باربری گرمدره تهران | حمل بار از گرم دره

حمل بار از گرمدره به شهرستان

 

 

باربری گرمدره به سراسر کشور را همه روزه به صورت دربستی با انواع خودرو های باربری به آنی بار بسپارید .

 

خدمات آنی بار تنها محدود به داخل استان تهران نیست . شما می توانید انواع بار و کالا و محموله های خود را با کمترین نرخ کرایه از تهران و باربری گرمدره به هر نقطه ای از ایران ارسال کنید . 

 

 

آنی بار انواع محموله و کالاهای تجاری ، لوازم منزل و اثاثیه ، کالاهای صنعتی ، دستگاه ، قطعات سنگین و . . . را در کمترین زمان ممکن از طریق خدمات حمل و نقل بین شهری خود به هر نقطه ای از ایران ارسال می کند . علاوه بر باربری گرمدره ، سایر مناطق استان تهران نیز تحت پوشش آنی بار هستند . 

 

 

حمل و نقل بار و کالا از باربری گرمدره در غرب تهران بصورت تخصصی و سریع و ارزان تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه با انواع خودروی باربری سنگین و سبک . 

 

 

باربری گرمدره دقیقا ما بین استان تهران و البرز واقع شده است .

 

 

تخصصی ترین خدمات حمل و نقل و باربری گرمدره تهران به تمام نقاط استان تهران و همه شهر ها و شهرستان های کشور  

 

گرمدره
گرمدره

 

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در گرمدره

 

 

اسباب کشی و حمل اثاثیه یکی از خدمات آنی بار در باربری گرمدره می باشد که مانند دیگر خدمات اسباب کشی در مناطق تهران صورت می گیرد و مشتریان عزیزی که می خواهد از خدمات اسباب کشی در این منطقه استفاده کنند تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرند و اقدام به رزرو وقت باربری گرمدره کنند. اتوبار آنی بار برای ارائه سرویس بهتر و جلب رضایت مشتریان از خاور های اتاق بزرگ به طول 5 متر استفاده می کند.

 

 

یکی از موارد مهم در اسباب کشی از باربری گرمدره ، بسته بندی وسایل منزل می باشد . این کار نیاز به افراد متخصص و تجربه زیاد دارد.  باربری گرمدره با در اختیار گرفتن کارگران که متخصص بسته بندی وسایل منزل می باشند،  باربری شما را با بهترین کیفیت انجام می دهد ؛ بارگیری و تخلیه بار نیز توسط کارگران ماهر و کاربلد انجام می شود.

 

حمل اثاثیه نیز همچون سایر خدمات باربری گرمدره تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام می شود . 

 

جدول زیر نرخ کرایه اسباب کشی در فردیس می باشد : 

 

کرایه خاور برای سه ساعت980 هزارتومان
کرایه نیسان برای دو ساعت450 هزارتومان
کرایه کارگر برای سه ساعت250 هزارتومان

 

اسباب کشی یکی از خدمات آنی بار در باربری کرج می باشد که با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد.

 

باربری گرمدره با انواع کامیون

 

 

برای حمل و نقل انواع بار و کالا در باربری گرمدره می توانیم از انواع کامیون ها استفاده کنیم . کامیون ها برای حمل و نقل بارهای سنگین و با حجم متوسط طراحی شده اند و بر اساس توان و نوع اتاق به 3 نوع دسته بندی می شوند .

 

  • باربری گرمدره با کامیون تک

کامیون تک یا کامیون 6 چرخ دارای توان حمل 10 تن بار در باربری گرمدره می باشد ، اتاق بار این کامیون دارای 5 متر و 80 سانتی متر طول و 2 متر و 20 سانتی متر عرض می باشد .

  • باربری گرمدره با کامیون جفت

این کامیون به کامیون 10 چرخ نیز معرف می باشد ؛ این کامیون توان حمل 15 تن بار را دارد ؛ اتاق بار این کامیون در ابعاد 6 متر و 80 در 2 متر و 30 سانتی متر می باشد . 

  • باربری گرمدره با کامیون 911

این نوع کامیون توان کمتر و اتاق بار کوچکتری نسبت به کامیون تک و جفت دارد ؛ این کامیون با توان حمل 5/5 تن بار برای حمل بارهای نیمه سنگین مناسب باربری گرمدره می باشد. 

 

 

هر 3 این کامیون ها برای خدمات باربری در غرب تهران توسط موسسه آنی بار آماده ارائه خدمات هستند و شما می توانید بر اساس نیاز خود بهترین و مناسب ترین خودرو را از طریق آنی بار برای باربری گرمدره به شهرستان ها درخواست نمایید . 

 

 

آنی بار برای حمل بارهای شما در باربری گرمدره همه روزه با نازلترین نرخ کرایه کامیون های موردنظرتان را تامین می نماید تا امکان حمل و نقل بار بصورت تخصصی و ارزان را داشته باشید . 

 

 

باربری با انواع کامیون ها
باربری با انواع کامیون ها

 

باربری تریلی محدوده گرمدره

 

در باربری گرمدره تهران به دلیل وجود تعداد زیادی کارخانه و کارگاه های تولیدی که حجم زیادی از انواع محصولات را تولید میکنند ، نیاز به تریلی نیز بسیار احساس میشود . 

 

 

اگر در باربری گرمدره نیاز به خدمات حمل بار با تریلی دارید ، آنی بار همه نوع تریلی را در اختیار شما قرار میدهد .

 

باربری گرمدره با انواع تریلی های زیر انجام می شود : 

 

باربری گرمدره با تریلی کفی 

 

تریلی کفی دارای طول 13 متر و عرض 2 متر و نیم می باشد ، برای حمل بارهای صنعتی ، حمل ماشین آلات راه سازی ، حمل سنگ معادن ، حمل کیسه جامبو و . . .در باربری گرمدره می توانید از این تریلی استفاده کنید.

تریلی بغلدار همچون تریلی کفی دارای توان 24 تن بار می باشد ؛ تنها تفاوت این دو تریلی دیواره های تریلی بغلدار می باشد ؛ برای حمل بارهای فله ای می توانید از تریلی بغلدار استفاده کنید.  

باربری گرمدره با تریلی ترانزیت 

 

تریلی ترانزیت دارای اتاق باری سرپوشیده از جنس فلزی یا پارچه برزنتی می باشد ، این تریلی توان حمل 23 تن بار را دارد.

از این تریلی می توانید جهت حمل کالاهای تجاری ، بارهای حساس و . . . . در باربری گرمدره استفاده کنید ؛ تریلی ترانزیت قابلیت پلمپ بار را دارد. 

 

باربری گرمدره با تریلی کمرشکن 

 

تریلی کمرشکن دارای کفی متغیر می باشد طول این تریلی از 8 متر تا 18 متر می باشد و عرض آن نیز از 2 و نیم تا 3 متر می باشد ، تریلی های کمرشکن توان حمل انواع بار تا وزن 70 تن را در باربری گرمدره دارند.  

باربری گرمدره با تریلی های مخصوص حمل بار های سنگین و ترافیکی نیز توسط آنی بار انجام می شود . ارسال بارهای سنگین ، فوق سنگین و حجیم با کمرشکن و بوژی در باربری گرمدره در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

 

 

باربری وردآورد بصورت تخصصی و همه روزه با آنی بار 

 

 

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی
باربری ارزان قیمت با تریلی کفی

 

 

باربری گرمدره با کامیونت و خاور

 

 

کامیونت ها بهترین خودروهای باربری برای حمل و نقل محموله های با تناژ حدود ۴ تن در باربری گرمدره هستند . این خودروها که به خاور یا ایسوزو معروف هستند برای حمل و نقل انواع بار مناسب هستند اما دارای ۲ نوع کلی نیز هستند .

 

باربری گرمدره با انواع کامیونت های زیر انجام می شود :  

 

 

  • خاور یا کامیونت مسقف : دارای اتاق باری به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم می باشد.
  • خاور و کامیونت روبازدارای اتاق باری به طول 4 متر و عرض 2 متر می باشد .

 

کامیون های مسقف به دلیل سنگین بودن اتاق توان حمل بار کمتری دارند حدود ۳ تن اما کامیونت های روباز اتاق بار سبک تری دارند و امکان حمل بار تا ۴ تن را در باربری گرمدره دارند . 

 

 

حمل و نقل همه نوع بار و کالا در باربری گرمدره ؛ مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل با استفاده از کامیونت و خاور انجام می پذیرد . 

 

باربری با خاور مسقف
باربری با خاور مسقف

 

 

باربری سیمین دشت با کمترین نرخ کرایه بصورت همه روزه 

 

باربری نیسان از گرمدره به شهرستان

 

 

برای حمل و نقل محموله های کم وزن و کم حجم ، می توانید از خدمات باربری گرمدره با نیسان وانت های آنی بار بهره مند شوید . 

 

برای حمل بارهای زیر 2 تن از باربری گرمدره به هر نقطه ای از ایران می توانید درخواست نیسان وانت خود را از طریق سیستم اپلیکیشن آنی بار ، تماس تلفنی یا فرم موجود در سایت ثبت کنید . 

 

آنی بار بهترین و سریع ترین خدمات نیسان بار در باربری گرمدره را در اختیار شما قرار میدهد و همراه با آن 5 میلیون تومان پوشش رایگان بیمه نیز ارائه خواهد کرد .

 

توجه داشته باشید  خدمات نیسان بار تنها از باربری گرمدره به شهرستان ها انجام می شود ، امکان باربری با نیسان داخل تهران نمی باشد . 

 

باربری نیسان از گرمدره به سایر شهر ها
باربری نیسان از گرمدره به سایر شهر ها

 

حمل بارهای سبک و کم حجم با کمترین هزینه در باربری فتح 

 

بیمه نامه برای باربری گرمدره

 

اگر قصد جابجایی هرگونه بار و کالا را از باربری گرمدره دارید ، بهتر است با شرکت های حمل و نقل که از بیمه نامه استفاده میکنند همکاری کنید . بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه های باربری گرمدره از بیمه نامه های غیر معتبر استفاده می کنند یا کلا استفاده نمیکنند . از همین جهت در صورت بروز حادثه حین باربری گرمدره ، امکان جبران خسارات شما وجود نخواهد داشت . 

 

 

 

آنی بار برای حمل و نقل محموله های شما از باربری گرمدره به هر نقطه ای از ایران ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا علاوه بر سرعت بالای خدمات دهی ، ایمنی کامل جهت حفظ محموله و سرمایه شما حین باربری گرمدره تهران نیز انجام گرفته باشد . 

 

 

هرگونه خسارتی که در اثر تصادفات ، آتش سوزی ، سرقت و . .. . . حین باربری گرمدره به شهر های دیگر بوجود آید شامل بیمه نامه می باشد . برای حمل و نقل بار شما در باربری گرمدره آنی بار تا 100 میلیون بیمه رایگان در نظر گرفته است .

 

گرمدره کجاست ؟

 

گرمدره در 25 کیلومتری غرب تهران قرار گرفته ست .نزدیک به شهر کرج میباشد و از نظر تقسیم بندی کشوری گرمدره جزو کرج است.

 

گرمدره که با شهرهای قدس، وردآور، شهریار و تهران هم مرز است، با مساحتی حدود دو هزار و سیصد و پنجاه و هفت هکتار، اولین شهر ورودی از سمت شرق به کلانشهر کرج محسوب می‌شود . خدمات باربری گرمدره شامل تمام مناطق اطراف نیز می شود.

 

 شهر گرمدره از شمال به ارتفاعات البرز و از جنوب به باغ‌ها و اراضی کشاورزی محدود است و در سایر نقاط زمین‌های آن کاربری صنعتی دارند.در گذشته گرمدره از پیوستن بخش های گرمدره، کوهک، امیرآباد، ناصریه و سعادتیه شکل گرفت. طی سالیان اخیر با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در تهران جمعیت عظیمی به سوی گرمدره و به خصوص شهرک شاهد واقع در گرمدره جنوبی سرازیر گردیده است.

شهر گرمدره دارای دو ایستگاه مترو است:۱_گرمدره ۲_ اتمسفر.

دسترسی ها به معابر بزرگراهی و آزادراهی:۱_بزرگراه شهید لشکری(جاده مخصوص تهران کرج) ۲_ آزادراه شهید فهمیده(تهران کرج) ۳_ بزرگراه شهید همت‌. 

 

باربری گرمدره با انواع خودرو های باربری. 

 

باربری جاده مخصوص کرج با کمترین هزینه همراه بیمه کامل 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

حمل بار به کرج بصورت تخصصی و ارزان قیمت 

 

 

مشاوره رایگان باربری گرمدره

 

برای حمل و نقل و باربری گرمدره ، مجموعه آنی بار از بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان بهره خواهد برد تا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد . شما می توانید هرگونه سوال در زمینه باربری گرمدره ، نیاز به اطلاعات و …. را از طریق مشاوره رایگان با کارشناسان ما در اختیار داشته باشید . 

 

 

شما می توانید پیش از دریافت خدمات باربری گرمدره ، جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

مشاوران ما نرخ کرایه برای باربری گرمدره با انواع کامیون و تریلی و خاور و نیسان را در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهند و شما می توانید از باربری گرمدره یا سایر نقاط تهران فرایند حمل و نقل را آغاز نمایید . 

 

 

برای استعلام نرخ کرایه ، دریافت مشاوره و ثبت درخواست باربری گرمدره می توانید همه روزه با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع