بنر آنی بار

ارسال بار به بارسلونا

باربری از ایران به بارسلونا

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به بارسلونا اسپانیا می باشد ، همه روزه خدمات ارسال بار به بارسلونا از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به بارسلونا را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به بارسلونا را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به بارسلونا همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و اسپانیا می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به بارسلونا ارسال کنید .

 

بارسلونا پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا و مهم‌ترین بندر این کشور است.

 

بارسلون به لحاظ اهمیت در دانش مالی، تجارت، رسانه، سرگرمی، هنر، تجارت خارجی ، آموزش و گردشگری یک شهر جهانی است. بندر بارسلون یکی از مهم‌ترین بنادر اروپا در دریای مدیترانه می‌باشد 

 

ارسال بار به بارسلونا و سایر شهرهای اسپانیا بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به بارسلونا ارائه می شود.

باربری برای بارسلون
باربری برای بارسلون

ارسال بار به مادرید اسپانیا یکی دیگر از خدمات آنی بار در اسپانیا می باشد. 

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به بارسلونا 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به بارسلونا می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در بارسلونا یا سایر شهر های اسپانیا را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به بارسلونا را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاث به سراسر کشور با انواع روش های باربری انجام می شود .

برای ارسال اثاث به بارسلونا ، روش هوایی اولین و مناسب ترین گزینه و سپس ارسال زمینی و دریایی می باشد .

 آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به بارسلونا در اختیارتان قرار می دهد.

 

جهت ارسال اثاثیه به بارسلونا ، نیازمند اخذ اقامت کشور اسپانیا می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارسال بار به رم یکی دیگر از خدمات تخصصی آنی بار می باشد . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال هوایی بار به بارسلونا 

 

سریعترین روش ارسال بار به بارسلونا ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به بارسلونا ارسال میشود. 

 

 ارسال بار به بارسلونا بصورت هوایی سرعت بسیار بالایی دارد که محموله های کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به بارسلونا بصورت هوایی به 2 روش انجام می شود :

 

کارگو ، این روش مناسب برای ارسال بارهای تجاری است که با هواپیماهای باربری انجام می شود

فریت بار ، خدمات ارسال بار در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

خدمات ارسال بار به بارسلونا بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

 

فریت بار هوایی به اسپانیا از معتبرترین ایرلاین های داخلی و خارجی با مناسب ترین هزینه 

فریت بار به بارسلونا
فریت بار به بارسلونا

ارسال بار بصورت زمینی برای بارسلونا

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به بارسلونا به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به بارسلونا به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر بارسلونا ، تخلیه می شود . 

 

در روش دوم ، ارسال بار به بارسلونا به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص انجام می شود.

 

ارسال بار به بارسلونا با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود .

 

ارسال بار به مونیخ و ارسال بار به مارسی از سایر خدمات آنی بار برای آلمان و فرانسه می باشد . 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر بارسلونا 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بارسلونا ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به بارسلونا بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به بارسلونا می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به اسپانیا به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به بارسلونا
 • انتقال آهن آلات به بارسلونا
 • ارسال اثاثیه به بارسلونا
 • حمل لوازم شخصی به بارسلونا
 • ارسال کالاهای تجاری به بارسلونا

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به بارسلونا را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و اسپانیا ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

حمل انواع بار به بارسلونا
حمل انواع بار به بارسلونا

ارسال چه کالاهایی به بارسلونا ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به بارسلونا یا سایر شهر های اسپانیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و اسپانیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به بارسلونا هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بارسلونا میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به بارسلونا می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای اسپانیا نیز بار ارسال کنید.

 

حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به آیندهوون هلند توسط آنی بار  

 

حمل بار به بارسلونا تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به بارسلونا ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بارسلونا است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به بارسلونا خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بارسلونا ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به بارسلونا یا سایر شهر های اسپانیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میبارسلونا تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به بارسلونا در اختیارتان قرار می دهد.

بیمه نامه حمل و نقل بین الملل
بیمه نامه حمل و نقل بین الملل

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به بارسلونا

 

 

مدارکی که برای فریت بار به بارسلونا بصورت هوایی مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به بارسلونا را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به بارسلونا 
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

 

ارزانترین نرخ کرایه ارسال بار به لیورپول انگلستان را با آنی بار تجربه کنید .

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به بارسلونا انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به بارسلونا توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به بارسلونا و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به بارسلونا را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به بارسلونا بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بارسلونا را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

هزینه باربری از ایران به بارسلونا 

 

هزینه ارسال بار به بارسلونا یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به بارسلونا استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به بارسلونا بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به بارسلونا دارد.

 

هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار ، هزینه صدور بارنامه ، هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری از دیگر موارد موثر در نرخ کرایه ارسال بار به بارسلونا می باشد .

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به بارسلونا تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع