بنر آنی بار

ارسال بار به لیورپول انگلستان

حمل بار و کالا برای لیورپول انگلستان 

 

ارسال بار به لیورپول بصورت تخصصی با انواع روش های باربری در آنی بار ؛ حمل بار و کالا از ایران به لیورپول به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به لیورپول را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .  

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به لیورپول همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و انگلستان می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از ایران به لیورپول انگلستان ارسال کنید . 

 

ارسال بار به لیورپول و سایر شهرهای انگلستان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به لیورپول ارائه می شود.

 

کارشناسان متخصص آنی بار با در نظر گرفتن زمان و هزینه ، ارسال بار به لیورپول را با مناسب ترین روش باربری ( هوایی ، دریایی ، ترکیبی ) انجام می دهند .

 

لیورپول شهری بندری در شمال غربی انگلستان واقع در منطقه مرزیساید است. این شهر در پای‌رود مِرزی قرار دارد.  

حمل و نقل بار به لیورپول

 

باربری هوایی از ایران به لیورپول

 

 

یکی از روش های ارسال بار به لیورپول ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به لیورپول ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به لیورپول است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به لیورپول بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود. 

 

 کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به لیورپول در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به لیورپول به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

خدمات آنی بار تنها محدود به لیورپول نیست بلکه شما می توانید برای ارسال بار به منچستر ، ارسال بار به لندن ، ارسال بار به بیرمنگام و . . .  با آنی بار تماس بگیرید. 

ارسال بار بصورت زمینی برای لیورپول

 

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به لیورپول به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به لیورپول به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف به نزدیک ترین شهر به انگلستان می رسد و در آن جا با استفاده از لندی گرافت وارد انگلستان می شود و در شهر لیورپول ، تخلیه می شود .

 

در روش دوم ، نیز همین فرآیند انجام می شود با این تفاوت که بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به شمت لیورپول حرکت می نماید. 

 

در هر دو روش ارسال بار به لیورپول ، می توانید به باربری آنی بار اطمینان نمایید. 

ترانزیت کالا برای شهرهای انگلستان

ارسال بار به فرانسه با انواع روش های باربری هوایی و زمینی 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر لیورپول 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به لیورپول ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به لیورپول بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

 • ارسال محموله صادراتی به لیورپول
 • انتقال آهن آلات به لیورپول
 • ارسال اثاثیه به لیورپول
 • حمل لوازم شخصی به لیورپول
 • ارسال کالاهای تجاری به لیورپول

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به لیورپول می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به انگلستان به شما عزیزان ندارد. 

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به لیورپول را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و انگلستان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

فرایند های گمرکی نیز توسط تیم تخصصی و حرفه ای آنی بار در اسرع وقت انجام می شود. 

 

ارسال انواع بار و کالا توسط آنی بار در باربری و حمل بار به هلند 

کالاهای ممنوع برای ارسال بار به لیورپول

 

در خدمات ارسال بار به لیورپول یا سایر شهر های انگلستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و انگلستان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به لیورپول هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به لیورپول میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به لیورپول می باشند ، در صورتی که هنگام ارسال بار به لیورپول این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

ارسال بار دریایی به لیورپول

ارسال اثاثیه منزل از ایران به لیورپول 

 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار برای ارسال بار به لیورپول می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در لیورپول یا سایر شهر های انگلستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به لیورپول را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای لیورپول به روش های مختلفی انجام می شود :

 

 • ارسال بار به لیورپول بصورت هوایی
 • ارسال بار به لیورپول بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به لیورپول در اختیارتان قرار می دهد.

 

ترانزیت کالا به انگلستان بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار

 

حمل بار به لیورپول تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به لیورپول ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به لیورپول است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به لیورپول خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لیورپول ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به لیورپول یا سایر شهر های انگلستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به لیورپول ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه باربری ارزان و کامل
بیمه نامه باربری ارزان و کامل

فریت بار هوایی به انگلستان همراه با بیمه نامه معتبر و کامل 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به لیورپول انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به لیورپول توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به لیورپول و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به لیورپول را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به لیورپول بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

ارزانترین و تخصصی ترین خدمات ارسال بار به لیورپول را از آنی بار دریافت کنید. 

 

ارسال اثاث به انگلستان با ایمن ترین و ارزان ترین هزینه  

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به لیورپول 

 

هزینه ارسال بار به لیورپول یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به لیورپول استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به لیورپول بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به لیورپول دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به لیورپول را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به لیورپول به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به لیورپول بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

برای استعلام نرخ کرایه باربری و ثبت درخواست ارسال بار به لیورپول تنها کافی است با شرکت آنی بار تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع