ارسال بار به باتومی | باربری ایران به باتومی

حمل بار و کالا به باتومی از ایران

ارسال بار به باتومی به دلیل افزایش میزان مهاجرت ها از نیاز های اساسی برای هموطنان گرامی به حساب می آید و از آنجا که امکان انتقال اثاثیه و لوازم خانه مهاجرین نیز فراهم است بیش از پیش این خدمات مورد تقاضا می باشد . از همین جهت مجموعه آنی بار به صورت همه روزه امکان انتقال محموله و کالاهای تجاری را از همه نقاط ایران به صورت تخصصی فراهم نموده است و با کمترین هزینه انواع محموله ها منتقل میشوند.

برای ارسال بار به باتومی روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از حمل هوایی ، حمل زمینی و حمل ترکیبی که بر اساس نوع محموله و شرایط آن مناسب ترین روش مورد استفاده قرار میگیرد. ارسال بار به گرجستان سالهاست که توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و انتقال محموله های شما با دانش و تجربه بسیاری انجام میشود .

برای ارسال بار به باتومی می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال اثاثیه منزل به باتومی

یکی از خدمات آنی بار علاوه بر ارسال بار به باتومی ، انتقال اثاثیه و لوازم منزل است . بسیاری از هموطنان قصد مهاجرت و ادامه زندگی در باتومی یا سایر شهر های گرجستان را دارند که برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری برای حمل و نقل اثاثیه نیاز دارند.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای باتومی به روش های مختلفی انجام میشود :

 • حمل بار به باتومی به صورت زمینی
 • حمل بار به باتومی به صورت هوایی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای ارسال اثاث به باتومی در اختیارتان قرار می دهد.

ارسال اثاثیه خانه به باتومی
ارسال اثاثیه خانه به باتومی

ارسال کالا از تهران به باتومی

باربری تهران به باتومی بصورت تخصصی و ارزان قیمت برای ارسال کالا و محموله تجاری در اختیار شما خواهد بود و آنی بار بهترین خدمات را ارائه خواهد داد.

برای ارسال بار به باتومی ، همه روزه امکان ارسال بار و کالا از همه نقاط استان تهران فراهم است . همه مناطق شهر تهران و همچنین شهرستان های اطراف بصورت کامل تحت پوشش هستند. علاوه بر این ، ارسال بار به باتومی از کرج نیز انجام میشود.

شهر باتومی به دلیل جمعیت بالا و همچنین مرکزیت اقتصادی و سیاسی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین بسیاری از مهاجران ایرانی این شهر را برای ادامه زندگی انتخاب می کنند ، همچنین بسیاری از صادر کنندگان و واردکنندگان کالا از گرجستان ، در این شهر مشغول به تجارت هستند.

آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما ، امکان ارسال تخصصی بار و کالا را فراهم می نماید و با مناسب ترین خودروی مخصوص حمل و نقل بین المللی در اختیارتان خواهد بود.

برای باربری اثاثیه منزل به باتومی ، می بایست برخی موارد مدنظر قرار گرفته شود که می توانید پس از تماس با شماره 57669-021 با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره نمایید. برای ارسال بار به خارج از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله شما با بهترین ایمنی منتقل شود.

ارسال خرده بار به باتومی

یکی از روش هایی که برای ارسال بار به باتومی مورد استفاده قرار میگیرد ، ارسال خرده باری است . در روش ارسال خرده باری ، محموله های کم وزن ، کم حجم و سبک با محموله های سایر افراد به نقاط مختلف گرجستان و خصوصا باتومی ارسال می شود.

برای ارسال بار به باتومی یا سایر شهر های گرجستان 2 روش باربری وجود دارد که هریک با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگرند .

ارسال خرده بار و ارسال دربستی

روش دربستی که همانطور که از نامش پیداست بار و اثاث شما به صورت دربست با یک خودرو باربری که می توانید کامیونت یا ترانزیت باشد انجام می شود .

هزینه ارسال بار به باتومی به صورت دربست بیشتر از روش خرده باری است اما در مدت زمان کوتاه ترین انجام می شود .حمل خرده بار به باتومی یعنی بار شما همراه با یک الی دو بار مشترک دیگر با یک خودرو باربری به باتومی ارسال شود .

در این روش هزینه های خودرو باربری و کرایه خودرو بین چند نفر تقسیم می شود و به صرفه تر و کم هزینه تر است .

ارسال بار به باتومی تخصص آنی بار است و با هر 2 روش در اسرع وقت انجام خواهد شد .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

روش های باربری برای باتومی چیست ؟

برای ارسال بار به باتومی از ایران ، مجموعا 3 روش حمل و نقل وجود دارد . این 3 روش کلی برای حمل بسیاری از انواع بار و کالا مناسب هستند و در شرایط خاص نیز برخی روش ها بهتر از سایرین هستند.

 • حمل و نقل هوایی
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی ( ترکیبی )

برای ارسال بار به باتومی ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش حمل و نقل زمینی است که به دلیل وجود مرزهای زمینی برای حمل بار بسیار مورد استفاده است . این روش از نظر میزان حجم بار و همچنین قیمت بسیار مناسب است .

حمل بار به باتومی به صورت هوایی معمولا برای ارسال محوله هایی که نیاز به ارسال سریع دارند استفاده میشوند . در حمل و نقل هوایی نیاز به بسته بندی مناسب و دریافت گواهی سمپاشی نیز داریم . همین موضوع سبب شده که قیمت حمل هوایی تا حدودی بیشتر باشد.

اما حمل دریایی در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد . از نظر زمانی اندکی بیشتر خواهد بود. به این روش ، حمل ترکیبی نیز گفته می شود که ترکیبی از حمل زمینی و دریایی است.

ارسال بار به باتومی به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال بار به باتومی ، حمل و نقل هوایی محموله ها می باشد . برای حمل و نقل محموله های کم وزن و کم حجم ، همه روزه آنی بار آماده انتقال این اقلام از طریق روش هوایی است.

برای ارسال بار به باتومی به صورت هوایی ، بارگیری محموله هایی تا 300 کیلو وزن از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میشود و تحویل محموله ها در فرودگاه بین المللی باتومی ( آسین‌بوغا ) انجام میشود.

در فرایند ارسال هوایی به باتومی ، محموله های شما به صورت همه روزه و با کمترین قیمت تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل می شود.

در این روش باید توجه داشت که ممنوعیت ها و محدودیت های بیشتری از طریق خطوط هواپیمایی برای ارسال بار به باتومی وجود دارد اما تحویل محموله ها بسیار سریع خواهد بود . ارسال هوایی به گرجستان از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله ها در فرودگاهAlexander Kartveli به شما عزیزان تحویل داده خواهند شد

ارسال هوایی به باتومی
ارسال هوایی به باتومی

موارد ممنوعه در ارسال هوایی به باتومی

لیست زیر ، برخی از اقلام و موارد ممنوع شده برای ورود به باتومی را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دچار تغییرات گردد. برای ارسال بار به باتومی ممکن است محموله های شما از نظر قانونی حتی برای خروج از کشور نیز ممنوعیت داشته باشند .

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط گرجستان نیز این موارد را ارسال نمایید .

در صورتی که هنگام ارسال بار به باتومی کالاهای ممنوعه در بارهای شما مشاهده شود جریمه خواهید شد و در مواردی همچون دخانیات مشمول پیگرد قانونی می شوید.

ارسال بار به باتومی با تریلی ترانزیت

با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور گرجستان و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به باتومی ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به باتومی را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط گرجستان می باشد.

آنی بار یکی از برترین و اصلی ترین متخصصان ارسال اثاث منزل به باتومی می باشد. آنی بار برای حمل بار به باتومی به صورت زمینی ، بهترین و مناسب ترین تریلی ترانزیت را در اختیار شما قرار می دهد.

آنی بار برای حمل بار بین المللی تنها به صورت باربری ترانزیت در خدمت شما می باشد.

برای ارسال بار به باتومی ، آنی بار اثاثیه شما را با بالاترین پوشش بیمه بارگیری و منتقل می نماید . ترانزیت زمینی به گرجستان یکی از مقرون به صرفه ترین روش های باربری است.

ارسال زمینی با تریلی به باتومی
ارسال زمینی با تریلی به باتومی

 

علاوه بر باتومی ، همه روزه برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و ارسال بار به عراق نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال بار برای باتومی چقدر زمان میبرد ؟

برای ارسال بار و کالا های مختلف به باتومی ، زمان و تحویل بار بر اساس پارامتر های متفاوتی مشخص می شود . در شرایط عادی برای ارسال زمینی بار به باتومی حدود 1 هفته زمان نیاز است . در برخی موارد به دلیل مشکلات گمرکی در تهران یا گرجستان ممکن است تا 10 روز نیز این زمان متغیر باشد.

در شرایط کنونی و همه گیری کرونا ویروس ، در برخی موارد شاهد مسدود شدن مرزها و توافق چند روزه کامیون ها در مرز نیز بوده ایم که این موضوع زمان تحویل را تا 10 روز افزایش داده است.

در روش حمل و نقل هوایی نیز در صورتی که مشکلات همه گیری ویروس کرونا وجود نداشته باشد ، در ظرف 2 تا نهایتا 3 روز از تحویل محموله به لاین هوایی آنی بار ، امکان در یافت آن در باتومی برای شما فراهم خواهد بود.

 

ارسال دریایی به باتومی

 

روش ارسال دریایی یک روش مناسب برای انتقال محموله ها می باشد اما به دلیل فاصله زیاد از دریای جنوب تا گرجستان خیلی مقرون به صرفه و مرسوم نمی باشد. اما با این حال در صورت نیاز شما و شرایط امکان انتقال محموله ها به صورت دریایی ( ترکیبی ) به باتومی گرجستان نیز توسط آنی بار فراهم است.

با استفاده از کشتی های باری بزرگ محموله های مختلف از نقاط مختلف کشور به گرجستان منتقل خواهند شد.

 

علاوه بر باتومی، ارسال بار به مسکو نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و محموله های مختلف را در اسرع وقت می توانید منتقل کنید.

ارسال دریایی به باتومی
ارسال دریایی به باتومی

بیمه نامه ارسال بار به باتومی

در خدمات ارسال بار به باتومی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات است .

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری بین المللی خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به باتومی ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به باتومی یا سایر شهر های گرجستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود .

علاوه بر ارسال بار به باتومی گرجستان ، همه روزه ارسال بار به آنکارا نیز به صورت تخصصی توسط مجموعه انی بار انجام خواهد شد.

چرا ارسال بار به باتومی را به آنی بار بسپاریم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های خدمات ارسال بار به باتومی آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم.

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا با کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین ایمنی بالایی را برای شما فراهم نماید.
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های باربری برای باتومی را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود.
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به باتومی را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

تیم متخصص آنی بار بهترین خدمات را برای انتقال محموله و کالاهای شما به باتومی ارائه می نماید و از طریق روش های مختلف کالاهای تجاری و شخصی شما منتقل میشوند . علاوه بر باتومی ، ارسال بار به دبی و ارسال بار به قبرس نیز از تخصص های مجموعه انی بار است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع