ارسال بار به میلان

حمل و نقل بار و کالا به میلان ایتالیا 

 

ارسال بار به میلان بصورت تخصصی با انواع روش های باربری در آنی بار ؛ باربری از ایران به میلان ایتالیا بصورت همه روزه انجام می شود .

 

تمامی افرادی که قصد مسافرت یا مهاجرت به این شهر را دارند می توانند با کمترین هزینه خدمات ارسال بار به میلان را از تمام نقاط کشور دریافت کنند.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به میلان همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و ایتالیا می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از ایران به میلان ایتالیا ارسال کنید . 

 

ارسال بار به میلان و سایر شهرهای ایتالیا بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به میلان ارائه می شود.

 

ارزانترین ، ایمن ترین ، تخصصی ترین خدمات باربری به ایتالیا و ارسال بار به میلان را در آنی بار تجربه کنید .

حمل و نقل بار برای میلان
حمل و نقل بار برای میلان

 

خدمات آنی بار شامل تمامی شهرهای ایتالیا می شود ، ارسال بار به رم ، پایتخت ایتالیا یکی از مهم تری خدمات آنی بار می باشد .

 

ارسال بار هوایی از ایران به میلان

 

 

یکی از روش های ارسال بار به میلان ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به میلان ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به میلان است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به میلان بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود. 

 

 کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به میلان در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به میلان به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود .

 

باربری هوایی بهترین و سریع ترین روش ارسال بار به میلان  سایر شهرها ایتالیا می باشد .

باربری هوایی به میلان
باربری هوایی به میلان

ارسال بار بصورت زمینی برای میلان

 

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به میلان به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به میلان به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، در یک خودرو ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) بارگیری می شود و از ایران به سمت میلان حرکت می کند . 

 

در روش دوم ، نیز همین فرآیند انجام می شود با این تفاوت که بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری به میلان ارسال می شود . 

 

در هر دو روش ارسال بار به میلان ، می توانید به باربری آنی بار اطمینان نمایید. کارشناسان ما با توجه به مقدار بار و وزن بارتان مناسب ترین خدمات باربری را در اختیارتان قرار می دهند .

 

باربری و ارسال بار به فرانسه با انواع روش های باربری در آنی بار 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر میلان 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به میلان ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به میلان بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

 • ارسال محموله صادراتی به میلان
 • انتقال آهن آلات به میلان
 • ارسال اثاثیه به میلان
 • حمل لوازم شخصی به میلان
 • ارسال کالاهای تجاری به میلان

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به میلان می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به ایتالیا به شما عزیزان ندارد. 

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به میلان را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و ایتالیا ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

فرایند های گمرکی نیز توسط تیم تخصصی و حرفه ای آنی بار در اسرع وقت انجام می شود. 

 

حمل انواع بار و کالا به میلان
حمل انواع بار و کالا به میلان

کالاهای ممنوع برای ارسال بار به میلان

 

در خدمات ارسال بار به میلان یا سایر شهر های ایتالیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ایتالیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به میلان هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به میلان میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به میلان می باشند ، در صورتی که هنگام ارسال بار به میلان این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد.

 

ارسال بار به لندن ، پایتخت کشور انگلستان یکی دیگر از خدمات آنی با می باشد .  

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به میلان 

 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار برای ارسال بار به میلان می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در میلان یا سایر شهر های ایتالیا را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به میلان را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای میلان به روش های مختلفی انجام می شود :

 

 • ارسال بار به میلان بصورت هوایی
 • ارسال بار به میلان بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به میلان در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاثیه ابتدا باید کارت اقامت کشور ایتالیا را دریافت کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

حمل بار به میلان تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به میلان ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به میلان است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به میلان خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به میلان ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به میلان یا سایر شهر های ایتالیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به میلان ، در کمترین زمان بیشترین سطح پوشش بیمه را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

 

ارسال بار به مونیخ تحت پوشش بیمه نامه باربری کامل

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به میلان انتخاب کنیم ؟

 

میلان دومین شهر پرجمعیت ایتالیا و مرکز ناحیه لومباردی در شمال این کشور می‌باشد.

 

میلان یکی از شهرهای پیشرو جهان در زمینه‌های اقتصاد، هنر، مد، آموزش، حمل‌ونقل، سرگرمی، معماری و رسانه می باشد ، به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند این شهر را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند .

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به میلان توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به میلان و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به میلان را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی هنگام ارسال بار به میلان استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به میلان بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

ارزانترین و تخصصی ترین خدمات ارسال بار به آنکارا را از آنی بار دریافت کنید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به میلان 

 

هزینه ارسال بار به میلان یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به میلان استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به میلان بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به میلان دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات مورد نیاز نرخ کرایه ارسال بار به میلان را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به میلان به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به میلان بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

برای ارتباط با واحد بین الملل شرکت آنی بار می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پاسخ هرگونه سوال خود را در زمینه باربری ، گمرک ،بیمه ، روش های حمل بار را از واحد پشتیبانی بین الملل آنی بار دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع