بنر آنی بار

کرایه ایسوزو به مشهد + بیمه رایگان

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که قصد داشته باشید محموله یا کالایی را از تهران به مشهد با استفاده از کامیونت ایسوزو ارسال کنید . ارسال بارهای شما با ایسوزو دارای نرخ کرایه مشخص و معقولی است که بر اساس موارد و روش های مختلفی هزینه ها مشخص میشود . 

 

 

نرخ کرایه ایسوزو به مشهد چطور مشخصی میشود ؟

 

 

برای حمل و نقل و باربری ایسوزو مشهد ، نرخ کرایه بر اساس مواردی که بصورت روزانه دوچار تغییرات میشوند مشخص میشود . نرخ کرایه برای مشهد هرگز ثابت نبوده و بر اساس موارد زیر افزایش یا کاهش خواهد داشت : 

 

 

نوع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود.

شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به مشهد ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت.

 

به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد.

 

 

محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا مشهد ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد.

 

 

به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش هزینه های باربری با ایسوزو خواهد شد.

 

هزینه ها و نرخ کرایه ایسوزو به مشهد را می توانید در ادامه از طریق کارشناسان ما استعلام کتید. 

 

 

حمل بار با ایسوزو به مشهد

 

باربری تهران به مشهد با انواع ایسوزو مسقف و روباز 

 

انواع ایسوزو از تهران به مشهد

 

 

آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بار و کالا را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین نوع ایسوزو در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

شما می توانید بصورت همه روزه ارزانترین و تخصصی خدمات حمل و نقل بار و کالا را با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز جابجا نمایید .

 

 

علاوه بر تهران که مرکز حمل و نقل بار در ایران می باشد ، آنی بار از همه شهر ها و استان ها نسبت به حمل و نقل بار و کالای شما اقدام می کند.

 

 

ایسوزو مسقف 

ایسوزو روباز بغلدار

ایسوزو روباز بغل بازشو

 

 

باربری ایسوزو از تهران به مشهد بصورت همه روزه همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه برای حمل و نقل انوع بارهای شما در اختیارتان قرار میگیرد . تخصصی ترین خدمات باربری را از آنی بار بخواهید .

 

 

 

ابعاد و تناژ قابل حمل ایسوزو

کامیونت ایسوزو 5 متری برای حمل و نقل همه نوع بار در اختیار شما قرار میگیرد اما برای حمل بار بای به اندازه های آن و همچنین توان و تناز قابل حمل آن توجه نمود .

 

 

در حال استاندارد ، یک ایسوزو کامیونت ۳ تن بار را جابجا می کند که در اتاق بار حدود ۴ متر و نیم و با عرض ۲ متر و ۱۰ سانتی متر قرار میگیرد .

 

 

در بسیاری از موارد صاحبین خودروهای باربری مانند کامیونت و خاور ، اقدام به بزرگ کردن سایز اتاق بار خود می کنند که توان حمل بار های با ابعاد بزرگتر را داشته باشند .

 

 

 

باربری خاور مشهد را با خدمات آنی بار تجربه کنید . ارزانترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل کالا و محموله های شخصی و تجاری برای مشهد .

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل اثاث به مشهد با انواع کامیونت با کمترین هزینه

حمل اثاثیه با ایسوزو برای مشهد

 

یکی از مهم ترین استفاده ها از کامیونت ایسوزو ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل می باشد . کامیونت ایسوزو مسقف برای حمل و نقل اثاث اولین انتخاب است . به دلیل مسقف بودن امکان حفاظت از اثاثیه را به خوبی فراهم می نماید. 

 

 

اثاث کشی از تهران به مشهد با ایسوزو به دلیل امکان تردد کامیونت در معابر شهری در تهران و مشهد و همچنین فنربندی نرم این خودروی باربری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. 

 

حمل تخصصی بار و کالا با ایسوزو را می توانید از طریق آنی بار بخواهید. کمترین کرایه کامیون تهران به مشهد را نیز از طریق آنی بار استعلام کنید . 

ایسوزو
ایسوزو

 

حمل انواع بار و کالا در باربری مشهد به تهران و سایر شهرهای کشور با مناسب ترین قیمت 

 

استعلام هزینه ها کرایه ایسوزو مشهد 

 

 

برای اطلاع از نرخ دقیق و هزینه های حمل و نقل بار با ایسوزو به مشهد ، باید بر اساس موارد ذکر شده نرخ کرایه را به صاحبین بار اعلام نماییم .  به همین جهت ، برای استعلام کرایه می بایست اطلاعات دقیق و کامل را در اختیار کارشناسان و متخصصان آنی بار قرار دهید تا دقیق ترین و بروزترین نرخ کرایه به شما ارائه گردد . 

 

 

برای استعلام کرایه حمل بار به مشهد با ایسوزو  ، با کارشناسان و متخصصین آنی بار در تماس باشید 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع