بنر آنی بار

فریت بار هوایی به بلغارستان ( فریت مسافری بلغارستان )

فریت بار مسافری برای بلغارستان با کمترین هزینه 

برای فریت بار به بلغارستان ، همه روزه آنی بار آماده انتقال محموله های شما می باشد و با کمترین هزینه محموله های شما را بصورت مسافری به بلغارستان ارسال خواهد نمود . برای فریت بار به بلغارستان ، همه روزه انتقال محموله های شما از فرودگاه امام خمینی در اسرع وقت و با بهترین نرخ کرایه و کیفیت انجام میشود . 

 

 

ارسال بار به بلغارستان چه به صورت فریت بار و چه به صورت کارگو در اسرع وقت انجام میشود . آنی بار برای فریت بار به بلغارستان کمترین نرخ کرایه و هزینه را نسبت به سایر شرکت های باربری در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را در کمترین زمان ممکن منتقل نمایید . 

 

فریت بار به بلغارستان با استفاده از برترین و معتبرترین ایرلاین های بین المللی و ایرانی انجام میشود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه استفاده میشود. 

 

 • فرودگاه صوفیه
 • فرودگاه بین المللی پلوودیوف
 • فرودگاه بورگاس
 • فرودگاه وارنا

 

فرودگاه های بین المللی بلغارستان قابلیت ارسال محموله های شما را دارند . ما همه روزه فریت بار به بلغارستان را در اسرع وقت انجام خواهیم داد .

فریت و کارگو برای بلغارستان
فریت و کارگو برای بلغارستان

 

مجموعه آنی بار علاوه بر بلغارستان خدمات باربری را برای سایر کشور های جهان نیز ارائه می نماید . حمل بار به آلمان نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل میشوند . 

لیست کالاهای ممنوعه برای فریت بار به بلغارستان 

برخی از کشورها علاوه بر کالاهای خطرناک و موارد ممنوعه که توسط یاتا اعلام شده موارد دیگری هم تحت عنوان اقلام ممنوعه اعلام می کنند.این لیست ممنوعه بر اساس فرهنگ ، شرایط و قوانین حاکم بر یکی کشور می تواند متفاوت باشد . برای فریت بار به بلغارستان هم لیست کالاهای ممنوعه را به شکل زیر اعلام کرده است:

 

 • فرستنده / گیرنده های بی سیم
 • سلاح های آتشین
 • مواد منفجره
 • مواد مخدر
 • مایعات
 • ارز، طلا و جواهر
 • آهنربا و باتری

 

علاوه بر فریت بار به بلغارستان ، برای فریت بار به ارمنستان نیز می توانید از خدمات تخصصی آنی بار بهره مند شوید . 

 

 

فریت بار صنایع دستی به بلغارستان

 

یکی از ویژگی های خدمات فریت بار به بلغارستان آنی بار امکان ارسال صنایع دستی میباشد . شما می‌توانید از مسیر هوایی برای ارسال یا حمل صنایع دستی به کشور بلغارستان استفاده کنید. اگر به منظور تجارت قصد صادرات صنایع دستی به بلغارستان را دارید، باید نسبت به تکمیل مدارک و هزینه های مربوط به گمرک نیز اطلاعات کسب کنید.

 

برای اطلاع در این زمینه کافی است با شماره های درج شده تماس گرفته تا پرسنل مجموعه آنی بار به شما راهنمایی لازم درمورد قوانین حمل هوایی و گمرک کشور بلغارستان ارائه دهند. 

 

علاوه بر فریت بار به بلغارستان ، برای فریت بار به ترکیه و سایر کشور های منطقه نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . 

ارسال هوایی بار و کالا به بلغارستان
ارسال هوایی بار و کالا به بلغارستان

فرستان انواع میوه، سبزیجات و مواد غذایی به بلغارستان 

 

ورود مواد غذایی در هر گمرکی با موازین خاصی بررسی می‌شود. این مواد به دلیل احتمال بالای فساد پذیری باید در بسته بندی های مخصوص به بلغارستان ارسال شوند. از طرفی چون حمل هوایی بیشتری سرعت را دارد، بهترین روش برای ارسال مواد خوراکی به بلغارستان نیز محسوب می‌شود. 

 

برای فریت بار مواد غذایی برای بلغارستان ، بهترین راه تماس با شماره پنج رقمی آنی بار است.

 

برای فریت بار به روسیه نیز همه روزه توسط آنی بار امکان ارسال انواع میوه و سبزیجات برای شما فراهم میباشد .

 

امکان فرستادن زعفران به بلغارستان 

 

زعفران ایرانی از جمله ادویه های ارزشمندی است که متقاضیان زیادی در بلغارستان دارد. علاقه مردم بلغارستان و یا ایرانیان ساکن بلغارستان، فرصت مناسبی برای تجار فراهم کرده است. از همین جهت ، آنی بار در خدمات فریت بار به بلغارستان امکان ارسال زعفران را نیز برای شما فراهم نموده است.

 

همانطور که گفتیم فریت بار به بلغارستان از جمله روش های سریع و مقرون به صرفه برای به مقصد رساند بارهای حاوی مواد غذایی است. پس برای دریافت خدمات مربوط به مشاوره رایگان، بسته بندی تخصصی، حمل تا فرودگاه، تشریفات گمرکی و صدور بارنامه کافی است با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 

برای فریت بار به قطر نیز همه روزه آنی بار با بهترین تعرفه های باربری آماده همکاری با شما عزیزان می باشد .

فریت بار هوایی به بلغارستان
فریت بار هوایی به بلغارستان

 

مدارک و شرایط لازم جهت ارسال فریت بار مسافر به بلغارستان

 

برای ارسال فریت بار به بلغارستان نیاز است که برخی مدارک توسط صاحبین محموله ها تهیه و به کارشناسان ما ارائه شود . در برخی موارد حضور صاحبین بار برای فرایند فریت بار به بلغارستان الزامی است اما در برخی موارد نماینده آنی بار تمامی مراحل را انجام خواهد داد . 

 

• آدرس فرستنده و گیرنده همراه با کد پستی
• شماره تماس فرستنده و گیرنده همراه با کد کشور
• کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده
• لیست تهیه شده از محموله
• حضور فرستنده در زمان ارسال و طی کردن مراحل گمرکی الزامیست و انجام این مراحل باید دو الی سه روز قبل از خروج وی صورت گیرد.

 

فرایند فریت بار به بلغارستان توسط تیم آنی بار با بالاترین سرعت انجام میشود و تمام سعی مجموعه در ارسال سریع محموله ها میباشد. با تکمیل بودن مدارک خود ما را در این امر همراهی کنید . فریت بار به بلغارستان توسط تیم آنی بار تخصص چندین ساله ماست.

 

فریت بار به سوئد که یکی از کشور های پیشرفته اروپایی و مقصد بسیاری از مهاجران ایرانی است در اسرع وقت انجام میشود . ما متخصص حمل هوایی هستیم و انتقال سریع محموله های شما را در اسرع وقت انجام میدهیم . 

 

مراحل ارسال فریت بار هوایی به بلغارستان

 

فریت بار به بلغارستان مراحلی دارد که باید به ترتیب به آن عمل نمود. اگر میخواهید بار ارسالی شما در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون مشکل به مقصدتان در کشور بلغارستان برسد موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 

  1. بسته بندی تخصصی بار شما متناسب با کالای مد نظر
  2. انتقال بار و یا کالای شما به فرودگاه بین المللی امام خمینی توسط مامورین شیب شهاب
  3. انجام سمپاشی پالت ها و بسته بندی کالا جهت دفع احتمالی حشرات
  4. تهیه و تکمیل مدارک فریت بار مسافری
  5. صدور بارنامه، بیمه نامه و گواهینامه های معتبر بین المللی
  6. الصاق تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین مربوطه
  7. تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه حساب

 

برای فریت بار هوایی به بلغارستان ، آنی بار همه روزه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید تا در اسرع وقت انتقال محموله ها انجام شود. 

 

مدارک لازم ارسال اقلام تجاری به صورت فریت بار به بلغارستان

 

برای خدمات فریت بار به بلغارستان و ارسال محموله ها و اقلام تجاری ، مدارک زیر می بایست توسط فرستنده تهیه شوند : 

 

 • کپی شناسنامه و کارت ملی بهمراه کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • آدرس مبدا و مقصد با کد پستی
 • شماره تلفن فرستنده و گیرنده همراه با کد
 • پکینگ لیست
 •  فرستنده میبایست جهت ارسال اقلام تجاری به بلغارستان بلیط و کارت بازرگانی را به همراه داشته باشد و حضور وی نیز الزامی است. در غیر اینصورت باید با استفاده از کارت بازرگانی نمایندگان ما اقدام به ارسال نماید.

 

در صورتی که برای فریت بار به بلغارستان نیاز به مشاوره تخصصی دارید ، با کارشناسان ما در تماس باشید و محموله های خود را بارگیری و ارسال کنید . حمل و نقل هوایی به بلغارستان تخصص ماست. 

 

علاوه بر خدمات فریت بار به بلغارستان ، همه روزه خدمات ترانزیت کالا به بلغارستان ( بصورت زمینی ) نیز انجام میشود . ما به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده خدمات باربری ، همه روزه آماده انتقال بین المللی محموله های شما هستیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع