بنر آنی بار

ارسال بار به ژنو سوئیس

حمل بار و کالا به ژنو سوئیس

 

ارسال بار به ژنو همه روزه با انواع روش های باربری هوایی و زمینی انجام می شود ، باربری از تمام شهرهای ایران به ژنو و سایر شهرهای سوئیس انجام می شود.مسافران ، مهاجران و تجار عزیز می توانند انواع بار و کالا در حجم و ابعاد متفاوت را بصورت کاملا ایمن توسط شرکت آنی بار به سوئیس ارسال کنند. 

 

 

صفر تا صد خدمات ترخیص کالا و فرایند گمرکی برای ارسال بار به ژنو  در ایران و سوئیس توسط پرسنل آنی بار انجام می شود و این امکان را برای شما فراهم می باشد که در اسرع وقت محموله های خود را در مقصد تحویل بگیرید.

 

ژنو شهری لوکس و گران در سوئیس می باشد ؛ شهری مملو از جاذبه های رنگارنگ، دریاچه های کم نظیر، ارتفاعات نفس گیر و یک مقصد تفریحی عالی به شمار می رود.

 

 

ژِنِوْ (Geneva) دومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس و پرجمعیت‌ترین شهر روماندی (بخش فرانسوی زبان سوئیس) و مرکز استان ژنو است. این شهر در ساحل دریاچه ژنو قرار دارد.

 

 

ژنو میزبان بیشترین تعداد نهادهای بین‌المللی در جهان می‌باشد. در این شهر سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی و اروپایی زیادی قرار دارد. از مهم‌ترین سازمانهای بین‌المللی در این شهر، مقر اروپایی سازمان ملل متحد می‌باشد. همچنین دومین قطب اقتصادی کشور سوئیس و نهمین مرکز اقتصاد رقابتی جهان و سومین در اروپا بعد از لندن و زوریخ است.

 

ارسال بار به ژنو ، یکی از تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بین المللی آنی بار می باشد .

 

ارسال بار به ژنو و تمامی شهرهای سوئیس بصورت همه روزه انجام می شود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام می شود و برای ضمانت ارائه خدمات ارسال بار به ژنو توسط شرکت آنی بار بارنامه بین المللی صادر می شود .

حمل بار از ایران به ژنو
حمل بار از ایران به ژنو

ارسال هوایی بار به ژنو  

 

ارسال بار به ژنو بصورت هوایی و ارائه خدمات بسته بندی بار توسط شرکت آنی بار انجام می شود.

 

 انواع بار شما از درب منزل، انبار یا دفتر توسط پرسنل آنی بار تحویل گرفته می شود ، سپس بعد از مراحل بسته بندی اصولی بار شما جهت فریت بار به ژنو به قسمت بار فرودگاه منتقل می شود.

 

امور گمرکی توسط مجموعه آنی بار در گمرکات کشور مبدا و مقصد انجام می شود و در نهایت بارنامه هوایی با نازلترین نرخ اسال بار به ژنو صادر می گردد.

 

خدمات ارسال بار به ژنو بصورت هوایی به شرح ذیل می باشد :

 

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به ژنو  
 • فریت بار اضافه بار مسافری به ژنو  
 • فریت بار لوازم منزل به ژنو  
 • فریت بار تجاری به ژنو

 

اگر خواستار ارسال بار به ژنو (فریت بار) هستید، مجموعه آنی بار به شما کمک خواهد کرد.

 

این فرودگاه قبلا به عنوان فرودگاه Coinrtin شناخته می شد. این فرودگاه بین المللی همگانی در ۴ کیلومتری شمال غربی از مرکز شهرستان ژنو واقع شده است. 

 

ارسال بار به سیدنی و ارسال بار به ملبورن از خدمات تخصصی آنی بار برای استرالیا می باشد . 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای ژنو

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به ژنو  به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به ژنو به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر ژنو ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به ژنو بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

ارسال بار به ژنو به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص انجام می شود .  این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است .

 

برای حمل اثاثیه می توانید از روش گروپاژ استفاده کنید و بارتان را بصورت مشترک با یک بار دیگر به سوئیس ارسال کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید و یا می توانید در کوتاه ترین زمان بصورت دربست حمل اثاث و ارسال بار به ژنو را انجام دهید .

ترانزیت کالا به سوئیس
ترانزیت کالا به سوئیس

ارسال انواع بار و کالا به شهر ژنو  

 

ارسال بار به ژنو همه روزه و در کوتاه ترین زمان انجام می شود . ما برای ارسال بار به ژنو  بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به سوئیس می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات باربری و ارسال بار به ژنو  ندارد. 

 

 • ارسال بار مسافری به ژنو  
 • ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به ژنو
 • ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به ژنو
 • ارسال و صادرات زعفران به ژنو  
 • ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به ژنو
 • ارسال بارهای نمایشگاهی به ژنو

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به ژنو توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی .

 

ارسال بار به تورنتو و ارسال بار به ونکوور بصورت زمینی و دریایی بصورت کاملا ایمن توسط آنی بار  

 

کالاهای ممنوعه در باربری به ژنو

 

هنگام ارسال بار به ژنو  یا سایر شهر های سوئیس ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و سوئیس قابلیت ارسال ندارند .

 

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به ژنو از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند .

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به ژنو  میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به ژنو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای سوئیس نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به ژنو به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

لیست کالاهای ممنوعه
لیست کالاهای ممنوعه

حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به برلین 

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به ژنو  

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به ژنو  می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در  ژنو  یا سایر شهر های سوئیس را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به ژنو  را در اختیارشان قرار دهد.

 

 ارسال اثاث به سوئیس به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

 

برای ارسال اثاث به ژنو  نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور سوئیس دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

 

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به ژنو ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت سوئیس و . . . را به کارشناسان ما بسپارید. 

 

ارسال بار به فرانسه همه روزه از تمام نقاط کشور تحت پوشش بیمه بین المللی 

 

حمل بار به ژنو تحت پوشش بیمه کامل 

 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به ژنو  است . 

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به ژنو  خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به ژنو  ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به ژنو یا سایر شهر های سوئیس از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در ژنو شامل می باشد.

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

خدمات آنی بار جهت ارسال بار به ژنو

 

بسته بندی تخصصی

خدمات بسته بندی برای ارسال فریت مسافری و ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. پرسنل آنی بار در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی ، بارهای شما را جهت حفظ سلامت ، بسته بندی می کنند .

در بعضی موارد و به درخواست مشتری از جعبه های چوبی برای حمل بار استفاده می شود که کارگران آنی بار برای شما می سازند. 

حمل بار از محل مورد نظر شما تا فرودگاه جهت فریت بار و یا تا گمرک جهت ارسال زمینی

انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا

این مرحله می تواند همراه با صاحب بار یا بدون حضور صاحب بار ، توسط پرسنل آنی بار انجام شود .

نگهداری بار شما در انبار در مبدا

در صورتی که هنگام ارسال بار به ژنو وقفه ای در ارائه خدمات رخ دهد می توانید بارتان را در انبارهای آنی بار در گمرک نگهدارید.

صدور بارنامه بین المللی

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود . بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در فلان تاریخ به فلان شرکت حمل بار سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در دست خواهید داشت!

 

هزینه باربری از ایران به ژنو  

 

هزینه ارسال بار به ژنو  یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به ژنو  استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به ژنو  بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به ژنو  دارد.

 

موارد موثر بر نرخ کرایه ارسال بار به ژنو شامل :

 

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه‌ی حمل
 • هزینه‌ی تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط
 • هزینه بارنامه‌ی بین المللی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به ژنو  به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به ژنو بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ژنو

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به ژنو سوئیس

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به ژنو در سوئیس نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در ژنو که دریافت کننده بار شما در فرودگاه ژنو می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به ژنو سوئیس

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در ژنو افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به سوئیس مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به ژنو علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ژنو شامل :

 

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای سوئیس
 • کپی ثبت نام در فدراسیون سوئیس
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی سوئیس
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی سوئیس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع