حمل بار به پرتغال ( هوایی ، زمینی ، دریایی )

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به پرتغال از ایران

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ارسال بار و کالا به پرتغال می باشد که امکان انتقال محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. در خدمات ارسال بار به پرتغال می توانید محموله های خود را با کمترین هزینه از طریق روش حمل هوایی و دریایی و زمینی بارگیری و با بهترین کیفیت از همه نقاط ایران به همه نقاط پرتغال ارسال کنید.

خدمات ارسال بار به پرتغال به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و محموله های شما در امنیت کامل منتقل میشوند و با بهترین کیفیت می توانید این خدمات را تجربه کنید.

برای ارسال بار به پرتغال در کمترین زمان ممکن می توانید روش حمل هوایی را انتخاب کنید. اگر برای انتقال به روشی ارزان قیمت تر نیاز دارید پیشنهاد ما حمل دریایی است .

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به پرتغال کاملترین مشاوره تخصصی را به صورت رایگان به شما عزیزان ارائه می نماید و می توانید با شماره 57669-021 با کارشناسان ما در تماس باشید.

در باربری آنی بار می توانید اثاث منزل و لوازم اداری خود را با رعایت تمامی مقررات و ضوابط گمرک با کمترین هزینه و اتلاف وقت به مقصد مورد نظرتان در پرتغال ارسال کنید.

باربری بین المللی به پرتغال با بیمه نامه معتبر

برای ارسال بار به پرتغال می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما بهترین و کاملترین اطلاعات در خصوص بیمه نامه های باربری را کسب نمایید تا با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید .

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به پرتغال چه به صورت زمینی ، چه به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید و با پوشش کامل محموله این اطمینان را به شما می دهد که محموله شما در کمال صحت و سلامت حمل خواهد شد .

در صورتی که در زمان حمل محموله خسارتی وارد شود ، بیمه نامه به صورت کامل تمامی هزینه ها را پرداخت خواهد نمود . برای ارسال بار به پرتغال تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان به محموله شما اختصاص خواهد یافت و در صورتی که ارزش محموله شما بیش از این مقدار باشد می توانید با پرداخت هزینه ای اندک پوشش بیمه را افزایش دهید.

ارسال بار به اروپا همراه با بیمه نامه جامع و کامل آنی بار انجام میشود که همه نوع خسارت را به صورت کامل تحت پوشش خود قرار داده است.

حمل بار به پرتغال
حمل بار به پرتغال

حمل بار به پرتغال به صورت زمینی

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به پرتغال حمل زمینی است . در روش حمل زمینی محموله های شما با کمترین هزینه و با استفاده از تریلی ترانزیت چادری منتقل میشوند.

 

حمل زمینی امکان بارگیری و ارسال انواع کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید و برای هر تریلی امکان بارگیری تا 24 تن فراهم است.

 

حمل زمینی به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه قرار میگیرد و محموله های شما با امنیت کامل پس از عبور از چندین کشور به پرتغال وارد می شوند.

 

در روش حمل زمینی به پرتغال فرایند گمرکی و تشریفات آن توسط مجموعه آنی بار انجام میشود. علاوه بر حمل زمینی برای پرتغال ، ارسال بار به آلمان یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد.

ارسال زمینی به پرتغال
ارسال زمینی به پرتغال

حمل هوایی به پرتغال

در صورتی که مشتری دارای محدودیت زمانی در باربری به پرتغال داشته باشد ؛ می تواند برای حمل بار به پرتغال از روش هوایی استفاده کند. حمل هوایی امکان ارسال انواع محموله ها در تناژ و ابعاد متفاوت را برای شما عزیزان فراهم می نماید و این موضوع سبب شده است که کاربرد های این روش حمل بسیار زیاد باشد.

 

برای ارسال بار به پرتغال به صورت هوایی می توانید محموله های خود را از طریق فرودگاه امام خمینی ارسال نمایید. کارشناسان ما در کارگو هوایی فرودگاه امام خمینی بهترین و کاملترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهند.

 

حمل هوایی برای پرتغال ممکن است هزینه های بیشتری نسبت به حمل دریایی و زمینی داشته باشد اما تحویل محموله بسیار سریع انجام میشود.

علاوه بر ارسال هوایی برای پرتغال ، ارسال بار به اسپانیا به صورت تخصصی و حرفه ای توسط شرکت آنی بار انجام میشود.

ارسال هوایی برای پرتغال
ارسال هوایی برای پرتغال

ارسال بار به پرتغال به صورت دریایی

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بلار و کالا از ایران به پرتغال روش حمل دریایی است. در روش حمل دریایی محموله های مختلف از طریق خلیج فارس و کشتی های بزرگ باری به پرتغال منتقل میشوند. این روش برای انتقال محموله های تجاری و شخصی در حجم زیاد بسیار مناسب است و علاوه بر انتقال حجم زیاد کالا هزینه های کمی نیز در بر دارد.

برای ارسال بار و کالا از ایران به پرتغال به صورت دریایی ابتدا محموله ها داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و از نقاط مختلف کشور به بنادر جنوبی ( خصوصا بندرعباس ) منتقل میشوند.

در این مرحله ، محموله ها پس از انجام تشریفات گمرکی و بررسی توسط اداره محترم گمرک اجازه بارگیری پیدا می کنند و داخل کشتی های باری منتقل می شوند. ارسال دریایی به پرتغال حدود 30 الی 40 روز زمان نیاز دارد اما این وجود از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه است.

 

اگر قصد ارسال دریایی به پرتغال را دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال دریایی
ارسال دریایی

علاوه بر ارسال بار به پرتغال ، ارسال بار به بلژیک با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه به صورت همه روزه انجام میشود.

ارسال لوازم شخصی و اثاثیه به پرتغال

 

یکی از خدماتی که تیم آنی بار برای ارسال بار به پرتغال در اختیار شما قرار میدهد حمل و نقل اثاثیه می باشد. علاوه بر اثاثیه می توانید چمدان و لوازم شخصی را نیز از طریق آنی بار به همه شهر های پرتغال منتقل کنید.

 

برای ارسال اثاثیه و لوازم خانه به پرتغال می بایست مدارک اقامتی خود را ارائه نمایید ( برای انتقال اثاثیه در حجم زیاد ). در صورتی که اثاثیه شما محدود به یک فرش ، یا یک تلوزیون یا یک میز و امثال این ها می باشد می توانید بدون نیاز به ارائه مدارک اقامتی آنها را منتقل کنید.

 

ارسال اثاثیه به صورت محدود توسط حمل هوایی انجام میشود که سرعت بسیار بالایی دارد و در مدت 2-3 روز کاری محموله های شما در پرتغال تخلیه میشوند. انتقال اثاثیه برای مهاجران بسیار مناسب است زیرا هزینه های اضافی برای خرید لوازم جدید را متحمل نمی شوند.

 

 

علاوه بر ارسال بار به پرتغال، همه روزه برای ارسال بار به هلند و ارسال بار به سوئد نیز خدمات تخصصی توسط انی بار ارائه میشود.

 

ارائه مشاوره رایگان در حمل کالا به پرتغال

آنی بار با استخدام مشاوران خبره و با تجربه توانسته است تمامی اطلاعات لازم را برای حمل بار به پرتغال به صورت ارزان را در اختیار مشتری قرار دهند. کارشناسان ما سعی خود را کرده اند تا مشتری را برای حمل بار ارزان و ایمن راهنمایی کرده و با ارزان ترین و به صرفه ترین هزینه حمل بار به پرتغال را انجام دهند.

 

در این فرآیند علاوه بر کاهش هزینه و انتخاب بهترین روش حمل بار به پرتغال ، تنظیم بیمه نامه معتبر از دیگر مواردی است که کارشناسان ما به آن توجه ویژه دارند.

 

برای ارتباط با کارشناسان می توانید از طریق واتساپ اقدام نمایید و در صورت برقراری تماس با شماره های پنج رقمی شرکت باربری آنی بار تماس بگیرید.

ارسال بار به انگلستان از دیگر خدمات آنی بار می باشد .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

در آنی بار انواع روش های حمل بار به پرتغال به صورت دربست و گروپاژ امکان پذیر است. برای حمل بار به پرتغال با کمترین هزینه و با بهترین روش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع