anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

خودروبر تهران به آمل + بیمه رایگان

حمل و نقل انواع خودروی سواری از تهران به شهرستان آمل و شهرستان های توابع آن با کمترین هزینه بصورت تخصصی و با بهترین و کاملترین بیمه نامه و بارنامه معتبر 

 

 

ارسال خودروهای سبک و سنگین ، ایرانی و خارجی وارداتی در اسرع وقت با کمترین هزینه و نرخ کرایه توسط رانندگان حرفه ای و با نازلترین تعرفه 

 

 

ارسال خودرو به آمل از تهران

 

 

برای حملو نقل انواع خودروهای سواری ، آنی بار خدمات باربری را از تهران در اختیار شما قرار میدهد . خدمات حمل و نقل آنی بار بصورت همه روزه با انواع خودروی مخصوص حمل ماشین در اختیار شما قرار میگیرد  .

 

 

از ویزگی های آنی بار ، بهره مندی از بهترین و کاملترین بیمه نامه میباشد که هرگونه خسارتی که به خودروی شما وارد شود را چه کوچک و چه بزرگ بصورت کامل پرداخت خواهد نمود .

 

آنی بار انواع خودروی سواری ایران ( پژو ، سمند ، پراید ، تیبا و . . . . )  ؛ خودروهای آلمانی ( بنز ، بی ام دبلیو ، فولکس ، آئودی و پورشه ) ، انواع خودروی ایتالیایی مانند مازراتی و آلفارومئو و خودروهای برند های دیگر مانند ولوو ، خودروهای چینی مانند چانگان ، لیفان ، جک و جیلی و . . . را بصورت تخصصی به همه نقاط شهرستان آمل که دومین شهرستان استان مازندران است ارسال خواهد نمود .

 

 

حمل خودروی صفر کیلومتر برای آمل

 

 

حمل و نقل خودروهای صفر کیلومتر همیشه برای صاحبین آنها مشکلاتی را همراه داشته است 

 

 

برای حمل خودروی صفر ، باید بارگیری در محل پارکینگ شما و تحویل آن نیز در پارگینگ شما انجام گیرد . خودروهای صفر کیلومتر نمایشگاهی نسبت به خط و خش و خسارت حساسیت بیشتری دارند و باید با تمام دقت حمل و جابجا شوند . 

 

 

از همین جهت ، مجموعه آنی بار خودروی صفر را فقط با کامیونت خودروبر جابجا میکند تا با کمترین احتمال بروز خسارت خودروها به مقصد برسند .

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  جرثقیل و خودروبر امداد | امداد خودر
  جرثقیل و خودروبر امداد | امداد خودر

   

  روش های ارسال خودرو به آمل

   

   

  برای ارسال خودروهای شما به شهرستان آمل ، روش های مختلفی وجود دارد که میتوانیم بر اساس نوع خودرو ، نیاز و بودجه صاحبین خودرو در اختیار ایشان فرار دهیم .

   

   

  برای آشنایی بهتر با روش های حمل و نقل خودرو ، با آنی بار همراه باشید 

   

   

  حمل خودرو با کامیونت تکی

   

  خودروبر تکی یکی از بهترین وسیله ها برای جابجایی و حمل خودرو می باشد 

   

   

  با استفاده از این وسیله ، امکان بارگیری و تخلیه در محل مورد نظر شما فراهم میباشد و شما می توانید خودروی خود را در پارکینگ منزل تحویل خودروبر بدهید و در پارکینگ مقصد تحویل بگیرید 

   

   

  این خودروبر با سرعت بیشتری خودروی شما را حمل خواهد نمود .

   

   

  ویژه >> خودروبر تهران به ساری بصورت همه روزه و تخصصی با آنی بار 

   

   

  حمل خودرو با تریلی 

   

  استفاده از تریلی خودروبر اندکی هزینه های حمل بار را کاهش میدهد اما به دلیل عدم امکان تردد تریلی در شهر ، میبایست خودروی خود را در محل مورد نظر که پارکینگ تریلی است تحویل دهید 

   

   

   

  حمل خودرو با کامیونت

   

  یکی از روش های حمل خودرو ، استفاده از کامیونت میباشد . کامیونت روباز این امکان را دارد که خودروهای با عرض کمتر از ۲ متر و طول تا ۵ متر را داخل خود جای دهد 

   

   

  برای حمل خودرو با کامیونت ابتدا میبایست خودروی شما از طریق یک سکو به داخل کامیونت منتقل شود . پس از رسیدن به مقصد نیز میبایست از طریق یک سکو خودرو از کامیونت خارج شود

   

   

  هزینه ارسال خودرو به مازندران را از شماره تلفن آنی بار استعلام کنید 

   

   

  کرایه خودروبر تهران آمل چقدر است ؟ 

   

  برای ارسال خودرو به آمل نرخ کرایه بر اساس موارد مشخصی متغیر خواهد بود .

   

  • نوع وسیله خودروبر 
  • میزان ارزش خودرو 
  • ابعاد و وزن خودرو 
  • محل تخلیه و بارگیری 

   

  این موارد برای هر نوع خودرو متفاوت است و همین موضوع سبب شده است که نرخ کرایه برای خودروهای مختلف متفاوت باشد . مجموعه آنی بار بهترین کارشناسان را برای ارائه نرخ دقیق کرایه حمل پس از بررسی تمام موارد موثر در کرایه در اختیار شما قرار میدهد .

   

   

   

  با شماره تلفن خودروبر آنی بار  تا در اسرع وقت با کمترین هزینه خودروی خود را به سایر نقاط کشور ارسال کنید.

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  >> ویژه = باربری نیسان آمل با کمترین کرایه

   

   

  مشاوره تخصصی حمل و نقل خودرو برای آمل

   

   

  برای ارسال خودروی سواری شخصی و سازمانی ، قبل از اقدام به سفارش خدمات ، باید با مشاوران انی بار در تماس باشید تا بهترین روش و کم هزینه ترین راه برای ارسال خودروی شما در اختیار تان قرار گیرد و هزینه نهایی بصورت دقیق محاسبه شود .

   

   

  مشاوران ما با بررسی تمامی موارد موثر در هزینه های خودروبر ، نرخ کرایه نهایی را در اختیار شما قرار میدهند تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود .

   

   

  برای باربری کالا و بار به آمل نیز می توانید با آنی بار در ارتباط باشید . مجموعه آنی بار حمل و نقل خودرو و سایر محموله های تجاری و صنعتی را بصورت سریع و ارزان برای شما انجام خواهد داد .

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد