بنر آنی بار

ارسال بار به عراق ( زمینی و هوایی ) + بیمه

ارسال بار به عراق با کمترین هزینه 

ارسال بار به عراق یکی از خدماتی است که مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه ارائه می نماید و انتقال کالا و محموله های مختلف را برای شهر های مختلف عراق انجام میدهد.

اگر قصد دارید محموله و کالایی را به عراق ارسال کنید می توانید از طریق شماره های آنی بار با کمترین قیمت و از طریق روش های باربری متنوع ما این امر را انجام دهید. 

ارسال بار به عراق عبارت است از ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و حتی محموله هایی شخصی که به صورت همه روزه انجام میشود و با پوشش کامل بیمه نامه در امنیت کامل منتقل خواهند شد.  روش های مختلفی برای ارسال بار به عراق وجود دارند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته میشود . اگر نیاز به مشاوره رایگان برای باربری به عراق دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

 

باربری برای همه شهر های عراق

 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار برای ارسال بار به عراق ، امکان ارسال محموله و کالاها به همه شهر های این کشور است . از همین جهت ، هر نوع محموله و کالاهای تجاری و صنعتی خود را می توانید با کمترین هزینه از طریق مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت منتقل کنید . 

برای ارسال بار به عراق بدون محدودیت در کنار شما هستیم.

 • نجف , کربلا , کاظمین 
 • بصره , بغداد و سامرا
 • اقلیم کردستان عراق 

 

 

برای ارسال بار به عراق ، آنی بار همه روزه ارسال محموله به شهر های این کشور را در کمترین زمان ممکن انجام میدهد . ما بهترین و تخصصی ترین تیم حمل و نقل ایران هستیم که با کمترین هزینه خدماتی تخصصی در اختیارتان قرار میدهیم. 

 

ارسال بار به عراق از تهران

 

برای ارسال بار به عراق از تهران ، همه روزه آنی بار آماده همکاری و انتقال محموله های شما می باشد . از آنجایی که تهران یکی از بزرگترین بازارها و مراکز پخش محصولات و تولیدات است و صادرات به عراق بیشتر از تهران انجام میشود. 

 

برای ارسال بار به عراق از تهران ، آنی بار همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . تعداد زیاد خودروهای باربری آنی بار در تهران سبب شده است که امکان ارسال محموله ها به صورت همه روزه فراهم باشد. 

 

پادکست صوتی ، ارسال بار به شهر های جنوبی عراق  :

 

 

پادکست صوتی ، ارسال بار به شهر های شمالی عراق ( کردستان عراق ) :

 

حمل بار به عراق
ارسال بار به عراق

 

باربری از تمام نقاط ایران به عراق

 

آنی بار نه تنها از تهران ، بلکه از تمامی شهر ها و شهرستان های کشور نیز خدمات باربری به عراق را در اختیار شما قرار میدهد . حمل و نقل کالا در کمترین زمان ممکن با استفاده از کامیونت مسقف ، تریلی ترانزیت چادری و کفی برای حمل و نقل بار و کالا استفاده نمایید .

 

 

شما می توانید از هر نقطه ای از ایران مانند شهر ها و شهرستان ها ، بنادر ، پایانه های مرزی و گمرک ها و . . . ارسال بار به عراق را در کمترین زمان ممکن انجام دهید .

 

 

برای ارسال بار به عراق از نقاط مختلف کشور ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید. همانطور که گفته شد ، برای ارسال بار به عراق بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود.

 

 

>>> ازجمله خدمات دیگر آنی بار ، ارسال اثاثیه به ترکیه است که توسط بهترین و حرفه ای ترین تیم حمل و نقل بین المللی انجام میشود.

 

روش های ارسال بار به عراق چیست ؟ 

 

برای ارسال بار به عراق روش های مختلفی وجود دارد که امکان انتقال محموله های مختلف را در شرایط متفاوت فراهم می نماید.  حمل و نقل کالا ها از ایران به عراق بر اساس نوع محموله و وزن آنها انجام میشود و از همین جهت انتخاب روش باربری بسیار مهم است که در این امر مشاوره با کارشناسان بسیار مفید خواهد بود. 

روش های ارسال بار به عراق به صورت زیر می باشند : 

 

 1. ارسال بار به صورت هوایی 
 2. ارسال بار به صورت زمینی 

 

انتخاب روش مناسب علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل شما مستفیما در مدت زمان تحویل محموله نیز اثر گذار است. اگر اطلاعات کافی در خصوص حمل و نقل بار و کالا به عراق ندارید فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

روش های ارسال بار به عراق
روش های ارسال بار به عراق

 

ارسال هوایی محموله به عراق

 

ارسال بار به عراق به صورت هوایی یکی از بهترین و سریعترین روش ها برای انتقال محموله های مختلف می باشد. ما به عنوان برترین شرکت ارائه خدمات ارسال بار به عراق ، همه روزه محموله های مختلف شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهیم نمود.

 

در این روش ، تحویل بار بسیار سریع انجام میشود اما هزینه های آن نسبت به ارسال زمینی کمی بیشتر خواهد بود .  برای حمل هوایی به عراق ، ابتدا باید بسته بندی مناسب برای محموله ساخته شود ( معمولا چوبی ) و گواهی سمپاشی نیز صادر گردد . 

 

در این روش محموله شما در فرودگاه بین المللی امام خمینی یا درب منزل و محل مورد نظر شما تحویل عوامل آنی بار میگردد . 

 

حمل بار هوایی
حمل بار هوایی

 

حمل بار زمینی به عراق با 2 روش

 

جهت ارسال بار به عراق و تمامي شهرهاي آن ، مي توانيد از 2 روش ارائه شده توسط باربري آني بار استفاده نماييد. در روش اول ، بار شما در مبداء ايران بارگيري شده و مستقيما به مقصد شما در كشور عراق ارسال مي گردد.

 

 

در روش دوم ، بار شما در هر نقطه ايران بارگيري و به پايانه هاي گمركي مرزي ايران و عراق حمل مي گردد. در اين گمرك هاي مرزي ، كاميون هاي عراقي بار شما را بارگيري نموده و به سمت مقصد شما حركت مي نمايند.

 

برای ارسال بار به عراق ، روش ارسال مستقیم بهترین راه برای انتقال محموله ها می باشد . این روش درب محل شما محموله را تحویل خواهد نمود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار
حمل بار به عراق با كمترين هزينه
ارسال بار به عراق با كمترين هزينه

 

 

ارسال بار به عراق از طریق مهران

 

یکی از مهترین و اصلی ترین مرز های کشور ، مرز مهران در استان ایلام است که برای ارسال بار به عراق بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

این مرز یک مرز تجاری بسیار معروف و بزرگ کشور است که برای حمل و نقل انواع بار و کالا به نقاط مختلف کشور عراق مورد استفاده قرار میگیرد .  ارسال بار و کالا از طریق مرز مهران به 2 صورت انجام میشود ، ترانس شیپ و مستقیم.

 

در روش ترانشیپ ، محموله هایی که برای ارسال بار به عراق به مرز مهران وارد میشوند با استفاده از کامیون های عراقی ادامه مسیر را به سمت مقصد طی می کنند .

 

برای ارسال بار و کالا از طریق مرز مهران ، بهتر است ابتدا با شماره تلفن مشاوره آنی بار در ارتباط باشید .

 

علاوه بر ارسال بار به عراق ، ارسال بار به قطر نیز از خدمات مجموعه آنی بار است.

 

ارسال بار به عراق با انواع كاميون

 

 

جهت ارسال بار به عراق و استان هاي آن به سادگي مي توانيد با شركت حمل و نقل و باربري آني بار در تماس باشيد.

 

 

باربري آني بار به دليل دسترسي به ناوگان گسترده حمل و نقل و باربري ، به سرعت انواع بارها با وزن هاي متفاوت را از تهران به عراق و ساير شهرستان هاي آن ارسال مي نمايد.

 

 

 • حمل بار به سليمانيه عراق
 • حمل بار به اربيل عراق 
 • حمل بار به موصل عراق
 • حمل بار به بصره عراق
 • حمل بار به سامرا 
 • حمل بار به بغداد 
 • حمل بار به نجف و كربلا

 

برای ارسال بار به عراق کامیون های مختلفی قابل استفاده هستند. در روش ترانشیپ با هر نوع خودروی باربری محموله های شما به پایانه مرزی منتقل میشوند و پس از آن با استفاده از کامیون و تریلی های عراقی ادامه مسیر طی میشود . اما در روش ارسال مستقیم فقط با استفاده از تریلی چادری و کامیونت مسقف امکان ارسال محموله های شما فراهم است.

 

حمل بار به عراق با كاميون
ارسال بار به عراق با كاميون

 

 

نکته : علاوه بر ارسال بار به عراق ، آنی بار خدمات حمل و نقل به همه نقاط جهان را نیز به شما ارائه می کند ، باربری به ترکیه ، ارمنستان ، افغانستان ، پاکستان و . . . . نیز از خدمات آنی بار است . 

 

قیمت ارسال بار به عراق و هزینه آن

 

كمترين نرخ باربري و قیمت از تهران به عراق را با باربري آني بار تجربه نماييد. باربري آني بار به صورت روزانه كمترين نرخ هاي باربري از تهران به عراق شهرستانهاي آن را به شما ارائه مي نمايد.

 

 

نرخ باربري مستقيما با نوع و وزن بار و كاميون مورد استفاده ارتباط دارد.

 

 

با توجه به همين موضوع ، قبل از اقدام به درخواست كاميون اقدام به مشاوره با كارشناسان و مشاوران باربري آني بار نماييد.

 

ارسال بار به دبی و ارسال بار به قبرس از دیگر خدمات حمل و نقل بین المللی می باشند آنی بار در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه در اختیارتان قرار می دهد. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار
كاميون هاي باربري
كاميون هاي باربري

 

اگر قصد حمل بار به كشور عراق را داريد ، با واحد بين المللي باربري آني بار تماس بگيريد. واحد بين المللي باربري آني بار متخصص ارسال بار به عراق و تمامي استان هاي آن مي باشد.

 

 

اگر قصد حمل بار به استان هاي عراق را داريد ، بهترين و سريع ترين راه تماس با باربري آني بار مي باشد.

 

 

كارشناسان باربري آني بار همواره آماده ارائه انواع مشاوره هاي تخصصي بسيار دقيق در خصوص حمل بار بين الملل و ارسال بار به كشور عراق مي باشند.

 

 

جهت استعلام هزينه باربري و حمل بار از ايران به عراق ، با كارشناسان ما تماس بگيريد و از كمترين تعرفه حمل بار اطلاع يابيد.

 

حمل بار صادراتي به عراق
حمل بار صادراتي به عراق

 

 • ارسال بار به عراق ، حمل بار به موصل ، حمل بار به نجف ، حمل بار به سامرا ، حمل بار به بغداد 
 • حمل بار به سليمانيه ، حمل بار به اربيل ، حمل بار به بصره  

 

برای ارسال بار به خارج از کشور ، بهترین راه مشاوره با کارشناسان و متخصصین است . مجموعه آنی بار آماده شنیدن صدای گرم شماست.

ممنوعیات صادرات به عراق

 

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت در نامه ای به رئیس اناق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق و همچنین روسای اتاق بازرگانی و سازمان صنعت معدن و تجارت تمامی استانها فهرست کالاهای ممنوعه وارداتی و دارای شرایط خاص ورود به عراق را اعلام کرد است گه به شما ارائه می گردد. 

 

ممنوعیات صادراتی عراق
ممنوعیات صادراتی عراق

 

 

باربری برای عراق تحت پوشش بهترین بیمه نامه

برای ارسال بار به عراق ، باید از بیمه نامه معتبر و کامل استفاده کرد که در صورت بروز حادثه امکان جبران خسارات به صورت کامل فراهم باشد.  بیمه نامه تضمین حفظ بار و سلامتی آن است و در صورتی هرگونه خسارتی به محموله شما وارد شود ، هزینه های تحمیلی توسط بیمه نامه پرداخت خواهد شد.

 

 

ما از بیمه نامه کنوانسیون CMR و در کنار آن بیمه نامه معتبر بیمه ایران برای حمل و نقل بار و کالای شما استفاده میکنیم تا در صورت بروز حادثه ای ، هزینه های تحمیلی به شما پرداخت گردد.

 

آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه هستند.

 

 

علاوه بر ارسال بار به عراق ، ارسال بار به اروپا با انواع روش های باربری هوایی ، زمینی ، دریایی با کمترین نرخ کرایه انجام میشود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به عراق با مشاوره رایگان

 

برای ارسال بار به عراق ، آنی بار بهترین مشاوران خود را در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از مشاوران زبده ، مهمترین و اصلی ترین عامل برای جلب رضایت صاحبین بار و کاهش هزینه باربری می باشد.

 

 

علاوه بر ارسال بار با تریلی به عراق ، شرکت حمل و نقل آنی بار خدمات خرده بار به عراق را نیز در اختیار شما قرار میدهد؛ برای ارسال خرده بار و بارهای بیشتر ( تریلی یا کامیون کامل ) ما همه روزه از تمامی نقاط کشور خدمات حمل و نقل را به شما ارائه می نماییم.

 

 

آنی بار به عنوان یکی از حرفه ای ترین و کاملترین ارائه دهندگان خدمات حمل بار بین المللی ، همه روزه به عراق و سایر کشور های آسیا و اروپا خدمات باربری را ارائه می نماید.

 

37 دیدگاه دربارهٔ «ارسال بار به عراق ( زمینی و هوایی ) + بیمه»

  1. کارشناسان آنی بار

   سلام و درود
   هزينه گمرك طبق اظهارنامه گمركي مورد محاسبه قرار مي گيرد كه كاملا بستگي به ارزش ، حجم و وزن بار دارد
   و تمام آن به تشخيص كارشناس گمرك بستگي دارد ولي از آنچه كه شما پيش بيني مي كنيد كمتر در مي آيد

  1. کارشناسان آنی بار

   سلام و درود
   بار به صورت كاملا مستقيم و دربست تا مقصد انجام مي شود
   مگر كه فرد خودش بخواهد بار را به صورت دومرحله اي تا مرز و بعد از مرز تا مقصد بفرستد

 1. مولانا سعادتي

  سلام
  به عنوان يك شركت بازرگاني فعال بر خودم وظيفه دانستم كه حتي در حد همين ديدگاه از تمام ساپورتهايي كه براي ترانزيت بار ما به عراق داشتيد از شما تشكر كنم
  موفقيت هر چه بيشتر آني بار را از صميم قلب آرزومندم

  1. کارشناسان آنی بار

   سلام و درود
   بستگي به ابعاد دستگاه شما دارد ولي ما مي توانيم يك ترانزيت دربست در اختيار شما قرار بدهيم كه بار را از محل بارگيري تحويل و در بغداد تحويل شما بدهد

  1. کارشناسان آنی بار

   سلام
   هزينه گمرك عراق به عهده صاحب كالاي عراقي است مگر اينكه توافق ديگري در خريد خود كرده باشيد

 2. درود
  ما تعداد 10 دستگاه از طريق سامانه ي شما بار به نجف فرستاديم و از شما رضايت داريم
  خداوند به كسب و كار شما بركت بدهد

  1. کارشناسان آنی بار

   درود بر شما
   خداوند را شاكريم كه شرمنده ي حسن اعتماد شما نشديم و ممنون از ابراز محبت شما

  1. کارشناس تولید محتوا

   با سلام
   آنی بار خدمات باربری بین المللی را با تریلی ترانزیت به شما ارائه می نماید

 3. سلام کالاهای جزئی مثلا یک عدد لباس هم به ناصریه ارسال میکنید که بصورت سفارشی درب منزل یکی از اقوام تحویل بدید؟

  1. کارشناس آنی بار_ خانم راد

   باسلام خیر متاسفانه خرده باری حیطه کاری آنی بار نمیباشد
   شما با باربری های خیابان شوش تماس حاصل فرمایید

 4. با سلام هزینه ارسال بار بصورت ترانزیتی به مقصد دهوک عراق چنده و هزینه بار تا مرز چنده ممنون

  1. کارشناس آنی بار_ خانم راد

   سلام
   هزینه بار شما در صورتی که از تهران بارگیری انجام شود به مقصد دهکوک عراق 13الی 14میلیون تومان میباشد
   ودر صورتی که از مقصد تهران به مرز بارگیری داشته باشید هزینه باربری 4/5الی 5میلیون تومان میباشد
   این نکته را مدنظر داشته باشید هزینه باربری اعلام شده بروز میباشد برای استعلام نرخ دقیق تر یک روز قبل بارگیری با ما تماس حاصل فرمایید
   با تشکر

 5. من راننده کامیون18چرخ چادری هستم چگونه میتونم از اعلام بار شما برای حمل مستقیم بار به عراق با خبر بشم شماره تلگرام واتساپ یا اینستا گرامی ندارین

  1. کارشناس تولید محتوا

   با سلام
   شما و تمامی رانندگان گرامی میتوانید با عضویت در اپلیکیشن رانندگان آنی بار و یا تماس با کارشناسان ما همکاری با آنی بار را شروع نمایید

 6. با سلام‌
  من میخواستم گل بفرستم عراق روزانه روزی یه کارتن به ابعاد ۱متر در ۱.۵متر به ارتفاع امتر
  به وزن تقریبا ۹۰کیلو تا۶۰کیلو
  برای فرستادن نیاز به چه مدارکی است
  دوم اینکه‌ گل چون شاخه بریده هست مثل رز حداکثر ۲۴ساعته باید برسه به نجف یا بغداد
  هزینه‌چگونه حساب میشه

  1. کارشناس تولید محتوا

   با عرض سلام خدمت شما
   شما میبایست با شرکت هایی که خدمات باربری را به صورت حمل خرده باری ارائه می دهند تماس بگیرید
   آنی بار برای حمل بار بین المللی ، تنها به صورت دربستی و در حجم تریلی در خدمت شماست

 7. سلام
  هزینه ارسال 500 جفت کفش زنانه به ارزش 12500000 تومان تا نجف چقدر میشه هزینه باربریش چقدر میشه؟
  و اینکه مثلا میتونید کفش ها رو از همون محل تولیدی بار بزنید یا باید بیاریم دم باربری تا بسته بندی بشه؟
  اگر بگید ممنون میشم

  1. کارشناس تولید محتوا

   با سلام خدمت شما دوست عزیز

   بله خدمات مورد نظر شما توسط ما ارائه می گردد . اما شما می بایست با کارشناسان ما برای استعلام کرایه و مشاوره در خصوص تمامی موارد موثر در خدمات باربری تماس حاصل نمایید .
   از همین جهت خواهشمندیم با شماره تماس 57669-021 تماس حاصل نمایید و با داخلی 406 ( بخش امور بین الملل ) در ارتباط باشید

   در صورت تمایل فرم ابتدای صفحه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند

   تشکر از شما

 8. سلام ، ممنون از توضیحات خوبتون داخل سایت ، من میخوام به اربیل در کشور عراق نقل مکان کنم و وسایل کارم که شامل میز و صندلی و تعدادی وسایل آرایشگاه هست که زیاد نیست البته ، میخوام از طریق باربری ببرم اونجا ، وسایل همه استفاده شده هست و فکر کنم خرده بار محسوب میشه ، لطف میکنید بگید که آیا گمرک میخوره یا خیر ،؟ و اینکه من مهاباد هستم در آذربایجان غربی آیا مکانی هست که همینجا وسایل رو تحویل باربری شما بدم ؟! ممنون میشم پاسخ بدید .

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام . روز بخیر . بله امکان تحویل بار در مهاباد هم وجود دارد . گمرکی برای همه لوازمی که از کشور خارج شوند محاسبه میشود . اما برای لوازم کارکرده مبلغ گمرکی چندان نیست که قابل توجه باشد . برای اطلاعات بیشتر بهترین راه تماس با کارشناسان ما در محموعه آنی بار است . داخلی 406 جناب نمازی در خدمت شما هستند .

 9. سلام ایا امکان ارسال نمونه آزمایشگاهی از کربلا به ایران وجود دارد حجم و وزن نمونه کم است و داخل یخ می باشد

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام خدمت شما محمد عزیز . در حال حاضر خدمات اینچنینی توسط انی بار ارائه نمیشود .

 10. مصطفی نوجوکی

  سلام و احترام
  ضمن تشکر از پاسخگویی و سایت بسیار خوبتون
  می خواستم بدونم هزینه حمل بر اساس قیمت بارمحاسبه میشه یا وزن و حجمش
  واینکه هزینه حمل بار با تریلر ترانزیت از تهران تا شهر سماوه چقدر هست
  ممنون

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام آقای نوجوکی عزیز . حجم و وزن هر دو در تعیین قیمت موثر هست و می توانند باعث افزایش یا کاهش نرخ کرایه ها شوند . برای استعلام کرایه لطفا از طریق تماس با کارشناسان ما اقدام نمایید .

 11. معصومه انوري

  سلام خسته نباشید ببخشید من میخوام نقل مکان کنم به کربلا وسایل های نو خریدم مثل کابینت و اجاق گاز و فرش…

  میخواستم بدونم از ایلام امکان تحویل بار به شما هست یانه؟

  و درضمن یه شماره واتسای یا اینستگرام اگه میشه لطف کنید برای مشاوره

  1. کارشناس محتوا ( عباسی )

   سلام معصومه جان عزیز
   بله امکان ارسال بار از تمام نقاط ایران به کشور عراق می باشد .
   شماره واتساپ : 09128456684
   آیدی اینستاگرام : anibar-barbari

 12. سلام وقت بخیر
  میخوام اساس منزل رو از تهران به هولیر عراق بفرستم
  میخواستم بدونم هزینه تقریبی چقد میشه؟و زمان بارگزاری تا بارگیری چقد میشه؟

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام مازیار عزیز
   هزینه ارسال بار به عراق به موارد زیادی بستگی دارد . بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید و استعلام قیمت را از این طریق انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع