمات باربری بین شهری در تمام استان ها و شهرها را به مردم عزیز ارائه می دهد.

تمامی بار ها و کالا هایی که توسط شرکت آباربری آنی بار از میاندوآب به مقصد مورد نظرتان حمل می شوند ، تحت پوشش بیمه نامه کامل قرار می گیرند و در صورت پیش آمد خسارات و آسیب دیدگی بارتان ، تمامی ضرر و زیان توسط شرکت بیمه گذار ( بیمه ایران ) جبران می شود.

شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا اعم از ؛ آهن آلات ، لوازم و مصالح ساختمانی ، مواد غذایی ، مواد اولیه صنایع ، دستگاه های صنعتی و… با شماره باربری میاندوآب تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان خودرو باربری مناسب را دریافت کنید.

ارسال بار از شهرستان میاندوآب
ارسال بار از شهرستان میاندوآب

حمل انواع بار و کالا از میاندوآب به سراسر کشور

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری میاندوآب را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری میاندوآب طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند:

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید
 • حمل ماشین آلات صنعتی
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

حمل و نقل انواع بارهای سبک و سنگین در باربری ارومیه با مناسب ترین و ارزانترین هزینه انجام میشود. علاوه بر باربری ارومیه، مجموعه آنی بار برای خدمات باربری مهاباد و باربری پیرانشهر نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است.

 

نرخ کرایه باربری از میاندوآب چقدر است ؟

 

برای اطلاع از لیست قیمت باربری میاندوآب با انواع خودروهای باربری شرکت آنی بار می توانید از جدول زیر استفاده کنید.

این قیمت ها فقط کرایه خودرو باربری آن هم به صورت حدودی می باشد ، زیرا کرایه ها بصورت توافقی با راننده ها تعیین می شود.

 

مسیر حمل بار کرایه کامیونت کرایه کامیون
باربری میاندوآب به تهران 3,300,000 4,600,000
باربری میاندوآب به سمنان 4,300,000 5,500,000
باربری میاندوآب به کاشان 5,000,000 6,300,000
باربری میاندوآب به یزد 6,300,000 7,600,000
باربری میاندوآب به رشت 3,300,000 4,500,000
باربری میاندوآب به همدان 2,300,000 3,500,000
باربری میاندوآب به اصفهان 6,000,000 7,300,000

برای اطلاع از قیمت دقیق + هزینه بیمه و بارنامه با شماره تلفن 57669-021 تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل اثاثیه منزل میاندوآب به شهرستان

 

یکی دیگر از خدمات تخصصی تیم آنی بار در خدمات باربری میاندوآب ، ارسال اثاثیه و لوازم منزل از میاندوآب به همه شهر های کشور است . باربری میاندوآب به شهرستان به صورت همه روزه با استفاده از کامیونت های مخصوص اثاث کشی و با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارگران آموزش دیده آماده انتقال محموله های شما می باشد.

 

باربری میاندوآب با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال انواع لوازم منزل و اثاثیه می باشد و با بهترین بیمه نامه امنیت محموله های شما را تامین می نماید.

 

باربری میاندوآب به شهرستان برای اسباب کشی های شما تیم بسته بندی حرفه ای را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها به خوبی و به صورت کامل بسته بندی شوند.

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری میاندوآب را می توانید با ارزانترین نرخ کرایه از کارشناسان و متخصصین آنی بار استعلام نمایید .

حمل اثاثیه با کامیونت به میاندوآب
حمل اثاثیه با کامیونت به میاندوآب

باربری از میاندوآب به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری میاندوآب به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن از انواع کامیون و خاور استفاده کنید.

 

باربری میاندوآب با کامیون تک (۱۰ تنی )

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری میاندوآب ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از میاندوآب با کامیون جفت ( 15 تنی )

برای باربری میاندوآب ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد و توان حمل 15 تن بار دارد.

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری میاندوآب با کامیون 911 ( 5/5 تنی )

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری میاندوآب مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است.

باربری با انواع کامیون از میاندوآب
باربری با انواع کامیون از میاندوآب

باربری با انواع تریلی از میاندوآب به شهرستان

در باربری میاندوآب به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. حمل بار با تریلی تا وزن 24 تن انجام می شود .

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری میاندوآب به سایر شهرستان ها ارسال کنید.

 

باربری میاندوآب با تریلی کفی

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری میاندوآب استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند.

 

باربری میاندوآب با تریلی ترانزیت چادری

در باربری میاندوآب به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند . باربری میاندوآب با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام می شود .

 

ارسال بار با انواع خودروهای حمل و نقل از باربری تهران به میاندوآب با مناسب ترین هزینه

 

باربری با انواع کامیونت از میاندوآب

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری میاندوآب به شهرستان ها سفارش دهید. کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری میاندوآب مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری میاندوآب با کامیونت روباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.
باربری با انواع کامیونت در میاندوآب
باربری با انواع کامیونت در میاندوآب

علاوه بر باربری میاندوآب ، به صورت همه روزه باربری سلماس و باربری خوی نیز توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد .

 

لیست باربری های میاندوآب

 

باربری های بسیاری در میاندوآب فعال هستند اما خدمات اکثر آن ها تنها بصورت درون شهری داخل میاندوآب یا نهایتا باربری برای سایر شهرهای استان می باشد .

در لیست زیر دو عدد از باربری هایی را مشاهده می کنید که خدمات حمل و نقل و باربری میاندوآب را در اختیارتان قرار می دهند :

 

باربری شمس میاندوآب میاندوآب-فلکه آشورا – اول جاده مهاباد
باربری میاندوآب بار میاندوآب جاده تبریز جنب میدان تره بار
باربری وطن میاندوآب میاندوآب-کیلومتر ۲ جاده شاهین دژ
آذربار میاندوآب میاندوآب اول جاده مهاباد نرسیده به پلیس راه
ناصربار میاندوآب میاندوآب-ابتدای جاده تبریز-جنب لیلان چای
هما بار میاندوآب آذربایجان غربی-کیلومتر ۷جاده میاندوآب به بوکان
همیشه بار میاندوآب میاندوآب جاده تبریز جنب کمپوت سازی زرین
آرین بار میاندوآب میاندوآب- کیلومتر۳ جاده مهاباد- جنب کشتارگاه سیمین بال

 

باربری میاندوآب همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان

 

باربری میاندوآب به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود . آنی بار در حمل بار از باربری میاندوآب به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری میاندوآب با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری میاندوآب ارائه 100 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل و . . . با انواع خودرو های باربری می شود .

 

هزینه باربری بین استانی را می توانید از طریق شماره زیر استعلام بگیرید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری میاندوآب برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری میاندوآب امکان باربری ارزان به شهرستان بصورت سریع و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری اینترنتی در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویژگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص آنی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری میاندوآب = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع