ارسال بار به یوکوهاما | فریت هوایی یوکوهاما

انتقال کالا از ایران به یوکوهاما

 

یکی از خدمات مجموعه آنی بار ارسال بار و کالا از ایران به یوکوهاما در ژاپن می باشد که در اسرع وقت امکان انتقال انواع کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. در مجموعه آنی بار انتقال کالاها از ایران به یوکوهاما به صورت دریایی و هوایی انجام میشود و محموله در حجم های مختلف قابل بارگیری و ارسال می باشد.

 

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات باربری ایران به یوکوهاما امکان انتقال اضافه بار مسافری و لوازم و اثاثیه شخصی می باشد که از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود.

 

ارسال بار به یوکوهاما توسط مجموعه آنی بار به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و محموله های شما در اسرع وقت با ارزانترین قیمت و با کمترین هزینه منتقل می شوند. ارسال محموله و کالا از ایران به یوکوهاما تمامی محموله ها به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه منتقل خواهند شد. برای مشاوره تخصصی خدمات حمل بار به ژاپن فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 ارسال هوایی به یوکوهاما

 

حمل هوایی بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به یوکوهاما و سایر شهر های ژاپن می باشد و امکان انتقال محموله ها در مدت 3-4 روز کاری فراهم خواهد شد.

 

در روش حمل هوایی محموله های مختلف از طریق فرودگاه امام خمینی تهران با بهترین کیفیت توسط کارشناسان داخل هواپیما بارگیری شده و پس از چند روز در فرودگاه  یوکوهاما به شما عزیزان تحویل داده خواهند شد. حمل هوایی به صورت فریت بار و کارگو انجام میشود که بهترین روش برای انتقال محموله های با وزن و حجم کم فریت بار است.

 

فریت بار با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و سرعت انتقال آن نسبت به کارگو هوایی بالاتر است.  از آن جایی که پرواز مسقیم از ایران به کالا فراهم نمی باشد معمولا پرواز ها از طریق استانبول یا دبی به ژاپن انجام میشود که همین موضوع سبب شده است مدت زمان انتقال محموله کمی بیشتر باشد.

 

برای ارسال هوایی از ایران به یوکوهاما حدودا 3-4 روز زمان نیاز است و محموله ها از طریق ایرلاین های خارجی به این شهر منتقل می شوند. اگر قصد ارسال محموله هایی مانند نمونه کار و سمپل را دارید می توانید از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان و متخصصین ما در تماس باشید.

ارسال هوایی برای یوکوهاما از ایران
ارسال هوایی برای یوکوهاما از ایران

 

 

مدارک لازم جهت فریت بار هوایی به یوکوهاما 

 

در صورتی که مسافر هستید داشتن بلیط و پاسپورت الزامی می باشد اما در بعضی شرایط ، امکان ارسال بار به یوکوهاما ، بدون بلیط و پاسپورت نیز وجود دارد.

اگر شما تاجر و یا بازرگانی هستید که نیاز به فریت بار تجاری دارید ، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.

در این روش نیز اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست و یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد ،  آنی بار ، با تجربه امور گمرکی در زمینه ارسال بار به یوکوهاما این امکان را دارد که از کارت بازرگانی یکی از همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر یوکوهاما نیز اقدام کند.

حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نمی باشد  اما اگر شما مایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.

به خاطر بسپارید که بطور معمول ارسال بار به یوکوهاما از فرودگاه تهران طی 3 تا 4 روز به مقصد می رسند.  

 

علاوه بر یوکوهاما، ارسال بار به کیوتو نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود. مجموعه آنی بار متخصص انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری به این شهر است و تنها با یک تماس تلفنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

ارسال بار بصورت دریایی برای یوکوهاما

 

یکی از روش های ارسال بار به یوکوهاما ژاپن ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد.

برای ارسال بار به یوکوهاما بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به یوکوهاما ارسال می شود.

هزینه ارسال بار به یوکوهاما با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به یوکوهاما و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به یوکوهاما ارسال کنید.

ارسال دریایی برای یوکوهاما
ارسال دریایی برای یوکوهاما

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به هیروشیما نیز توسط مجموعه آنی بار انجام خواهد شد.

 

ارسال بار به یوکوهاما بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

سوال بسیاری از تجار این است که : ارسال بار به یوکوهاما از تهران بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

از زمانی که بار در ترانزیت بارگیری شود ، حداکثر 72 ساعت زمان می برد تا به گمرک شهریار منتقل ، امور گمرکی انجام و به بندر عباس ارسال گردد و در انتظار بارگیری در کشتی می ماند.

 

در صورتی که مشتری ، انجام امور گمرکی برای ارسال بار به یوکوهاما را توسط ترخیص کار خود انجام می دهد شرکت آنی بار فقط کانتینر را در بندر عباس در اختیار مشتری قرار می دهد ، اما در صورت تمایل می توانید انجام صفر تا صد خدمات ارسال بار به یوکوهاما را نیز به پرسنل آنی بار بسپارید.

 

بسته به زمان حرکت کشتی ممکن است تا یک هفته در انتظار تکمیل شدن ظرفیت کشتی منتظر بمانید.

 

بعد از حرکت کشتی ، حدودا 55 تا 60 روز ارسال بار به یوکوهاما بصورت دریایی طول می کشد که بسته به ترافیک دریایی و تراکم کار در بنادر میانی مثل دبی ممکن است این ترانزیت تایم بیشتر شود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل کالا به یوکوهاما همراه با بیمه نامه معتبر بین المللی

در باربری آنی بار برای حمل و نقل بار و کالا به صورت بین المللی ( در این زمینه ارسال بار به یوکوهاما ) بیمه نامه معتبر تنظیم می شود. در ارسال بار به یوکوهاما نیز این بیمه نامه تنظیم می شود و به صورت دقیق در قرار داد درج خواهد شد.

بیمه نامه در ارسال بار به یوکوهاما بسیار ضروری می باشد زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به یوکوهاما خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به یوکوهاما (چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار می گیرد .

حمل انواع بار و کالا از ایران به یوکوهاما 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به یوکوهاما ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به یوکوهاما بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به یوکوهاما می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به ژاپن به شما عزیزان ندارد. 

  • ارسال محموله صادراتی به یوکوهاما
  • انتقال آهن آلات به یوکوهاما
  • ارسال اثاثیه به یوکوهاما
  • حمل لوازم شخصی به یوکوهاما
  • ارسال کالاهای تجاری به یوکوهاما

انجام تمام مراحل ارسال بار به یوکوهاما توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

علاوه بر کشور ژاپن و شهر یوکوهاما ، تیم متخصص آنی بار برای انتقال بار و کالا به اوساکا نیز آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان است.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال اثاثیه منزل و لوازم شخصی به یوکوهاما

مسافرانی که قصد ارسال بار به یوکوهاما را دارند و می خواهند سوغات و وسایل خود را که بیشتر از حد مجاز 30 کیلویی است با خود به یوکوهاما منتقل کنند و همچنین مهاجرانی که قصد ارسال لوازم منزلشان به یوکوهاما را دارند می توانند از خدمات آنی بار استفاده کنند.

ارسال اثاثیه منز ل و لوازم شخصی از طریق حمل هوایی و فریت بار به سادگی و در اسرع وقت انجام میشود که از ویژگی های خدمات آنی بار است. همچنین برای ارسال اثاث به یوکوهاما باید لوازم منزلتان را بسته بندی کنید و یک لیست بسته بندی تهیه کنید که این خدمات نیز توسط مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین تیم بسته بندی ایران انجام میشود.

در خدمات ارسال اثاثیه و لوازم شخصی به یوکوهاما محموله ها در گمرک ایران و ژاپن مورد بازرسی قرار میگیرد که یکی از مراحل آن عبور از دستگاه ایکس ری می باشد. از همین جهت همراه نداشتن محموله های ممنوعه بسیار مهم است.

برخی از ویژگی های خدمات آنی بار برای ارسال اثاثیه و لوازم به یوکوهاما  :

  • بسته بندی تمامی لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و …. ) به طور کاملا استاندارد و اصولی در محل
  • بار گیری جهت ارسال بار به یوکوهاما بصورت هوایی
  • انجام امور گمرکی با و یا بدون حضور مسافر : مسافران یوکوهاما برای انجام امور گمرگی برای ارسال بار به یوکوهاما بصورت فریت بار با خواست خود می توانند در تمامی تشریفات گمرکی می توانند حضور داشته باشند که در این میان بعضی از مسافران کارشناس فریت بار را همراهی می کنند با این حال مسافرانی هستند که تمامی امور و مسئولیت ارسال بار به یوکوهاما را به عهده ی شرکت فریت بار آنی بار قرار می دهند. 
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز برای ارسال بار به یوکوهاما : به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی محموله یا بار بعد از انجام دادن امورات گمرکی در صورت نیاز و صلاحدید پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار هم مسئولیت انجام این کارها را نیز عهده دار می شود تا محموله ی شما مسافران عزیز صحیح و سالم به مقصد برسد.
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به یوکوهاما : شرکت آنی بار در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش ایرلانیز , لوفنتهانزا و غیره را برای ارسال بار به یوکوهاما با افتخار بر عهده می گیرد.

ارسال لوازم شخصی و اثاثیه به یوکوهاما
ارسال لوازم شخصی و اثاثیه به یوکوهاما

ارسال زعفران و فرش به یوکوهاما 

 

یکی از خدماتی که تیم متخصص آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نمایند امکان انتقال زعفران و فرش می باشد. این دو کالا به صورت مسافری و در اسرع وقت از طریق فرودگاه امام خمینی منتقل خواهند شد اما برای ارسال آنها نیاز به رعایت  قوانین خاصی است.

 

ارسال تجاری فرش و زعفران دارای هزینه های زیادی می باشد و نیاز به اخذ مجوز از مراجع مربوطه دارد اما ارسال مسافری و شخصی آنها بلامانع است. از همین جهت ، در فرودگاه امام خمینی تهران محموله های شما به صورت کامل مورد بررسی ارزیابان گمرکی قرار خواهد گرفت.

 

برای ارسال بار به یوکوهاما امکان انتقال محموله هایی مانند فرش دستباف و ماشینی وجود دارد و نیاز به بسته بندی خاصی برای آنها وجود ندارد . با این وجود بهتر است با شماره 57669-021 در تماس باشید و با کارشناسان مجموعه مشاوره نمایید.

 

ارسال فرش ایرانی به یوکوهاما
ارسال فرش ایرانی به یوکوهاما

 

 ارسال حیوانات خانگی به یوکوهاما

 

یکی دیگر از خدمات مجموعه آنی بار امکان انتقال حیوانات خانگی می باشد که به صورت همه روزه برای یوکوهاما فراهم است. در این خدمات ، حیوانات خانگی ( غیر از حیوانات وحشی و خاص ) از طریق حمل هوایی از فرودگاه امام خمینی به یوکوهاما  منتقل می شوند.

 

برای ارسال حیوانات خانگی به یوکوهاما ابتدا باید شناسنامه حیوان مدنظر دریافت شود. پس از آن باید فرایند واکسیناسیون به صورت کامل انجام شود و چیپ اطلاعات به حیوان تزریق شود. پس از انجام این مراحل ، حیوان داخل باکس های مخصوص درون کابین یا محفظه بار هواپیما قرار خواهد گرفت و فرایند انتقال انجام میشود.

 

حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرنده و سایر حیوانات که در دسته بندی حیوانات خانگی قرار دارند از این طریق به یوکوهاما ارسال می شوند. 

 

تیم متخصص آنی بار برای باربری و حمل بار به ونکوور نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. 

 

مشاوره رایگان جهت باربری به یوکوهاما

 

برای حمل و ارسال بار به یوکوهاما بصورت هوایی یا دریایی ، شما می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ای ما در خصوص خدمات حرفه ای و متنوع مشاوره نموده و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید.

 

کارشناسان آنی بار با داشتن تجربه بالا در حمل بار به خارج از کشور ، بهترین مشاوره را برای ارسال بار به یوکوهاما در اختیار شما قرار میدهد. 

با مشاوره تخصصی با کارشناسان ما ، خدماتی دقیق ، سریع و ارزان ارسال بار به یوکوهاما را تجربه کنید.آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به یوکوهاما از ایران با انواع روش های زمینی و غیره می باشد.

 

ارسال بار به یوکوهاما در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به یوکوهاما همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

 

جهت ثبت سفارش ارسال بار به یوکوهاما می توانید با شماره های پنج رقمی درج شده تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

یوکوهاما یکی از شهر های ژاپن و مرکز استان کاناگاوا می‌باشد. این شهر با جمعیت ۳٫۶ میلیون نفری خود پرجمعیت‌ترین شهر ژاپن پس از توکیو می‌باشد. این شهر تا سال ۱۸۵۹ یک روستای ماهیگیری بود. ولی پس از آن که در آن سال به عنوان یک بندر تجاری در نظر گرفته شده‌است به سرعت پیشرفت کرده‌است.

متروی یوکوهاما در سال ۱۹۷۲ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۲ خط و ۴۲ ایستگاه می‌باشد. همچنین خط میناتومیرای نیز به عنوان یک سامانه ترابری ریلی در سال ۲۰۰۴ با ۶ ایستگاه راه‌اندازی شده‌است.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع