بنر آنی بار

ارسال بار به ژاپن ( هوایی و دریایی ) + بیمه کامل

حمل بار به ژاپن با کمترین هزینه 

ارسال بار به ژاپن با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به ژاپن ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به ژاپن به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور ژاپن انجام می شود. 

ارسال بار به ژاپن با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به ژاپن یا سایر کشور های اروپایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد. 

علاوه بر ارسال بار به ژاپن ، همه روزه برای ارسال بار به استرالیا نیز می توانید از خدمات آنی بار با کمترین هزینه بهره مند شوید. 

ارسال انواع بار و کالا به ژاپن

در آنی بار ارسال بار به ژاپن با انواع روش های حمل هوایی ، دریایی  انجام می شود. در صورتی که حجم بار شما کم باشد می توانید آن را به صورت خرده بار به صورت هوایی وارسال کنید.

برای ارسال بار به ژاپن ، مشاوره تخصصی با کارشناسان ما بهترین روش را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد .  علاوه بر حمل و نقل کالا ، امکان ارسال اثاثیه و لوازم خانه نیز برای شما عزیزان فراهم خواهد بود. 

حمل و نقل و ارسال بار به ژاپن در کمترین زمان ممکن توسط آنی بار انجام میشود و برای انتقال محموله های شما ، حرفه ای ترین تیم حمل و نقل در خدمت شماست. 

ارسال بار از ایران به کشور ژاپن
ارسال بار از ایران به کشور ژاپن

حمل بار به ژاپن با بیمه نامه قانونی 

بیمه نامه قانونی آنی بار برای ارسال بار به ژاپن تنظیم و حافظ ایمنی بار می باشد.

با بیمه نامه آنی بار نگران آسیب و یا صدمه هنگام ارسال بار به ژاپن نباشید. تمامی حوادثی که می تواند سلامت بار را به خطر بیندازد در این بیمه نامه پوشش داده شده است و بر اساس میزان ارزش محموله شما ، سطح پوشش آن مشخص میشود.

باربری آنی بار برای حمل بارهای بین المللی مشتریان بیمه نامه ای معادل ارزش بار تنظیم می کند. این بیمه نامه ارسال بار به ژاپن را در بستر امن به پایان می رساند.

ارسال بار به مالزی نیز توسط شرکت آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های مختلف با کمترین هزینه خواهد بود . 

روش های ارسال به ژاپن از ایران

برای ارسال بار به ژاپن ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم .

 هریک از روش های ارسال بار به ژاپن دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم.

برای ارسال بار از ایران به خارج از کشور ، آنی بار روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. 

 • حمل و نقل زمینی یا ترانزیت زمینی
 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به ژاپن مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

آنی بار برای ارسال بار به ژاپن به صورت زمینی و هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید .

حمل و نقل هوایی برای ژاپن
حمل و نقل هوایی برای ژاپن

ارسال هوایی به ژاپن

ارسال بار به ژاپن بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به ژاپن بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری ژاپن را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به ژاپن در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به ژاپن عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

حمل بار به ژاپن به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به ژاپن با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

برای ارسال بار به سنگاپور نیز تنها کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید . 

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به ژاپن  

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به ژاپن ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای ژاپن که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

ارسال بار به ژاپن با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

ارسال بار بصورت دریایی به ژاپن
ارسال بار بصورت دریایی به ژاپن

ارسال بار به دبی نیز از تخصص های آنی بار است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. 

ارسال بار به ژاپن چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به ژاپن انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به ژاپن استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به ژاپن در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به ژاپن میرسد.
 •  ترانزیت زمینی از زمان حرکت تریلی از ایران، در فاصله بین 20 الی 25 به مقصد ژاپن میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور ژاپن برسد.

برای ارسال بار به ژاپن ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به ژاپن چیست ؟ 

 

در ارسال بار به ژاپن موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به ژاپن دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به ژاپن

شرکت آنی بار برای ارسال بار به ژاپن خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به ژاپن با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به ژاپن حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به ژاپن آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به ژاپن

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به ژاپن را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به ژاپن ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال بار و کالا از ایران به ژاپن
ارسال بار و کالا از ایران به ژاپن

برای ارسال بار به کانادا نیز می توانید از طریق تماس تلفنی با آنی بار ثبت سفارش خود را انجام دهید . 

ارسال حیوانات خانگی به ژاپن چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به ژاپن ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به ژاپن را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به ژاپن نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به ژاپن بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید. 

ارسال فرش و تابلو به ژاپن 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به ژاپن است . در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

ارسال فرش و تابلو فرش به ژاپن
ارسال فرش و تابلو فرش به ژاپن

ارسال بار به قطر نیز در اسرع وقت انجام میشود و کالاهای تجاری و صنعتی با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد . 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ژاپن

برای ارسال بار به ژاپن ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به ژاپن ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به ژاپن 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به ژاپن باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد . از طرفی برای ارسال بار به ژاپن یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد .

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

برای ارسال بار به ژاپن به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مشاوره تخصصی در ارسال بار به ژاپن

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به ژاپن را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به ژاپن هستند.

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به ژاپن می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به ژاپن طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به ژاپن با کمترین کرایه انجام شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع