حمل بار به قزوین | باربری تهران به قزوین

ارزانترین خدمات باربری تهران به قزوین با آنی بار

 

باربری تهران به قزوین به عنوان یکی از خدمات همه روزه و تخصصی آنی بار امکان انتقال سریع و ایمن محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نماید . ما در باربری تهران به قزوین با بهترین تعرفه های باربری محموله های شما را بارگیری و در سریعترین زمان ممکن منتقل خواهیم نمود . 

باربری تهران به قزوین آنی بار امکان ارسال محموله ها از همه نقاط استان تهران را فراهم می نماید و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشد . 

برای باربری تهران به قزوین از بهترین بیمه نامه استفاده می شود و تا 100 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.

 

برای حمل بار به قزوین ، آنی بار اتواع خودروهای باربری را در اختیار شما قرار قرار میدهد :

 

 

 • حمل بار با انواع کامیون ( 10 تن / 15 تن / 911 )
 • باربری با انواع خاور  ( مسقف / روباز ) 
 • باربری با انواع تریلی ( کفی ، چادری ، کمرشکن ) 
 • حمل بار با نیسان وانت 

 

 

علاوه بر باربری تهران به قزوین ، باربری تهران به زنجان و حمل بار به رشت نیز ازجمله خدمات تخصصی تیم آنی بار هستند که همه روزه به شما عزیزان ارائه خواهند شد. 

ارسال بار و کالا از تهران به قزوین

 

باربری تهران به قزوین یکی از خدماتی است که شرکت حمل و نقل سراسری آنی بار با کمترین هزینه به شما ارائه می نماید و امکان انتقال انواع کالا را برای شما بزرگواران فراهم می نماید . مجموعه آنی بار همه نوع بار و کالا های مختلف را در کمترین زمان ممکن به قزوین منتقل میکند که این از ویژگی های تخصصی آنی بار است.

 

 • حمل بار به قزوین  ، حمل بار از تهران به قزوین ، باربری تهران به قزوین
 • حمل کالا از تهران قزوین،باربری ارزان قزوین،باربری نزدیک آزادی

 

برای باربری تهران به قزوین ، آنی بار در کمترین زمان در خدمت شماست.  اگر قصد ارسال بار و کالا از تهران به قزوین را دارید ، آنی بار آماده ارائه خدمات ویژه به شما می باشد.

 

 

شهر قزوین با مرکزیت قزوین نزدیک به استان البرز و زنجان یکی از قطب های صنعتی ایران میباشد. قزوين یکی از شهرهای ایران در غرب و مرکز استان و شهرستان قزوین است.

 

خدمات باربری تهران به قزوین با اسنپ بار ( باربری اسنپ )  بصورت همه روزه و دربستی انجام میشود . 

 

 

شرکت آنی بار و مشاورین با در اختیار داشتن انواع کامیون های سبک و سنگین و انواع تریلی امادگی باربری تهران به قزوین و شهرهای استان را دارد.

 

 

نرخ کرایه باربری تهران به قزوین در تاریخ 25 شهریور 1402

 

نوع ماشین کرایه ظرفیت ماشین
نیسان 800 هزارتومان 2 تن
خاور روباز 1 میلیون و 400 هزارتومان 4 تن
کامیون 911 1 میلیون و 510 هزارتومان 6 تن
کامیون تک 1 میلیون و 800 هزارتومان 10 تن
کامیون جفت 2 میلیون و 500 هزارتومان 15 تن
تریلی 3 میلیون و 600 هزارتومان 22 تن

 

برای استعلام نرخ کرایه به روز و دقیق با شماره های آنی بار در تماس باشید.

 

حمل بار به قزوين
حمل بار به قزوين

میزان رضایت مشتریان آنی بار : 

بختیاری- تک- قزوین 

آقای عسگری – نیسان قزوین 

ارسال بار و کالا از قزوین به تهران

 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار به صورت همه روزه خدمات باربری تهران به قزوین و از قزوین به تهران را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می نماید.

 

 

ارسال بارهای سبک و سنگین به صورت همه روزه از شهرستان های استان قزوین به تهران در کمترین زمان . باربری تهران به قزوین با انواع خودرو های حمل و نقل در کوتاه ترین زمان 

 

 • باربری و حمل کیسه مواد به قزوین
 • حمل و باربری تره بار به قزوین
 • ارسال مواد پلاستیک به قزوین
 • باربری و حمل آهن به قزوین
 • باربری و حمل ورق به قزوین
 • حمل بشکه مواد به قزوین
 • حمل ام دی اف به قزوین
 • حمل لاستیک به قزوین
 • حمل جهیزیه به قزوین
 • حمل میلگرد به قزوین
 • حمل چوب به قزوین
 • حمل خودرو به قزوین

 

برای باربری تهران به قزوین ، آنی بار با تکیه به تجربه چندین ساله خود امکان انتقال همه نوع محموله و کالاها را برای شما فراهم نموده است . شما می توانید در اسرع وقت با کمترین هزینه محموله های تخصصی و عادی خود را منتقل نمایید.

 

برای باربری تهران به قزوین ، امکان ارسال بار از شهر های مختلف استان تهران نیز فراهم است . علاوه بر این البرز ( کرج ) نیز تحت پوشش خدمات آنی بار است.

 

باربری بین شهری با کمترین نرخ کرایه

 

 

باربری به قزوين از تمام نقاط کشور

 

برای باربری تهران به قزوین راه های مناسبی برای حمل بار هست.  صاحبین بار میتوانند از باربری مطمئن برای حمل بار خود درخواست ماشین کنند.

 

 

شرکت آنی بار و مشاورین به صورت آنلاین با داشتن ماشینهای سبک و سنگین برای باربری تهران به قزوین آماده میباشد. آنی بار به صورت حرفه ای و تخصصی ، ارسال بار و کالا از تمامی نقاط کشور به قزوین را بصورت همه روزه در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

شما می توانید از هرنقطه از کشور در کمترین زمان ممکن درخواست حمل و نقل و جابجایی انواع بار و کالا را به مقصد استان قروین ارسال کنید.

 

 

تمامی شهر ها ، شهرستان ها ، بنادر و گمرکات مرزی تحت پوشش خدمات ما هستند . آنی بار همه روزه خدمات حمل و نقل و باربری تهران به قزوین و به تمامی نقاط کشور را انجام می دهد.

 

 

باربری با کامیون از تهران به قزوین

 

 

آنی بار انواع کامیون را برای باربری تهران به قزوین در اختیار شما قرار می دهد و محموله های مختلف شما را در اسرع وقت حمل خواهد نمود . 

 

 

حمل بار با کامیون به قزوین به صورت کاملا حرفه ای و با انواع تریلی

 

 

برای باربری تهران به قزوین با کامیون  ، میبایست اطلاعات کاملی در خصوص نوع بار و وزن و ابعاد بار خود داشته باشید. اگر اطلاعات کافی ندارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

 

 • باربری با کامیون تک : کامیون تک برای باربری تهران به قزوین بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . این کامیون دارای اتاق بار به طول 5/80 است و عرض اتاق آن حدود 2/10 می باشد .
 • باربری با کامیون جفت : برای باربری تهران به قزوین ، کامیون جفت نیز برای بارگیری محموله های15 تنی مورد استفاده قرار میگیرد . 
 • باربری با کامیون 911

 

برای باربری تهران به قزوین با استفاده از کامیون ، باید به این نکته توجه داشت که کامیون ها دارای ابعاد و توان حمل مشخصی هستند و قبل از اقدام به انتخاب کامیون باید شرایط محموله خود را بررسی نموده و بر همین اساس بهترین کامیون  را انتخاب کنید. 

 

 

بهترین خدمات باربری تهران به قزوین با ارزانترین نرخ کرایه توسط کامیون های آنی بار انجام میشود.

 

 

باربری تهران به قزوین با کامیون 10 تن

 

 

کامیون 10 تن یا کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مناسب است و امکان جابجایی محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما به قزوین را در اسرع وقت فراهم می نماید. باربری تهران به قزوین با کامیون تک  با ارزانترین نرخ کرایه کامیون انجام میشود و شما می توانید محموله خود را تحت پوشش بیمه نامه کامل آنی بار به این شهرستان زیبا ارسال کنید. 

 

باربری تهران به قزوین با کامیون 10 تن تنها با یک تماس تلفنی امکانپذیر است . ابعاد این نوع کامیون بصورت زیر میباشد : 

 

 

 • طول اتاق بار = 5 متر و 80 سانتی متر 
 • عرض اتاق بار = 2 متر و 10 سانت 
 • توان حمل بار = 10 تن 

 

کامیون تک معمولا برای بارگیری محموله های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد .باربری تهران به قزوین با کامیون تک بصورت همه روزه برای انتقال انواع محموله های تا 10 تن مورد استفاده قرار میگیرد. 

 

برای سفارش خدمات باربری تهران به قزوین با کامیون و یا استعلام کرایه، با شماره پنج رقمی آنی بار در تماس باشید.

 

حمل بار با کامیون جفت ( 15 تن ) از تهران به قزوین

 

 

برای باربری تهران به قزوین  ، در صورتی که محموله شما سنگین تر از 10 تن باشد ، می توانید از کامیون جفت استفاده کنید . کامیون جفت توان حمل بار تا 15 تن را دارد و اتاق بار آن بزرگتر از کامیون تک است . 

 

 

کامیون 15 تن را میتون برای حمل محموله های با طول 6 متر مانند پروفیل و لوله استفاده کرد . ابعاد و شرایط کامیون جفت بصورت زیر است: 

 

 • طول اتاق بار = 6 متر و 80 سانتی متر 
 • عرض اتاق بار = 2 متر و 30 سانت 
 • توان حمل بار = 15 تن 

 

 

کامیون ها دارای ابعاد مختلفی هستند و توان حمل بار متفاوتی دارند . از همین جهت برای باربری تهران به قزوین باید کامیون مناسب با محموله و شرایط انرا انتخاب نمایید تا با کمترین هزینه و با بالاترین ایمنی محموله شما به مقصد برسد. 

 

باربری کامیون بین شهری
باربری کامیون بین شهری

خدمات حمل بار با تریلی به قزوین

 

برای باربری تهران به قزوین در صورتی که محموله های شما دارای وزن زیادی باشند باید از تریلی ها استفاده کرد . این خودروهای باربری در کمترین زمان بارهای با وزن حدود 23-24 تن را حمل خواهند کرد.

 

تریلی ها انواع مختلفی دارند و انتقال محموله های متفاوتی با آنها انجام میشود . برای باربری تهران به قزوین ، همه روزه از طریق شماره 5 رقمی ما میتوانید خدمات مورد نیاز در اختیار داشته باشید.

 

حمل بار با تریلی کفی

 

در خدمات باربری تهران به قزوین ، برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل بار و کالا امکان حمل بار تا 23-24 تن را دارند و برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار میگیرند. 

 

 

 • طول کفی تریلی = از 12 متر تا 13 متر 60 سانت 
 • عرض تریلی کفی = 2/5 متر 
 • توان حمل بار استاندارد = 23-24 تن 

 

 

باربری تهران به قزوین با استفاده از تریلی کفی و تریلی بغلدار بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه تونسط آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود و خدمات بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه میباشد . 

 

باربری تریلی کفی
باربری تریلی کفی

حمل بار با تریلی ترانزیت چادری

 

 

برای باربری از تهران به قزوین در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . در خدمات باربری تهران به قزوین ، تریلی چادری برای حمل بار تا تناژ 23-24 تن مورد استفاده قرار میگیرد و به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا میشوند.

 

 

 • طول اتاق بار = 13 متر و 60 سانتی متر 
 • عرض اتاق بار = 2/5 متر 
 • ارتفاع اتاق = 2/70 _ 2/80 
 • توان حمل بار = 23-24 تن 

 

تریلی های آنی بار برای حمل بارهای با ابعاد عادی و ترافیکی در اختیار شما قرار میگیرند. برای باربری تهران به قزوین ، انتخاب تریلی مناسب تاثیر مستقیم روی هزینه و همچنین ایمنی بار شما خواهد داشت . با مشاوران ما در تماس باشید تا در کمترین زمان و با بالاترین ایمنی محموله خود را به سایر نقاط کشور ارسال کنید. 

باربری با خاور مسقف و روباز به قزوین

 

حمل بار و باربری تهران به قزوین با انواع خاور روباز و مسقف بصورت همه روزه و تخصصی در کمترین زمان ممکن انجام میشود. از انواع خاور برای حمل بارهای نیمه سنگین ( حدود 3 تن ) استفاده می گردد. یکی دیگر از مواردی که از خاور استفاده می شود ، برای اسباب کشی می باشد.

 

 

آنی بار خدمات باربری را با کمترین هزینه با انواع خاور مسقف و روباز به شما ارائه می نماید. برای اسباب کشی  و ارسال لوازم حساس و بسته بندی شده ، بهترین و مناسب ترین گزینه خاور مسقف می باشد.

 

 

باربری تهران به قزوین را می توانید با استفاده از خاور بغل بازشو که برای بارگیری محموله های روی پالت مناسب است نیز انجام دهید.

 

باربری خاور
باربری خاور

علاوه بر باربری تهران به قزوین ،  حمل بار به همدان با ارزانترین تعرفه های حمل و نقل و باربری انجام میشود و محموله های شما در اسرع وقت جابجا می شوند . 

 

کمترین کرایه باربری به قزوین چقدر است ؟

 

هموطنان گرامي جهت اطلاع از تعرفه و هزينه حمل بار به قزوين ، به سادگي مي توانند با كارشناسان باربري آني بار تماس حاصل نموده و تمامي اطلاعات لازم در خصوص حمل و نقل و كرايه باربری تهران به قزوین اطلاع يابند.

 

 

كرايه باربری تهران به قزوین متاسفانه داراي نرخ ثابت و تعرفه مشخصي نمي باشد.

 

 

از همين جهت مي بايست صاحبين بار در روز بارگيري خود اقدام به استعلام کرایه باربری تهران به قزوین نمايند.

 

 

از همين جهت در روز بارگيري خود اقدام به تماس با مشاوران باربري آني بار نماييد تا به روز ترين نرخ حمل بار را به شما ارائه نمايند.

 

 

 

 • کرایه کامیون تک برای قزوین : 850 هزار تومان 
 • کرایه کامیون جفت برای قزوین : 1 میلیون و 150 هزار تومان 
 • کرایه تریلی قزوین : 1 میلیون و 400 هزار تومان 

 

نرخ کرایه اعلام شده برای باربری تهران به قزوین بصورت همه روزه متغیر خواهد بود. از همین جهت ، برای استعلام هزینه های حمل و نقل باید بصورت تلفنی استعلام کرایه دقیق را انجام دهید. 

 

برای اطلاع از دقیق ترین قیمت باربری تهران به قزوین ، شماره 5 رقمی آنی بار و مشاوره رایگان آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. 

 

كاميون حمل بار به قزوين
كاميون حمل بار به قزوين

اسباب کشی به قزوین 

 

 

خدمات باربری تهران به قزوین که توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود ، شامل خدمات اسباب کشی نیز میباشد . برای حمل اسباب کشی به قزوین و شهرهای استان دو راه وجود دارد که بتوان این کار ار انجام داد.

 

 

راه اول استفاده از کامیونهای خاور اطاقدار چوبی با داشتن چادر برزنتی و راه دوم استفاده از خاور مسقف چادر دار . اگر هوای بارانی باشد بهترین راه استفاده از خاور چادری مسقف میباشد.

 

 

راه دوم : استفاده از کامیونت مسقف مخصوص اسباب کشی که بالاترین ایمنی را برای محموله شما به ارمغان می آورد .

 

 

شرکت آنی بار و مشاورین باربری مطمئن در تهران میباشد که بهترین سرویس را به شما مشتریان گرامی ارائه میدهد.

 

 

شرکت آنی بار و مشاورین در طول شبانه روز آماده پاسخگویی میباشد و اکازیون ترین نرخ باربری تهران به قزوین و شهرهای استان را به شما پیشنهاد میکند.

 

 

امیدواریم خادم خوبی برای شما بزرگواران باشیم.

 

"<yoastmark

 

حمل محموله های سنگین برای قزوین 

 

یکی از تخصص های آنی بار برای حمل باربری تهران به قزوین  ، حمل محموله های سنگین و فوق سنگین برای قزوین است . این محموله ها دارای ابعادی غیر متعارف یا وزنی غیر متعارف هستند . از همین جهت حمل و نقل آنها نیز بسیار تخصصی و دشوار است. 

 

برای حمل بار به قزوین در صورتی که محموله شما از نظر ابعاد و شرایط غیر استاندارد باشد از تریلی کمرشکن و یا بوژی استفاده میشود . این دستگاه  ها برای حمل بارهای چند 10 تنی یا چند 100 تنی طراحی شده اند که با ایمنی بالا و تحت مجوز های مخصوص امکان تردد در جاده ها را پیدا خواهند کرد. 

 

برای باربری تهران به قزوین در صورتی که محموله های با شرایط غیر استاندارد را جابجا کنیم ، بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله بصورت کامل برای پوشش خسارات مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 

 

باربری تهران به قزوین به دلیل سابقه طولانی و درخشان در حمل و نقل سنگین ، همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیارتان قرار میدهد.

 

حمل و نقل سنگین تخصصی
حمل و نقل سنگین تخصصی

باربری تهران به قزوین را به متخصص آن بسپارید تا بدون خسارت و هزینه های گزاف محموله های شخصی ، صنعتی و تجاری شما به قزوین انتقال یابند. 

 

حمل بار به کرمانشاه با ارزانترین قیمت و با بهترین مشاوره و بیمه نامه انجام میشود. 

 

 

باربری از تهران به شهرک صنعتی قزوین

 

 

اگر قصد باربری تهران به قزوین را دارید ، آنی بار از تمامی نقاط تهران به شهرک های صنعتی قزوین خدمات باربری را ارائه می نماید.

 

شهرک های صنعتی قزوین ازجمله بزرگترین و مهمترین شهرک های صنعتی کشور می باشند.

 

باربری تهران به قزوین با انواع کامیون ها و تریلی ها در آنی بار 

 

 • شهرک صنعتی آراسنج 
 • شهرک صنعتی لیا 
 • شهرک صنعتی آبیک 
 • شهرک صنعتی شال 
 • شهرک صنعتی کاسپین 
 • شهرک صنعتی البرز 
 •  و . . . . . 

 

باربری تهران به قزوین بصورت همه روزه انواع خودرو برای حمل و نقل محموله های صنعتی برای شهرک صنعتی ها را در اختیار شما قرار میدهد تا بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

 

بهترین و کاملترین بیمه نامه باربری تهران به قزوین

 

 

برای باربری تهران به قزوین ، آنی بار بهترین و جامع ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهد.  برای ارسال بار با بیمه نامه می بایست ارزش بار به صورت دقیق به مشاوران آنی بار اعلام گردد.

 

 

بیمه نامه تمامی خسارات وارده به بار در زمان باربری تهران به قزوین را به صورت کامل پوشش می دهد. بیمه نامه آنی بار تمامی خسارات احتمالی وارده به بار را تحت پوشش کامل قرار می دهد.

 

 

 • شکستگی
 • آتش سوزی 
 • سرقت و آبخوردگی و . . . . . .

 

 

بیمه نامه مورد استفاده برای باربری تهران به قزوین ، تا سقف 100 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیار شما قرار میدهد که در صورتی که ارزش محموله شما بیش از این مقدار باشد افزایش پوشش در کمترین زمان با کمترین هزینه انجام میشود.

 

حمل انواع بار و کالا از باربری تهران به شهرستان با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

برای باربری تهران به اراک نیز آنی بار همه روزه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

باربری نیسان به قزوین از تمام نقاط تهران

 

آنی بار برای حمل بار به قزوین با نیسان ، بهترین خدمات را در زمان کوتاه به شما ارائه می نماید . باربری تهران به قزوین با نیسان نیز با بیمه نامه های کامل و جامع همراه خواهد بود.

 

 

باربری با نیسان فقط از مبدا تهران امکان پذیر می باشد.

 

 

نیسان وانت توان حمل نهایتا 2 تن بار را دارد و ابعاد اتاق بار آن در عرض حدود 1 متر و 30 سانتی متر و در طول حدود 2 متر است.

 

 

باربری تهران به قزوین با استفاده از نیسان وانت بصورت همه روزه انجام میشود و بارگیری در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد . 

 

حمل بار با نیسان به قزوین
حمل بار با نیسان به قزوین

باربری تهران به قزوین با مشاوره کارشناسی و حرفه ای

 

برای حمل بار به قزوین ، آنی بار بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را در اختیار شما قرار می دهد. کارشناسان آنی بار در کمترین زمان ممکن کامل ترین خدمات مشاوره را به شما ارائه خواهند نمود.

 

 

علاوه بر ارائه خدمات مشاوره ، با نصب اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار در هر ساعت از شبانه امکان درخواست باربری تهران به قزوین را خواهید داشت.

 

 

برای دانلود و نصب اپلیکیشن به مارکت بازار مراجعه نمایید یا اپلیکیشن باربری آنی بار را دانلود نمایید.

 

 

مشاورین آنی بار در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 

 

 • حمل بار به قزوین،اسباب کشی به قزوین،حمل بار خدماتی تجاری به قزوین
 • مشاوره اسباب کشی به قزوین ،پیشنهاد کرایه قزوین،کامیون تهران به قزوین

 

تیم حرفه ای آنی بار ، همه روزه خدمات باربری تهران به قزوین یا از سایر شهر های کشور برای قزوین را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا امکان انتقال انواع بار و کالا در اسرع وقت برای شما فراهم شود . حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی با انواع کامیون و تریلی ، خاور و نیسان وانت فراهم است . علاوه بر این ، انتقال محموله های ویژه نیز توسط آنی بار انجام میشود .

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات باربری تهران به قزوین را طریق آنی بار تجربه کنید .

Tags: حمل بار به الموت

10 دیدگاه دربارهٔ «حمل بار به قزوین | باربری تهران به قزوین»

 1. سلام من برای حمل اثاثیه منزلم از شرکت شما ماشین گرفتم خیلی راضی بودم با خیال راحت اثاث کشی کردم و به وسایلم کوچیکترین خسارتی وارد نشد.ممنون از شما

 2. سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم کرایه ماشین رو قبل از حمل باید پرداخت کنیم یا بعد از حمل و اینکه کرایه به شرکت واریز میشه یا به راننده؟سپاس

 3. سلام میشه ابعاد خاور معمولی و بگید میخوام ببینم برای اثاث منزلم یه خاور کافیه یا نه مرسی؟

 4. سلام وقت بخیر
  ببخشید شما داخل قزوین هم بارگیری دارید؟یعنی جا به جایی داخل قزوین باشه انجام میدید؟

  1. کارشناس محتوا ( عباسی )

   سلام مسعود جان عزیز
   مایه افتخار هست که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع