anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری کامیون لنگرود ( ۱۰ تن و ۱۵ تن )

حمل و نقل همه نوع بار و کالا با انواع کامیون ها از تمام نقاط کشور برای شهرستان لنگرود در استان گیلان بصورت تخصصی و حرفه ای و ارزان . ارسال محموله های تجاری و صنعتی با نازلترین نرخ کرایه با کامیون ۱۰ تن و ۱۵ تن و ۹۱۱ به همه نقاط استان گیلان مخصوصا شهرستان لنگرود 

 

حمل بار با کامیون به لنگرود

 

برای حمل بار به لنگرود با استفاده از کامیون  ، آنی بار همه روزه تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات باربری را همراه با بهترین و کاملترین خدمات پشتیبانی در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان جابجایی و ارسال بارهای شما فراهم گردد .

 

 

ما در مجموعه آنی بار ، حمل بار با کامیون را از هر نقطه ای از کشور مخصوصا از استان تهران به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

 

حمل و نقل بار و کالا و تجهیزات از تهران به لنگرود  با کامیون ۱۰ تن ( تک ) ، کامیون ۱۵ تن ( جفت ) و کامیون ۹۱۱ انجام میگیرد و بنا بر نوع بار شما و شرایط آن ، مناسب ترین خودروی باربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت  . 

 

شما می توانید با مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار ، در انتخاب کامیون مناسب و کاهش هزینه های باربری خود را همکاری بفرمایید . 

 

 

کامیون ۱۵ تن ( جفت ) برای لنگرود

 

این کامیون نیز مانند کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بصورت ۲ محور است که توان حمل بار تا تناژ ۱۵ تن بصورت استاندارد و قانونی را دارد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بهترین انتخاب برای حمل و نقل بارهای سنگین که دارای طول حدود ۶ متر ۸۰ و عرض ۲ متر ۳۰ هستند میباشند . 

 

 

 

با کامیون ۱۵ تن می توانید انواع دستگاه های صنعتی ، سنگ ساختمانی ، محموله های کارتنی و بسته بندی شده و . . . را بصورت همه روزه از هرنقطه ای از ایران به لنگرود گیلان ارسال کنید . 

 

 

با استفاده از کامیون ۱۰ چرخ می توانید انواع آهن الات با طول ۶ متر را به راحتی در این خودرو بارگیری کنید . علاوه بر این ، یکی از استفاده های مهم این خودرو حمل و نقل انواع سنگ و سرامیک تا تناز ۱۵ تن است . 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود
  هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود

   

   

  ویژه >>  باربری کامیون رودسر بصورت همه روزه و سریع 

   

  باربری با کامیون ۱۰ تن ( تک ) به لنگرود

   

  لنگرود یکی از شهرهای مهم استان گیلان است که همه روزه حجم زیادی از بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی به این شهرستان ارسال میشوند و برای حمل بسیاری از آنها ، کامیون ۱۰ نن مورد استفاده قرار میگیرد .

   

   

  کامیون ۱۰ تن یا تک محور توان حمل بار تا وزن ۱۰ تن را دارد و به همین جهت به این نام معروف شده است . این کامیون دارای اتاق بار به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض حدود ۲ متر ۱۰ سانتی متر است که مناسب برای حمل انواع بار و کالا است . 

   

   

  البته محموله های حساس مانند اثاثیه و لوازم منزل را با این کامیون جابجا نمیکنند . 

   

   

   

  برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی و محموله های مختلفی که به صورت بین شهری از تهران به استان گیلان و شهرستان لنگرود ارسال میشوند ، این کامیون بهترین انتخاب است . 

   

   

   

  کامیون ۹۱۱ لنگرود

   

   

  یکی از انواع خودروی های باربری ، کامیون ۹۱۱ است .

   

   

  این کامیون برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که توان حمل بار بالا و اتاق بار بزرگ  از ویژگی های این خودروی باربری محبوب است .

   

   

  برای ارسال بار و کالا با کامیون ۹۱۱ از تهران به لنگرود ، ما همه روزه خدمات حمل و نقل بار را در اختیار شما قرار میدهیم تا در کمترین زمان ممکن حمل سریع و تخصصی را انجام دهید .

   

   

  ارسال بار و کالا با کامیون ها به لنگرود بصورت تخصصی و حرفه ای و با کمترین کرایه انجام میگیرد .

   

  کامیون 911
  کامیون ۹۱۱

   

   

   

  نکته : برای حمل اثاثیه به لنگرود باید از کامیون های کوچکتر استفاده کرد . کامیونت و خاور مسقف بهترین انتخاب برای اثاث کشی هستند . 

   

   

  عوامل موثر در هزینه کامیون لنگرود 

   

   

  نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . این موارد برای حمل و نقل بارهای مختلف متفاوت هستند و هزینه های حمل و نقل را تحت تاثیر قرار میدهند . 

   

   

  برخی از این موارد که در هزینه های باربری تاثیرگذارند را در ادامه بررسی خواهیم کرد : 

   

   

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

   

   

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

   

   

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

   

   

  مهمترین عامل ، نوع کامیون مورد استفاده میباشد . کامیون ها هر یک برای یک مسیر مشخص دارای هزینه و کرایه های مختلف هستند . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  ویژه >> باربری کامیون رضوانشهر با کمترین نرخ کرایه 

   

  نحوه استعلام کرایه کامیون لنگرود

   

   

   

  برای استعلام کرایه کامیون و محاسبه موارد موثر در هزینه های حمل و نقل ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار است .

   

   

  مشاوران ما با بررسی تمامی موارد موثر در هزینه های حمل و نقل ، علاوه بر ارایه کمترین نرخ کرایه ، مناسب ترین خودروی باربری را نیز در اختیار شما قرار میدهند تا با بهترین خدمات امکان حمل و نقل بار و کالای خود را به لنگرود داشته باشید .

   

   

   

  متخصصین بصورت جداگانه کرایه کامیون ۱۰ تن و ۱۵ تن ( تک و جفت  ) را برای مقاصد مختلف در شهرستان لنگرود در اختیار شما قرار میدهند . 

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد