بنر آنی بار

ارسال بار با نیسان به ایوانکی | نیسان بار ایوانکی

باربری نیسان تهران ایوانکی

 

نیسان وانت یکی از خودرو های باربری است که دارای اتاق بار کوچک و توان باربری نسبتاََ پایینی می باشد ؛ این خودرو مناسب حمل بارهای کم حجم و سبک می باشد.

 

اگر قصد باربری به ایوانکی را دارید می توانید به جای استفاده از کامیون و کامیونت از خدمات باربری نیسان استفاده کنید که هم سریع تر است و هم ارزان تر.

 

نیسان وانت دارای اتاق بار 2 در 1 متر و 30 سانتی متری می باشد و توان حمل 2 تن بار را دارد ؛ تمامی بارهای مجازی که با ابعاد و توان نیسان متناسب باشند را می توانید به ایوانکی حمل کنید.

 

حمل بار با نیسان به ایوانکی با ارزانترین نرخ کرایه همراه با بیمه نامه رایگان در آنی بار

 

ارسال بار از تمام نقاط استان تهران و شهرک های مسکونی و صنعتی اطراف تهران به شهرستان ایوانکی و سایر شهرهای استان سمنان پذیرفته می شود.

 

حمل و نقل همه نوع بار و کالا با استفاده از نیسان وانت بصورت همه روزه به شما عزیزان ارائه می گردد . 

 

 

باربری با نیسان وانت آبی
باربری با نیسان وانت آبی

 

کرایه نیسان برای ایوانکی

 

نرخ کرایه نیسان بین شهری چه به مقصد ایوانکی در استان سمنان و چه برای مقاصد دیگر ، بر اساس موارد و مشخصه های متعددی تعیین می شود .

 

این موارد برای حمل و نقل بارهای مختلف متفاوت هستند و بر همین اساس باید هزینه های باربری را برای موارد مختلف جداگانه استعلام نمود . 

 

 

در ذیل لیست برخی موارد موثر در هزینه های باربری با وانت را می توانید مشاهده کنید .

 

 

 1. نوع بار و کالای شما در هزینه های حمل و نقل موثر است . رانندگان ماشین های باربری معمولا با کرایه کمتری برای حمل بارهای سبک راغب هستند . کالا ها و محموله های سنگین مانند سنگ ساختمانی معمولا کرایه بیشتری دارند.
 2. وضعیت آب و هوایی : در زمان هایی که بارندگی در کشور حاکم می شود ، نرخ کرایه ها به دلیل کمبود خودروی باربری و سختی و مشکلات تردد بین شهری تا حدود کمی افزایش خواهد داشت . 
 3. شرایط در محل بارگیری یا تخلیه : محل بارگیری و تخلیه بسیار مهم است . در برخی موارد محل بارگیری و تخلیه در مناطقی است که جزو محدوده ترافیکی است و برای تردد در این معابر نیاز به تهیه و پرداخت هزینه های اضافی است . 
 4. میزان ارزش بار برای بیمه نامه نیز در هزینه های حمل و نقل بار با نیسان تاثیرگذار هستند . 

 

 

این موارد از موثرترین مواردی هستند که در هزینه های حمل و نقل بار چه برای نیسان و چه برای سایر خودروهای باربری می بایست مورد بررسی قرار پگیرند. 

 

 

حمل بار با نیسان به سمنان بصورت تخصصی ، ارزان و همه روزه در کمترین زمان ممکن 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

حمل انواع کالا با نیسان برای ایوانکی

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، حمل و نقل سریع و تخصصی انواع کالا با نیسان وانت است . با استفاده از نیسان وانت می توانید از هر نقطه ای از استان تهران نسبت به ارسال بار و کالا های مختلف به ایوانکی در استان مرکزی اقدام نمایید.

 

 

 • حمل دستگاه های صنعتی و خط تولیدی
 • حمل و نقل لاستیک و پلاستیک
 • ارسال کالاهای تجاری و صنعتی 
 • حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل
 • حمل و نقل انواع سنگ 
 • حمل و نقل تره باری

 

حمل و نقل و جابجایی محموله های سبک و کم حجم با نیسان وانت در صورتی که محموله ممنوعیت قانونی برای حمل و نقل نداشته باشد ، به سادگی و در کمترین زمان ممکن انجام میشود . 

 

 

مجموعه آنی بار بهترین خدمات باربری را با ارزان ترین هزینه و نرخ کرایه در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا با کمترین هزینه کالاهای خود را به ایوانکی یا سایر نقاط کشور ارسال کتید. 

 

باربری ورامین به سراسر کشور با انواع خودرو های باربری 

 

باربری با نیسان
باربری با نیسان

 

باربری تهران به ایوانکی تحت پوشش کاملترین بیمه نامه انجام خواهد شد. 

 

 

نیسان ایوانکی با بیمه نامه

 

حمل و نقل بار و کالا با نیسان بصورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام می گردد که شامل بیمه نامه ای حرفه ای و تخصصی است . از آنجایی که خطرات همواره در کمین رانندگان هستند و احتمال بروز حوادث همیشه زیاد است ، مجموعه آنی بار از یک بیمه نامه کامل و تخصصی بهره مند شده است.

 

 

بیمه نامه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما بصورت کامل روی بارنامه با بالاترین پوشش اعمال می گردد که تمامی خسارات احتمالی مانند آتش سوزی و سرقت و تصادفات و آب خوردگی و . . . را تحت پوشش قرار می دهد.

 

 

علاوه بر پوشش خدمات باربری با نیسان به ایوانکی ، آنی بار خدمات حمل بار با کامیون ، تریلی و کامیونت را نیز بصورت کامل تحت پوشش قرار می  دهد.

 

ارسال بار با نیسان به گرمسار با کمترین و ارزان ترین نرخ کرایه همراه با بیمه معتبر توسط آنی بار 

 

 

5 میلیون تومان بیمه رایگان نیسان بار 

 

 

ویژگی های مهم نیسان وانت تهران به ایوانکی

 

 

 

بسیاری از افراد نیسان وانت را برای حمل بار به ایوانکی انتخاب می کنند به دلایل زیر :

 

 

 • سرعت باربری بالا ؛ سرعت بارگیری و حمل بار با نیسان نسبت به سایر خودرو های باربری بیشتر می باشد.
 • هزینه مقرون به صرفه ؛ قطعا هر چه خودرو باربری کوچک تر باشد توان حمل بار های کمتری را دارد و هزینه آن نیز کم تر می باشد.
 • نداشتن محدودیت و ممنوعیت تردد در معابر شهری ؛ با اینکه تردد کامیونت ها در معابر شهری مجاز است اما باز هم امکان تردد در برخی خیابان ها را ندارد و یا به دلیل بزرگ بودن از بعضی مکان ها نمی توانند عبور کنند اما امکان بارگیری با نیسان وانت در تمام نقاط فراهم می باشد.
 • محافظت از بار ؛ برخی افراد به دلیل نداشتن سقف از ارسال بار با نیسان به امتناع می کنند اما بهتر است بدانند نیسان وانت ها مجهز به چادر برزنتی هستند.

 

این موارد برخی از ویژگی باربری نیسان ایوانکی می باشند ، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

حمل بار به سمنان و تمامی و شهر ها و شهرستان های این استان با کمترین هزینه

 

بیمه ایران
بیمه ایران

 

باربری شهرک صنعتی ایوانکی بصورت تخصصی و همه روزه با خدمات حرفه ای آنی بار 

 

 

مشاوره و درخواست نیسان برای ایوانکی 

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا با نیسان ، ابتدا باید از تناسب این محموله با خودروی باربری مطمئن شد . در بسیاری از موارد ، حمل برخی محموله ها با نیسان به صلاح نیست . به عنوان مثال ، حمل محموله های شکستنی با کامیونت بسیار بهتر است . 

انتخاب خودروی باربری مناسب ، تاثیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل خواهد داشت و علاوه بر این سبب افزایش زمان بارگیری و تحویل بار خواهد شد .

برای اطلاع از خدمات باربری نیسان به ایوانکی و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.

 

حمل اثاث به گرمسار از خدمات تخصصی آنی بار در استان سمنان می باشد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع