باربری وردآورد | باربری محدوده داروپخش

باربری معتبر در وردآورد تهران

 

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات باربری در سراسر کشور با کمترین هزینه می باشد ؛ باربری وردآورد را می توانید همه روزه با کمترین قیمت به آنی بار بسپارید.

 

شرکت آنی بار بهترین خدمات ، ایمن ترین خودرو های باربری ، ارزانترین نرخ کرایه و . . . برای حمل بار از باربری وردآورد به سراسر کشور را در اختیار صاحبین بار قرار می دهد.

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری وردآورد به سایر نقاط استان تهران و البرز و سایر شهرهای کشور را می توانید تنها با یک تماس تلفنی از طریق آنی بار درخواست کنید . 

 

 

حمل و نقل بار و کالا از باربری وردآورد در غرب تهران بصورت تخصصی و سریع و ارزان تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه با انواع خودروی باربری سنگین و سبک.

 

 

تمامی خدمات باربری وردآورد تحت پوشش بیمه باربری و همراه با صدور بارنامه رسمی حمل می شوند.  

 

وردآورد
وردآورد

 

حمل بار از وردآورد به شهرستان

 

 

خدمات باربری وردآورد تنها محدود به داخل استان تهران نیست . شما می توانید انواع بار و کالا و محموله های خود را با کمترین نرخ کرایه از تهران و محدوده وردآورد به هر نقطه ای از ایران ارسال کنید. 

 

 

آنی بار انواع محموله و کالاهای تجاری ، لوازم منزل و اثاثیه ، کالاهای صنعتی ، دستگاه ، قطعات سنگین و . . . را در کمترین زمان ممکن از طریق خدمات حمل و نقل بین شهری خود به هر نقطه ای از ایران ارسال می کند . علاوه بر باربری وردآورد ، سایر مناطق استان تهران نیز تحت پوشش خدمات آنی بار هستند . 

 

 

باربری وردآورد برای همه شهرستان های کشور انجام می شود و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات باربری وجود نخواهد داشت . 

 

باربری کرج به تمامی شهر ها و شهرستان های کشور با کمترین هزینه 

 

 

باربری وردآورد با انواع کامیون 

 

 

برای حمل و نقل انواع بار و کالا در باربری وردآورد می توانیم از انواع کامیون ها استفاده کنیم . کامیون ها برای حمل و نقل بارهای سنگین و با حجم متوسط طراحی شده اند و بر اساس توان و نوع اتاق به 3 نوع دسته بندی می شوند .

 

 • باربری وردآورد با کامیون 10 تن 

با استفاده از کامیون 10 تن می توانید انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی خود را بدون هزینه های اضافی از طریق خدمات آنی بار به همه نقاط کشور ارسال کنید . تخصصی ترین خدمات باربری وردآورد را می توانید با کامیون تک برای حمل انواع بار و کالا درخواست نمایید. 

 

 • باربری وردآورد با کامیون 15 تن یا جفت

برای حمل و نقل بار و کالا از باربری وردآورد ، کامیون جفت یا 10 چرخ امکان حمل بار تا 15 تن را برای شما فراهم می نماید . این کامیون قابلیت حمل و نقل همه نوع بار و کالا را در اسرع وقت دارد و بهترین و کاملترین خدمات باربری با این خودرو محقق می شود. 

 

 • باربری وردآورد با کامیون 911 

کامیون 911 توان باربری بین خاور و کامیون تک دارد ؛ این کامیون توان حمل 5.5 تن بار را دارد ؛ اتاق بار این کامیون داری طول 4.70 متر در 2.10 متر می باشد . برای حمل انواع بار های صنعتی ، مصالح ساختمانی ، آهن آلات و . . . در باربری وردآورد می توانید از این کامیون استفاده کنید. 

 

 

هر 3 این کامیون ها برای خدمات باربری در محدوده غرب تهران ، باربری وردآورد ، باربری محدوده داروپخش توسط باربری آنی بار آماده ارائه خدمات هستند و شما می توانید بر اساس نیاز خود بهترین و مناسب ترین خودرو را جهت باربری وردآورد از طریق آنی بار درخواست نمایید . 

 

 

آنی بار برای حمل بارهای شما در باربری وردآورد همه روزه با نازلترین نرخ کرایه کامیون های موردنظرتان را تامین می نماید تا امکان حمل و نقل بار بصورت تخصصی و ارزان را داشته باشید. 

 

 

باربری با کامیون 10 تن
باربری با کامیون 10 تن

 

باربری گرمدره با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه در آنی بار 

 

 

باربری تریلی محدوده وردآورد

 

 

در باربری وردآورد تهران به دلیل وجود تعداد زیادی کارخانه و کارگاه های تولیدی که حجم زیادی از انواع محصولات را تولید می کنند ، نیاز به تریلی نیز بسیار احساس می شود . 

 

 

اگر در محدوده وردآورد و داروپخش نیاز به تریلی های حمل و نقل بار دارید ، آنی بار همه نوع تریلی را در اختیار شما قرار میدهد .

 

 

انواع تریلی های موجود جهت باربری وردآورد شامل : 

 • باربری وردآورد با تریلی کفی 

تریلی کفی دارای کفی به طول 13 متر و عرض 2 متر و نیم می باشد ، این تریلی توان حمل 24 تن بار را دارد و برای حمل دستگاه های صنعتی ، حمل سنگ ، حمل خودرو های سنگین ، حمل کانکس و . . . در باربری وردآورد مناسب می باشد.

 • باربری وردآورد با تریلی بغلدار 

این نوع تریلی دارای کفی 13 در 2و نیم می باشد همراه با دیواره های حدوداََ یک متری می باشد ، این تریلی برای حمل بارهای فله ای و پالتی مناسب می باشد. 

 • باربری وردآورد با تریلی ترانزیت

تریلی ترانزیت دارای اتاقکی مسقف و سرپوشیده با پارچه برزنتی می باشد ، این نوع تریلی برای حمل بارهای تجاری ، بارهای حساس و آسیب پذیر و . . . .در باربری وردآورد مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

حمل بار از باربری محدوده داروپخش وردآورد با انواع تریلی به تمامی نقاط کشور انجام می شود.

 

باربری محدوده جاده فتح توسط آنی بار چه با تریلی و چه با سایر خودروهای باربری بصورت همه روزه و با کمترین نرخ کرایه انجام میشود.

 

 

حمل و نقل بار با تریلی
حمل و نقل بار با تریلی

 

حمل بار با کامیونت و خاور از وردآورد

 

کامیونت ها بهترین خودروهای باربری برای حمل و نقل محموله های با تناژ حدود ۴ تن از باربری وردآورد هستند . این خودروها که به خاور یا ایسوزو معروف هستند برای حمل و نقل انواع بار مناسب هستند اما دارای ۲ نوع کلی نیز هستند . 

 

 

 • باربری وردآورد با کامیونت مسقف 

دارای اتاق باری سرپوشیده با چادر برزنتی یا اتاقک فلزی می باشد ، ابعاد این اتاق بار شامل ، 2 متر عرض ، 2 و نیم متر ارتفاع و 5 متر طول می باشد ، این کامیونت توان حمل 3 تن بار را در باربری وردآورد دارد. 

 • باربری وردآورد با کامیونت روباز 

دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ؛ این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا مناسب می باشد ؛ برخی از کامیونت های روباز قابلت بارگیری و تخلیه بار از کناره ها را دارند که به کامیونت بغل بازشو معروف هستند.

 

کامیونت های مسقف به دلیل سنگین بودن اتاق توان حمل بار کمتری دارند حدود ۳ تن اما کامیونت های روباز اتاق بار سبک تری دارند و امکان حمل بار تا ۴ تن را در باربری وردآورد دارند . 

 

 

حمل و نقل همه نوع بار و کالا مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل در باربری وردآورد با استفاده از کامیونت و خاور انجام می پذیرد . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری نیسان از وردآورد

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا های سبک وزن از باربری وردآورد ، آنی بار خدمات نیسان بار برای شهرستان ها را نیز به شما عزیزان ارائه می نماید . با خدمات آنی بار می توانید از باربری وردآورد انواع بار و کالا با تناز نهایتا 2 تن را بصورت همه روزه به شهر ها و شهرستان های مختلف کشور ارسال کنید . 

 

 

باربری وردآورد با نیسان بصورت دربستی انواع بار ، اثاثیه ، لوازم و کالای شما را تحت پوشش بیمه کامل به همه نقاط کشور ارسال می نماید . 

 

باربری با نیسان وانت
باربری با نیسان وانت

 

باربری ویلاشهر از دیگر خدمات تخصصی آنی بار می باشد .

 

حمل انواع بار و کالا از باربری وردآورد به سراسر کشور

 

 

حمل تمامی بارهای مجاز از باربری وردآورد به تهران و کرج و سایر شهر ها پذیرفته می شود.

دقت داشته باشید که برای انتخاب خودرو باربری مناسب می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

شما می توانید انواع بار و کالاهای تجاری ، صنعتی ، اثاث ، لوازم اداری و. . . را از باربری وردآورد به تمامی شهر ها و شهرستان ها ارسال کنید اما ارسال چند قلم کالا از جمله ، دام و طیور ، فرش ، برنج و . . . امکان پذیر نمی باشد ؛ بهتر است قبل از درخواست خودرو برای باربری وردآورد ، نوع بارتان را به کارشناسان ما اطلاع دهید .

 • حمل آهن آلات از وردآورد
 • حمل کالا و لوازمات از وردآورد
 • حمل اثاثیه و لوازم منزل از وردآورد
 • حمل و نقل لوازم اولیه تولیدات کارخانجات 
 • حمل لوازم کارگاهی از وردآورد
 • حمل و باربری قطعات نیروگاهی از وردآورد

 

حمل تمامی کالا از باربری وردآورد تحت پوشش بیمه کامل و همراه با صدور بارنامه رسمی انجام می شود . 

 

حمل انواع بار و کالا در باربری دهکده المپیک با کمترین هزینه 

 

بیمه نامه برای باربری وردآورد

 

 

اگر از باربری وردآورد و باربری محدود داروپخش قصد جابجایی هرگونه بار و کالایی را دارید ، بهتر است با شرکت های حمل و نقل که از بیمه نامه استفاده می کنند همکاری کنید . بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه های خود از بیمه نامه های غیر معتبر استفاده می کنند یا کلا استفاده نمی کنند . از همین جهت در صورت بروز حادثه حین باربری وردآورد به مقصد مورد نظرتان ، امکان جبران خسارات شما وجود نخواهد داشت . 

 

 

 

آنی بار برای حمل و نقل و باربری وردآورد به هر نقطه ای از ایران ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا علاوه بر سرعت بالای خدمات دهی ، ایمنی کامل جهت حفظ محموله و سرمایه شما نیز انجام گرفته باشد . 

 

 

هرگونه خسارتی که هنگام باربری وردآورد در اثر تصادفات ، آتش سوزی ، سرقت و . .. . . بوجود آید شامل بیمه نامه می باشد . برای حمل و نقل بار شما آنی بار تا 100 میلیون بیمه رایگان در نظر گرفته است . 

 

بیمه نامه باربری از وردآورد
بیمه نامه باربری از وردآورد

باربری جاده مخصوص کرج با کمترین هزینه همراه بیمه کامل 

 

حمل خودرو از وردآورد به سایر شهرها

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ، حمل خودرو از تهران به سایر شهرها می باشد .

برای حمل خودرو از باربری گرمدره می توانید از خودروبر تکی و تریلی خودروبر استفاده کنید .

برای حمل خودروهای سنگین مانند لودر و بیل مکانیکی و . . . نیز می توانید با آنی بار تماس بگیرید.

حمل تمامی خودرو ها با ایمنی کامل و همراه با بیمه نامه معتبر در باربری گرمدره انجام می شود.

مشاوره رایگان باربری وردآورد

 

برای حمل و نقل بار و کالای شما ، مجموعه آنی بار از بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان بهره خواهد برد تا بهترین خدمات باربری وردآورد را در اختیار شما قرار دهد . شما می توانید هرگونه سوال برا باربری وردآورد ، نیاز به اطلاعات و …. را از طریق مشاوره رایگان با کارشناسان ما در اختیار داشته باشید . 

 

 

مشاوران ما نرخ کرایه برای باربری وردآورد با انواع کامیون و تریلی و خاور و نیسان را در اسرع وقت در اختیار شما قرار می  دهند و شما می توانید از وردآورد یا سایر نقاط تهران فرایند باربری را آغاز نمایید . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری شهرقدس با کمترین هزینه همراه بیمه کامل 

 

ارزانترین نرخ کرایه باربری وردآورد

 

 

اگر به دنبال باربری ارزان قیمت برای باربری وردآورد هستید با آنی بار تماس بگیرید .

 

شرکت آنی بار انواع خدمات باربری وردآورد را همراه با بیمه و بارنامه رسمی با کمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

علت ارزان بودن خدمات باربری وردآورد در آنی بار ؛ ارائه مستقیم و بدون واسطه خدمات باربری می باشد .

 

برای کاهش هزینه های باربری باید از خودرو مناسب استفاده کنید ، خودرو باربری کوچک باعث می شود به سرویس های بیشتری احتیاج پیدا کنید و خودرو باربری بزرگ تر باعث حرکت بار و آسیب رسیدن به آن می شود .

 

برای استعلام هزینه باربری وردآورد به سراسر کشور تنها کافیست از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع