anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری کامیون لنگرود ( ۱۰ تن و ۱۵ تن )

حمل و نقل همه نوع بار و کالا با انواع کامیون ها از تمام نقاط کشور برای شهرستان لنگرود در استان گیلان بصورت تخصصی و حرفه ای و ارزان . ارسال محموله های تجاری و صنعتی با نازلترین نرخ کرایه با کامیون ۱۰ تن و ۱۵ تن و ۹۱۱ به همه نقاط استان گیلان مخصوصا شهرستان لنگرود 

 

حمل بار با کامیون به لنگرود

 

برای حمل بار به لنگرود با استفاده از کامیون  ، آنی بار همه روزه تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات باربری را همراه با بهترین و کاملترین خدمات پشتیبانی در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان جابجایی و ارسال بارهای شما فراهم گردد .

 

 

ما در مجموعه آنی بار ، حمل بار با کامیون را از هر نقطه ای از کشور مخصوصا از استان تهران به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

 

حمل و نقل بار و کالا و تجهیزات از تهران به لنگرود  با کامیون ۱۰ تن ( تک ) ، کامیون ۱۵ تن ( جفت ) و کامیون ۹۱۱ انجام میگیرد و بنا بر نوع بار شما و شرایط آن ، مناسب ترین خودروی باربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت  . 

 

شما می توانید با مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار ، در انتخاب کامیون مناسب و کاهش هزینه های باربری خود را همکاری بفرمایید . 

 

 

کامیون ۱۵ تن ( جفت ) برای لنگرود

 

این کامیون نیز مانند کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بصورت ۲ محور است که توان حمل بار تا تناژ ۱۵ تن بصورت استاندارد و قانونی را دارد . کامیون ۱۵ تن یا جفت بهترین انتخاب برای حمل و نقل بارهای سنگین که دارای طول حدود ۶ متر ۸۰ و عرض ۲ متر ۳۰ هستند میباشند . 

 

با کامیون ۱۵ تن می توانید انواع دستگاه های صنعتی ، سنگ ساختمانی ، محموله های کارتنی و بسته بندی شده و . . . را بصورت همه روزه از هرنقطه ای از ایران به لنگرود گیلان ارسال کنید . 

با استفاده از کامیون ۱۰ چرخ می توانید انواع آهن الات با طول ۶ متر را به راحتی در این خودرو بارگیری کنید . علاوه بر این ، یکی از استفاده های مهم این خودرو حمل و نقل انواع سنگ و سرامیک تا تناز ۱۵ تن است . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود
  هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود

   

   

  ویژه >>  باربری کامیون رودسر بصورت همه روزه و سریع 

   

  باربری با کامیون ۱۰ تن ( تک ) به لنگرود

   

  لنگرود یکی از شهرهای مهم استان گیلان است که همه روزه حجم زیادی از بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی به این شهرستان ارسال میشوند و برای حمل بسیاری از آنها ، کامیون ۱۰ نن مورد استفاده قرار میگیرد .

  کامیون ۱۰ تن یا تک محور توان حمل بار تا وزن ۱۰ تن را دارد و به همین جهت به این نام معروف شده است . این کامیون دارای اتاق بار به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض حدود ۲ متر ۱۰ سانتی متر است که مناسب برای حمل انواع بار و کالا است . 

  البته محموله های حساس مانند اثاثیه و لوازم منزل را با این کامیون جابجا نمیکنند . 

   

  برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی و محموله های مختلفی که به صورت بین شهری از تهران به استان گیلان و شهرستان لنگرود ارسال میشوند ، این کامیون بهترین انتخاب است . 

   

   

  کامیون ۹۱۱ لنگرود

  یکی از انواع خودروی های باربری ، کامیون ۹۱۱ است .

  این کامیون برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که توان حمل بار بالا و اتاق بار بزرگ  از ویژگی های این خودروی باربری محبوب است .

  برای ارسال بار و کالا با کامیون ۹۱۱ از تهران به لنگرود ، ما همه روزه خدمات حمل و نقل بار را در اختیار شما قرار میدهیم تا در کمترین زمان ممکن حمل سریع و تخصصی را انجام دهید .

  ارسال بار و کالا با کامیون ها به لنگرود بصورت تخصصی و حرفه ای و با کمترین کرایه انجام میگیرد .

  عوامل موثر در هزینه کامیون لنگرود 

   

   

  نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . این موارد برای حمل و نقل بارهای مختلف متفاوت هستند و هزینه های حمل و نقل را تحت تاثیر قرار میدهند . 

   

   

  برخی از این موارد که در هزینه های باربری تاثیرگذارند را در ادامه بررسی خواهیم کرد : 

   

   

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

   

   

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

   

   

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

   

   

  مهمترین عامل ، نوع کامیون مورد استفاده میباشد . کامیون ها هر یک برای یک مسیر مشخص دارای هزینه و کرایه های مختلف هستند . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  ویژه >> باربری کامیون رضوانشهر با کمترین نرخ کرایه 

   

  نحوه استعلام کرایه کامیون لنگرود

   

  برای استعلام کرایه کامیون و محاسبه موارد موثر در هزینه های حمل و نقل ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار است .

   

   

  مشاوران ما با بررسی تمامی موارد موثر در هزینه های حمل و نقل ، علاوه بر ارایه کمترین نرخ کرایه ، مناسب ترین خودروی باربری را نیز در اختیار شما قرار میدهند تا با بهترین خدمات امکان حمل و نقل بار و کالای خود را به لنگرود داشته باشید .

   

   

   

  متخصصین بصورت جداگانه کرایه کامیون ۱۰ تن و ۱۵ تن ( تک و جفت  ) را برای مقاصد مختلف در شهرستان لنگرود در اختیار شما قرار میدهند . 

   

  این مقاله را به اشتراک بگذارید
  Print this page
  Print
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد