anibar-header-new

هزینه حمل بار به ترکیه | قیمت حمل بار به ترکیه

هزینه حمل بار به ترکیه

 

 

اگر قصد ارسال بار و کالا از ایران به ترکیه را دارید ، کمترین هزینه حمل و نقل بار را از آنی بار استعلام کنید .

ارزانترین نرخ کرایه برای ارسال انواع بار و کالا به تمامی نقاط کشور ترکیه 

 

 

آنی بار با سالها تجربه در امر ارسال انواع بار و کالا به ترکیه ، همه روزه با کمترین هزینه و نرخ کرایه آماده ارسال بارهای شما می باشد . محموله های مجاز و قابل ارسال توسط آنی بار در کمترین زمان ممکن بصورت زمینی و هوایی انجام پذیر خواهد بود .

 

 

هزینه و قیمت برای ارسال بار و کالاهای تجاری و شخصی به نقاط مختلف کشور ترکیه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تجار و مهاجرانی که قصد دارند کالا یا لوازم منزل خود را به این کشور ارسال کنند نیاز به اطلاع از دقیق ترین هزینه ها دارند . برای دقیق ترین هزینه ، تنها کافیست همراه ما باشید .  

 

 

  • ارزانترین هزینه حمل اثاثیه به ترکیه
  • ارزانترین هزینه حمل کالای صادراتی به ترکیه 
  • ارزانترین هزینه ارسال محموله شخصی به ترکیه
  • ارزانترین هزینه حمل دستگاه های صنعتی و پزشکی به ترکیه 

 

حمل بار به ترکیه بصورت تخصصی به همراه بهترین و کاملترین بیمه نامه 

 

 

هزینه حمل و نقل از نقاط مختلف ایران به ترکیه

 

 

همانطور که قبلا نیز گفته شد ، آنی بار یکی از معدود شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری از تمام نقاط ایران به ترکیه می باشد که کمترین نرخ کرایه و هزینه را نیز اعلام می نماید .

 

برای ارسال بار و کالا به ترکیه ، باید توجه داشت که هزینه حمل بر اساس فاصله نیز مشخص می شود. 

 

به عنوان مثال : ارسال بار از تبریز به ترکیه ( شهر های شرقی ) بسیار کمتر از هزینه ارسال بار از زاهدان به استانبول ( غربی ترین شهر ترکیه ) می باشد .

 

پس نهایتا ، یکی از عوامل موثر در هزینه های ارسال بار و کالا بصورت زمینی به ترکیه ، محل ارسال و تحویل بار خواهد بود .

 

خدمات حمل و نقل آنی بار تنها محدود به ارسال بار از ایران به ترکیه نیست شما می توانید برای باربری از ترکیه به ایران نیز با آنی بار تماس بگیرید. 

 

 

هزینه ارسال بار به ترکیه
هزینه ارسال بار به ترکیه

 

هزینه تریلی ترانزیت به ترکیه

 

 

برای ارسال بار و کالای صادراتی و شخصی با تریلی ترانزیت به ترکیه ، هزینه های خدمات بر اساس موارد مختلفی مشخص می شود.

 

هزینه حمل + هزینه ترخیص و گمرک نرخ کرایه نهایی را مشخص خواهند نمود .

 

 

علاوه بر این ،  ممکن است هزینه معطلی در مرز تا زمان ترخیص نیز به هزینه های حمل و نقل اضافه شود .

 

 

به عنوان مثال ، برای ارسال چسب و مواد صنعتی به ترکیه ، ابتدا می بایست مجوز های لازم تهیه شود تا هزینه های معطلی در مرز به تریلی ترانزیت اضافه نگردد .

 

 

هزینه ارسال اثاث منزل به ترکیه

 

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت از ایران به ترکیه را دارند ، نگران هزینه های بالا برای حمل و نقل اثاث منزل به شهر های مختلف ترکیه هستند .

 

 

آنی بار با افتخار سرویس ارسال زمینی اثاث منزل را با کمترین نرخ کرایه و هزینه در اختیار شما قرار می دهد تا امکان حمل لوازم منزل به ترکیه را داشته باشید .

 

 

برای حمل اثاث منزل به ترکیه ، علاوه بر هزینه های حمل و نقل ، می بایست هزینه های گمرک ایران و ترکیه را نیز در نظر گرفت که مبلغ بالایی نیست .

 

هزینه ارسال اثاث به ترکیه
هزینه ارسال اثاث به ترکیه

 

هزینه ارسال خرده بار به ترکیه

 

 

برای ارسال خرده بار به ترکیه ، معمولا بصورت هوایی انواع بار و کالای شما ارسال می گردد و هزینه های آن نیز بر اساس وزن بار مشخص می شود.  برای حمل به این صورت ، بسته بندی و رعایت برخی موارد بسیار مهم و ضروری می باشد.

 

 

هزینه ارسال خرده بار برای ترکیه بصورت وزنی برای بارهای کوچک تر بسیار بصرفه است .

 

 

معمولا هزینه ارسال بار بصورت خرده باری نسبت به دربستی کمتر است اما میبایست مدتی جهت هماهنگی و حرکت یک تریلی برای ترکیه صبر نمایید.

 

 

هزینه گمرک ایران و ترکیه

 

 

هزینه باربری از ایران به ترکیه با توجه به مواردی مشخص می شود که یکی از آن ها هزینه گمرک و ترخیص کالا می باشد .

 

 

هزینه گمرک ترکیه و گمرک ایران به صورت جداگانه پرداخت می شود ؛ مبلغ گمرکی برای هر بار متفاوت می باشد و در زمان ارسال کالا مشخص می شود.

 

 

کارشناسان ما می توانند به صورت حدودی هزینه گمرک ایران را به شما اعلام کنند ؛ هر چند که آن هم ممکن است مقداری کم یا زیاد شود اما هزینه گمرک ترکیه را نمی توانند اعلام کنند .

 

 

تمامی تشریفات گمرکی و ترخیص کالا و دریافت کارت بازرگانی توسط پرسنل آنی بار انجام می شود ، در صورت تمایل صاحب بار نیز می تواند در تمامی مراحل حضور داشته باشد.  

 

هزینه گمرک ایران و ترکیه
هزینه گمرک ایران و ترکیه

 

روش های باربری برای ترکیه و هزینه های آن

 

برای ارسال بار و کالا به ترکیه ، روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از آنها دارای هزینه های مشخص و مزایا و معایبی هستند .

 

 

 

به عنوان مثال ، در حمل زمینی بار نیز 2 روش مجزا وجود . حمل دربستی و حمل خرده بار که روش اول بصورت اختصاصی و با هزینه ای بیشتر انجام می شود . اما روش دوم اشتراکی و هزینه ای کمتر خواهد داشت . 

 

 

از نظر هزینه  حمل بار ، روش هوایی بیشتری هزینه را خواهد داشت اما زمان تحویل به مراتب کمتر از سایر روش ها خواهد بود . روش حمل دریایی یا حمل ترکیبی نیز هزینه ای نسبتا معقول دارد . البته باید هزینه ترانسفر زمینی تا بندر و از بندر های ترکیه به مقصد مورد نظر را نیز در هزینه ها در نظر گرفت . 

 

 

برای ارسال بار به ترکیه در حال حاضر بهترین روش که از نظر هزینه و زمان مقرون به صرفه باشد ، حمل زمینی بار است . این روش هزینه ای مناسب دارد و امکان حمل کالا و اثاثیه برای شما فراهم است .

 

برای استعلام هزینه های ارسال بار به ترکیه حتما بصورت تلفنی با مشاوران ما در تماس باشید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

مشاوره رایگان برای کمترین هزینه باربری به ترکیه

 

برای باربری و ارسال بار و کالا به ترکیه ، بهترین راه مشاوره با متخصصینی است که در خصوص حمل و نقل بار و کالا بصورت بین المللی تجربه و تبحر خاصی دارند و با مشاوره صحیح و  سبب کاهش هزینه ها و همچنین افزایش کیفیت خدمات رسانی می گردند .

 

 

ما بهترین مشاوران را برای ارسال بار و کالای شما به ترکیه در اختیارتان قرار می دهیم تا با نازلترین نرخ کرایه امکان حمل و نقل بین المللی برای ترکیه را داشته باشید .

 

 

با مشاوره تخصصی و صحیح و دقیق ، نرخ کرایه مشخص و توان حمل مشخص می شود . در نتیجه هزینه های حمل و نقل بصورت کامل و مشخص به شما ارائه می گردد و امکان بروز مشکلات را بسیار کاهش می دهد .

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع