ارسال بار به اسلو | فریت هوایی اسلو + مشاوره رایگان

حمل و نقل و باربری به اسلو از تمام نقاط ایران

ارسال بار به اسلو یکی از خدمات تخصصی آنی بار است که به هموطنان گرامی ارائه می شود ، باربری به اسلو همه روزه از تمام نقاط کشور انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به اسلو را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند . 

 

تمامی خدمات ارسال بار به اسلو همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و نروژ توسط شرکت آنی بار انجام می شود و این امکان برای شما فراهم است که در اسرع وقت انواع بار و کالا را به اسلو یا هر یک از شهرهای نروژ ارسال کنید.

ارسال بار به اسلو و سایر شهرهای نروژ بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به اسلو ارائه می شود.

شهر اُسلو (Oslo) بزرگترین شهر و پایتخت کشور نروژ است. اسلو همچنین تنها شهر نروژ است که خود یک استان و یک شهرستان نیز به‌شمار می‌آید.

مساحت استان و محدودهٔ شهرداری اسلو ۵۴۵ کیلومتر مربع است. طبق آمار سال ۲۰۲۱ میلادی، کل جمعیت اهالی اسلو، ۶۹۷۰۵۷ نفر برآورد شده‌است. بلندترین نقطه، در شهر و استان اسلو با ارتفاع ۶۳۱ متر بالاتر از سطح دریا در مرز مشترک با شهرلونر متعلق به استان ویکن، واقع شده و چرکه برگه، یا صخرهٔ چرکه نام دارد.

حمل انواع بار و کالا به اسلو
حمل انواع بار و کالا به اسلو

 

ارسال هوایی بار به اسلو 

ارسال بار به اسلو با روش های مختلف باربری هوایی ، زمینی انجام می شود . یکی از روش های ارسال بار به اسلو ، حمل و نقل هوایی می باشد. در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به اسلو ارسال میشود. حمل و نقل هوایی سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به اسلو است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

 

ارسال بار به اسلو بصورت هوایی ، شامل خدمات کارگو و فریت بار می شود که امکان ارسال انواع بار و کالا را برای شما فراهم می نماید.  کارگو به ارسال بار و کالا های تجاری با هواپیماهای باربری گفته می شود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم می کند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به اسلو در حجم کم و بصورت مسافری می باشد.

 

ارسال بار به اسلو بصورت هوایی در کوتاه ترین زمان از معتبرترین ایرلاین همراه با بیمه نامه کامل انجام می شود و می توانید محموله های خود را با اطمینان کامل به آنی بار بسپارید.

ارسال بار بصورت زمینی برای اسلو

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به اسلو به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به اسلو به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر اسلو ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به اسلو بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به اسلو حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است. 

روش های باربری به اسلو
روش های باربری به اسلو

ترانزیت کالا به نروژ با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار

ارسال بار بصورت دریایی به اسلو نروژ

یکی از روش های ارسال بار به اسلو نروژ ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

برای ارسال بار به اسلو بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به اسلو ارسال می شود .

هزینه ارسال بار به اسلو با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش باربری را برای ارسال بار به اسلو به شما پیشنهاد می کنند.

ارسال دریایی به اسلو
ارسال دریایی به اسلو

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به اسلو

 

مدارکی که برای فریت بار به اسلو بصورت هوایی مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به اسلو را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به اسلو 
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

 

برای ارسال بار به اسلو بهتر است ابتدا با کارشناسان انی بار در تماس باشید تا با مشاوره کامل و به صورت رایگان در خصوص مدارک نام برده شده اطلاعات کامل به دست آورید . تیم متخصص آنی بار به صورت همه روزه از طریق سامانه تلفنی 57669-021 آماده همکاری با شما عزیزان هستند.

مدارک لازم برای باربری به نروژ
مدارک لازم برای باربری به نروژ

علاوه بر ارسال بار به اسلو ، همه روزه برای  ارسال بار به کپنهاگ دانمارک با کمترین هزینه نیز می توانید از خدمات مجموعه آنی بار استفاده نمایید 

ارسال انواع بار و کالا به شهر اسلو 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به اسلو ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به اسلو بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به اسلو می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به نروژ به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال بار مسافری به نروژ 
 • ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به نروژ
 • ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به نروژ
 • ارسال و صادرات زعفران به نروژ 
 • ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به نروژ
 • ارسال بارهای نمایشگاهی به نروژ

انجام تمام مراحل ارسال بار به اسلو توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

حمل بار و کالا را می توانید با انواع روش های باربری به اسلو به آنی بار بسپارید.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به اسلو 

 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار برای ارسال بار به اسلو می باشد . برخی از هموطنانی قصد مهاجرت و ادامه زندگی در اسلو یا سایر شهر های نروژ را دارند ، برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به اسلو را در اختیارشان قرار دهد.

حمل اثاثیه به صورت زمینی ، نیز به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به اسلو در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث به اسلو نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور نروژ دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

شما عزیزان باید حداقل 2 هفته قبل از زمان مورد نظرتان برای ارسال بار به اسلو با آنی بار تماس بگیرید. 

ارسال اثاثیه منزل به اسلو
ارسال اثاثیه منزل به اسلو

 

ارسال فرش و قالی به اسلو 

یکی از کالاهایی که از طرف ایران به اسلو ارسال میشود فرش و قالی است که علاوه بر جنبه مصرفی آن جنبه تزئیناتی نیز دارد. انتقال فرش از ایران به اسلو دارای شرایط خاصی است و برای هر مسافر اجازه ارسال فرش تا 20 متر مربع وجود دارد. در صورتی که قصد دارید حجم بیشتری فرش به اسلو ارسال نمایید محموله شما تجاری تلقی شده و دارای شرایط انتقال خاصی است.

معمولا محموله های فرش که به صورت تجاری ارسال می شوند نیاز به اخذ مجوز دارند و برای انتقال آنها شرایط خاصی در نظر گرفته شده است و هزینه های گمرکی متفاوتی دارند. 

یکی از مراحل انتقال فرش به اسلو بررسی آن توسط کارشناسان گمرکی است که در صورت عتیقه نبودن فرش اجازه انتقال آن به اسلو صادر می شود.  برای ارسال فرش به اسلو از روش حمل هوایی و زمینی استفاده میشود که معمولا روش زمینی برای حمل حجم زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به اسلو

در خدمات ارسال بار به اسلو یا سایر شهر های نروژ ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و نروژ قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به اسلو هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به اسلو میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به اسلو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای نروژ نیز بار ارسال کنید.

حمل بار به اسلو تحت پوشش بیمه کامل 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را برای ارسال بار به اسلو در نظر گرفته و پوشش داده است.

تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه هنگام ارسال بار به اسلو تمامی زیان و ضررها ،در اسرع وقت و بدون کم و کاست جبران شود.

این بیمه نامه بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

آنی بار برای ارسال بار به اسلو از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه تکمیلی از شرکت های ایرانی استفاده می نماید .

هزینه کل ارسال بار به اسلو که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود. 

500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به اسلو به تمامی صاحبین بار ارائه می شود . 

ارسال بار به ورشو از خدمات تخصصی آنی بار در لهستان می باشد . 

بیمه نامه باربری بین المللی

هزینه باربری از ایران به اسلو 

هزینه ارسال بار به اسلو یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به اسلو استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به اسلو بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه ارسال بار به اسلو دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ دقیق باربری و ارسال بار به اسلو را استعلام بگیرید.

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به اسلو به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به اسلو بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

ارسال بار به استکهلم با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه همراه با بیمه نامه معتبر 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به اسلو انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به اسلو توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به اسلو  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به اسلو (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه حمل بار به اسلو
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای فریت بار به اسلو
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به اسلو
 • امکان ارسال بار به اسلو بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

کارشناسان آنی بار همه روزه در خدمت رسانی به مشتری آماده می باشند و تمامی اطلاعات خود را در اختیار مشتری قرار خواهند داد تا مشتریان آنی بار در بستری امن ارسال بار به اسلو را انجام دهند.

Tags: ارسال بار به اسلو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع