anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری با خاور به کازرون ( مسقف و روباز )

حمل و نقل و باربری با انواع خاور و کامیونت بصورت همه روزه از تهران و شهرستان های مختلف برای کازرون به همراه بهترین بیمه نامه و بارنامه با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد .

 

 

خدمات آنی بار محدود به استفاده از کامیونت یا خاور به کازرون نیست و شما می توانید انواع تریلی ،کامیون و نیسان را نیز برای کازرون از آنی بار بخواهید . 

 

 

ارسال بار با خاور از تهران به کازرون

 

 

حمل و نقل بار و کالا از تهران به شهرستان های مختلف یکی از نیاز های همه روزه کشور است . برای شهرستان کازرون نیز آنی بار همه روزه خدمات باربری کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را با انواع خاور و کامیونت و کامیون و نیسان به شما ارائه می نماید . 

 

 

ما در مجموعه آنی بار ، همه روزه برای حمل و نقل محموله های دارای تناژ زیر ۳-۴ تن برای استان فارس و مخصوصا برای کازرون ، انواع خاور و کامیونت را در اختیار شما قرار می دهیم . 

 

 

کامیونت و خاور های آنی بار برای حمل و نقل همه نوع محموله های مجاز آماده ارائه خدمات به شما هستند و تمام نقاط استان تهران بصورت کامل تحت پوشش خدمات دقیق و کامل آنی بار است . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری با خاور به کازرون
  باربری با خاور به کازرون

  ویژه >> باربری تریلی کازرون بصورت همه روزه 

   

  انواع خاور و کامیونت و شرایط آنها

   

   

  کامیونت و خاور دارای انواع مختلفی است که هریک بر اساس نوع بار و شرایط آن مورد استفاده قرار می گیرند . کامیونت و خاور بصورت مسقف و روباز می باشد که در مدل مسقف ، اتاق بصورت کامل سرپوشیده است .

   

   

  کامیونت روباز معمولا برای حمل و نقل همه نوع بار مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید برای ارسال انواع مواد پلاستیکی ، آهن آلات ، دستگاه های صنعتی ، تجاری و . .. . که حساس به شرایط آب و هوایی و فشار هوا نیستند از این نوع خاور استفاده کنید . 

   

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل و محموله هایی که نسبت به شرایط گفته شده حساس هستند می توانید از کامیونت و خاور مسقف استفاده کنید . 

   

   

  باربری با خاور به کازرون بر اساس نوع بارتان با خاور مسقف و روباز انجام می شود. 

   

   

  ویژگی خاور مسقف حفاظت کامل از محموله شماست .

   

   

  برای ارسال بار و کالا برای کازرون در استان فارس ، آنی بار همه روزه انواع خاور را بدون هزینه های اضافی و با نرخ مصوب در اختیار شما قرار می دهد . 

   

   

  خاور و کامیونت های آنی بار دارای عرض ۲ متر و طول حدود ۵/۵ متر هستند . 

   

   

  ارسال اثاثیه با خاور مسقف به کازرون

   

   

  برای حمل و نقل انواع اثاثیه و لوازم منزل به کازرون بهتر است از کامیونت یا خاور مسقف استفاده شود . خاور مسقف برای حمل و نقل انواع محموله مناسب است اما به دلیل سرپوشیده بودن امکان چیدمان اثاثیه تا ارتفاع بالا را برای شما فراهم می نماید . 

   

   

  حمل و نقل اثاثیه با خاور به کازرون ( خاور مسقف ) ایمن ترین راه است زیرا علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه در برای بارش های جوی ، به خوبی از برخورد اجسام خارجی و فشار باد نیز اثاثیه را محافظت می کند . 

   

   

  برای ارسال اثاثیه به کازرون ، همه روزه آنی بار کامیونت مسقف با ارزانترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد . 

   

  حمل اثاث منزل با خاور
  حمل اثاث منزل با خاور

  استعلام قیمت و نرخ کرایه خاور بین شهری از طریق سامانه مشاوره آنی بار 

   

   

  ابعاد و توان خاور چقدر است ؟

   

   

  شما می توانید انواع بارهای صنعتی و تجاری ، کشاورزی ، مصالح ساختمانی ، اثاث منزل و . . . با خاور به کازرون ارسال کنید اما برای ارسال بار با خاور به کازرون ابتدا باید ابعاد و توان حمل بار با خاور را بدانید.

   

   

  در غیر این صورت ممکن است خاور را سفارش دهید اما هنگام بارگیری با مشکل مواجه شوید .

   

   

  اگر قبل از سفارش خاور اطلاعات لازم را کسب کنید در صورتی که بارتان با ابعاد و توان خاور مطابقت نداشته باشد می توانید از خود دیگر برای حمل بار به کازرون استفاده کنید. 

   

   

  خاور یک خودروی باربری مناسب حمل بارهای حدود ۳-۴ تن است که امکان تردد در معابر شهری را نیز دارد ( بر خلاف کامیون ها ) 

   

   

  این خودروی باربری دارای عرض حدود ۲ متر و طول متغیر اتاق بار از ۴/۵ تا ۵/۵ متر است. 

   

   

  خاور مسقف توان حمل بار حدود ۳ تن و خاور روباز برای حمل بار حدود ۴ تن مناسب است .

  باربری با خاور مسقف
  باربری با خاور مسقف

   

  باربری با خاور به کازرون از تمام نقاط کشور

   

   

  ما از تمامی نقاط تهران و حومه تهران خدمات باربری با خاور تهران به کازرون را در اختیار شما قرار می دهیم.

   

   

  اما خدمات ما تنها محدود به تهران نمی باشد شما می توانید از تمام نقاط کشور درخواست خاور به کازرون را ثبت کنید. 

   

   

  شما می توانید انواع بارهای خود را با کمترین هزینه از همه شهرهای کشور به سایر نقاط استان فارس ارسال نمایید .

   

   

  آنی بار ارسال بار و کالا را از همه شهر ها ، شهرستان ها ، بنادر و پایانه های مرزی کشور برای کازرون بصورت همه روزه انجام خواهد .

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  باربری خاور کازرون با بیمه نامه کامل

   

   

  برای حمل و نقل محموله های شما با خاور به کازرون ، آنی بار انوع خودروی باربری را با بیمه نامه کامل در اختیارتان قرار می دهد تا در صورت بروز حادثه ای در حین حمل بار و کالای شما ، امکان جبران خسارات بصورت کامل فراهم باشد . 

   

   

  حمل و نقل محموله ها بصورت بین شهری بر اساس میزان ارزش آنها تحت پوشش بیمه قرار می گیرد . به عنوان مثال برای محموله ای با ارزش ۱۰۰ میلیون تومان ، باید پوشش ۱۰۰ میلیونی بیمه را نیز تهیه کرد .

   

   

  مجموعه آنی بار با پوشش ۳۰ میلیون تومان بیمه رایگان خدمات باربری خاور به کازرون را در اختیار شما قرار می دهد تا بصورت تخصصی و سریع و ارزان امکان حمل و نقل بار تا کازرون را داشته باشید . 

   

   

  خساراتی مانند تصادفات جاده ای که منجر به خسارت به محموله شوند ،  بارش های جوی ، سرقت کل یا جزئی محموله و . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند .

   

   

  ویژه >> خاور تهران شیراز با ارزانترین نرخ کرایه 

   

   

  حمل و نقل بار با خاور به کازرون علاوه بر تهران از همه شهر ها و شهرستان های کشور نیز بصورت همه روزه انجام می شود و شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

   

   

  حمل و نقل ارزان قیمت و تخصصی با آنی بار بصورت حرفه ای برای تمام نقاط استان فارس و مخصوصا شهر زیبای کازرون در اختیار شما خواهد بود . 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد