حمل بار به روسیه | ارسال بار به مسکو ( زمینی و هوایی )

ارسال بار و کالا به روسیه از همه نقاط ایران

ارسال بار و کالا به روسیه از نقاط مختلف ایران توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه و در اسرع وقت با رعایت تمامی تشریفات قانونی انجام میشود و شما مشتریان گرامی می توانید محموله های مختلف خود را با کمترین هزینه از تمام نقاط ایران به روسیه منتقل کنید.

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به روسیه از روش حمل هوایی ، زمینی و دریایی بهره می برد که امکان انتقال محموله و کالاهای تجاری ، شخصی و صنعتی شما را در کمترین زمان فراهم می نماید. ارسال بار به روسیه با توجه به افزایش میزان تجارت ایران و روسیه نسبت به قبل سرعت و حجم بیشتری پیدا کرده است و همه روزه تجار ایرانی محموله های مختلفی را از نقاط مختلف کشور به شهر های مختلف روسیه می نمایند که آنی بار به عنوان برترین مرجع و متخصص انتقال محموله ها به روسیه مورد اعتماد بسیاری از تجار و صاحبین کسب و کارهای مختلف قرار گرفته است.

علاوه بر محموله های تجاری امکان انتقال محموله های شخصی و لوازم نیز فراهم است و از طریق روش های متعدد باربری محموله های شخصی شما از شهر های مختلف ایران به روسیه منتقل میشوند که این فرایند در مدت 2-3 روز کاری انجام می شود. مجموعه آنی بار برای حمل بار به اروپا و خصوصا برای روسیه مشاوره تخصصی و رایگان را در اختیار شما قرار میدهد که می توانید از طریق سامانه مشاوره رایگان آنی بار به شماره 57669-021 با کارشناسان و متخصصین ما در ارتباط باشید. در ادامه این مقاله به بررسی خدمات باربری به روسیه می پردازیم. با ما همراه باشید.

حمل بار به روسیه
حمل بار به روسیه

روش های مختلف باربری به روسیه 

برای ارسال بار به روسیه آنی بار روش های مختلفی را در نظر گرفته است . تا مشتریان با توجه به هزینه ای که در نظر دارند و همچنین برنامه ریزی که برای بارگیری و تخلیه دارند .

روش های مختلفی که برای ارسال بار به روسیه مورد استفاده قرار میگیرند به صورت زیر هستند : 

 • ارسال بار به روسیه به صورت هوایی
 • ارسال بار به روسیه به صورت دریایی
 • ارسال بار به روسیه به صورت زمینی

روش های مختلف ارسال بار به روسیه برای انتقال محموله ها با شرایط و ابعاد و اندازه های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند . ما در اسرع وقت مناسب ترین روش حمل بر اساس شرایط محموله های شما را در اختیارتان قرار می دهیم .

 روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی، و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن  دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد.

علاوه بر ارسال بار به روسیه ، برای ارسال بار به دبی نیز همه روزه خدمات تخصصی و حرفه ای به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

حمل بار زمینی به روسیه

 

یکی از روش های بسیار مقرون به صرفه و پر استفاده برای انتقال محموله های مختلف روش حمل زمینی یا ترانزیت کالا می باشد. در این روش محموله ها از نقاط مختلف کشور داخل تریلی ترانزیت بارگیری می شود و پس از انجام فرایند ها و تسریفات گمرکی به سمت روسیه حرکت می نماید.

 

روش حمل زمینی امکان انتقال حدود 23-24 تن محموله با یک تریلی را فراهم می نماید و از نظر هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه است زیرا نسبت حجم محموله حمل شده و قیمت سوخت عدد مناسبی خواهد بود.

 

روش حمل زمینی در حدود10 الی 15 روز در صورت عدم بروز مشکلات گمرکی در مرز نیاز به زمان دارد و امکان انتقال کالاهای خوراکی با تریل ییخچالی نیز فراهم است. روش حمل زمینی معمولا برای انتقال کالاهای تجاری و صادراتی گزینه مناسبی است.

 

علاوه بر حمل بار به روسیه ، برای حمل بار به ایتالیا به صورت هوایی و زمینی نیز می توانید از خدمات آنی بار استفاده نمایید.

 

حمل کالا به روسیه به صورت گروپاژ

 

آنی بار برای حمل بار به روسیه از روش گروپاژ نیز استفاده می کند. به این صورت که چون حمل بار به روسیه صورت دربست دارای هزینه ای به صرفه برای بارهای سبک مقرون به صرفه نمی باشد.

کارشناسان ما بارهایی را در یک ترانزیت قرار می دهند به صورتی در کنار هم بارگیری می کنند که به بار صدمه وارد نشود.

علاوه بر حمل بار به روسیه ، ارسال بار به فرانسه با انواع روش های باربری توسط آنی بار انجام میشود.

ترانزیت بار
ترانزیت بار

ارسال بار هوایی به روسیه

ارسال هوایی به روسیه یکی از محبوب ترین و سریعترین روش ها برای انتقال محموله ها و کالاهای مختلف است. حمل هوایی از طریق خطوط هوایی و هواپیماهای مسافری یا باربری انجام میشود که امکان انتقال محموله های مختلف را در اسرع وقت فراهم می نماید.

ارسال هوایی به روسیه به 2 روش فریت بار مسافری و کارگو انجام میشود که تفاوت روش فریت بار و کارگو در مدت زمان و حجم قابل انتقال محموله ها می باشد. در روش فریت بار مسافری محموله های مختلف شما با استفاده از خطوط هوایی مسافری منتقل میشوند که محدودیت های بیشتر دارد اما سرعت انتقال کالا ها به روسیه بسیار بالا است و در مدت 2-3 روز کاری امکان ارسال کالاها فراهم است.

مجموعه آنی بار برای ارسال محموله های شخصی و برخی اقلام تجاری در حجم و وزن کم روش فریت بار هوایی را پیشنهاد می نماید.

ارسال هوایی به روسیه از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله های شما پس از بسته بندی توسط تیم متخصص آنی بار و بررسی توسط کارشناسان گمرکی داخل هواپیما بارگیری و ارسال می شود.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به روسیه

برای حمل بار به روسیه بصورت فریت بار نیاز است که مدارک خاصی توسط ارسال کننده تحویل به نماینده آنی بار در فرودگاه بین المللی امام خمینی شود . این مدارک عبارتند از : 

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به روسیه را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به روسیه
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای حمل بار به روسیه ، کارشناسان و متخصصین آنی بار بصورت همه روزه اماده ارائه مشاوره کامل به شما عزیزان هستند تا محموله های شما در اسرع وقت با بالاترین ایمنی بارگیری و منتقل شوند.

هزینه ارسال بار به روسیه بصورت فریت بار چقدر است ؟ 

برای حمل بار به روسیه ، موارد متعددی می تواند در هزینه های باربری شما موثر باشد . مهمترین موضوعی که در هزینه موثر است ، نوع ایرلاین مورد استفاده است که در هزینه های فریت بار به روسیه موثر خواهد بود . به عنوان مثال ، هواپیمایی ماهان نسبت به سایر ایرلاین ها هزینه کمتری دارد.

 • هزینه بسته بندی ای که توسط شرکت حمل انجام شود.
 • هزینه حمل بار تا فرودگاه یا بندر اگر برعهده شرکت حمل باشد.
 • هزینه جواز کردن بار زمانیکه مسئولیت آنرا شرکت بر عهده گرفته باشد.
 • هزینه قبض های توزین

برای ارسال بار به روسیه ، تمامی این موارد در هزینه های شما موثر هستند . بهتر است قبل از اقدام به ثبت سفارش ، با کارشناسان و متخصصین ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید . 

حمل بار هوایی
حمل بار هوایی

ارسال دریایی به روسیه

 

یکی از روش های ارسال بار از ایران به روسیه روش حمل دریایی است که امکان انتقال محموله ها در اوزان و حجم زیاد را فراهم می نماید. روش حمل دریایی که به حمل ترکیبی نیز معروف است با استفاده از ترکیب حمل زمینی و دریایی انجام می شود.

 

در این روش، محموله های مختلف داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و از طریق حمل زمینی به بنادر جنوب یا بنادر شمالی منتقل می شوند و سپس داخل کشتی های بزرگ باری منتقل میشوند.

 

روش حمل دریایی یک روش مقرون به صرفه است که امکان انتقال حجم زیادی از کالاها را برای شما فراهم خواهد نمود .مجموعه آنی بار برای ارسال بار به روسیه به صورت دریایی از همه نقاط کشور خدمات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار میدهد و محموله های مختلف شما را با بهترین کیفیت منتقل خواهد نمود. 

برای مشاوره در خصوص حمل دریایی به روسیه می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

حمل و نقل دریایی برای روسیه
حمل و نقل دریایی برای روسیه

حمل انواع بار به روسیه

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار برای حمل بار به روسیه ، امکان ارسال انواع محموله ها تجاری ، صنعتی و شخصی می باشد. شما می توانید همه نوع محموله ها و کالاهایی که برای حمل آنها نیازی به مجوز های مختلف وجود ندارد را می توانید از طریق ما ارسال کنید.

برخی محموله ها توسط گمرک ایران یا روسیه دارای محدودیت های ارسال میباشد و قابلیت ارسال آنها وجود ندارد . با این وجود ، برای حمل بار به روسیه ، آنی بار همه نوع محموله هایی که دارای محدودیت یا شرایط خاص نباشند را بارگیری و منتقل خواهد نمود. 

 • ارسال مواد غذایی و خوراکی 
 • انتقال اثاثیه و لوازم خانگی 
 • ارسال سنگ و سرامیک 
 • انتقال دستگاه های صنعتی 
 • ارسال دستگاه های کشاورزی

در حمل بار به روسیه توسط آنی بار می توانید بارهای حجیم و ترافیکی را با کمترین هزینه ارسال کنید. انتقال محموله های مختلف توسط آنی بار با بهترین پوشش بیمه نامه انجام خواهد شد.

 

ویدیو ارسال بار چینی از ایران به روسیه بصورت زمینی توسط آنی بار 

 

 

علاوه بر حمل بار به روسیه ، حمل بار به انگلستان از دیگر خدمات آنی بار می باشد. 

کالاهای ممنوعه برای حمل بار به روسیه

 

کشور های مختلف بر اساس نوع سیاست ها و شرایط اجتماعی و اقتصادی خود برخی اقلام که نامناسب تشخیص داده شده اند را در لیست سیاه ورود به آن کشور قرار داده اند و متعاقبا در صورت همراه داشتن این اقلام مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد.

روسیه نیز به عنوان یکی از سختگیر ترین کشور ها در این خصوص شناخته می شود که محدودیت های مختلفی برای ورود کالا به فدراسیون روسیه وضع نموده است.برخی اقلام به صورت کلی برای همه کشور ها ممنوع می باشد که از جمله آنها می توان به انواع سلاح سرد و گرم ، مواد منفجره و امثال این اقلام اشاره نمود اما برخی اقلام نیز همانطور که گفته شد بر اساس سیاست های کشور روسیه ممنوع اعلام شده اند که در بیست زیر برخی از آنها را مشاهده می نمایید :

 

 • الکل، تنباکو و سیگار
 • داروها
 • فلزات و سنگ های گرانبها، نمونه‌های مواد معدنی
 • کارت‌های اعتباری، پاسپورت سلاح
 • مطالب چاپی، فیلماتوگرافی، عکس، ویدئو شامل اسرار محرمانه یا دولتی که برای تبلیغ فاشیسم، تحریک نژادپرستی، خصومت ملی و مذهبی و نشریات با شخصیت‌های مستهجن

برخی از ملاحظات گمرکی در فریت بار به مسکو

 • گیرنده محموله می تواند حقوق گمرکی واردات را از حساب بانکی خود، به صورت نقدی در دفتر بانک یا از طریق بانکداری آنلاین پرداخت کند.
 • اشیاء هنری باید دارای تاییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند.
 •  گاهی اوقات گمرک نیاز به حضور مشتری در هنگام ترخیص کالا از گمرک دارد.
 • پیش نویس نامه به گمرک، PoA توسط نماینده در روسیه ارائه می شود.

برای جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و قضایی در کشور روسیه بهتر است قبل از ارسال بار به روسیه اطلاعات کاملی در خصوص نوع محموله و اقلام همراه آن را با کارشناسان مجموعه انی بار درمیان بگذارید تا در صورت وجود اقلام ممنوعه به شما اطلاع رسانی کامل انجام شود.

 

ارسال بسته پستی به روسیه

 

ارسال بسته پسته پستی از ایران به روسیه توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و هزینه های آن بر اساس تعرفه های مشخص شده طبق وزن و حجم محموله مشخص می شود.

بسته پستی معمولا به بسته های با وزن چند گرم یا چند صد گرم گفته می شود که از نقاط مختلف ایران برای روسیه ارسال می شوند و شرکت پست ایران از طریق پست هوایی یا زمینی انتقال آن را انجام میدهد.

با توجه به عضويت جمهوري اسلامي ايران در اتحاديه پستي جهاني امكان ارايه خدمات پستي خارجه فراهم است، در اين رابطه ارسال پست نامه شامل: (نامه، كارت پستال، اوراق چاپي يا مطبوعات، مرسولات نابينايان، كيسه M و بسته كوچك) و همچنین ارسال امانات پستي و مرسولات EMS كه در ايران به عنوان پست پيشتاز شناخته شده وجود دارد.

هزینه های ارسال بسته پستی به کشور های خارجی بر اساس دسته بندی زیر مشخص می شود : 

اول:

 • امارات – ترکیه – اردن – قطر – هندوستان – چک – کراواسی – لهستان – سریلانکا – افغانستان – اسلواکی – بلغارستان – پاکستان

دوم:

 • آلمان – ایتالیا – اسپانیا – اتریش – اندونزی – انگلستان – ایرلند – بلژیک – چین – تایلند – هلند – دانمارک – سوئد – سوییس – فرانسه – فنلاند – نروژ – کره – قبرس – مجارستان – رومانی – روسیه – مالزی – یونان – غزافستان

سوم:

 • آمریکا – استرالیا – ژاپن – نیوزلند – کانادا – ونزوئلا – تایوان – شیلی – برزیل – مکزیک – آفریقای جنوبی – کلمبیا

این دسته بندی هزینه ارسال را مشخص می‌کند. در دسته اول هزینه ارسال کمتر از دسته سوم است.

همانطور که مشخص است ، روسیه در دسته بندی دوم قرار دارد . بر همین اساس ، هزینه ارسال بسته پستی به روسیه تا نیم کیلو 225 هزار تومان ، مازاد بر نیم کیلو تا 1 کیلو 331200 تومان ، مازاد بر یک کیلو تا 2 کیلو 423900 تومان ، مازاد بر 2 کیلوگرم 225000 می باشد.

 

برای دانلود نرخنامه شرکت پست ایران روی لینک زیر کلیک کنید : 

 

دانلود نرخنامه پست خارجی

 

 

آیا ارسال فرش به روسیه امکانپذیر است ؟

 

علاوه بر اینکه فرش به عنوان یک وسیله منزل که در تمامی منازل مورد استفاده قرار میگیرد به عنوان یک کالای زینتی و تجاری نیز شناخته می شود که البته بر اساس نوع فرش و شرایط و متراژ آن تجاری یا شخصی بود محموله مشخص می شود.

 

برای ارسال بار به روسیه امکان همراه داشتن 20 متر مربع فرش توسط مسافر در حمل هوایی فراهم است. این به معنی حمل فرش به صورت شخصی می باشد و در صورتی که متراژ فرش شما بیش از 20 متر باشد محموله به عنوان محموله تجاری شناخته شده و علاوه بر افزایش هزینه های گمرکی نیاز به استفاده از کارت بازرگانی نیز وجود دارد که بحث مالیاتی نیز وجود خواهد داشت.

 

برای ارسال فرش دستباف و ماشینی از ایران محدودیت خاصی وجود ندارد و در صورتی که فرش مورد نظر شما توسط کارشناسان گمرکی به عنوان عتیقه شناسانی نشود برای ارسال شخصی نیاز به مدارک خاصی وجود ندارد اما برای انتقال محموله تجاری ممکن است نیاز به دریافت مجوز های خاصی باشد که این مورد نیز توسط کارشناسان آنی بار انجام خواهد.

برای ارسال فرش به روسیه می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره منده شود. 

 

ارسال اثاثیه منزل به روسیه

یکی از خدماتی که تیم متخصص آنی بار ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه به روسیه است. در این خدمات محموله های اثاثیه شما با بهترین کیفیت و از طریق حمل هوایی و زمینی و دریایی پس از بسته بندی تخصصی به روسیه منتقل می شوند.

 

انتقال اثاثیه دارای شرایط خاص خود می باشد و بر اساس قوانین گمرکی ایران و روسیه هزینه هایی بابت انتقال کالاها دریافت میشود. بر اساس نوع و تعداد لوازم خانه ممکن است هزینه های دریافتی متغیر باشد.

 

برای ارسال اثاثیه منزل به روسیه می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره تخصصی با کارشناسان مجموعه آنی بار محموله های خود را منتقل کنید.

ارسال بار از گرجستان به ایران
ارسال بار از گرجستان به ایران

علاوه بر ارسال بار به روسیه ،  حمل بار به آلمان با کمترین نرخ کرایه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل کالا به روسیه با بیمه نامه

برای ارسال بار به روسیه یا سایر کشور های اروپایی باید محموله ها به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار گیرند . بیمه نامه تضمین امنیت سرمایه شما می باشد و در صورتی که حادثه ای سبب بروز خسارت به محموله شما شود این هزینه ها توسط شرکت بیمه پرداخت خواهد شد.

برای ارسال بار به روسیه از هر یک از روش های باربری که استفاده نمایید مجموعه آنی بار کاملترین پوشش بیمه نامه را برای شما در نظر خواهد گرفت تا محموله ها با بالاترین امنیت بارگیری و منتقل شوند. 

برای انتقال کالاهای شما ، مجموعه آنی بار تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد و هر گونه خسارتی که بر اثر عوامل طبیعی و غیر طبیعی به محموله وارد شود به صورت کامل تحت پوشش است. 

 

علاوه بر ارسال بار به روسیه ،  باربری ترکیه با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میشود.

 

ارسال بار از ایران به مسکو

 

همانطور که می دانید مسکو پایتخت روسیه و یکی از بهترین و مهمترین شهر های اروپایی است که هموطنان زیادی برای مهاجرت این شهر را انتخاب می نماید. علاوه بر این حضور کالاهای ایرانی در بازارهای مسکو نسبت به قبل بسیار افزایش یافته است و تجارت بین دو کشور قوی تر از قبل ادامه دارد.

 

از همین جهت ارسال بار به مسکو نیز از نقاط مختلف ایران توسط مجموعه انی بار انجام میشود و امکان انتقال کالاهای شخصی و صنعتی و تجاری برای شما فراهم خواهد بود. تیم متخصص آنی بار برای باربری از ایران به مسکو یا سایر شهر های روسیه از طریق شماره 57669-021 آماده ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان است. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع