باربری کرمانشاه به شهرستان|باربری کرمانشاه + بیمه رایگان

بهترین باربری کرمانشاه کدام است ؟

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار در اختیار هموطنان گرامی قرار میدهد باربری کرمانشاه است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید. منظور از باربری کرمانشاه ارائه خدمات حمل و نقل کالا و محموله از کرمانشاه به سایر نقاط کشور است که تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام میشود.

شرکت حمل و نقل کرمانشاه آنی بار انواع محموله ها و کالا های تجاری و صنعتی و شخصی را با استفاده از خودروهای باربری مناسب با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت بارگیری و برای همه شهر های کشور ارسال می نماید. 

باربری کرمانشاه آنی بار از همه شهر های این استان انجام میشود و بدون محدودیت وزن و حجم امکان انتقال کالاها فراهم می گردد. مجموعه آنی بار برای ارائه خدماتی دقیق و سریع و ارزان به صورت تلفنی و از طریق شماره 57669-021 آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما میباشد.

 

علاوه بر باربری کرمانشاه به سایر شهر ها و استان ها ، برای حمل بار به کرمانشاه نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید. 

خدمات باربری کرمانشاه آنی بار چیست ؟ 

 

برای باربری کرمانشاه تیم متخصص آنی بار انواع خدمات حمل و نقل کالا و محموله های مختلف را ارائه می نماید. محموله های تجاری و صنعتی دارای شرایط و ابعاد مختلفی هستند که انتقال آنها نیاز به تجربه و دانش و در اختیار داشتن ابزار مناسب دارد. از همین جهت می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید تا شعبه کرمانشاه آنی بار انواع خدمات حمل و نقل کالا را با بهترین کیفیت در اخیتار شما قرار دهد.

در مجموعه آنی بار خدمات زیر ارائه می گردد : 

 • حمل و نقل کالاهای تجاری عادی 
 • انتقال محموله های ترافیکی و فوق سنگین 
 • حمل و نقل مواد اولیه تولیدات و کارخانجات
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال ماشین آلات راهسازی 
 • حمل و نقل اثاثیه و لوازم خانه 

 

همانطور که گفته شد ، مهمترین موضوع در انتقال محموله های مختلف دانش و تجربه است که تیم آنی بار با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات باربری کرمانشاه امکان انتقال محموله های مختلف را تحت پوشش کامل ترین بیمه نامه و با بارنامه معتبر فراهم نموده است. فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

علاوه بر باربری کرمانشاه ، باربری سنندج با انواع خودرو های باربری با کمترین نرخ کرایه  به صورت تخصصی توسط آنی بار انجام می شود.

 

برای باربری کرمانشاه چه خودروهایی استفاده میشود؟

مجموعه آنی بار بزرگترین ناوگان حمل و نقل بار و کالا در ایران را در اختیار دارد که شامل انواع خودروهای باربری سبک و سنگین می باشد. در خدمات باربری کرمانشاه برای انتقال همه نوع محموله ها می توانید از خدمات تخصصی آنی بار استفاده نمایید. 

 

خودروهای باربری هر یک دارای ابعاد و توان حمل و کاربری متفاوتی هستند که امکان انتقال محموله های مختلف را بر این اساس فراهم می نمایند. تعداد خودروهایی که آنی بار در استان کرمانشاه در اختیار دارد بسیار زیاد است و در تمام روز های هفته و در همه ساعات امکان انتقال محموله ها برای شما فراهم می گردد.

تریلی 

 

تریلی ها بزرگترین خودروهای باربری استاندارد هستند که امکان بارگیری و انتقال محموله های تجاری و صنعتی در حجم بالا را فراهم می نماید. با استفاده از تریلی می توانیم تا 24 تن محموله های مختلف را بارگیری نموده و از کرمانشاه به سایر شهر ها منتقل کنیم.

 

برای باربری کرمانشاه از تریلی های زیر استفاده می شود : 

 • تریلی کفی 
 • تریلی چادری 
 • تریلی کمپرسی 
 • تریلی بخچالدار

 

تریلی کفی پر استفاده ترین نوع تریلی است . این دریلی به دلیل داشتن کفی صاف برای بارگیری بسیاری از محموله ها مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا دستگاه های صنعتی ، محموله های روی پالت و کیسه جامبو با استفاده از تریلی کفی در کرمانشاه بارگیری و به سایر شهر ها ارسال می شوند.

 

تریلی چادری یک نوع تریلی مسقف است که امکان بارگیری محموله های مختلف با حجم زیاد را فراهم می نماید. تریلی چادری توان حمل بار تا 24 تن را دارد و معمولا محموله های تجاری با استفاده از آن حمل می شوند.

 

تریلی کمپرسی برای انتقال محموله های فله و تریلی یخچالدار نیز برای انتقال محموله هایی مانند مواد غذایی مورد استفاده قرار میگیرد.

باربری کرمانشاه با انواع تریلی
باربری کرمانشاه با انواع تریلی

علاوه بر باربری کرمانشاه با انواع تریلی ها ،  باربری ارومیه نیز با انواع تریلی به صورت همه روزه انجام خواهد شد. 

کمرشکن

 

یکی از تخصصی ترین خودروهای باربری کمرشکن است . کمرشکن برای انتقال محموله های دارای وزن تا  حدود 70 تن مورد استفاده قرار میگیرد . این خودروی باری امکان حمل محموله های فوق سنگین و بزرگ را فراهم می نماید. کمرشکن دارای انواع زیر می باشد : 

 • کمرشکن 5 محور 
 • کمرشکن 9 محور 
 • کمرشکن 11 محور 
باربری-تریلی-کمرشکن-کرمانشاه
باربری-تریلی-کمرشکن-کرمانشاه

 

کامیون 

 

کامیون ها پر استفاده ترین خودروهای باربری هستند که برای انتقال محموله های بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرند . کامیون ها دارای 3 نوع زیر هستند : 

 

 • کامیون 10 تن : کامیون 10 تن یا کامیون تک محور توان حمل بار تا 10 تن را دارد . این کامیون دارای اتاق بار به طول 5 متر و 80 سانتی متر است
 • کامیون 15 تن : کامیون 15 تن یا کامیون جفت توان حمل بار تا 15 تن را دارد. طول اتاق بار آن نیز حدود 6 متر و 80 است.
 • کامیون 911 : کامیون 911 توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد.

 

 

کامیون ها دارای 2 نوع کمپرسی و باری می باشند که برای خدمات باربری کرمانشاه مجموعه آنی بار از کامیون های باری استفاده می نماید. کامیون ها به دلیل توان حمل بار بالایی که دارند بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

 

برای خدمات باربری کرمانشاه می توانید انواع کامیون ها را از طریق خدمات آنی بار ثبت سفارش نمایید و محموله های مختلف را بارگیری و ارسال کنید.

 

باربری همدان و باربری تبریز از دیگر خدمات بین شهری آنی بار است که همه روز با ارزانترین نرخ کرایه و تحت پوشش بیمه نامه معتبر به شما ارائه می شود.

حمل بار به کرمانشاه با کامیون تک
حمل بار به کرمانشاه با کامیون تک

 

خاور و ایسوزو

 

خاور و ایسوزو خودروهای باربری نیمه سنگین هستند که امکان بارگیری و انتقال محموله تا 4 تن را فراهم می نمایند. خاور و ایسوزو به دلیل ابعادی که دارند برای بارگیری و تخلیه در مناطق مختلف شهری نیز مورد استفاده قرار میگیرند و معمولا برای باربری کرمانشاه سفارش بالایی دارند. 

همچنین تردد این خودروی باری در جاده های کوهستانی استان کرمانشاه راحت تر از انواع کامیون ها می باشد. 

خاور و ایسوزو به صورت مسقف و روباز موجود است و امکان بارگیری انواع محموله ها را دارند. معمولا خاور و ایسوزو روباز برای بارگیری تا 4 تن و مدل مسقف برای بارگیری تا 3/5 تن مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

دفتر مرکزی آنی بار واقع در پایانه بار نسیم شهر تهران به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات انتقال بار و کالا از تهران به همه نقاط کشور می باشد .

باربری کرمانشاه به شهرستان با خاور
باربری کرمانشاه به شهرستان با خاور

انتقال اثاثیه از کرمانشاه 

 

یکی از مهمترین خدماتی که باربری کرمانشاه در اختیار هموطنان گرامی قرار میدهد حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است. در این خدمات شما عزیزان می توانید با کمترین هزینه و در اسرع وقت اثاثیه و لوازم خانه خود را به هر یک از شهر های کرمانشاه یا به سایر استان ها ارسال نمایید. 

 

برای حمل اثاثیه از کرمانشاه از کامیونت های مسقف استفاده می شود که مخصوص حمل اثاثیه هستند. این کامیونت ها دارای امکانات و لوازم مناسب برای بسته بندی اثاثیه هستند تا محموله ها بدون هیچگونه آسیب به مقصد منتقل شوند. 

ارسال اثاث منزل از کرمانشاه به سایر شهرستان ها
ارسال اثاث منزل از کرمانشاه به سایر شهرستان ها

 باربری کرمانشاه به تهران ،همه روزه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تنها کافیست با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

بسته بندی اثاثیه

 

یکی از مهمترین مراحل در انتقال اثاثیه به شهر های دیگر بسته بندی مناسب است. در این مرحله افرادی که قصد دارند از خدمات بسته بندی آنی بار بهره مند شوند می توانند با کمترین هزینه بهترین کیفیت را تجربه کنند.

 

بسته بندی با استفاده از انواع نایلون حبابدار ، سلفون ، جعبه های کارتن و ضربه گیر انجام میشود. در این مرحله همکاران ما در باربری کرمانشاه آنی بار با همراهی تیم بسته بندی تخصصی در محل حاضر شده و در مدت چند ساعت تمامی اثاثیه شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی خواهند نمود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

استعلام نرخ کرایه باربری کرمانشاه به تهران

 

 

باربری کرمانشاه به تهران را همه روزه با کمترین هزینه به آنی بار بسپارید.  هزینه حمل بار از کرمانشاه به تهران ، همچون باربری به سایر شهر ها دارای هزینه ثابت و مشخصی نیست و با توجه به فاکتور هایی مشخص می شود . 

 

هزینه باربری  بر اساس موارد زیر مشخص می شود :

 

 • مسافت بین مبدا و مقصد باربری 
 • روش باربری و نوع خودرو باربری 
 • ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز
 • زمان و مکان بارگیری و تخلیه
 • شرایط آب و هوایی
 • و . . . 

برای اطلاع دقیق از نرخ کرایه و تعرفه باربری کرمانشاه به تهران یا سایر شهرستان ها می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

به عنوان مثال جدول زیر نرخ کرایه باربری کرمانشاه به استان تهران با انواع خودرو های باربری می باشد:

 

باربری کرمانشاه به تهران نرخ کرایه
کرایه خاور 2.300.000
کرایه کامیون 911 2.400.000
کرایه کامیون تک 2.900.000
کرایه کامیون جفت 3.900.000
کرایه تریلی کفی 5.200.000
کرایه تریلی ترانزیت 6.100.000

 

برای استعلام دقیق ترین کرایه باربری کرمانشاه ، با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع