ارسال بار به آنتورپ بلژیک

حمل بار و کالا به آنتورپ بلژیک

ارسال بار به آنتورپ یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به آنتورپ به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به آنتورپ را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به آنتورپ همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و بلژیک می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

ارسال بار به آنتورپ ، یکی از تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بین المللی می باشد که توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

  

ارسال هوایی بار به آنتورپ 

فریت بار به آنتورپ و خدمات بسته بندی بار توسط شرکت آنی بار انجام می شود.   انواع بار شما از درب منزل، انبار یا دفتر توسط پرسنل آنی بار تحویل گرفته میشود ، سپس بعد از مراحل بسته بندی اصولی بار شما جهت فریت بار به آنتورپ به قسمت بار فرودگاه منتقل میشود.

امور گمرکی توسط مجموعه آنی بار در گمرکات کشور مبدا و مقصد انجام می شود و در نهایت بارنامه هوایی با نازلترین نرخ فریت بار به آنتورپ صادر می گردد.

 

خدمات ارسال بار به آنتورپ بصورت هوایی به شرح ذیل می باشد :

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به آنتورپ 
 • فریت بار اضافه بار مسافری به آنتورپ 
 • فریت بار لوازم منزل به آنتورپ 
 • فریت بار تجاری به آنتورپ

اگر خواستار ارسال بار به آنتورپ (فریت بار) هستید، مجموعه آنی بار به شما کمک خواهد کرد. 

 

ارسال هوایی برای آنتورپ
ارسال هوایی برای آنتورپ

ارسال بار بصورت زمینی برای آنتورپ

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به آنتورپ به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به آنتورپ به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر آنتورپ ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به آنتورپ بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دربستی ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به آنتورپ حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است.

برای حمل اثاثیه می توانید از روش گروپاژ استفاده کنید و بارتان را بصورت مشترک با یک بار دیگر به بلژیک ارسال کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید و یا م توانید در کوتاه ترین زمان بصورت دربست حمل اثاث و ارسال بار به آنتورپ را انجام دهید . 

ارسال زمینی برای آنتورپ
ارسال زمینی برای آنتورپ

ترانزیت کالا به بلژیک از خدمات ویژه آنی بار می باشد . 

ارسال انواع بار و کالا به شهر آنتورپ 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به آنتورپ ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به آنتورپ بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به آنتورپ می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به بلژیک به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال کالاهای صادراتی به آنتورپ
 • انتقال آهن آلات به آنتورپ
 • ارسال اثاث و لوازم منزل به آنتورپ
 • حمل لوازم شخصی به آنتورپ
 • ارسال کالاهای تجاری به آنتورپ

انجام تمام مراحل ارسال بار به آنتورپ توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به آنتورپ

هنگام ارسال بار به آنتورپ یا سایر شهر های بلژیک ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و بلژیک قابلیت ارسال ندارند .

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به آنتورپ از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند .

با این وجود ، قبل از ارسال بار به آنتورپ میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به آنتورپ می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای بلژیک نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به آنتورپ به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

علاوه بر ارسال بار به آنتورپ به صورت تخصصی می توانید ارسال بار به سالزبورگ اتریش را از طریق آنی بار با بهترین کیفیت انجام دهید.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به آنتورپ 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به آنتورپ می باشد. بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در آنتورپ یا سایر شهر های بلژیک را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به آنتورپ را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاث به بلژیک به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

برای ارسال اثاث به آنتورپ نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور بلژیک دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به آنتورپ ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت بلژیک و . . . را به کارشناسان ما بسپارید.  

 

ارسال لوازم خانه به آنتورپ
ارسال لوازم خانه به آنتورپ

علاوه بر ارسال بار به آنتورپ ، همه روزه ارسال بار به لیدز نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد.

حمل بار به آنتورپ تحت پوشش بیمه کامل 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به آنتورپ است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به آنتورپ خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آنتورپ ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

آنی بار برای ارسال بار به آنتورپ یا سایر شهر های بلژیک از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود. 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در آنتورپ شامل می باشد.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به آنتورپ

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به آنتورپ بلژیک

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به آنتورپ در بلژیک نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در آنتورپ که دریافت کننده بار شما در فرودگاه آنتورپ می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به آنتورپ بلژیک

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در آنتورپ افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به بلژیک مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به آنتورپ علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به آنتورپ شامل :

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای بلژیک
 • کپی ثبت نام در فدراسیون بلژیک
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی بلژیک
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی بلژیک
مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به آنتورپ
مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به آنتورپ

 

خدمات آنی بار جهت ارسال بار به آنتورپ

بسته بندی تخصصی

خدمات بسته بندی برای ارسال فریت مسافری و ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. پرسنل آنی بار در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی ، بارهای شما را جهت حفظ سلامت ، بسته بندی می کنند .

در بعضی موارد و به درخواست مشتری از جعبه های چوبی برای حمل بار استفاده می شود که کارگران آنی بار برای شما می سازند. 

حمل بار از محل مورد نظر شما تا فرودگاه جهت فریت بار و یا تا گمرک جهت ارسال زمینی

انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا

این مرحله می تواند همراه با صاحب بار یا بدون حضور صاحب بار ، توسط پرسنل آنی بار انجام شود .

نگهداری بار شما در انبار در مبدا

در صورتی که هنگام ارسال بار به آنتورپ وقفه ای در ارائه خدمات رخ دهد می توانید بارتان را در انبارهای آنی بار در گمرک نگهدارید.

صدور بارنامه بین المللی

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود . بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در تاریخ مشخص به شرکت حمل بار مشخص سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در دست خواهید داشت!

ارسال بار به کپنهاگ نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است و امکان انتقال محموله های مختلف به دانمارک را فراهم می نماید .
شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

هزینه باربری از ایران به آنتورپ 

هزینه ارسال بار به آنتورپ یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به آنتورپ استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به آنتورپ بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به آنتورپ دارد.

موارد موثر بر نرخ کرایه ارسال بار به آنتورپ شامل :

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه‌ی حمل
 • هزینه‌ی تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط
 • هزینه بارنامه‌ی بین المللی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به آنتورپ به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به آنتورپ بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

آنتورپ  بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور بلژیک ، یکی از کلانشهرهای اروپا و مرکز استان آنتورپ در بلژیک است. از نظر واحد شهری آنتورپ بزرگترین شهر کشور بلژیک محسوب می‌شود و از نظر ترکیب وسعت شهر و حومه، پس از بروکسل دومین شهر بزرگ بلژیک به شمار می آید. شهر آنتورپ از جمله کلان شهرهای اروپا به شمار می آید که با وجود وسعتی در حدود ۲۰۴ کیلومتر مربع ، همچنان بسیاری از ویژگی های تاریخی خود را حفظ کرده است.

این شهر همچنین پر جمعیت‌ ترین شهر در ناحیه فلاندر (قسمت هلندی زبان بلژیک) به‌ شمار می‌آید. بر اساس آخرین سر شماری، جمعیت آنتورپ در سال ۲۰۱۸ برابر با ۵۲۳٬۲۴۸ نفر بود.

 

شهر آنتورپ در کناره راست رود اسخلدت واقع شده و از قدیم یکی از مراکز مهم فرهنگی و اقتصادی بنلوکس بوده‌ است. این شهر همچنین مقر اصلی فعالیتهای اقتصادی کشور بلژیک به‌شمار می‌آید. بندر آنتورپ از بزرگ‌ترین بندرهای جهان به‌شمار می‌آید. بندر آنتورپ دومین بندر بزرگ اروپا و یکی از مراکز مهم ترابری و تجارت در این قاره محسوب می‌شود. این بندر همچنین بزرگ‌ترین مجموعه یکپارچه پتروشیمی اروپا را در خود جای داده‌است.

Tags: ارسال بار به بروکسل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع