حمل بار با کامیون | باربری کامیون + بیمه رایگان

حمل و نقل بار و کالا با انواع کامیون

یکی از مهمترین خدمات شرکت آنی بار ، حمل بار با کامیون میباشد که برای انتقال و جابجایی انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند. کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که برای حمل بار بصورت همه روزه بر اساس نوع محموله و کالای شما مورد استفاده قرار میگیرند. باربری با کامیون برای جابجایی کالا باید بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام شود و محموله های با ارزش و کم ارزش تفاوتی نخواهند داشت. 

 

مجموعه آنی بار برای حمل بار با کامیون همه روزه از تهران و همه شهرستان های کشور خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد تا با ارزانترین نرخ کرایه امکان انتقال بار و کالا برای شما فراهم شود. 

 

حمل بار با کامیون در کمترین زمان ممکن انتقال محموله های صنعتی ، تجاری ، ساختمانی ، شخصی و . . . . را به هر نقطه ای از ایران فراهم خواهد کرد. 

 

آنی بار متخصص ارائه خدمات اسنپ باربری ( اسنپ بار ) در کمترین زمان با انواع کامیون می باشد.

 

حمل بار با کامیون توسط آنی بار با 100 میلیون تومان بیمه رایگان ارائه میشود. 

 

برای حمل بار با کامیون ، از همه نقاط کشور می توانید درخواست خود را ثبت کنید و بارگیری سریع را تجربه کنید.

 

 

حمل بار با کامیون و خاور
حمل بار با کامیون و خاور

حمل بار با کامیون از تهران 

 

حمل بار با کامیون از همه نقاط استان تهران انجام میشود و  آني بار با در اختيار داشتن انواع كاميون و خاور ، تمامي بارهاي سبك و سنگين را از تهران به تمامي بنادر ، شهرستان ها و پايانه ها و گمركات مرزي كشور ارسال مي نمايد و همه روزه امکان ارائه خدمات باربری با کامیون برای شما عزیزان فراهم خواهد بود . 

 

 

باربری کامیون شرق تهران

 

برای حمل بار با کامیون از مناطق شرق تهران (تهرانپارس – حکیمیه – مجیدیه – رسالت و . . . . ) همه روزه خدمات مورد نیاز شما را تامین خواهیم نمود.

 

باربری کامیون غرب تهران 

 

حمل بار با کامیون از غرب تهران (دهکده المپیک – صادقیه – ستارخان – آریا شهر و . . . . . ) بصورت تخصصی و با انواع کامیون ها تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود . 

 

باربری کامیون شمال تهران

 

برای حمل بار با کامیون از مناطق شمال تهران مانند زعفرانیه – تجریش – جردن – نیاوران و . . . . کامیون ها در اختیارتان قرار میگیرند اما نکته مهم در خدمات حمل بار با کامیون ، امکان تردد کامیون در معابر مورد نظر است . 

 

باربری کامیون جنوب تهران

 

یکی از مهمترین خدمات حمل بار با کامیون که توسط آنی بار انجام میشود ، باربری کامیون جنوب تهران (شهر ری – آذری – نازی آباد – شمشیری و . . .  ) میباشد. 

 

علاوه بر این ، حمل بار با کامیون از اسلامشهر ، ورامین ، رباط کریم ، شهرقدس و . . . . بصورت تخصصی و همه روزه به همه مقاصد در کشور انجام خواهد شد. 

 

برای باربری با کامیون از نقاط مختلف تهران ، خدمات بصورت روزانه به شما ارائه خواهد شد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری از تهران به شهرستان و بصورت برعکس را می توانید از خدمات مجموعه آنی بار بخواهید . 

 

باربری کامیون از تمام نقاط کشور

 

 

آنی بار خدمات باربری و حمل و نقل بار و کالا را از تمامی نقاط کشور در اختیار شما قرار میدهد تا بصورت تخصصی و همه روزه امکان ارسال بار را داشته باشید . حمل بار با کامیون آنی بار بصورت تخصصی و سراسری انجام میشود. 

 

 

همه شهر ها و شهرستان های کوچک و بزرگ و بنادر جنوبی و شمالی و پایانه های مرزی بصورت کامل تحت پوشش آنی بار هستند. برای خدمات باربری کامیون ، آنی بار پوشش سراسری با انواع کامیون ها ارائه می نماید که یکی از ویژگی های مجموعه آنی بار است.

 • اصفهان ، شیراز ، کرمان 
 • قزوین ، زنجان ، همدان 
 • کردستان ، کرمانشاه ، لرستان
 • قم ، اراک ، سمنان 
 • خراسان شمالی ، جنوبی و رضوی 
 • خوزستان ، کهگیلویه و بویر احمد 
 • سیستان و بلوچستان و ……..

 

برای حمل بار با کامیون فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . آنی بار بهترین و ارزانترین تعرفه های باربری را در اختیار شما قرار میدهد و کامیون ها با کاملترین بیمه بارگیری را آغاز می نمایند. آنی بار حمل بار با کامیون را از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار میدهد.

حمل و نقل بار با انواع كاميون

 

باربري آني بار حمل بار با انواع كاميون را در دستور كار خود قرار داده است و اقدام به حمل بار براي هموطنان گرامي مي نمايد. کامیون ها بر اساس شرایط ، ابعاد و وزن بار شما مورد استفاده قرار میگیرند و بهترین بازده را با کامیون مناسب می توانید در اختیار داشته باشید . انواع كاميون هاي باربري : 

 

 • کامیون 10 تن ( کامبون تک ) 
 • کامیون 15 تن ( 911 ) 
 • کامیون 911 

 

برای حمل بار با کامیون ، ابتدا باید بر اساس شرایط و وضعیت محموله بهترین و مناسب ترین کامیون انتخاب شود . در این شرایط ، خدمات حمل بار با کامیون ارزانتر و ایمن تر خواهد بود . 

برای انتخاب کامیون مناسب می توانید با شماره های آنی بار نیز در تماس باشید و خدمات تخصصی را دریافت کنید.

 

حمل بار با کامیون 10 تن (تک)

 

حمل بار با کامیون توسط آنی بار بصورت تخصصی انجام میشود . كاميون 6 چرخ كه به كاميون تك نيز معروف مي باشد داراي طول استاندراد 5/80 متر و عرض2/20 مي باشد. اين نوع كاميون داراي اتاق باري مي باشد كه قابليت حمل بار تا 10 تن را دارا مي باشد. البته نوع کمپرسی از این کامیون نیز وجود دارد که برای حمل و نقل شهری بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. 

 

 

خدمات باربری با کامیون تک را در کمترین زمان ممکن از آنی بار بخواهید و با ارزانترین تعرفه های باربری محموله های خود را منتقل کنید. 

 

 

حمل بار با کامیون بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه میباشد و با ارزانترین تعرفه ها انجام خواهد شد. 

 

 

حمل بار با كاميون 6 چرخ
حمل بار با کامیون 6 چرخ

علاوه بر  حمل بار با کامیون ، حمل بار با خاور نیز بصورت همه روزه توسط آنی بار انجام خواهد شد.

 

حمل بار با کامیون 15 تن ( جفت )

 

كاميون 10 چرخ به كاميون جفت نيز معروف مي باشد. اين نوع كاميون براي بارهاي تا وزن 15 تن قابل استفاده مي باشد. برای حمل بار با کامیون ، خصوصا کامیون 15 تن می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما در اسرع وقت محموله های خود را منتقل نمایید.

 

 

اين نوع كاميون داراي طول 6/80 و عرض 2/25 مي باشد.

 

برای حمل بار با کامیون 15 تن ( جفت ) ، خدمات باربری از همه نقاط کشور انجام میشود و بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از طریق شماره های آنی بار در اختیار  داشته باشید. 

 

 

حمل بار با كاميون 10 چرخ
حمل بار با کامیون 10 چرخ

حمل بار با کامیون 911 

 

یکی از انواع کامیون ها ، کامیون 911 میباشد که برای حمل بارهای مختلف تا تناژ 5/5 تن مورد استفاده قرار میگیرد . این کامیون از کامیون 10 تن کوچکتر و از خاور بزرگتر است . از همین جهت ، برای حمل و نقل محموله های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد.

برای حمل بار با کامیون ، شما می توانید درخواست باربری با 911 را از هر نقطه ای از کشور ثبت نمایید.

 

کامیون 911 دارای اتاق بار به طول 5 متر میباشد و عرض اتاق آن نیز حدود 2 متر و 10 سانت است . برای بارگیری و حمل بار با کامیون ، تنها کافیست با شماره 5 رقمی آنی بار در تماس باشید.

 

تذکر : علاوه بر حمل بار با کامیون ، مجموعه آنی بار خدمات باربری تریلی را نیز به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

 

ارسال انواع بار و کالا با کامیون ها 

 

برای خدمات باربری و حمل بار با کامیون ، شما می توانید انواع محموله ها و کالاهای خود را در اسرع وقت بارگیری و منتقل نمایید . مجموعه آنی بار به دلیل در اختیار داشتن انواع کامیون ها در سراسر کشور ، امکان بارگیری از هر نقطه ای از کشور را برای شما فراهم نموده است. 

برای حمل بار با کامیون محدودیتی در بارگیری محموله ها وجود ندارد و شما می توانید با ارزانترین تعرفه ها درخواست باربری با کامیون را ثبت نمایید . برخی از محموله های حمل شده بصورت زیر هستند : 

 

 • انواع سنگ و سرامیک 
 • حمل و نقل برخی اقلام آهن آلات 
 • حمل و نقل مواد اولیه صنعتی 
 • باربری انواع مصالح ساختمانی
 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی 
 • حمل و نقل منبع آب 

 

 

برای حمل بار با کامیون ، مجموعه آنی بار در اسرع وقت خدمات مورد نیاز شما را تامین خواهد نمود. تمامی محموله های حمل شده توسط خدمات حمل بار با کامیون بصورت کامل تحت پوشش بیمه انجام خواهند شد.

 

تعرفه کرایه باربری كاميون

 

اگر قصد حمل بار با کامیون را داريد ،‌قطعا تعرفه حمل بار با کامیون براي شما بسيار حائز اهميت خواهد بود. هزينه و تعرفه حمل بار با کامیون تا كنون به صورت مشخص وثابت اعلام نشده است و همين امر سبب نوسانات كرايه و تعرفه باربري با كاميون شده است .

 

 

 

عوامل بسیار زیادی مانند وزن و ابعاد ، شرایط خاص در محل بارگیری یا تخلیه ، جاده خاکی داشتن محل بارگیری یا تخلیه و شرایط آب و هوایی و …. همگی در نرخ کرایه باربری تاثیرگذار هستند.

 

 

بنا بر این ، می بایست نرخ کرایه حمل بار با کامیون را بصورت تلفنی و پس از مشاوره با کارشناسان ما در اختیارتان قرار گیرد .

 

 

تعرفه حمل بار با كاميون
تعرفه حمل بار با کامیون

 

بیمه نامه حمل بار با کامیون

 

بدون شك حمل بار هاي بين شهري نيازمند بيمه نامه حمل بار مي باشد تا در صورتیکه در زمان حمل بار با کامیون خسارت و یا مشکلی برای محموله به وجود آمد ، امکان جبران آن فراهم باشد . 

 

استفاده از بيمه نامه هاي باربری و بيمه حمل بار با کامیون سبب حفظ سرمايه صاحبين بار و هموطنان گرامي خواهد شد .

 

 

با توجه به مشكلات و استاندارد نبود جاده ها و تصادفات و بروز حوادث طبيعي و غير طبيعي ، همواره وجود بيمه نامه جهت حمل بار به شهرستان يكي از مهمترين و اصلي ترين پايه هاي حمل بار بين شهري و باربري مي باشد .

 

 

باربري آني بار با بهره گيري از جامعترين و كاملترين بيمه نامه هاي باربري با پوشش هاي قوي سرمايه صاحبين بار در هنگام حمل بار با کامیون تضمين مي نمايد.

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها ، ما تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.

 

 

برای حمل بار با کامیون ، اگر محموله  دارای ارزش مالی بالاتری باشد امکان افزایش سطح پوشش بیمه فراهم خواهد بود. 

 

 

ارزانترین باربری کامیون تهران 

 

 

آنی بار یکی از برترین و تخصصی ترین و حرفه ای ترین ارائه دهندگان خدمات حمل بار با کامیون می باشد که برای حمل بارهای شما انواع کامیون را ارائه می نماید.

 

 

ما به دلیل در اختیار داشتن ناوگان بزرگ و گسترده ، همه روزه در کمترین زمان ممکن کامیون را در اختیارتان قرار میدهیم که همین ناوگان گسترده باعث شکسته شدن نرخ کرایه حمل بار با کامیون نیز می گردد.

 

 

نرخ کرایه باربری با کامیون را می توانید از طریق شماره ها و کارشناسان ما استعلام نمایید و بهترین و سریعترین خدمات را تجربه کنید . حمل و نقل سریع و حرفه ای با آنی بار.

 

 

تنها کافیست یک تماس تلفنی با کارشناسان آنی بار بگیرید و حمل بار با کامیون را از هر نقطه ای از کشور انجام دهید

 

اپلیکیشن اینترنتی درخواست حمل بار با کامیون

 

 

بهترين و ساده ترين راه براي سفارش حمل بار با کامیون ، تماس با كارشناسان باربری آنی بار مي باشد . روش سريعتر و صحيح تر نيز دانلود اپليكيشن باربري اينترنتي آني بار مي باشد.

 

 

با هر كدام از اين 2 روش به سادگي و در سريع ترين زمان ممكن مي توانيد بار خود را از تهران به تمامي نقاط با انواع كاميون حمل نماييد.

 

 

با استفاده از اپلیکیشن حمل بار با کامیون آنی بار ، در کمترین زمان ممکن انواع کامیون ( 10 تن ، 15 تن و 911 )  و انواع کامیونت و خاور و تریلی را در کمترین زمان ممکن بصورت موبایلی رزرو نمایید.

 

 

برای حمل بار با کامیون به همه نقاط کشور علاوه بر اپلیکیشن ، شماره پنج رقمی آنی بار آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان است. 

 

باربری دربستی کامیون برای شهرستان

 

برای حمل بار و کالا به شهرستان ؛ ما با انواع کامیون ها خدمات حمل و نقل را بصورت دربستی به شما ارائه می نماییم . حمل بار با کامیون به صورت دربستی به معنی استفاده از تمام فضای بار یک کامیون تنها برای یک نفر و یک بار میباشد .

 

 

ما ارزانترین نرخ کرایه باربری با کامیون را برای تمامی نقاط و شهرستانهای کشور دراختیار شما قرار میدهیم . باربری دربستی با کامیون بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار دارد و بیشترین میزان امنیت را دارد.

 

 

حمل بار با کامیون را می توانید در اسرع وقت و برای همه نقاط کشور از ما بخواهید . ارزانترین و تخصصی ترین خدمات تحت پوشش بهترین بیمه و با بارنامه کامل است.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر حمل بار با کامیون ،حمل بار با کمرشکن نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای باربری آنی بار است. با ما در تماس باشید و ارزان و سریع محموله های خود را منتقل نمایید. 

 

مشاوره حرفه ای و رایگان حمل و نقل بار با کامیون

 

 

آنی بار برای حمل بار با کامیون ، بهترین و زبده ترین مشاوران باربری را در اختیار شما قرار می دهد. آنی بار خدمات مشاوره ای را برای کاهش هزینه های باربری هموطنان گرامی ارائه می نماید .

 

 

ارائه خدمات باربری با کامیون ، حمل بار با تریلی ، حمل بار کامیونت بادسان ، حمل بار با خاور را از آنی بار بخواهید.

 

 

شما می توانید درخواست انواع کامیون برای حمل انواع بارهای سبک و سنگین را در کمترین زمان ممکن از طریق سامانه آنی بار ثبت نمایید و با کمترین نرخ کرایه باربری کامیون ، انواع بارهای سبک و سنگین را به تمامی نقاط کشور ارسال نمایید.

 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار در کمترین زمان بهترین خدمات حمل بار با کامیون و تریلی را با کمترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار میدهد.

کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوای مجموعه آنی بار ، علاقه مند به نویسندگی و تولید محتوا در خصوص حمل و نقل و باربری

این پست دارای 2 نظر است

 1. Ali

  سلام میخواستم تشکر کنم از سایت خوبتون و خدمات عالیتون …من هفته پیش با کامیون های شما بارمو از اصفهان به مشهد ارسال کردم واقعا راضی هستم همه چی عالی بود و قیمتاتونم نسبت به بقیه باربری ها واقعا خوب بود

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام علی عزیز
   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کتیم . امیدواری در همگاری های بعدی در خدمت شما باشیم

دیدگاهتان را بنویسید