ارسال بار به انگلیس | ارسال بار به لندن ( هوایی و زمینی و دریایی )

حمل بار از ایران به انگلیس چگونه انجام میشود ؟

اگر جزو تجار کشور هستید و قصد دارید به بازار انگلیس وارد شوید و یا جزو مهاجرین هستید و قصد دارید لوازم خود را به انگلستان ارسال کنید این مقاله دقیقا مناسب شماست پس با ما همراه باشید.

ارسال بار به انگلیس یکی از خدماتی است که شرکت حمل و نقل آنی بار به عنوان برترین و تخصصی ترین شرکت حمل و نقل ایران آماده ارائه بهترین راهکارها با کمترین هزینه می باشد.

 

خدمات ارسال بار و کالا به انگلیس امکان انتقال محموله های تجاری و شخصی را با روش های هوایی و زمینی و دریایی برای شما عزیزان فراهم می نماید و در اسرع وقت محموله های شما را در هر نقطه ای از کشور انگلستان به شما تحویل خواهد داد. برای ارسال بار به انگلیس مراحل و مدارک مختلفی نیاز است که در ادامه به بررسی آنها پرداخته میشود.

 

شما می توانید بار شماره 57669-021 در تماس باشید و ارسال بار به انگلیس را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام دهید. متخصصین و مشاوران ما با بهترین کیفیت آماده همکاری با شما عزیزان هستند.

ارسال بار به انگلیس
ارسال بار به انگلیس

 

مراحل و نحوه ارسال بار به انگلیس چیست ؟

 

برای ارسال بار به انگلیس در ابتدا باید از امکان انتقال محموله ها اطلاع داشت. برخی از محموله ها با توجه به شرایط مختلف گمرکی ایران و یا انگلستان امکان ارسال نخواهند و باید قبل از هرگونه اقدامی از امکان ارسال محموله های خود مطمئن شوید.

 

مراحل ارسال بار به انگلیس به صورت زیر می باشد :

 

بررسی تخصصی محموله :

 

همانطور که گفته شد مهمترین مرحله برای ارسال بار و کالا از ایران به انگلیس بررسی محموله و شرایط آن می باشد. در این مرحله کارشناسان و متخصصین آنی بار که سالها تجربه ارسال محموله های مختلف به نقاط مختلف جهان و خصوصا انگلستان را دارند با هماهنگی کارشناسان گمرکی نوع محموله و شرایط آن را استعلام نموده و از امکان انتقال آن به شما عزیزان اطلاعات کافی ارائه می نمایند.

لازم به ذکر است که برخی محموله ها به صورت دائمی قابل ارسال نمیباشند اما برخی محموله ها بر اساس شرایط کشور ممکن است در برخی ایام سال به صورت موقتی یا دائمی اجازه ارسال داشته باشند.

 

علاوه بر ارسال بار به انگلستان ، ارسال بار به فرانسه با انواع روش های باربری با کمترین هزینه انجام میشود.

 

انتخاب روش مناسب برای ارسال محموله

 

 

یکی از مهمترین مراحل در خدمات ارسال بار به انگلستان انتخاب روش مناسب است. در این مرحله کارشناسان با بررسی نوع محموله ، وزن و ابعاد ، شرایط ارسال ، بودجه شما و مدت زمان مورد انتظار برای تحویل محموله روش مناسب را به شما عزیزان معرفی می نمایند.

مهمترین روش های ارسال بار به انگلیس عبارتند از :

 

 • حمل هوایی
 • حمل دریایی
 • حمل زمینی

انتخاب روش مناسب مستقیما در هزینه و کیفیت خدمات تاثیر گذار است . از همین جهت یکی از مهمتری مراحل ارسال بار به انگلستان می باشد. روش های ارسال بار به انگلیس در ادامه به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

برای ارسال بار از ایران یه خارج از کشور ، آنی بار روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به انگلیس
انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به انگلیس

آماده سازی و تکمیل مدارک

 

برای ارسال محموله و کالا به انگلستان ، در محله دوم باید مدارک مورد نیاز را بر اساس نوع محموله و شرایط آن آماده کرد . برخی محموله ها نیاز به دریافت مجوز های خاص دارند و در صورت در اختیار نداشتن آنها در فرایند های گمرکی امکان ترخیص محموله ها وجود نخواهد داشت.

به صورت کلی برای ارسال محموله های شخصی به مدارک زیر نیاز داریم :

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در انگلیس
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در انگلیس
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به انگلیس را دارید، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید:

 • صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به انگلیس
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

 

برای مشاوره تخصصی در خصوص تکمیل مدارک و مدارک مورد نیاز می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

بسته بندی تخصصی

 

یکی از مراحل بسیار مهم که قبل از ارسال بار به انگلیس باید به خوبی و با بهترین کیفیت انجام شود بسته بندی محموله است. این مرحله مستقیما در امنیت انتقال کالاها موثر است و بسته بندی ایمن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

بسته بندی باید بر اساس نوع محموله انجام شود که کارشناسان آنی بار برای این مرحله از جعبه های چوبی ، کارتن مقوایی ، سلفون و نایلون حباب دار ، یونولیت و سایر موارد بسته بندی استفاده می نمایند تا امنیت کالاهای شما به خوبی فراهم شود.

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به انگلستان
بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به انگلستان

انتقال محموله به گمرک و تشریفات گمرکی

 

مرحله نهایی قبل از انجام بارگیری محموله انجام تشریفات گمرکی است. تشریفات و فرایند گمرکی به معنی انتقال محموله به گمرک و بررسی آن توسط کارشناسان گمرک جهت دریافت اجازه انتقال به انگلیس است.

 

این مرحله یکی از مهمترین مراحل ارسال بار به انگلیس است زیرا بر اساس نوع محموله و مدارک ارائه شده هزینه هایی بابت ترخیص و اجازه خروج کالا توسط گمرک اخذ خواهد شد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

روش های ارسال بار به انگلیس چیست ؟

 

همانطور که گفته شد ، برای ارسال بار به انگلیس روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش ها دارای هزینه های مختلف ، مدت زمان تحویل و شرایط خاص خود هستند.

از همین جهت انتخاب روشی متناسب با نوع محموله و انتظارات صاحبین کالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در خدمات حمل و نقل کالا از ایران به انگلیس روش های حمل دریایی ، زمینی و هوایی مورد استفاده قرار میگیرند تا امکان انتقال فوری و ارزان محموله ها فراهم شود.

حمل دریایی

حمل دریایی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای انتقال کالاهای تجاری به انگلیس است. در حمل دریایی به انگلیس محموله های شما داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بسته بندی شده و پس از انجام فرایند های گمرکی داخل کشتی های بزرگ باری بارگیری میشوند.

 

در حمل دریایی از ایران به انگلیس ، امکان انتقال محموله ها از همه نقاط کشور فراهم است. محموله ها از شهر های مختلف به صورت زمینی به بنادر جنوبی مانند بندرعباس منتقل میشوند و سپس داخل کشتی های بزرگ بارگیری میشوند.

 

در روش حمل دریایی محموله ها در گمرک شهر محل بارگیری و یا گمرک بنادر جنوبی ( مانند گمرک شهید رجایی ) مورد بررسی و کارشناسی ارزیابان گمرک قرار میگیرد و پس از انجام تشریفات گمرکی محموله ها ارسال خواهند شد.

پس از انجام فرایند ها و تشریفات گمرکی ، محموله های شما داخل کشتی های باری بارگیری می شود و در زمانبدی مشخص به سمت مقصد حرکت خواهد نمود.

حمل دریایی از نظر هزینه یک روش مقرون به صرفه است و امکان انتقال حجم زیادی از انواع کالا را فراهم می نماید. مدت زمان تحویل محموله ها در روش دریایی حدود 25-35 روز است.

 

علاوه بر ارسال بار به انگلستان ، ارسال بار به بلژیک به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های شما در اسرع وقت صورت میگیرد.

حمل دریایی به انگلیس
حمل دریایی به انگلیس

حمل زمینی

 

یکی از روش های مناسب برای ارسال بار به انگلیس روش حمل زمینی است. از آنجایی که کشور عزیزمان از طریق ترکیه به خاک اروپا متصل میشود امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی برای انگلیس فراهم است.

این روش با استفاده از تریلی ترانزیت چادری انجام میشود یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای انتقال محموله های میباشد .در حمل زمینی محموله به انگلیس امکان بارگیری و انتقال محموله ها تا 24 تن فراهم خواهد بود.

در خدمات حمل زمینی ، محموله ها در گمرک شهر محل بارگیری یا در گمرک تهران و یا در گمرک پایانه های مرزی ( بازرگان ) توسط کارشناسان گمرک بازرسی می شوند و پس از انجام فرایند های و تشریفات گمرکی محموله ها از طریق خاک ترکیه به انگلیس ارسال میشوند.

از آنجایی که در حمل زمینی باید محموله از کشور های متعددی عبور کند ممکن است فرایند بازرسی محموله ها کمی زمانبر باشد اما به صورت کلی بین 20 تا 30 روز زمان برای انتقال محموله ها به صورت زمینی از ایران به انگلیس زمان نیاز است.

از آنجایی که حمل زمینی جاده ای دارای چالش ها و خطرات زیادی است از بیمه نامه با بالاترین پوشش استفاده میشود تا در صورت بروز حادثه جبران خسارات به صورت سریع و کامل انجام شود.

 

حمل زمینی به انگلیس به 2 روش گروپاژ و حمل دربستی انجام میشود.

 

حمل دربستی یا حمل مستقیم

 

در روش حمل دربستی یا حمل مستقیم ، محموله ها به صورت تخصصی و سریع با استفاده از خودروی باری تریلی منتقل میشوند. این بدین معنی است که یک تریلی به صورت دربستی و مخصوص برای انتقال محموله های شما در نظر گرفته می شود. این تریلی پس از بارگیری محموله در محل مورد نظر شما به صورت مستقیم به سمت انگلیس حرکت می کند.

حمل گروپاژ

 

در روش گروپاژ محموله ها به صورت اشتراکی از یک تریلی استفاده می نماید . به این صورت که یک تریلی بین 2-3 محموله به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار میگیرند. در این روش محموله ها با هزینه ای کمتر منتقل میشوند اما ممکن است زمان انتقال محموله ها کمی بیشتر باشد.

 

در روش گروپاژ یا بارگیری محموله ها در یک روز مشخص انجام میشود و یا محموله ها ابتدا به یک انبار منتقل می شوند و سپس در روز مشخص بارگیری و به سمت انگلیس ارسال می شوند.

 

علاوه بر ارسال بار به انگلستان ، همه روزه برای ارسال بار به سوئد نیز ما بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم.

حمل زمینی از ایران به انگلیس
حمل زمینی از ایران به انگلیس

حمل هوایی

 

روش حمل هوایی یکی از بهترین روش ها برای انتقال محموله های مختلف از ایران به انگلیس است. در این روش محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به صورت هوایی و از طریق فرودگاه امام خمینی تهران به شهر های مختلف انگلیس منتقل می شوند.

 

حمل هوایی به انگلیس حدود 2-3 روز کاری زمان نیاز دارد و از این جهت سریعترین روش ارسال محموله ها می باشد.

در روش حمل بار هوایی ، محموله ها از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی ارزیابان گمرک قرار میگیرد و پس از انجام تشریفات گمرکی امکان ارسال محموله ها فراهم میشود.

 

حمل هوایی برای انگلیس به 2 صورت انجام میشود :

 

 • کارگو
 • فریت بار مسافری

 

در روش کارگو محموله های شما با استفاده از هواپیماهای مخصوص حمل بار منتقل میشوند اما در روش فریت بار مسافری محموله های شما با استفاده از هواپیما های مسافری منتقل خواهند شد که با توجه به تعداد بیشتر پرواز ها ، سرعت انتقال بیشتر خواهد بود.

علاوه بر ارسال بار به انگلستان ، برای ارسال بار به هلند به صورت حرفه ای می توانید با شماره های آنی بار در تماس باشید.

باربری هوایی انگلستان
باربری هوایی انگلستان

 

موارد ممنوعه برای حمل هوایی

هر کشوری برای واردات کالا محدودیتها و ممنوعیت هایی دارد که باید در هنگام ارسال بار به کشورهای مختلف ، با این موارد آشنا شده و سعی کنید کالاها و محصولاتی که دارای محدودیت و ممنوعیت برای ارسال به کشور مقصد هستند را بشناسید و این کالاها را از لیست بار خود حذف کنید.

در ادامه لیستی از کالاهای ممنوعه که بخش زیادی از این کالاها ممنوعیت هایی هستند که اتحادیه اروپا برای تمامی کشور ها وضع کرده است ، آورده شده است :

 • اسلحه سرد و گرم
 • نوشیدنی های الکلی (آبجو، شراب، الکل سخت)
 • داروهای دارویی با نسخه
 • مکمل های غذایی (ویتامین ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، مکمل های گیاهی، کنسانتره ها، متابولیت ها، ترکیبات، عصاره ها یا هر ترکیبی از این موارد)
 • گیاهان و برگ های خشک شده
 • ماهی تن باله قرمز اقیانوس اطلس از بلیز ، پاناما و هندوراس
 • اسباب بازی ها و بازی هایی که حاوی سولفات مس هستند.
 • پاک کن های لاستیکی که شبیه محصولات غذایی هستند.
 • تمام محصولات حاوی دی متیل فومارات (DMF)
 • CFC، HCFC (محصولات حاوی لاستیک فوم، ذرات معلق در هوا (اسپری مو) یا خاموش کننده های آتش با هالون
 • غیره

اگر می خواهید مطمئن شوید که بار و کالای شما جزو کالاهای ممنوع نباشد ، می توانید از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا آن ها بارتان را چک کرده و اطلاعات لازم را به شما انتقال دهند.

 

چه کالاهایی به انگلیس ارسال می شوند ؟

 

یکی از مهمترین موارد در ارسال بار و کالا از ایران به انگلیس اطلاع از امکان انتقال محموله مورد نظر می باشد. از همین جهت می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان از امکان انتقال محموله های خود مطلع شوید.

 

موارد زیر برخی از کالاهایی هستند که قابلیت ارسال آنها فراهم است :

 • ارسال فرش و تابلوفرش
 • ارسال ظروف چینی
 • ارسال لوستر
 • پرده و پارچه
 • مبلمان
 • مجسمه چوبی و مصنوعات چوبی
 • خشکبار
 • سنگ و سنگ قبر
 • حیوانات خانگی

 

برخی از انواع کالاها نیز ممکن است در ایام مختلفی از سال با ممنوعیت یا محدودیت هایی مواجه شوند. از همین جهت استعلام امکان انتقال محموله از طریق آنی بار بهترین راهکار است.

 

ارسال حیوانات خانگی به انگلستان چگونه است ؟

 

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به انگلستان ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به انگلستان را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید.

 • سگ
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر
 • و . . . .

برای ارسال حیوانات خانگی به انگلستان نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند :

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به انگلستان بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

 

حمل بار به آلمان نیز مانند حمل بار به انگلستان با انواع روش های باربری هوایی ، زمینی ، دریایی انجام میشود.

 

ارسال حیوانات به انگلستان
ارسال حیوانات به انگلستان

ارسال فرش و تابلو به انگلستان

 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به انگلستان است. در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

 

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید.

 

ارسال بار به اروپا به صورت حرفه ای توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و انتقال محموله هایی نظیر فرش و تابلو فرش برای همه کشور های اروپایی انجام میشود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال لوازم خانه از ایران به انگلیس

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه می نماید ارسال لوازم خانه از ایران به انگلیس است . در این خدمات امکان انتقال محموله های لوازم خانگی برای مهاجرین گرامی فراهم می باشد.

 

علاوه بر مهاجرین ، افرادی که قصد دارند برخی از لوازم و اثاثیه منزل را برای دوستان و یا خانواده خود در انگلیس ارسال نمایند می توانند از طریق این خدمات و در مدت 2-3 روز کاری ( حمل هوایی ) و یا حمل زمینی اثاثیه خود را منتقل نمایند.

 

در این روش ، محموله های اثاثیه اگر به صورت اثاثیه کامل یک منزل باشند به صورت زمینی و یا دریایی ارسال می شوند . در صورتی که لوازم منزل به صورت خرده باشند با استفاده از روش هوایی امکان انتقال محموله ها فراهم است.

علاوه بر انتقال بار و کالا به انگلیس ، برای ارسال بار از انگلیس به ایران نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به انگلیس
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به انگلیس

آیا برای ارسال بار به انگلیس از بیمه استفاده می شود ؟

 

بله ، برای انتقال محموله های مختلف از ایران به انگلیس از بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه استفاده می شود. بیمه نامه وظیفه تامین امنیت محموله ها را بر عهده دارد و در صورت بروز خسارات جبران آنها بر عهده بیمه می باشد.

 

بسیاری از شرکت هایی که حمل بار به انگلیس را انجام می دهند برای کاهش هزینه های باربری از بیمه نامه های با پوشش بسیار پایین استفاده می نمایند اما مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

تمام محموله ها با هر روش حمل و نقل به صورت تخصصی و کامل تحت پوشش کامل بیمه نامه قرار دارند و تمامی موارد ممکن که خسارات طبیعی و غیر طبیعی ایجاد میکنند به صورت کامل تحت پوشش قرار دارند.

 

برای کاهش هزینه های حمل و نقل ، مجموعه آنی بار تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می نماید.

 

موقعیت جغرافیایی کشور انگلستان

انگلستان یکی از چهار کشور تشکیل‌دهندهٔ پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی و پراهمیت‌ترین بخش آن است که نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر را تشکیل می‌دهد. انگلیس وسیع‌ترین، پرجمعیت‌ترین و ثروتمندترین بخش بریتانیای کبیر می‌باشد و پایتخت این کشور، شهر است. این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌سازد.

انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. از مهمترین دیدنی های انگلیس می توان به برج ساعت اشاره کرد.

ارسال بار به انگلستان بصورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و محموله های مختلف شما با کمترین هزینه به تمام نقاط این کشور ارسال میشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع