بنر آنی بار

ارسال بار به دبی ( امارات )

حمل بار از ایران به دبی و امارات

 

برای ارسال بار به دبی و امارات از ایران ، مجموعه آنی بار خدمات حمل و نقل بار را با روش های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد . هر یک از روش های حمل و نقل بار بر اساس نوع بار شما و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به دبی، میبایست با مشاوران و کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب نحوه حمل و نقل بار مشاوره نمایید .

 

 

ارسال بار به دبی و امارات به صورت خرده بار و فول تراک با کمترین هزینه از طریق خصوص زمینی و دریایی ( ترکیبی ) و خطوط هوایی با ارزانترین تعرفه کرایه بصورت همه روزه و حرفه ای تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام می شود .

 

 

ارسال سریع و ارزان بار و کالای شما بدون هزینه های اضافی و با بهترین تیم پشتیبانی تحت پوشش خدمات تخصصی آنی بار انجام می شود . با آنی بار همراه باشید و انواع کالای مجاز صادراتی و شخصی خود را با استفاده از خدمات ارسال بار به دبی حمل کنید  .

 

 

مشاوره تخصصی و حرفه ای سبب کاهش هزینه ها ارسال بار به دبی و امارات و افزایش سرعت خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد شد و علاوه بر این ، احتمال بروز حادثه و هزینه برای محموله شما را کاهش خواهد داد

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل و ارسال بار به دبی و امارات، ابوظبی و سایر شهر های نزدیک ، خدمات باربری را با مشاوره تخصصی و رایگان در اختیار شما قرار می دهد .

 

 

>> خدمات ترانزیت بین المللی از تهران برای همه نقاط کشور در اسرع وقت

 

ارسال بار به دبی ( امارت )
ارسال بار به دبی ( امارات )

 

ارسال خرده بار به دبی

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به دبی و امارات در ابعاد و حجم کم می باشد . به این محموله ها خرده بار گفته می شود . برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد .

 

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به دبی حدود 48 ساعت ، یا حمل ترکیبی حدود 8-9 روز 

 

 

در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به دبی و امارات توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد 

 

برای ارسال خرده بار به دبی ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید .

 

 

ارسال بار به ترکیه از خدمات تخصصی و ویژه آنی بار می باشد . 

 

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای دبی

 

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، دبی یا سایر نقاط امارات را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به دبی می کنند .

 

 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به دبی و امارات ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود .

 

 

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد .

 

 

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به دبی و امارات تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید .

بسته بندی و پالت چوبی برای حمل اثاث منزل به دبی
بسته بندی و پالت چوبی برای حمل اثاث منزل به دبی

برای ارسال اثاثیه ، حتما نکات مهم در ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور را مطالعه بفرمایید .

 

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به دبی

 

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به دبی و امارات با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به دبی ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

 

ارسال چه کالاهایی به دبی ممنوع می باشد ؟

 

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به دبی و امارات ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به دبی همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

 

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به دبی و امارات مطلع می سازند.

 

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به دبی دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 

 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به دبی و امارات تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. 

 

ارسال بار به قطر با انواع روش های باربری توسط شرکت حمل و نقل آنی بار 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری بین المللی را بصورت تخصصی با خدمات آنی بار تجربه کنید . حمل و نقل و ارسال بار به دبی و امارات همه روزه تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود.

 

حمل هوایی از ایران به دبی

 

 

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به دبی و امارات ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به دبی و امارات بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

 

 

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به دبی و امارات از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید .

 

 

ارسال بار به دبی و امارات بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود .

حمل و نقل بار و کالا از ایران برای دبی در امارات
حمل و نقل بار و کالا از ایران برای دبی در امارات

علاوه بر ارسال بار به دبی ،  ارسال بار به لبنان بصورت تخصصی و حرفه ای 

 

 

ارسال دریایی بار و کالا به دبی 

 

یکی از روش های ارسال بار به دبی ، حمل دریایی محموله ها میباشد . برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند . برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند . 

 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد .

 

برای ارسال بار به دبی ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد . 

 

هزینه ارسال بار به دبی و امارات

 

 

هزینه‌های ارسال بار به دبی و امارات ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق دبی یا امارات را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

 

 

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به دبی را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به دبی و امارات ، به آنها وابسته می‌باشد.

 

 

تعرفه‌ی ارسال بار به دبی و امارات به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

 

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به دبی و امارات ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

 

 

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور امارات، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

 

علاوه بر ارسال بار به دبی ، حمل بار به عراق با کمترین تعرفه حمل و نقل  

 

 

ارسال بسته پستی به دبی و شهر های امارات

 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به امارات توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به دبی یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به امارات ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به دبی ارسال می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به دبی ، برای شارجه ، ابوظبی ، العین ، راس الخمیه ، فجیره و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است . 

ارسال بار به دبی را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

 

 

ارسال فرش و تابلو فرش به امارات

 

یکی از محموله ها و کالاهایی که قابلیت ارسال آن به دبی فراهم است ، فرش و تابلو فرش می باشد . برای ارسال اینگونه محموله ها ابتدا در گمرک فرودگاه امام خمینی نوع فرش یا تابلوفرش مورد بررسی قرار میگیرد تا قدمت آن و نوع آن مشخص شود. 

 

امکان ارسال اینگونه کالاها در صورت قدیمی و عطیقه بودن فراهم نیست و نیاز به دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی دارد . اما در صورتی که محموله شما طبق کارشناسی انجام شده ، محموله عادی شناخته شود ، امکان ارسال آن به دبی به راحتی فراهم خواهد بود. 

برای ارسال بار به دبی اینگونه محموله ها به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه منتقل خواهند شد . 

رسال تابلو فرش به دبی
رسال تابلو فرش به دبی

ارسال حیوانات خانگی به دبی

 

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به دبی تماس با آنی بار است.

 

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به دبی تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به دبی را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی امارات
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور امارات
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به دبی ، بهترین و سریعترین و در عین حال ایمن ترین راه برای انتقال محموله های شما به دبی است. 

ارسال حیوانات خانگی به دبی
ارسال حیوانات خانگی به دبی

مدارک مورد نیاز جهت باربری به دبی

 

مدارکی که برای ارسال بار به دبی و امارات به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به دبی و امارات را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به دبی
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

 

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به دبی را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

 

مدارک لازم جهت ارسال بار به دبی
مدارک لازم جهت ارسال بار به دبی

 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به دبی 

 

 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای دبی و امارات از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به دبی و امارات بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید . 

 

 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به دبی و امارات خواهد بود . 

 

 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به دبی و امارات بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است . اما امکان ارسال بار به دبی و امارات از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به دبی و امارات را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع