ارسال بار به ناپل

ارسال بار و کالا به ناپل از ایران

 

ارسال بار به ناپل یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به ناپل به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به ناپل را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .  

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به ناپل همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و ایتالیا می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

ارسال بار به ناپل و سایر شهرهای ایتالیا بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به ناپل ارائه می شود.

ناپل ، با حدود یک میلیون نفر جمعیت، سومین شهر بزرگ ایتالیاست. شهر ناپل مرکز ناحیه کامپانیا و استان ناپل و در واقع مرکز اقتصادی و فرهنگی جنوب ایتالیاست و در کل منطقهٔ شهری این کلان‌شهر بین ۳ الی ۴٫۴ میلیون نفر زندگی می‌کنند. این شهر در آغاز یک شهرک یونانی به نام نئوپولیس بود و بعدها تحت تسلط جمهوری روم درآمد.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به ناپل ارسال کنید .  

ارسال بار و کالا به ناپل
ارسال بار و کالا به ناپل

ارسال اثاثیه منزل از ایران به ناپل 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به ناپل می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در ناپل یا سایر شهر های ایتالیا را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به ناپل را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به ناپل در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث به ناپل نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور ایتالیا دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

 

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به ناپل ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت ایتالیا و . . . را به کارشناسان ما بسپارید. 

 

ارسال هوایی بار به ناپل 

 

ارسال بار به ناپل با روش های مختلف باربری هوایی ، زمینی ، دریایی یا ترکیبی انجام می شود .

 

یکی از روش های ارسال بار به ناپل ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به ناپل ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به ناپل است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به ناپل بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام می شود.

 

کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته می شود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم می کند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به ناپل در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

ارسال بار به ناپل بصورت هوایی از معتبرترین ایرلاین های داخلی و خارجی همراه با بیمه نامه کامل

ارسال بار هوایی به ناپل ایتالیا
ارسال بار هوایی به ناپل ایتالیا

 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای ناپل

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به ناپل به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به ناپل به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر ناپل ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به ناپل بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به ناپل حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است. 

حمل بار به پاریس با انواع روش های باربری بصورت حرفه ای

 

ارسال بار بصورت دریایی به ناپل ایتالیا

 

یکی از روش های ارسال بار به ناپل ایتالیا ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

برای ارسال بار به ناپل بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به ناپل ارسال می شود .

هزینه ارسال بار به ناپل با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

 

روش ارسال بار به ناپل با توجه به نوع بارتان مشخص می شود . 

ارسال بار دریایی به ناپل
ارسال بار دریایی به ناپل

ارسال بار به برلین پایتخت آلمان از دیگر خدمات آنی بار می باشد .

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر ناپل 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به ناپل ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به ناپل بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به ناپل می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به ایتالیا به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به ناپل
 • انتقال آهن آلات به ناپل
 • ارسال اثاثیه به ناپل
 • حمل لوازم شخصی به ناپل
 • ارسال کالاهای تجاری به ناپل

انجام تمام مراحل ارسال بار به ناپل توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

حمل تمامی بارهای مجاز ، بصورت کاملا قانونی توسط آنی بار انجام می شود.  

 

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به ناپل

 

در خدمات ارسال بار به ناپل یا سایر شهر های ایتالیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ایتالیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به ناپل هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به ناپل میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به ناپل می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای ایتالیا نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به ناپل به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

 

ارسال بار به سوئد با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه باربری بین المللی 

ترانزیت ناپل
ترانزیت ناپل

حمل بار به ناپل تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به ناپل ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به ناپل است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به ناپل خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به ناپل ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به ناپل یا سایر شهر های ایتالیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میناپل تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

حمل و نقل و ارسال بار به رم یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد . 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ناپل

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر ناپل ایتالیا

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به ناپل در ایتالیا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در ناپل که دریافت کننده بار شما در فرودگاه ناپل می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر ناپل ایتالیا

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در ناپل افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به ایتالیا مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به ناپل علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

کارت آبی ایتالیا
کارت آبی ایتالیا

هزینه باربری از ایران به ناپل 

 

هزینه ارسال بار به ناپل یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به ناپل استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به ناپل بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به ناپل دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به ناپل را استعلام بگیرید.

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به ناپل به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به ناپل بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

ارزانترین نرخ کرایه ارسال بار به میلان را از آنی بار استعلام بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به ناپل انتخاب کنیم ؟

 

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به ناپل توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به ناپل و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به ناپل را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به ناپل بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به ناپل را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

جهت ارسال انواع بار و کالا ، استعلام نرخ کرایه و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به ناپل تنها کافیست با آنی بار تماس بگیرید.

Tags: ترانزیت به ناپل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع