باربری کامیون لنگرود ( 10 تن و 15 تن )

حمل بار با کامیون به لنگرود

باربری کامیون لنگرود در استان گیلان بصورت تخصصی و حرفه ای و ارزان بصورت همه روزه و ارزان قیمت در کمترین زمان ممکن توسط باربری آنی بار انجام میشود . ارسال محموله های تجاری و صنعتی با نازلترین نرخ کرایه با کامیون 10 تن و 15 تن و 911 به همه نقاط استان گیلان مخصوصا شهرستان لنگرود 

 

 

برای حمل بار به لنگرود با استفاده از کامیون ، آنی بار همه روزه تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات باربری را همراه با بهترین و کاملترین خدمات پشتیبانی در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان جابجایی و ارسال بارهای شما فراهم گردد .

 

 

ما در مجموعه آنی بار ، باربری با کامیون به لنگرود را از هر نقطه ای از کشور مخصوصا از استان تهران به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

 

حمل و نقل بار و کالا و تجهیزات از تهران به لنگرود  با کامیون ۱۰ تن ( تک ) ، کامیون ۱۵ تن ( جفت ) و کامیون ۹۱۱ انجام میگیرد و بنا بر نوع بار شما و شرایط آن ، مناسب ترین خودروی باربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت  . 

 

شما می توانید با مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار ، در انتخاب کامیون مناسب و کاهش هزینه های باربری با کامیون به لنگرود اطلاعات کسب کنید.

 

هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود
هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود

کامیون ۱۵ تن ( جفت ) برای لنگرود

 

 

این کامیون نیز مانند کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بصورت ۲ محور است که توان حمل بار تا تناژ ۱۵ تن بصورت استاندارد و قانونی را دارد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بهترین انتخاب برای حمل و نقل بارهای سنگین که دارای طول حدود ۶ متر ۸۰ و عرض ۲ متر ۳۰ هستند میباشند . 

 

 

باربری با کامیون به لنگرود همراه با خدمات ویژه آنی بار با کمترین هزینه  

 

 

با کامیون ۱۵ تن می توانید انواع دستگاه های صنعتی ، سنگ ساختمانی ، محموله های کارتنی و بسته بندی شده و . . . را بصورت همه روزه از هرنقطه ای از ایران به لنگرود گیلان ارسال کنید. 

 

 

با استفاده از کامیون 10 چرخ می توانید انواع آهن الات با طول 6 متر را به راحتی در این خودرو بارگیری کنید . علاوه بر این ، یکی از استفاده های مهم این خودرو حمل و نقل انواع سنگ و سرامیک تا تناز 15 تن است . 

 

 

ویژه >>  باربری کامیون رودسر بصورت همه روزه و سریع 

کامیون تک _ 10تن
کامیون تک _ 10تن

باربری با کامیون ۱۰ تن ( تک ) به لنگرود

 

 

لنگرود یکی از شهرهای مهم استان گیلان است که همه روزه حجم زیادی از بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی به این شهرستان ارسال میشوند و برای حمل بسیاری از آنها ، کامیون ۱۰ نن مورد استفاده قرار میگیرد .

 

 

کامیون ۱۰ تن یا تک محور توان حمل بار تا وزن ۱۰ تن را دارد و به همین جهت به این نام معروف شده است . این کامیون دارای اتاق بار به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض حدود ۲ متر ۱۰ سانتی متر است که مناسب برای حمل انواع بار و کالا است . 

 

 

باربری با کامیون به لنگرود مناسب حمل انواع بارهای تجاری و صنعتی و ساختمانی می باشد.

 

 

البته محموله های حساس مانند اثاثیه و لوازم منزل را با این کامیون جابجا نمیکنند . 

 

 

برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی و محموله های مختلفی که به صورت بین شهری از تهران به استان گیلان و شهرستان لنگرود ارسال میشوند ، این کامیون بهترین انتخاب است . 

 

کامیون 911
کامیون 911

باربری تهران به لنگرود برای انتقال محموله های سنگین در کمترین زمان ممکن انجام میشود و خدماتی نظیر حمل بار با نیسان به لنگرود نیز آماده باربری برای شما عزیزان است . 

کامیون ۹۱۱ لنگرود

 

 

یکی از انواع خودروی های باربری ، کامیون ۹۱۱ است .

 

 

این کامیون برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که توان حمل بار بالا و اتاق بار بزرگ  از ویژگی های این خودروی باربری محبوب است .

 

 

برای ارسال بار و کالا با کامیون ۹۱۱ از تهران به لنگرود ، ما همه روزه خدمات حمل و نقل بار را در اختیار شما قرار میدهیم تا در کمترین زمان ممکن حمل سریع و تخصصی را انجام دهید .

 

 

ارسال کالا و باربری با کامیون به لنگرود بصورت تخصصی و حرفه ای و با کمترین کرایه انجام می گیرد .

 

 

نکته : برای حمل اثاثیه به لنگرود باید از کامیون های کوچکتر استفاده کرد . کامیونت و خاور مسقف بهترین انتخاب برای اثاث کشی هستند

 

 

عوامل موثر در هزینه باربری با کامیون به لنگرود 

 

 

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار و باربری با کامیون به لنگرود بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . این موارد برای حمل و نقل بارهای مختلف متفاوت هستند و هزینه های حمل و نقل را تحت تاثیر قرار میدهند . 

 

 

برخی از این موارد که در هزینه های باربری با کامیون به لنگرود تاثیرگذارند را در ادامه بررسی خواهیم کرد : 

 

 

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

 

 

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

 

 

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

 

 

مهمترین عامل ، نوع کامیون مورد استفاده میباشد . کامیون ها هر یک برای یک مسیر مشخص دارای هزینه و کرایه های مختلف هستند .

 

باربری با کامیون به لنگرود با کمترین و به صرفه ترین کرایه را از آنی بار بخواهید.  

 

باربری کامیون رشت از خدمات تخصصی آنی بار می باشد که همه روزه با ارزانترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار می گیرد .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ویژه >> باربری کامیون رضوانشهر با کمترین نرخ کرایه 

 

نحوه استعلام کرایه کامیون لنگرود

 

 

برای استعلام کرایه باربری با کامیون به لنگرود و محاسبه موارد موثر در هزینه های حمل و نقل ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار است .

 

 

مشاوران ما با بررسی تمامی موارد موثر در هزینه های حمل و نقل ، علاوه بر ارائه کمترین نرخ کرایه ، مناسب ترین خودروی باربری را نیز در اختیار شما قرار میدهند تا با بهترین خدمات امکان حمل و نقل بار و کالای خود را به لنگرود داشته باشید .

 

 

متخصصین بصورت جداگانه کرایه کامیون 10 تن و 15 تن ( تک و جفت  ) را برای مقاصد مختلف در شهرستان لنگرود در اختیار شما قرار میدهند .

 

جهت درخواست حمل بار با کامیون به لنگرود می توانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع