anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل بار به همدان | باربری به همدان

ارزانترین خدمات حمل بار به همدان با آنی بار

 

 

حمل بار به همدان بصورت تخصصی و با کمترین نرخ کرایه و هزینه های جابجایی توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود و شما می توانید با خودروهای مختلف باربری مانند کامیون و تریلی و خاور محموله های خود را از  همه شهر های کشور به استان همدان ارسال کنید. 

 

 

باربری به همدان تحت پوشش کامل بیمه نامه میباشد و شما با خیال آسوده می توانید به آنی بار اعتماد کنید. 

 

برای حمل بار به همدان ، تا سقف ۵۰ میلیون تومان بیمه کامل و رایگان به شما ارائه میشود .

 

 

چه نوع محموله هایی به همدان حمل میشوند ؟

 

 

برای ارسال بار و کالا به همدان ، مجموعه آنی بار بدون محدودیت خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد . حمل بار به همدان تابع شرایط و قوانین کشوری است و محموله هایی که ممنوعیت ترددی ، محدودیت های خاص و . . .دارند نیز باتوجه به نوع محدودیت از خدمات آنی بار بهره مند خواهند شد.

 

 

به عنوان مثال ، حمل و نقل محموله های بسیار بزرگ و حجیم نیاز به اخذ مجوزاتی دارد اما محموله های تجاری و صنعتی عادی با صدوربارنامه و بیمه نامه شرکت آنی بار به راحتی قابل جابجایی هستند. 

 

بصورت کلی ، هر نوع محموله ای که از نظر قانونی منعی برای جابجایی نداشته باشد توسط آنی بار به نقاط مختلف کشور خصوصا برای همدان ارسال میشوند. 

 

حمل بار به همدان بصورت تخصصی و سریع با حرفه ای ترین تیم باربری کشور 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربري به استان همدان
  باربري به استان همدان

  باربری تهران به همدان را با آنی بار تجربه نمایید.

   

  برای حمل بار به همدان چه خودروهایی وجود دارند ؟

   

   

  برای حمل بار به همدان و یا سایر شهر ها و استان ها کشور مجموعه انی بار انواع خودروهای باربری را در اختیارتان قرار میدهد و بر اساس نوع بار و محموله میتوانید مناسب ترین خودروی باربری را انتخاب کنید.

   

   

  خودروهای دارای ابعاد ، توان و شرایط مختلفی هستند که محموله های مختلف را با استفاده از این مشخصات حمل مینمایند.

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل بار با انواع کامیون

   

  کامیون ها مهمترین خودروهای باربری هستند که برای حمل بار به همدان مورد استفاده قرار میگیرند. کامیون ها داری انواع مختلفی هستند که امکان حمل همه نوع بار و کالا را برای شما فراهم می نمایند . کامیون ها برای حمل بارهای تجاری و صنعتی و شخصی مناسب هستند و بدون محدودیت قابلیت حمل بار دارند. 

   

  برای حمل بار به همدان می توانید از کامیون ۱۰ تن ، کامیون ۱۵ تن و کامیون ۹۱۱ استفاده نمایید. 

   

  کامیون ۱۰ تن برای حمل بارهای با وزن زیر ۱۰ تن مناسب است که دارای طول حدود ۵ متر و ۸۰ و عرض حدود ۲ متر ۱۰ است . این کامیون بخش زیادی از انواع بار و کالاهای ارسالی به همدان  را  حمل می نماید. 

   

  نوع دیگر کامیون ها ، کامیون ۱۵ تن است . این کامیون نیز نهایتا توان حمل با تا تناژ ۱۵ تن را دارد و طول آن حدود ۶ متر و ۸۰ و عرض آن حدود ۲ متر ۳۰ است . این کامیون توان بالایی در حمل و نقل بارهای سنگین دارد و در حجم زیادی در حمل و نقل بین شهری مورد استفاده قرار میگیرد. 

  باربری کامیون همدان توسط انی بار از همه نقاط کشور ، همه استان ها و شهرستان ها انجام میشود و تنها کافیست بار کارشناسان و متخصصان ما در تماس باشید و سفارش کامیون خود را ثبت کنید. 

   

  باربری کامیون
  باربری کامیون

  اسنپ بار تهران همه روزه برای حمل و نقل بار شما در خدمتتان است.

   

   

  حمل بار با تریلی

   

  یکی دیگر از خودروهای باربری تریلی است . تریلی ها برای حمل و نقل حجم زیاد بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند که امکان جابجایی های حجیم را فراهم می نمایند . تریلی ها هم مانند کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس نوع بار ، شرایط بارگیری و . . . . مورد استفاده قرار میگیرند. 

   

  تریلی های مجموعه آنی بار برای حمل بار به همدان بصورت استاندارد امکان بارگیری ۲۳-۲۴ تن بار را دارند و در انواع مختلفی در اختیار شما هستند. 

   

  تریلی کفی دارای طول حدود ۱۲ متر تا ۱۳ متر و ۶۰  میباشد و امکان بارگیری انواع بارهای روی پالت ، آهن آلات ، کیسه جامبو ، دستگاه و . . . را دارد . برای حمل بار به همدان با تریلی کفی ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد. 

   

   

  تریلی بغلدار نیز مانند  تریلی کفی دارای یک کفی صاف است اما در کناره های آن دیواره هایی با ارتفاع حدود ۸۰ الی ۱ متر وجود دارد . 

   

   

  تریلی ترانزیت چادری نیز نوع دیگری از تریلی ها است . تریلی ترانزیت چادری برای حمل بار به همدان بصورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد . محموله های تجاری و محموله هایی که بصورت جعبه ای هستند در حجم بالا با استفاده از تریلی ترانزیت چادری به راحتی در کمترین زمان ممکن انجام  میشود. 

   

   

  باربری به همدان با تریلی را می توانید تنها با یک تماس و بصورت تخصصی و ارزان از طریق آنی بار از همه نقاط کشور درخواست. 

   

  باربری با انواع تریلی ها
  باربری با انواع تریلی ها

   

  حمل بار با خاور و  کامیونت

   

  خاور و کامیونت نیز از خودروهای باربری پر استفاده و مناسب برای حمل و نقل بارهای مختلف خصوصا برای حمل بار به همدان است . از ویژگی این خودرو می توان به امکان تردد درون شهری اشاره نمود . با استفاده از این خودروی باربری میتوانیم بار و کالا و خصوصا اثاثیه منزل را از نقاط مختلف شهر هایی مانند مشهد ، اصفهان ، شیراز و . . . بارگیری و به همدان ارسال کنیم.

   

  کامیونت و خاور دارای توان حمل بار تا تناژ حدود ۴ تن هستند و انواع محموله و کالا را با کمترین هزینه جابجا میکنند . برای حمل بار به همدان ، آنی بار کامیونت و خاور ایسوزو مسقف و روباز را در اختیار شما قرار میدهد تا در کمترین زمان ممکن محموله های شما را با کمترین هزینه به همدان حمل کنند. 

   

  کامیونت و خاور روباز دارای توان حمل بار ۴ تن است و به دلیل روباز بودن با چادری برزنتی از محموله محافظت می نماید . انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی برای همدان با خاور روباز قابل حمل است. 

   

  کامیونت و خاور مسقف نیز برای حمل بار به همدان و خصوصا برای اثاث کشی و حمل محموله های تجاری و شخصی حساس به شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار میگیرد. 

   

   

  باربری به همدان با خاور و کامیونت بصورت همه روزه انجام میشود و محموله شما نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه خواهد بود . درصورتی که از خدمات باربری خاور آنی بار قصد استفاده دارید ، تماس با کارشناسان ما سریعترین و ارزانترین راه است . 

   

  باربری خاور
  باربری خاور
  کامیونت باربری
  کامیونت باربری

   

   

  حمل بار با نیسان

   

  یکی دیگر از خودروهای مخصوص حمل بار ، نیسان وانت است . این خودروی باربری سبک ترین خودروی حمل بار بین شهری است که امکان حمل انواع بار و کالا تا تناژ حدود ۲ تن را دارد . نیسان وانت های مجموعه آنی بار تنها از پایتخت و استان البرز قابلیت ارائه خدمات باربری و حمل بار به همدان یا سایر شهر ها و استان ها را دارند.

   

   

  با استفاده از نیسان وانت در همه روزهای هفته امکان بارگیری و حمل و نقل انواع کالا و محموله را خواهید داشت و به دلیل امکان تردد سریع و بدون محدودیت نیسان بار در شهر تهران و همدان ، بارگیری و تخلیه در اسرع وقت و بدون مشکل انجام می شود.

   

  نیسان وانت دارای طول اتاق حدود ۲ متر و عرض ۱ متر و ۳۰ می باشد که امکان بارگیری انواع محموله های با وزن و ابعاد کم را برای شما فراهم می نماید. 

   

   

  برای حمل بار به همدان با نیسان باید به این موضوع توجه داشته باشید که حمل و نقل بار با نیسان نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار دارد.

   

  باربری با نیسان وانت
  باربری با نیسان وانت

  اسباب کشی به همدان ( حمل اثاث منزل به همدان )

   

   

  یکی دیگر از خدمات آني بار در باربری به همدان ، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل مي باشد.

   

   

  جهت اسباب کشی و حمل بار به همدان معمولا از انواع خاور مسقف و خاور روباز استفاده مي گردد.

   

   

  خاور به دليل ابعاد كوچكتر نسبت به كاميون ، مناسب ترين وسيله اسباب کشی  مي باشد.

   

   

  دليل اين امر نيز تردد راحت تر در معابر شهري ،‌مسقف بودن و حفظ اثاثيه منزل در برابر بارش هاي جوي و . . . مي باشد.

  حمل اثاث منزل به همدان
  حمل اثاث منزل به همدان

   

   

  باربری فوق سنگین برای همدان 

   

   

  یکی از خدمات ویژه آنی بار ، حمل و نقل فوق سنگین است که برای جابجایی عظیم و سنگین در اختیار شما قرار میگیرد . حمل و نقل سنگین و فوق سنگین عموما به جابجایی هایی گفته میشود که برای انجام آنها نیاز به فراهم نمودن شرایط و امکانات خاصی است .

   

   

   

  به عنوان مثال ، زمانی که یک محموله بسیار حجیم برای انتقال آماده باشد ، برای حمل آن باید از بوژی های هزار چرخ استفاده کرد و استفاده از این خودروی باربری ملزم به اخذ مجوز و مسیر تردد است که شرایط ویژه ای نیاز دارد. 

   

   

   

  برای حمل محموله های عادی تر که دارای وزن تا ۶۰-۷۰ تن هستند ، استفاده از تریلی کمرشکن گزینه مناسب تری است . برای حمل بار به همدان با  تریلی کمرشکن باشد نوع تریلی متناسب با نوع محموله انتخاب شود . در برخی موارد ، محموله وزن زیادی ندارد اما برای جابجایی آن به دلیل حجم و شرایط خاص باید از خودروی باربری بزرگتر و با شرایط خاص تر استفاده نمود . به همین جهت برای حمل بار به همدان خصوصا محموله های سنگین و فوق سنگین باید قبل از هرکار با مشاوران در خصوص این خدمات مشاوره کامل انجام داد. 

   

  جابجایی و حمل و نقل قطعات سنگین و فوق سنگین از تهران و همه شهرستان های کشور
  جابجایی و حمل و نقل قطعات سنگین و فوق سنگین از تهران و همه شهرستان های کشور

   

   

  ارسال خودروی سواری با خودروبر به همدان

   

  یکی دیگر از خدماتی که انی بار علاوه بر حمل بار به همدان در اختیار شما قرار میدهد  ، حمل و نقل و انتقال انواع خودروی سواری از سراسر کشور به همدان  است . ارسال خودروهای سواری ایرانی و خارجی در اسرع وقت با کمترین هزینه بصورت دربستی و گروهی از همه نقاط کشور برای همدان تحت پوش بیمه نامه انجام میشود. 

   

  ارسال خودروهای ایرانخودرویی و سایپا ، ارسال خودروهای چینی ، ارسال خودروهای وارداتی و لوکس و خاص و . . . همگی در کمترین زمان ممکن انجام میشود. 

   

   

  حمل خودرو به همدان با کامیونت خودروبر تکی و تریلی های خودروبر انجام میشود . این خدمات که توسط انی بار ارائه میشوند برای همدان ، تویسرکان ، نهاوند و سایر شهر های استان همدان نیز ارائه میشوند.

   

  انواع bmw ، بنز ، پورشه و . . . . در کمترین زمان ممکن با بالاترین ایمنی به همدان ارسال میشوند. 

  حمل خودروهای خارجی
  حمل خودروهای خارجی

   

  خودروبر تکی و گروهی

   

   

  برای حمل و نقل خودروهای شما به همدان ، ۲ روش برای انتقال وجود دارد . 

   

   

  1. خودروبر تکی 
  2. خودروبر گروهی ( تریلی ) 

   

   

  این ۲ روش برای خودروهای متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند و هریک ویژگی های خاصی دارند . به عنوان مثال ، خودروبر تکی امکان بارگیری و تخلیه خودرو در هر نقطه ای معابر شهری همدان را دارد اما خودرو بر تریلی در محل خاصی قرار دارد و خودرو میبایست در این محل تحویل گردد . علاوه بر این ، هزینه حمل خودرو با تریلی به همین دلیل کمتر از خودروبر تکی است. 

   

   

  آیا حمل بار به همدان شامل بیمه نامه میشود ؟

   

   

  برای حمل بار به همدان باید از بیمه نامه ای کامل و معتبر استفاده نمود تا در صورت بروز حادثه و خسارت ، جبران خسارات بصورت تمام و کمال انجام شود . بیمه نامه های باربری بر اساس میزان ارزش محموله به بارنامه اختصاص میابند و به همین جهت اعلام ارزش دقیق محموله توسط صاحبین بار بسیار مهم و حیاتی است.  

   

   

  باربری همدان که توسط آنی بار به شما ارائه میشود تا سقف ۵۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه رایگان است و در صورتی که ارزش محموله بیشتر از این باشد ، با پرداخت حق بیمه ای اندک قابلیت افزایش  خواهد بود. 

   

   

  بیمه نامه خساراتی که در اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بوجود آیند را بصورت کامل تحت پوشش خود قرار میدهد . خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات بصورت کامل جبران خواهد شد. 

   

   

  برای حمل بار به همدان ، هر نوع خودروی باربری و هر نوع بار و محموله توسط آنی بار تحت پوشش بیمه قرار میگیرند. 

  بیمه ایران
  بیمه ایران

  حمل بار به خرم آباد در کمترین زمان ممکن همراه با کاملترین بیمه نامه باربری 

   

  صدور بارنامه رسمی جهت باربری به همدان

   

   

  مجموعه آنی بار امکان ارسال بار و کالا به همدان را بصورت همه روزه و با کمترین هزینه از تمام نقاط کشور فراهم نموده است و شما بدون محدودیت می توانید از خدمات باربری آنی بار در هر نقطه ای از شهر و استانتان بهره مند شوید. 

   

   

  از خدمات ویژه ای که آنی بار برای حمل و نقل بار به همدان برای مشتریان در نظر گرفته است ؛ بارنامه رسمی می باشد.

   

  بارنامه اوراق بهاداری است که از طرف شرکت‌های حمل و نقل صادر شده و در آن مشخصات بار و کالا ، ارسال کننده ، دریافت کننده ، هزینه های باربری که شامل میزان بیمه ، تعداد و وزن کالا در آن قید می‌شود.

   

   

  بارنامه سندی که مشخص می‌کند که بار توسط صاحب کالا به مسئول حمل بار تحویل داده شده، به عبارتی نقش رسید کالا را دارد .

   

   

  حمل بار به همدان با بارنامه رسمی و دولتی با ارزانترین قیمت انجام می شود.

   

  نمونه بارنامه
  نمونه بارنامه

  نرخ کرایه باربری به همدان چطور مشخص میشود ؟

   

   

  برای اطلاع از اینکه هزینه های باربری و حمل و نقل بار برای همدان چطور مشخص میشود باید به موارد زیادی توجه کرد که هریک از این موارد به خودی خود در هزینه های حمل بار به همدان موثر خواهند بود . نرخ کرایه باربری متاسفانه دارای نرخ نامه مشخصی نیست و همه روزه امکان افزایش یا کاهش آن وجود دارد. 

   

  از انجایی که شرایط اقتصادی کشور نیز مساعد نیست ، هزینه های حمل و نقل بار بر اساس افزایش نرخ لوازم یدکی که بر پایه ارز میباشد دوچار تحول میشود. 

   

  به عنوان مثال ، برای حمل بار به همدان ، در صورتی که از کامیون ۱۰ تن استفاده شود ، نرخ کرایه نسبت به کامیون ۱۵ تن یا تریلی ها کمتر خواهد بود . نوع خودروی باربری موثر ترین موضوع در هزینه های حمل و نقل یبار و کالا خواهد بود. 

   

  علاوه بر این ، شرایط آب و هوایی نیز در هزینه های باربری به همدان یا سایر شهر های کشور موثر است . به عنوان مثال ، در شرایط طبیعی همواره هزینه های حمل و نقل کمتر از زمستان و برف و یخبندان جاده هایی مانند جاده های مرتبط به همدان است.

   

   

  یکی دیگر از موارد موثر در هزینه های باربری ، شرایط خاص در محل بارگیری و تخلیه است . به عنوان مثال ، در برخی موارد تخلیه بار یا بارگیری در ساعات شب انجام میشود که هزینه این نوع خدمات کمی بالاتر خواهد بود. 

   

   

  تمامی موارد ذکر شده ، در هزینه های نهایی باربری موثر هستند . از همین جهت با ارائه اطلاعات کامل و کافی در خصوصنوع بار ، شرایط محل بارگیری و تخلیه و . . . . می توانید دقیق ترین نرخ کرایه را برای حمل بار به همدان یا سایر شهر های کشور استعلام کنید . 

   

  انتخاب کامیون مناسب نیز در هزینه باربری تاثیر مستقیم و موثر دارد. 

   

  کدام شهر های همدان تحت پوشش خدمات باربری آنی بار است ؟ 

   

  مجموعه آنی بار بصورت کامل تمامی شهر ها و شهرستان های استان همدان را تحت پوشش خدمات خود دارد و با کمترین هزینه می توانید حمل بار به همدان را با انواع خودروهای باربری انجام دهید . پوشش سراسری استان همدان سبب شده است که خدمات آنی بار به عنوان برترین خدمات دهنده ، همه روزه با تقاضای زیادی مواجه شود . 

   

   

  • شهر همدان 
  • نهاوند 
  • تویسرکان
  • اسد آباد 
  • کبودرآهنگ
  • ملایر
  • فیروزان 
  • و . . . . 

   

  برای حمل بار به همدان و سایر شهر های این استان ، انواع کامیون و تریلی و خاور نیسان وانت از تمام شهر ها و شهرستان های کشور در اختیار شما قرار می گیرد تا در اسرع وقت بدون هزینه های اضافی از خدماتی دقیق و تخصصی بهره مند شوید .

   

  باربری به همدان
  باربری به همدان

   

  حمل بار به یاسوج بصورت تخصصی و همه روزه با آنی بار 

   

  نحوه انتخاب شرکت مناسب جهت باربری همدان

   

   

  جهت انتخاب باربری مناسب براي حمل بار به همدان ، نكاتي بسيار تاثير گذار مي باشند كه مي بایست مورد توجه صاحبين بار گرامي قرار گيرد .

   

   

  • اولين نكته ، سابقه باربري مي باشد . باربری با سابقه طولاني در امر حمل بار به شهرستان اولين گزينه و مطمعن ترين گزينه مي باشد
  • نكته دوم ، دسترسي به ناوگان گسترده باربري مي باشد . انواع كاميون هاي باربری در اختيار صاحبين گرامي بار قرار مي گيرد
  • نكته سوم ، بيمه نامه معتبر مي باشد . بيمه نامه ضمانت سرمايه و بار شما مي باشد
  • نكته چهارم ، كارشناسان زبده و ارائه مشاوره هاي مناسب جهت كاهش هزينه هاي باربري براي صاحبين بار مي باشد
  • نكته نهايي ، ارائه بارنامه هاي معتبر و دولتي مي باشد كه مهمترين نكته در خصوص حمل بار مي باشد 

   

  تمامي نكات ذكر شده را مي توانيد در باربری آنی بار مشاهده نماييد و با خيال راخت باربری به همدان را به آني بار بسپاريد .

   

   

  ارسال کالا به شهرک صنعتی استان همدان

   

   

  آنی بار علاوه بر حمل بار به همدان و شهرستان های همدان ، برای ارسال کالاهای صنعتی و غیر صنعتی از تمام نقاط کشور و باربری به شهرک های صنعتی همدان نیز در خدمت شماست.

   

   

  حمل تمامی بارهای سبک و سنگین به شهرک های صنعتی استان همدان با آنی بار

   

   

   

  همدان یکی از استان های نزدیک به پایتخت می باشد که به دلیل راه های مواصلاتی مناسب ، شهرک ها صنعتی بسیار مهمی در این استان احداث گردیده اند.

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  اپلیکیشن اینترنتی درخواست حمل بار به همدان

   

   

  با استفاده از اپليكيشن باربری اينترنتي آني بار ، به سادگي و در هر ساعت از شبانه روز درخواست حمل بار به همدان از تمام نقاط كشور را ثبت نماييد.

   

   

  با ثبت درخواست كاميون برای باربری به همدان ، كارشناسان باربری اینترنتی آني بار در اسرع وقت با شما تماس حاصل نموده و تمامي راهنمايي هاي لازم در خصوص نحوه انجام كار ، انتخاب كاميون مناسب و بيمه نامه مناسب و . . . را خدمت شما ارائه مي نمايند.

   

   

  این اپلیکیشن در ۲ نسخه صاحبین بار و همچنین نسخه مخصوص رانندگان تهیه گردیده و در اختیار شما قرار میگیرد.

   

   

   

  شما می توانید از طریق تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر برای در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین خدمات حمل و نقل این نرم افزار را دانلود نمایید.

   

  باربری ارزان به شهرستان بصورت تخصصی و حرفه ای 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  بهترین و حرفه ای ترین مشاوران باربری همدان

   

  برای حمل بار به همدان یا سایر شهر های این استان ، بهره مندی از مشاوره تخصصی و دقیق می تواند در هزینه های نهایی باربری شما بسیار موثر باشد . علاوه بر این در ایمنی و صحت تحویل محموله نیز کاملا موثر است. 

   

  به عنوان مثال ، پس از مشاوره با کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب خودروی باربری مناسب ، علاوه بر اینکه محموله شما به سلامت به مقصد میرسد ، هزینه های اضافی بابت خودروی باربری نامناسب و گرانتر نیز پرداخهت نخواهید کرد. 

   

  برخی موارد مانند ساعت بارگیری ، نحوه بارگیری و . . . نیز با مشاوره با کارشناسان ما به بهترین نحو انجام خواهد شد و فرایند خدمات بسیار سریعتر و ساده تر انجام میشود. 

   

  مشاوره رایگان برای حمل بار به همدان یا سایر شهر ها از ویژگی های انی بار است که می توانید با یک تماس تلفنی از طریق کارشناسان ما مشاوره ای تخصصی انجام دهید. 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  6 دیدگاه دربارهٔ «حمل بار به همدان | باربری به همدان»

  1. سهیلا فراهانی

   سلام و روز بخیر من برای اثاث کشیم از شما ماشین گرفتم و دیگه خیالم بابت همه چی راحت بود خیییلی راضی بودم از کارتون. ممنونم

  2. سیامک خیرابی

   سلام شما بارهای ترافیکی با تناژ بالا هم حمل میکنید و اینکه برای بار های ترافیکی پروانه عبور هم خودتون میگیرید؟

   1. سلام و درود
    بله ما بار های ترافیکی با حجم و تناژ بالا هم حمل میکنیم و پروانه عبور و مجوز ترافیکی از وزارت راه هم برای بار تهیه میکنیم.

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع